Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 784
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Νομίζω ότι είναι αναμφισβήτητο ( για όσους καταλαβαίνουν τι γίνεται γύρω τους ) ότι οι μπουρδελιάρηδες είναι οι πιο σεξουαλικά ενεργοί άνθρωποι. Η συχνότητα με την οποία αλλάζουν σεξουαλικά γυναίκες σε καμμία περίπτωση δεν μπορεί να ξεπεραστεί ακόμη και απο άντρες που λόγω εμφάνισης, επωνυμίας,  η οικονομικής κατάστασης κάνουν τις γυναίκες να ξερογλύφονται. Το ζήτημα της ποιότητας στο σεξ είναι κάτι διαφορετικό. Αλλά πιστεύω ο ρυθμός εναλλαγής γυναικών ενός μπουρδελιάρη που σέβεται τον εαυτό του, και η εμπειρία του συν τω χρόνω εξασφαλίζει μέχρις ενός σημείου και τη ποιότητα στο σεξ. Σε αυτό το τελευταίο μεγάλη είναι και η συνεισφορά του site στην σχετική ενημέρωση.

Με το παραπάνω λοιπον δεδομένο πιστεύω ότι οι μπουρδελιάρηδες είναι το πλεον κατάληλο δείγμα αντρών για να ψάξει κανείς το ερώτημα του θέματος, μια και σεξουαλικά είναι μάλλον οι πιο χορτασμένοι άντρες.

Εχει ό άντρας αλλου τύπου ανάγκες πέρα απο τη σεξουαλική που περιμένει να καλύψει μέσα απο τη σχέση του με μια γυναίκα ??

Πιστεύω ότι πολλοί σκληροπυρηνικοί μπουρδελιάρηδες θα απαντούσαν συνοπτικά με εκφράσεις του τύπου: Παπαριές, Μαλακίες, Τι μας λες τώρα ?? κλπ.

Είναι όμως πραγματικά έτσι ?? Αν είναι έτσι γιατί βλέπουμε πολλούς άντρες να ξεροσταλιάζουν στα κωλάδικα πληρώνοντας ουσιαστικά μια γυναίκα να κάτσει και να μιλησει μαζί τους ?? Γιατί πληρώνουν κατοστάρες και διακοσάρες για να μιλησουν άντε και να ψιλοχαμουρέψουν λιγο τη στιγμή που πληρώνοντας ένα πενηντάρικο μπορούν να γαμήσουν μια μαλλον ομορφότερη γυναίκα σε ένα στούντιο ?? Μάλλο λοιπον δεν το κάνουν για λόγους σεξουαλικής ικανοποίησης.

Ουσιαστικά αγοράζουν ( η για την ακρίβεια νοικιάζουν ) τη παρέα, την επικοινωνία, και το ψευτοφλερτάρισμα μιας γυναίκας μαζί τους. Αρα το έχουν ανάγκη. Για αυτό και το πληρώνουν.

Το παραπάνω μοτίβο επαναλαμβάνεται στα σκυλάδικα με καλλιτέχνιδες-τραγουδιάρες και με μπάτζετ πολύ μεγαλύτερα. Οι λεπτομέρειες περισεύουν γιατί λιγο πολύ είναι ευρύτερα γνωστές.

Θα μπορούσα να αναφέρω και πολλά άλλα παραδείγματα που παραπέμπουν στο γενικότερο όρο της ''πιρφορίας'' που χρησιμοποιείται κατά κόρον στο συγκεκριμένο site. O όρος αυτός έχει αποτελέσει αντικείμενο ανάλυσης σε διάφορα άλλα threads. Η αιτία του συνοπτικά, κάποια χαρακτηριστικά που πολλοι άντρες σήμερα βιώνουν η εμφανίζουν, όπως Μοναξιά, αποξένωση, έλλειψη κοινωνικότητας και επικοινωνίας, άσχημη εμφάνιση, έλλειψη αυτοπεποίθησης, ηληθιότητα σε βαθμό μαλακίας πολλές φορές, στρεβλώσεις απο τη τάση τους να αγοράζουν τα πάντα στη ζωή τους ακομη και πράγματα που δεν αγοράζονται κλπ

Τα παραπάνω λοιπον αποδεικνύουν ότι ο άντρας θέλει και άλλα πράγματα απο μια γυναίκα πέρα απο το σεξ. Ποιά είναι λοιπον αυτά ?? Περιμένω γνώμες.
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
631
Κριτικές
36
Like
1.576
Πόντοι
2.290
Να του φέρει καμιά μπύρα???  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μια πιτα

images
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
εγώ νομίζω ότι περιμένει διάφορα πράγματα, αλλά σε καμία περίπτωση το σεξ, το οποίο θα αναζητεί αλλού βεβαίως βεβαίως.......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.727
Πόντοι
3.656
εγώ νομίζω ότι περιμένει διάφορα πράγματα, αλλά σε καμία περίπτωση το σεξ, το οποίο θα αναζητεί αλλού βεβαίως βεβαίως.......


τυπε εννοεις οτι το σεξ θα το αναζητησει καπου περα απο τις γυναικες;  :S    :gay:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.727
Πόντοι
3.656
όχι προικοθήρας τύπε, αλλά να, πόσο να αντέξεις την ίδια γυναίκα χωρίς να τη βαρεθείς στο κρεβάτι? μήπως είσαι μονογαμικός τύπε μου?


τυπε ο μονος τυπος που ειναι μονογαμικος στο σαϊτ,ειναι ο λεγκολας με τον πακιστανο  :gay:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
όχι προικοθήρας τύπε, αλλά να, πόσο να αντέξεις την ίδια γυναίκα χωρίς να τη βαρεθείς στο κρεβάτι? μήπως είσαι μονογαμικός τύπε μου?
τυπε με σενα ειμαι.....αλλα να σαι εξυπνος αφου θα παντρευτεις μπαζο και δεν θα την γαμας να παρεις τουλαχιστον προικα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τυπε ο μονος τυπος που ειναι μονογαμικος στο σαϊτ,ειναι ο λεγκολας με τον πακιστανο   :gay:
τυπε εχουν ελευθερη πακιστανικη σχεση.....ο λεγκολας γαμαει και αλλους
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
τυπε ο μονος τυπος που ειναι μονογαμικος στο σαϊτ,ειναι ο λεγκολας με τον πακιστανο   :gay:
τυπε εννοεις οτι το σεξ θα το αναζητησει καπου περα απο τις γυναικες;   :S    :gay:
ελα ρε τυπε...χαθηκες...γιατι αλλαξες νικ?πως παει η δουλεια?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.727
Πόντοι
3.656
τυπε εχουν ελευθερη πακιστανικη σχεση.....ο λεγκολας γαμαει και αλλους


τυπε ομως ουτε τους φτυνει,ουτε τους κατουραει,ουτε τους χεζει,ουτε τους ριχνει ξυλο οπως κανει στον λεγκολα  :grin:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
τυπε με σενα ειμαι.....αλλα να σαι εξυπνος αφου θα παντρευτεις μπαζο και δεν θα την γαμας να παρεις τουλαχιστον προικα

όχι απαραίτητα, μπορεί το μπάζο να γαμάει εσένα τύπε, αφού πληρώνει .... :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom