Νέα

Έχετε κολλήσει κάποιο αφροδίσιο απ' τον κόσμο του αγοραίου έρωτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε 30 χρονια "καριερα" δοξα τον Θεο δεν εχω κολησει ποτε τιποτα.

Και εχω ρισκαρει αρκετα με ακαποτα τσιμπουκια.

Γλυφομουνι σεσε κοπελα της δουλέιας δεν εχω κανει ποτε.

Τωρα ομως ειμαι πιο συγκρατημενος με ατ ακαποτα. ....
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Όριστε ρε η λύση: :zfuck:!!! :grin:
Tί στον διάολο λέτε να έχουν και τα πρόβατα αφροδύσια;;;!!! :think:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Ρε παιδιά δεν τα 'χω διαβάσει όλα όσα λέτε, αλλά βλέπω ότι πολλοί ανησυχείτε για τα ακάποτα τσιμπούκια των CT... Πρώτη φορά ακούω ότι μπορεί να κολλήσεις από τσιμπούκι, αλλά τελοσπάντων..!
Εγώ πάντως που 'χα εμπειρία με τη Λολίτα, πρέπει να πω ότι ήταν Π Ε Ν Τ Α Κ Α Θ Α Ρ Η ! ! ! Δεν το 'χα ξαναδεί αυτό το πράγμα, επιδερμίδα σα μωρού και μύριζε υπέροχα! Αφού έγλυψα και τη κωλοτρυπίδα της, πράγμα που δεν είχα ξανακάνει ποτέ μου..!
Τώρα αν το μόνο σημείο του σώματος της που δεν έπλενε, είναι το στόμα της τί να πω..!
Πάντως, εδώ σε φιλά με γλώσσα το τσιμπούκι σας πείραξε..;

τι σχεση εχει η καθαριοτητα με το εητζ κ μερικα αλλα ομορφα αφροδισια?
καμια!

δλδ αμα σου προεκυπταν κ αλλες φαινομενικα πεντακαθαρες με δερμα βιλουδο τα ιδια θα κανες???

καλα μου λεει ο ιπποτης.. λεσβιες κοριτσια να γινουμε.. γιατι μ αυτους :headbang:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Συνεχειζης να δειχνης ποσο ασχετος και επικινδυνος εισαι. Το μωρο που ανεφερες οτι ειναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ και εγλυψες και κολοτρυπιδα  :headbang: Εχει μπει σε νοσοκομειο στην Πραγα 3 φορες τα τελευταια 2 χρονια, και την μια με λοιμωδη νοσο μετα απο τουρ στην Αθηνα. Το τατου που εχει στον ομφαλο ειναι απο χειρουργειο (κρυβει την ουλη).

Συνεχισε να λες παπαρια για να δικαιολογησης την ηλιθιοτητα σου.

Ρε παιδιά δεν τα 'χω διαβάσει όλα όσα λέτε, αλλά βλέπω ότι πολλοί ανησυχείτε για τα ακάποτα τσιμπούκια των CT... Πρώτη φορά ακούω ότι μπορεί να κολλήσεις από τσιμπούκι, αλλά τελοσπάντων..!
Εγώ πάντως που 'χα εμπειρία με τη Λολίτα, πρέπει να πω ότι ήταν Π Ε Ν Τ Α Κ Α Θ Α Ρ Η ! ! ! Δεν το 'χα ξαναδεί αυτό το πράγμα, επιδερμίδα σα μωρού και μύριζε υπέροχα! Αφού έγλυψα και τη κωλοτρυπίδα της, πράγμα που δεν είχα ξανακάνει ποτέ μου..!
Τώρα αν το μόνο σημείο του σώματος της που δεν έπλενε, είναι το στόμα της τί να πω..!
Πάντως, εδώ σε φιλά με γλώσσα το τσιμπούκι σας πείραξε..;
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
τι σχεση εχει η καθαριοτητα με το εητζ κ μερικα αλλα ομορφα αφροδισια?
καμια!

δλδ αμα σου προεκυπταν κ αλλες φαινομενικα πεντακαθαρες με δερμα βιλουδο τα ιδια θα κανες???

καλα μου λεει ο ιπποτης.. λεσβιες κοριτσια να γινουμε.. γιατι μ αυτους :headbang:
Έεεεε όχι και λεσβίες απλά να πηγαίνετε μόνο μαζί μου!!! :grin:
Υ.Γ.Δύο πράγματα είναι επικίνδυνα για τα αφροδύσια η ημιμάθεια και η αμάθεια!!! :rockon:
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Πάντως τα θέμα υγείας παρουσιάζουν πάντα προσέλευση και αυτό είναι καλό και παρήγορο(εξαρτάται βέβαια και από τα συμπεράσματα που βγάζει ο καθένας διαβάζοντας)!!! :rockon:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Εγώ εξακολουθώ να μην μπορώ να καταλάβω πώς βρίσκουν στις μελέτες ότι κάποιος/α κόλλησε τον HIV από ακάποτο. Προφανώς σε δήλωσή του/της. Δεδομένου ότι μιλάμε για ποσοστό πολύ μικρό (κάτω από 1 στα 10.000) πώς το αποδίδουμε όντως σε ακάπωτο και όχι σε ψέμα του ασθενη ?
Πάντως με cg,ct και κοπέλα από πιάτσα ΠΟΤΕ ακάπωτο . Γνώμη μου!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Εγώ εξακολουθώ να μην μπορώ να καταλάβω πώς βρίσκουν στις μελέτες ότι κάποιος/α κόλλησε τον HIV από ακάποτο. Προφανώς σε δήλωσή του/της. Δεδομένου ότι μιλάμε για ποσοστό πολύ μικρό (κάτω από 1 στα 10.000) πώς το αποδίδουμε όντως σε ακάπωτο και όχι σε ψέμα του ασθενη ?
Πάντως με cg,ct και κοπέλα από πιάτσα ΠΟΤΕ ακάπωτο . Γνώμη μου!

πολυ σωστη παρατηρηση  ;)

εγω σου λεω οτι κατα πασα πιθανοτητα ειναι ομοφυλοφιλοι αυτοι  ;)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
τι σχεση εχει η καθαριοτητα με το εητζ κ μερικα αλλα ομορφα αφροδισια?
καμια!

δλδ αμα σου προεκυπταν κ αλλες φαινομενικα πεντακαθαρες με δερμα βιλουδο τα ιδια θα κανες???

καλα μου λεει ο ιπποτης.. λεσβιες κοριτσια να γινουμε.. γιατι μ αυτους :headbang:

Θεωρώ καταρχάς, ότι κάθε κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά είναι απόλυτα υγιής κι έχει κάνει όλες τις ιατρικές εξετάσεις.. Ειδικά τα CT, γιατί αλλιώς θα τους βγει τ' όνομα και δεν πρόκειται να ξαναδουλέψουν.. Εγώ αναφέρθηκα στο ενδεχόμενο να κολλήσεις κάτι, απ' τα "ίχνη" που 'χει αφήσει στο στόμα και τα γεννητικά της όργανα κάποιος προηγούμενως πελάτης, και γι' αυτό θεωρώ την καθαριότητα σημαντική.. Τώρα αν δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό τί να πω...
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα με κολλάνε μόνο χοντρές!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ειδικά τα CT, γιατί αλλιώς θα τους βγει τ' όνομα και δεν πρόκειται να ξαναδουλέψουν.

Λοιπόν....και τελείως φιλικά, εσύ τελικά έχεις ταλέντο στα αυθαίρετα συμπεράσματα.

FYI, ειδικά στα CT, τα πράγματα είναι τελείως ανεξέλεγκτα και τελικά, για όσες κάποιες που ακούστηκε ότι κάτι είχαν...αυτά τελικά αποδείχτηκαν φήμες και λάσπες που εξυπηρετούσαν άλλους σκοπούς, πονηρούς, ερωτικούς κλπ.

Κράτα λίγο πισινή και βγάλε συμπεράσματα αργότερα....
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
FYI, ειδικά στα CT, τα πράγματα είναι τελείως ανεξέλεγκτα και τελικά, για όσες ακούστηκε ότι κάτι είχαν...αυτά τελικά αποδείχτηκαν φήμες και λάσπες που εξυπηρετούσαν άλλους σκοπούς, πονηρούς, ερωτικούς κλπ.

Για κάποια CT όμως σίγουρα ισχύουν οι φήμες βλέπε πχ ΒΒ
 

mixnik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες θέλω να θέσω το ζήτημα της υγείας και του ρισκου που παίρνουμε όταν πάμε να γαμήσουμε στα κόκκκινα σπιτάκια!
Ελέγχονται κανονικά οι κοπέλες? Είμαστε ασφαλείς?
Θέλω τη γνώμη σας! Για μενα αποτελεί το σημαντικότερο ζήτημα πάντως γιατί δε γουστάρω για μια στιγμη απόλαυσης να την πληρώνω για μια ζωή!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Οταν γνωριζεις που πας και ποια θα συναντησεις δεν εχεις να φοβιθεις και πολλα.
 

discreet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
72
Πόντοι
6
        Για μένα πιο ασφαλές από το μη αγοραίο. Γιατί μία επαγγελματίας δεν θα σου πει ποτέ ότι το τάδε μέτρο ασφαλείας "την ξενερώνει", και ακόμα και τότε λες "εγώ πληρώνω, ή έτσι ή άντε γεια". Τώρα αν θέλεις να κάνεις μαλακίες, όποιον και να βρεις να τις κάνετε παρέα μαλάκας θα είναι, οπότε περί ασφάλειας...

 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
         Για μένα πιο ασφαλές από το μη αγοραίο. Γιατί μία επαγγελματίας δεν θα σου πει ποτέ ότι το τάδε μέτρο ασφαλείας "την ξενερώνει", και ακόμα και τότε λες "εγώ πληρώνω, ή έτσι ή άντε γεια". Τώρα αν θέλεις να κάνεις μαλακίες, όποιον και να βρεις να τις κάνετε παρέα μαλάκας θα είναι, οπότε περί ασφάλειας...

παντα προσοχη ρε παιδια!!!παντα!
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Καποιες παιρνουν απο γιατρους συναγωνιστη και καποιες οχι. Τωρα απο κει και περα ειναι θεμα τυχης.Ρισκαρεις και οπου βγει
 

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
ασφαλέστερη η μαλακία με πλυμένα χεράκια με detol... :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom