Νέα

Έχετε κολλήσει κάποιο αφροδίσιο απ' τον κόσμο του αγοραίου έρωτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ειναι και θεμα οργανισμου τωρα που το σκεφτομαι,αλλοι ειναι πιο ανθεκτικοι αλλοι κολλανε με το παραμικρο
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
τα αφροδισια ξεκινησαν απο τους πουστηδες,αυτη ειναι η αιτια ολων,
τωρα τις παπαριες που ρωταει η βλαμμενη,αγαμιτη εριναλ ειναι του κωλου τα εννιαμερα.. :headbang:

ρε μαξιμε επειδή σε ενδιαφέρει νομιζω πιο πολυ απο εμένα η ενημερωση των παιδιών και επισης η δικη σου υγεία μην κάνει χαβαλέ και δες το πιο σοβαρα. απλά είπα οτι παντου μπορει κανεις να κολλησει κατι αν δεν προσεχει. Τωρα η σκεψη σου με τους πουστηδες ελπιζω οντως να ειναι χαβαλες γιατι μου φαινεται κομματακι κουτη.
 

Επισκέπτης
ρε μαξιμε επειδή σε ενδιαφέρει νομιζω πιο πολυ απο εμένα η ενημερωση των παιδιών και επισης η δικη σου υγεία μην κάνει χαβαλέ και δες το πιο σοβαρα. απλά είπα οτι παντου μπορει κανεις να κολλησει κατι αν δεν προσεχει. Τωρα η σκεψη σου με τους πουστηδες ελπιζω οντως να ειναι χαβαλες γιατι μου φαινεται κομματακι κουτη.
ελα βρε λατρεια με τη σοβαροτητα,λες και οτι λεμε εδω θα το διαβασει ο ηλιθιος που ζηταει ακαποτα και θα το σταματησει.....
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ελα βρε λατρεια με τη σοβαροτητα,λες και οτι λεμε εδω θα το διαβασει ο ηλιθιος που ζηταει ακαποτα και θα το σταματησει.....

ε καλα σορρυ κιολας κάντε οτι σαν φωτίσει ο παναγαθος :)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Όσο δεν πάμε σε γιατρούς είμαστε υγιείς. :dancing: :dancing: :dancing:
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
συγνωμη ρε παλικάρι αλλα μου δημιουργήθηκε μια εύλογη απορία.. Οι γκόμενες απο που τα κολλανε; Θέλω να πω αφου οσοι πανε με ιεροδουλες δεν εχουν κολλησει τιποτα ποτε και οι ιεροδουλες δεν εχουν επισης, οι γκόμενες τα φέρουν εκ γεννησιμιού τους;
Τα κολλανε απο ανδρες φυσικα...αλλα οχι κατ αναγκην απο αυτους που επισκεφτηκαν οικους ανοχης...απλα απο αυτους που δεν πηραν μετρα προστασιας οταν πηδηξαν μια ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κοπελα...πολλες φορες μαλιστα η 'καθως πρεπει' συμφοιτητρια/συναδελφος/φιλη μπορει να ειναι πολυ πιο επικινδυνη απο μια ιεροδουλο που φροντιζει με συνεπεια την υγεια της...γι αυτο ας ειμαστε απλα υπευθυνοι χωρις να βλεπουμε μεσα απο ταμπελες τους υποψηφιους ερωτικους συντροφους πχ ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ,Gay κτλ...
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα η σκεψη σου με τους πουστηδες ελπιζω οντως να ειναι χαβαλες γιατι μου φαινεται κομματακι κουτη.

κουτη εισαι εσυ που εισαι κλισμενη σε ενα κουτι και νομιζεις οτι ολα τα ξερεις..

με την ιδια πανεξυπνη σκεψη σου και οι αντρες απο που το κολλησαν?

αεροπαρασημα ηταν.. :jerking:
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Τα κολλανε απο ανδρες φυσικα...αλλα οχι κατ αναγκην απο αυτους που επισκεφτηκαν οικους ανοχης...απλα απο αυτους που δεν πηραν μετρα προστασιας οταν πηδηξαν μια ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κοπελα...πολλες φορες μαλιστα η 'καθως πρεπει' συμφοιτητρια/συναδελφος/φιλη μπορει να ειναι πολυ πιο επικινδυνη απο μια ιεροδουλο που φροντιζει με συνεπεια την υγεια της...γι αυτο ας ειμαστε απλα υπευθυνοι χωρις να βλεπουμε μεσα απο ταμπελες τους υποψηφιους ερωτικους συντροφους πχ ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ,Gay κτλ...
Συμφωνώ απόλυτα αγαπητέ freddie krueger!!! ;)
Υ.Γ.ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ λοιπόν!!!! :rockon:
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
κουτη εισαι εσυ που εισαι κλισμενη σε ενα κουτι και νομιζεις οτι ολα τα ξερεις..

με την ιδια πανεξυπνη σκεψη σου και οι αντρες απο που το κολλησαν?

αεροπαρασημα ηταν.. :jerking:
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ έχω το ερωτήμα περί προελεύσεως των αφροδισίων!!!! :huh: :huh: :huh:
 

Επισκέπτης
τα αφροδισια τα εφτιαξαν οι νεφελιμ για να μας σκοτωσουν ολους
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
κουτη εισαι εσυ που εισαι κλισμενη σε ενα κουτι και νομιζεις οτι ολα τα ξερεις..

με την ιδια πανεξυπνη σκεψη σου και οι αντρες απο που το κολλησαν?

αεροπαρασημα ηταν.. :jerking:

ρε μαξιμε χαχαχαχαχαχαχ τι σου χω κάνει και με βρίζεις; ειλικρινα δεν τα ξέρω όλα μια ερωτηση έκανα. απλα ειπα οτι μου έκανε εντυπωση και καλο ειναι να πορσεχουμε ολοι. προς τι το μενος  σε μενανε; :)
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ρε μαξιμε χαχαχαχαχαχαχ τι σου χω κάνει και με βρίζεις; ειλικρινα δεν τα ξέρω όλα μια ερωτηση έκανα. απλα ειπα οτι μου έκανε εντυπωση και καλο ειναι να πορσεχουμε ολοι. προς τι το μενος  σε μενανε; :)
Δεν δείχνεις γυμνές φωτογραφίες σου,αυτό είναι το εγκλημά σου!!!! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom