Νέα

Έχετε κολλήσει κάποιο αφροδίσιο απ' τον κόσμο του αγοραίου έρωτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ναι απο αυτες εχει ανάγκη ο μαξιμος.. :)
Γιατί αμφιβάλεις δεν βλέπεις τα ράσα,ο άνθρωπος κοντεύει να αγιάσει!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ.Άντε φτάνει η πλάκα ας επανέλθουμε στο θέμα ή ας το εγκαταλείψουμε.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαξιμε χαχαχαχαχαχαχ τι σου χω κάνει και με βρίζεις; ειλικρινα δεν τα ξέρω όλα μια ερωτηση έκανα. απλα ειπα οτι μου έκανε εντυπωση και καλο ειναι να πορσεχουμε ολοι. προς τι το μενος  σε μενανε; :)

απλα εχω αδυναμια στις γυναικες που ''μισουνε'' τους αντρες... :rockon:


υ.γ.εαν δεν το εχεις καταλαβει ακομα υπαρχουνε και οι ψυχιατροι..
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
απλα εχω αδυναμια στις γυναικες που ''μισουνε'' τους αντρες... :rockon:


υ.γ.εαν δεν το εχεις καταλαβει ακομα υπαρχουνε και οι ψυχιατροι..
Μάλλον πρέπει να πάτε σιγά σιγά στο ελεεινίδες!!! :grin:
Άντε ουστ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
συγνωμη ρε παλικάρι αλλα μου δημιουργήθηκε μια εύλογη απορία.. Οι γκόμενες απο που τα κολλανε; Θέλω να πω αφου οσοι πανε με ιεροδουλες δεν εχουν κολλησει τιποτα ποτε και οι ιεροδουλες δεν εχουν επισης, οι γκόμενες τα φέρουν εκ γεννησιμιού τους;
δεν καταλαβες!!ειπα οτι αν πας με προφυλακτικο δεν γλυφεις οι πιθανοτητες να κολησεις κατι εινα 0,00001%,αν αρχισεις τα ακαποτα στα μπουρδελα και να γλυφεις και να φιλας τοτε εχεις πιθανοτητα να αρπαξεις κατι και φυσικα να το αμολυσεις μετα στην γκομενα σου,οποτε παει σχοινι κορδονι μετα το πραγμα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Το θεμα δεν ειναι ποιος μεταδιδει σε ποιον τα αφροδισια,αλλα το κριτιριο με το οποιο το ζευγαρι σταματα τις προφυλαξεις στο σεξ.

Γιατι αν αποφασισεις μια νυχτα με φεγγαρι να σταματησεις το σεχ με προφυλαξη χωρις να πατε για εξετασεις ΜΑΖΙ και για το μονο που νοιαζεσαι ειναι να παρεις αντισυλληπτικα και το χαπι της επομενης νυχτας, τοτε ερχεται δικαιολογημενα η erinal και ρωταει απο που κολλανε οι γυναικες αφροδισια και τουμπαλιν.

Βourdeliari22, νομιζω οτι εισαι σε ηλικια που ξερεις πλεον οτι ο,τι κανεις στη ζωη σου εχει καλα και κακα αποτελεσματα π.χ. οταν πινεις αλκοολ ερχεσαι στο κεφι,φτιαχνεσαι κ.τ.λ αλλα ΞΕΡΕΙΣ οτι γαμας το συκωτι σου.

Αμα θες να κανεις ακαπωτα, ξερεις τα καλα και τα κακα και παρε τις αποφασεις σου,μη το πολυζοριζεις και μας ζοριζεις τα νευρα.
 

Επισκέπτης

Ακόμα και αν πανε για εξετάσεις και βγούνε καθαροί και οι δυο  αυτό ισχύει για τη συγκεκριμένη χρονκή στιγμή..Αν ο ένας απ τους δυο ξενοπηδάει πάλι κινδυνεύει ο άλλος..οπότε πρέπει να εμπιστεύεσαι αρκετά το συντροφό σου για να καταργήσεις το προφυλακτικό..Επίσης δεν πρέπει να υπάρχουν ντροπές σε θέματα υγείας.. Πχ έχω ένα φίλο που το κανε με τη δικιά του χωρίς προφύλαξη και τον κόλλησε μάλλον χλαμύδια,εφόσον λέει δεν έχει πάει με άλλη.. Έκανε ολιγοήμερη θεραπεία έγινε καλά και όχι μόνο δε της το είπε αλλά συνέχιζε να το κάνει μαζί της χωρίς.. με αποτέλεσμα ξανακόλλησε...Ενώ ο γιατρός σου λέει ρητά να μη κάνεις σεξ χωρίς για να μη κολλήσεις τον άλλο ή για μη ξανακολλήσεις απ τον αλλο..Οταν τον ρώτησα γιατί δε της είπε ότι κόλλησε και να χρησιμοποιούν προφυλάξεις μου πε επειδή θα του λεγε ότι αυτός τη κόλλησε ή θα νόμιζε ότι δε την εμπιστεύεται πια και θεωρεί ότι πηδιέται με άλλους..Αν βάζουμε πιο πάνω απ τη υγεία μας ντροπές και παρεξηγήσεις στο τέλος θα χουμε μπλεξίματα..
 

GreatPenis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ας δούμε τα αφροδίσια νοσήματα ως φυσικό αίτιο αποκτήσαμε ομάδα αίματος Ο όταν ανεβήκαμε στην κορυφή τις τροφικής αλυσίδας ομάδα Α όταν αποκτήσαμε κοινωνία ομάδα Β όταν κάποιοι αποτραβήχτηκαν στις στέπες και ΑΒ είναι πιο σύγχρονη…καθ ομάδα έχει κάποια πλεονεκτήματα και κάποια μειονεκτήματα δεν θα μπω σε λεπτομέρειες περί αυτού.. όπως γίναμε δυνατοί και πολλαπλασιαστήκαμε έτσι η φύση όταν κινδύνευσε με πλεόνασμα πληθυσμού δημιουργήθηκαν κάποιοι virus για να εξισορρόπηση την κατάσταση.. Τίποτα δεν είναι σίγουρο. Για το Aids λένε πως προήλθε από τους πυθικούς όταν κάποιοι άνθρωποι συνουσιάστηκαν μαζί τους και οι οποίοι το ανιμετοπιζουν σαν κοινό κρυολόγημα (σφάλμα του ανθρώπου οπός και η αιμομιξία αυτό που έγινε)
 

gk303

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ενασ φιλος πηρε το ωρολοι που ειχε η πουτανα πανω στο κομοδινο μεσα στο δωματιο.και το εδωσε σε μια φοιτητρια που ειχε γομενα να το εχει για ξυπνητηρη.ηθελε να του 8υμιζει λεει την πουτανα οταν το εκανε με την φοιτητρια.
 

demonologos

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τι ξερετε για το Reoviruses? ειναι σχετικο με μεταδιδομενα σεξουαλικως νοσηματα?
δεν ειμαι χημικος για να ξερω.
ειναι μερος μιας μικρης ανεξαρτητης ερευνας που κανω για την βιοτεχνολογια και ετυχε να το δω.
 

alekos1234

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια να ρωτησω κατι αλλο εγω που ειμαι ασχετος, στα μπουρδελα και στα στουντιο τα προφυλακτικα που δινουν ειναι οκ? η θα πρεπει να προμηθευτω εγω απο καπου αλλου για σιγουρια?
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
παιδια τι ξερετε για το Reoviruses? ειναι σχετικο με μεταδιδομενα σεξουαλικως νοσηματα?
δεν ειμαι χημικος για να ξερω.
ειναι μερος μιας μικρης ανεξαρτητης ερευνας που κανω για την βιοτεχνολογια και ετυχε να το δω.

Μάλλον θέλεις να πεις Retroviruses έτσι?

Οι ρετροϊοί (Retroviruses)είναι μια κατηγορία RNA ιών που προκαλούν καρκίνο στα ζώα και στον άνθρωπο. Εκτός από μονόκλωνο RNA περιέχουν και ένα ένζυμο, την αντίστροφη μεταγραφάση, που μπορεί να συνθέσει DNA με μήτρα το RNA. Μαζί με τo RNA ενός τέτοιου ιού εισέρχεται στο κύτταρο και η αντίστροφη μεταγραφάση. To ένζυμο συνθέτει μια αλυσίδα DNA συμπληρωματική με τo RNA και δημιουργείται έτσι ένα υβρίδιο DNA-RNA. Κατόπιν παράγεται και η δεύτερη αλυσίδα DNA. Με αυτόν τον τρόπο το κύτταρο αποκτά τον ιό με τη μορφή δίκλωνου DNA. To DNA αυτό μπορεί να ενωθεί με τo DNA των χρωμοσωμάτων του κυττάρου, συνιστώντας με αυτόν τον τρόπο αιτία μεταμόρφωσης των φυσιολογικών κυττάρων σε καρκινικά.
Οι ρετροϊοί μπορεί να παραμείνουν ανενεργοί μέσα στο σώμα μας για πολλά χρόνια. Όταν το ανοσοποιητικό μας σύστημα υποστεί επίθεση από άλλους ιούς, τοξικές ουσίες ή ακτινοβολία, το κύτταρο μέσα στο οποίο βρίσκεται ο ιός μπορεί να αρχίσει να υπερπλάθεται ανεξέλεγκτα, ΚΑΤΑΚΛΥΖΟΝΤΑΣ ένα όργανο ή ολόκληρο το σώμα με καρκινικά κύτταρα. Τέτοιος ιός είναι για παράδειγμα ο HIV (AIDS)
 

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Άλλο Reovirus και άλλο Retrovirus...Το μόνο κοινό που έχουν είναι το RNA στο core τους, μόνο που των Reovirus είναι δίκλωνο (!). Από την οικογένεια Reovirus μόνο η υποκατηγορία Coltivirus/orbivirus είναι "επικίνδυνη" αλλά όχι για...παράσημα και πιο πολύ μεταδίδετα από τους ψύλλους !

Ηθικό δίδαγμα...να πηδάτε μόνο ξυρισμένα αιδοία !
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαγκες αν οι γκομενα ειναι πολυ αρρωστοι και ειδικα απο κατι μυστηριες αρρωστιες,κανει μπαμ,και εκει ειναι που την κανεις απευθειας.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Ρε παιδιά δεν τα 'χω διαβάσει όλα όσα λέτε, αλλά βλέπω ότι πολλοί ανησυχείτε για τα ακάποτα τσιμπούκια των CT... Πρώτη φορά ακούω ότι μπορεί να κολλήσεις από τσιμπούκι, αλλά τελοσπάντων..!
Εγώ πάντως που 'χα εμπειρία με τη Λολίτα, πρέπει να πω ότι ήταν Π Ε Ν Τ Α Κ Α Θ Α Ρ Η ! ! ! Δεν το 'χα ξαναδεί αυτό το πράγμα, επιδερμίδα σα μωρού και μύριζε υπέροχα! Αφού έγλυψα και τη κωλοτρυπίδα της, πράγμα που δεν είχα ξανακάνει ποτέ μου..!
Τώρα αν το μόνο σημείο του σώματος της που δεν έπλενε, είναι το στόμα της τί να πω..!
Πάντως, εδώ σε φιλά με γλώσσα το τσιμπούκι σας πείραξε..;
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ρε παιδιά δεν τα 'χω διαβάσει όλα όσα λέτε, αλλά βλέπω ότι πολλοί ανησυχείτε για τα ακάποτα τσιμπούκια των CT... Πρώτη φορά ακούω ότι μπορεί να κολλήσεις από τσιμπούκι, αλλά τελοσπάντων..!
Εγώ πάντως που 'χα εμπειρία με τη Λολίτα, πρέπει να πω ότι ήταν Π Ε Ν Τ Α Κ Α Θ Α Ρ Η ! ! ! Δεν το 'χα ξαναδεί αυτό το πράγμα, επιδερμίδα σα μωρού και μύριζε υπέροχα! Αφού έγλυψα και τη κωλοτρυπίδα της, πράγμα που δεν είχα ξανακάνει ποτέ μου..!
Τώρα αν το μόνο σημείο του σώματος της που δεν έπλενε, είναι το στόμα της τί να πω..!
Πάντως, εδώ σε φιλά με γλώσσα το τσιμπούκι σας πείραξε..;
Eίσαι λίγο ανημέρωτος,αδιάφορος,βλάκας,άφοβος,τολμηρός,άνετος δεν ξέρω αν κάποιο από αυτά ή άλλο επίθετο σε χαρακτηρίζει(χωρίς παρεξήγηση και διάθεση για τσακομό), θα τα ξαναπώ όχι απαραίτητα για διάλογο μαζί σου(λογικά θα έχεις παγιωμένες τις αντιλήψεις σου) αλλά για κάποιον που θα διαβάσει το θέμα.
Λοιπόν εν μέρη έχεις κάποιο δίκιο(οι πιθανότητες μετάδοσης HIV με ακάποτα τσιμπούκια είναι μικρή ως απειροελάχιστη για τον άντρα,για την κοπέλα μεγαλύτερη αν πάρρει χύσια στο στόμα,το γλυφομούνι καθίσταται πιο επικίνδυνο).Ωστόσο δεν υπάρχει μόνο το Aids από αφροδύσια νοσήματα.
Ακόμα έχετε υπόψην οτί η ωραία εξωτερική εικόνα δεν σημαίνει υγιές άτομο(όσον αφορά το Aids και μερικά ακόμα αφροδύσια)!!! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom