Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 725K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.312
Κριτικές
6
Like
10.357
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • medical-mumps-boils-skin_conditions-rash-missing_the_obvious-pjun1500_low.jpg
    medical-mumps-boils-skin_conditions-rash-missing_the_obvious-pjun1500_low.jpg
    68,5 KB · Εμφανίσεις: 81

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Και μετά το παιχνίδι με gipsy ..   

Περα απο το ιδιαιτερο χιουμορ της εικονας που ανεβασες θα πρεπει να πουμε οτι μεγαλο κινδυνο δεν εχεις μονο αν πηγαινεις με εναν ανθρωπο χ καταγωγης αλλα με καθε ανθρωπο εν ετη 2019.
Αρκετοι ανθρωποι δεν γνωριζουν ουτε καν οι ιδιοι τι "κουβαλανε". Τα διαφορα αφροδισια εχουν γεμισει ιατρεια-νοσοκομεια-χειρουργεια και εχουν αποφερει τεραστια κερδη στις φαρμακοβιομηχανιες.

Κοπελες-αντρες 19-25 ετων αρκετα συχνα δεν ξερουν καν τι εχουν και τι μεταδιδουν.

Δεν ειναι μονο θεμα καταγωγης, ειναι θεμα ανωριμοτητας και ανοησιας. Δεν μπορουμε να στοχοποιησουμε μια κατηγορια ανθρωπων, ειναι αδικο. Η πραγματικοτητα γυρω μας μαρτυρα το αντιθετο. Μπορεις να κολλησεις τα παντα απο τους παντες.

Ενω λογω ενημερωσης θα επρεπε να ειχαν μειωθει ολα αυτα, εχει γινει το αντιθετο. Σε τραγικο βαθμο.

Δεν συμφωνω στο να στοχοποιουμε μια ομοδα ανθρωπων γενικα και ειδικα για κατι τετοιο. Δεν ειναι ολοι ιδιοι οποτε λαθος και το καθε τσουβαλιασμα.
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.343
Like
471
Πόντοι
36
Περα απο το ιδιαιτερο χιουμορ της εικονας που ανεβασες θα πρεπει να πουμε οτι μεγαλο κινδυνο δεν εχεις μονο αν πηγαινεις με εναν ανθρωπο χ καταγωγης αλλα με καθε ανθρωπο εν ετη 2019.
Αρκετοι ανθρωποι δεν γνωριζουν ουτε καν οι ιδιοι τι "κουβαλανε". Τα διαφορα αφροδισια εχουν γεμισει ιατρεια-νοσοκομεια-χειρουργεια και εχουν αποφερει τεραστια κερδη στις φαρμακοβιομηχανιες.

Κοπελες-αντρες 19-25 ετων αρκετα συχνα δεν ξερουν καν τι εχουν και τι μεταδιδουν.

Δεν ειναι μονο θεμα καταγωγης, ειναι θεμα ανωριμοτητας και ανοησιας. Δεν μπορουμε να στοχοποιησουμε μια κατηγορια ανθρωπων, ειναι αδικο. Η πραγματικοτητα γυρω μας μαρτυρα το αντιθετο. Μπορεις να κολλησεις τα παντα απο τους παντες.

Ενω λογω ενημερωσης θα επρεπε να ειχαν μειωθει ολα αυτα, εχει γινει το αντιθετο. Σε τραγικο βαθμο.

Δεν συμφωνω στο να στοχοποιουμε μια ομοδα ανθρωπων γενικα και ειδικα για κατι τετοιο. Δεν ειναι ολοι ιδιοι οποτε λαθος και το καθε τσουβαλιασμα.

σιγά ρε ! τι θα πάθεις ?  πιθανότατα τιποτα ...... ο οργανισμός μας είανι εξαιρετικά ισχυρός σε ιατρικά θεματα απο γαμήσια ..... ορμα και μη φοβάσαι ....
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Εδω τρεις συναγωνιστες κανονιζουν μια γυφτοπουλα

 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Λοιπόν επειδή βλέπω πολλές ενότητες εμφανίζονται με καινούργια θέματα σαν τα μανιτάρια με κάθε είδους fetix..δεν το λέω ειρωνικά.
Νιώθω κ εγώ την ανάγκη να αναφέρω την μεγάλη μου λοξά.. Ναι αυτό που σκεφταιστε γυφτοπουλες..
Έχουμε τίποτα καινούριες πληροφορίες;;
Συγκεκριμένα σε αυτό το σημείο.. Αυτήν την ώρα..
Στείλτε ακόμα κ σε προσωπικό μήνυμα..
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
78
Like
83
Πόντοι
0
Είχα μια επιτυχία αλλά δεν μπόρεσα να υλοποιησω... Ήμουν στο κέντρο στην Σταδίου προς Σύνταγμα όπου και την έπεσα σε γυφτοπούλα για μπουκι... Πρέπει να ήταν 22-25 λεπτή και ψευτοζητιανευε σε περαστικούς.. Δεν είχα όμως που να την πάω εκείνη την ώρα ήμουν στο τρέξιμο και δεν μπορούσα ούτε να σκεφτώ... Ατυχία...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Είχα μια επιτυχία αλλά δεν μπόρεσα να υλοποιησω... Ήμουν στο κέντρο στην Σταδίου προς Σύνταγμα όπου και την έπεσα σε γυφτοπούλα για μπουκι... Πρέπει να ήταν 22-25 λεπτή και ψευτοζητιανευε σε περαστικούς.. Δεν είχα όμως που να την πάω εκείνη την ώρα ήμουν στο τρέξιμο και δεν μπορούσα ούτε να σκεφτώ... Ατυχία...
σκατά κωλόφαρδος είσαι τύπε!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.550
Like
13.606
Πόντοι
3.656
Είχα μια επιτυχία αλλά δεν μπόρεσα να υλοποιησω... Ήμουν στο κέντρο στην Σταδίου προς Σύνταγμα όπου και την έπεσα σε γυφτοπούλα για μπουκι... Πρέπει να ήταν 22-25 λεπτή και ψευτοζητιανευε σε περαστικούς.. Δεν είχα όμως που να την πάω εκείνη την ώρα ήμουν στο τρέξιμο και δεν μπορούσα ούτε να σκεφτώ... Ατυχία...

Η λύση είναι απλή. Πηγαίνεις σε τσοντάδικο που κάνει και καλά ιδιωτικές προβολές. Του λες να βάλει τσόντα της αρεσκείας σου, και η γκόμενα σου αρμέγει τον λεβιέ. Φτηνά θα σου βγει. Κάνε έρευνα αγοράς ώστε να είσαι προετοιμασμένος την επόμενη φορά 
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Η λύση είναι απλή. Πηγαίνεις σε τσοντάδικο που κάνει και καλά ιδιωτικές προβολές. Του λες να βάλει τσόντα της αρεσκείας σου, και η γκόμενα σου αρμέγει τον λεβιέ. Φτηνά θα σου βγει. Κάνε έρευνα αγοράς ώστε να είσαι προετοιμασμένος την επόμενη φορά  
μια φορά μου είχε τύχει στον Άγιο Παντελεήμων κ προβληματιστηκα για το που θα πάω αλλά μου ήρθε αναλαμπή κ πήγα σε κάποιο αφηλακτο λεβητοστάσιο μιας πολυκατοικίας..μια γυφτοπουλα ωραίο μωρό 10 ευρώ της έδωσα ούτε τσατσά να έχεις να σου χτηπα την πόρτα ούτε τίποτα..
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Γραφω για τους ελαχιστους που καταλαβαινουν. Καθε αντρας που εχει περασει διαφορα στη ζωη του, ειτε καλα ειτε ασχημα, οφειλει να μοιραζεται την οποια γνωση εχει αποκτησει μεσα απο ολα αυτα, με αλλους αντρες. Σκοπος δεν ειναι να το παιξεις κατι (οπως πολλοι κομπλεξικοι-ανωριμοι θεωρουν και φερονται αναλογα-μιζερα) αλλα να γινει μεταφορα της γνωσης απο τον εναν στον αλλο με σκοπο τη βελτιωση ολων. Καθε ενας καταθετει τις αποψεις του, τις εμπειριες του και ολοι μας μερα με τη μερα βελτιωνομαστε. Καθε ενας εχει κατι να πει και να μαθει.

Το θεμα κυκλων, ειναι πολυ σημαντικο στα παντα στη ζωη ενος αντρα. Ειναι το ημιση της επιτυχιας. Μεσα απο σωστους κυκλους μπορεις να μεγαλουργησεις, μεσα απο λαθος κυκλους μπορεις να καταστρεψεις τη ζωη σου.

Οι κυκλοι παιζουν ρολο στα παντα. Χωρις τις σωστες γνωριμιες, εισαι απλα τυφλος μεσα στη κοινωνια και δεν προκειται να βρεις το φως σου ποτε.

Το 95% των ανθρωπων δεν εχει καταφερει να εισχωρησει σε σοβαρους κυκλους, ποτε και ουτε προκειται. Πολλοι και διαφοροι οι λογοι, αυτη ειναι ομως η αληθεια. Για αυτο μιζεριαζουν στα παντα μια ολοκληρη ζωη. Για αυτο βγαζουν μισος-κακια-ζηλοφθονια για οσους τα εχουν καταφερει στο οτιδηποτε.

Οι πετυχημενοι ανθρωποι (στον οποιο τομεα) δεν ειναι μαλακες. Σε κοβουν οτι εισαι πονηρος-μιζερος-σκατοψυχος και για αυτο δεν θα σου ανοιξουν ποτε τη πορτα. Το ιδιο και αυτοι που εχουν προσβαση σε κυκλους με γκομενακια. Δεν ρισκαρουν το ονομα τους για να βαλουν μεσα στο κυκλο ενα μαλακα-μιζερο-μουνοδουλο.

Για τις γυναικες μετραει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το δειξε μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι. Μαγνητικο τομογραφο εχουν και τον κοβουν στα πρωτα 5 λεπτα τον καθε ενα που θα παρεις μαζι σου οταν βγειτε.

Να εχεις επενδυσει για να φτιαξεις ενα ονομα μεσα σε ενα χ κυκλο και να ερθει ο μαλακας να σε κανει ρεζιλι. Κανεις δεν θα κατηγορησει τον μαλακα, ουτε καν θα τον πουν μαλακα.

Εσενα θα πουν μαλακα και θα πεσεις στα ματια τους επειδη κανεις μαλακισμενες επιλογες, δεν εχεις σωστη κριση, δεν εισαι αντρας.

Οι γυναικες και τα παιδια εχουν δικαιωμα στην επιπολαιοτητα και στη μαλακια. Οι αντρες οχι.
Ωραίος σωστός σε όλα.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
575
Πόντοι
306
Ηταν 22.02.2019...Σταθμός Ευαγγελισμός. Πελαγωμενος απο πολλά με πλησίασε μια γύφτισσα και γυρω της 4-5 μπαμπάτσικες καλοπεριποιημενες γυρω στα 22-18 και αυτη στα 50+.
Προσπαθούσε να μου παίξει το κολπο οτι αυτη και τα ζουμπουρλουδικα γυφτομωρα με τα κολλητα και τις μποτες και τα διχτυωτα ηταν ανεργες εργαζομενες των ΧΟΝΤΟΣ ΣΕΝΤΕΡ και εδιναν δηθεν ενα αρωμα δωρο και αλλο ενα να αγορασεις με οτι ειχες για να βοηθησεις την διαμαρτυρια τους..
Παρα το οτι ολες την πεφταν σε οποιο περαστικο εβρισκαν, εγω ανακάλυψα το κολπο και εκανα δηθεν οτι συμπαρισταμαι στον "αγωνα" τους αλλα δεν ενδιαφερομαι για αρωμα (ηταν σαν αροξολ με απεξω χιουγκο μποςς).
Κατα παραξενο τροπο το ενστικτο μου με ωθησε στην προχωρημενης ηλικιας "υπευθυνη" τους, την Αννα τη γυφτισσα εξ Βουλγαριας.Ακολουθωντας τις συμβουλες για κασκαντεριλικι απο τον ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΤΣΑΡΑ (dmtrsxx) λεω στην Αννα.. "Δεν με ενδιαφερει τι πουλατε, θελω να σε παρω τωρα στο παρκακι πισω απο το δεντρο". Αυτη αρχισε να σταυροκοπιεται μα τι λες και δεν ειναι σωστο κτλ και της λεω..."σου δινω 10 τωρα για πισω απο κει στο στο παρκο".
Μου λεει "πηγαινε και ερχομαι". Σε 2 λεπτακια αφου εδωσε οδηγιες στις υφισταμενες ηλθε, της εδωσα το 10ρι και αρχισε να μου τον χαιδευει απαλα και γω να τη χουφτωνω στα βυζα.Τοτε με μια κινηση κασκαντερ μου τον πεταει εξω και αρχισε μια πιπα οπως "η τσιμπουκογιαγια σε τσοντα" φοβερη μαεστρια, το πιο καλτ στη φαση ηταν κατι πρεζακια που ηταν νταγκλα παραπερα ξυπνησαν απο το σκηνικο και αναρωτιοντουσαν αν ειχαν παραισθησεις η ηπιαν κατι νοθευμενο. Στο χυσιμο λοιπον η αννα μου τα αδειασε και τα ηπιε ολα. Για το ποτε τελειωσε φορεσε τη μπλουζα της και εφυγε και γυρισε στο ποστο ουτε που πηρα χαμπαρι..


ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ και οπου πετυχετε δηθεν "ανεργες του χοντος" ΧΩΘΕΙΤΕ , οι σταθμοι ειναι Ευαγγελισμος, Αμπελοκηποι, Πανορμου, Νεος Κοσμος και κανουν ενα rotation..
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.555
Like
7.199
Πόντοι
1.056
Ηταν 22.02.2019...Σταθμός Ευαγγελισμός. Πελαγωμενος απο πολλά με πλησίασε μια γύφτισσα και γυρω της 4-5 μπαμπάτσικες καλοπεριποιημενες γυρω στα 22-18 και αυτη στα 50+.
Προσπαθούσε να μου παίξει το κολπο οτι αυτη και τα ζουμπουρλουδικα γυφτομωρα με τα κολλητα και τις μποτες και τα διχτυωτα ηταν ανεργες εργαζομενες των ΧΟΝΤΟΣ ΣΕΝΤΕΡ και εδιναν δηθεν ενα αρωμα δωρο και αλλο ενα να αγορασεις με οτι ειχες για να βοηθησεις την διαμαρτυρια τους..
Παρα το οτι ολες την πεφταν σε οποιο περαστικο εβρισκαν, εγω ανακάλυψα το κολπο και εκανα δηθεν οτι συμπαρισταμαι στον "αγωνα" τους αλλα δεν ενδιαφερομαι για αρωμα (ηταν σαν αροξολ με απεξω χιουγκο μποςς).
Κατα παραξενο τροπο το ενστικτο μου με ωθησε στην προχωρημενης ηλικιας "υπευθυνη" τους, την Αννα τη γυφτισσα εξ Βουλγαριας.Ακολουθωντας τις συμβουλες για κασκαντεριλικι απο τον ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΤΣΑΡΑ (dmtrsxx) λεω στην Αννα.. "Δεν με ενδιαφερει τι πουλατε, θελω να σε παρω τωρα στο παρκακι πισω απο το δεντρο". Αυτη αρχισε να σταυροκοπιεται μα τι λες και δεν ειναι σωστο κτλ και της λεω..."σου δινω 10 τωρα για πισω απο κει στο στο παρκο".
Μου λεει "πηγαινε και ερχομαι". Σε 2 λεπτακια αφου εδωσε οδηγιες στις υφισταμενες ηλθε, της εδωσα το 10ρι και αρχισε να μου τον χαιδευει απαλα και γω να τη χουφτωνω στα βυζα.Τοτε με μια κινηση κασκαντερ μου τον πεταει εξω και αρχισε μια πιπα οπως "η τσιμπουκογιαγια σε τσοντα" φοβερη μαεστρια, το πιο καλτ στη φαση ηταν κατι πρεζακια που ηταν νταγκλα παραπερα ξυπνησαν απο το σκηνικο και αναρωτιοντουσαν αν ειχαν παραισθησεις η ηπιαν κατι νοθευμενο. Στο χυσιμο λοιπον η αννα μου τα αδειασε και τα ηπιε ολα. Για το ποτε τελειωσε φορεσε τη μπλουζα της και εφυγε και γυρισε στο ποστο ουτε που πηρα χαμπαρι..


ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ και οπου πετυχετε δηθεν "ανεργες του χοντος" ΧΩΘΕΙΤΕ , οι σταθμοι ειναι Ευαγγελισμος, Αμπελοκηποι, Πανορμου, Νεος Κοσμος και κανουν ενα rotation..
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
:worship: :worship: :worship:
:kneel: :kneel: :kneel:
Φοβερο σκηνικο :pipa1:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Ηταν 22.02.2019...Σταθμός Ευαγγελισμός. Πελαγωμενος απο πολλά με πλησίασε μια γύφτισσα και γυρω της 4-5 μπαμπάτσικες καλοπεριποιημενες γυρω στα 22-18 και αυτη στα 50+.
Προσπαθούσε να μου παίξει το κολπο οτι αυτη και τα ζουμπουρλουδικα γυφτομωρα με τα κολλητα και τις μποτες και τα διχτυωτα ηταν ανεργες εργαζομενες των ΧΟΝΤΟΣ ΣΕΝΤΕΡ και εδιναν δηθεν ενα αρωμα δωρο και αλλο ενα να αγορασεις με οτι ειχες για να βοηθησεις την διαμαρτυρια τους..
Παρα το οτι ολες την πεφταν σε οποιο περαστικο εβρισκαν, εγω ανακάλυψα το κολπο και εκανα δηθεν οτι συμπαρισταμαι στον "αγωνα" τους αλλα δεν ενδιαφερομαι για αρωμα (ηταν σαν αροξολ με απεξω χιουγκο μποςς).
Κατα παραξενο τροπο το ενστικτο μου με ωθησε στην προχωρημενης ηλικιας "υπευθυνη" τους, την Αννα τη γυφτισσα εξ Βουλγαριας.Ακολουθωντας τις συμβουλες για κασκαντεριλικι απο τον ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΤΣΑΡΑ (dmtrsxx) λεω στην Αννα.. "Δεν με ενδιαφερει τι πουλατε, θελω να σε παρω τωρα στο παρκακι πισω απο το δεντρο". Αυτη αρχισε να σταυροκοπιεται μα τι λες και δεν ειναι σωστο κτλ και της λεω..."σου δινω 10 τωρα για πισω απο κει στο στο παρκο".
Μου λεει "πηγαινε και ερχομαι". Σε 2 λεπτακια αφου εδωσε οδηγιες στις υφισταμενες ηλθε, της εδωσα το 10ρι και αρχισε να μου τον χαιδευει απαλα και γω να τη χουφτωνω στα βυζα.Τοτε με μια κινηση κασκαντερ μου τον πεταει εξω και αρχισε μια πιπα οπως "η τσιμπουκογιαγια σε τσοντα" φοβερη μαεστρια, το πιο καλτ στη φαση ηταν κατι πρεζακια που ηταν νταγκλα παραπερα ξυπνησαν απο το σκηνικο και αναρωτιοντουσαν αν ειχαν παραισθησεις η ηπιαν κατι νοθευμενο. Στο χυσιμο λοιπον η αννα μου τα αδειασε και τα ηπιε ολα. Για το ποτε τελειωσε φορεσε τη μπλουζα της και εφυγε και γυρισε στο ποστο ουτε που πηρα χαμπαρι..


ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ και οπου πετυχετε δηθεν "ανεργες του χοντος" ΧΩΘΕΙΤΕ , οι σταθμοι ειναι Ευαγγελισμος, Αμπελοκηποι, Πανορμου, Νεος Κοσμος και κανουν ενα rotation..
99,99% αληθινο σεναριο κ ως εξ αυτου,ΕΥΓΕ νεε μου..
ΥΓ με αλλο ενα 10αρικακι,θα πιπωνες κ το τρισεγγονο της..
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
575
Πόντοι
306
99,99% αληθινο σεναριο κ ως εξ αυτου,ΕΥΓΕ νεε μου..
ΥΓ με αλλο ενα 10αρικακι,θα πιπωνες κ το τρισεγγονο της..


Eυγε να πειτε στον αρχικασκαντερ χαντερ Μητσαρα (που αυτος μπαινει και τις παιρνει παρτουζα στο τσαντηρι και στο τροχοσπιτο). Εγω απλα ακολουθησα τις συμβουλες του και εκανα ενα κασκαντεριλικι λιγων λεπτων. Οποτε οπου τις δειτε, ξεσκιστε τες για τον αγωνα των ΧΟΝΤΟΣ ΣΕΝΤΕΡ!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Eυγε να πειτε στον αρχικασκαντερ χαντερ Μητσαρα (που αυτος μπαινει και τις παιρνει παρτουζα στο τσαντηρι και στο τροχοσπιτο). Εγω απλα ακολουθησα τις συμβουλες του και εκανα ενα κασκαντεριλικι λιγων λεπτων. Οποτε οπου τις δειτε, ξεσκιστε τες για τον αγωνα των ΧΟΝΤΟΣ ΣΕΝΤΕΡ!
αδελφε keep fucking..
Δεν υφισταται παρθενογεννεσις εδω κ χιλιετιες..
Ο αλλος ψωνιζει 5 τζι αλμπανο κ του δινουν 3 παρθενες(απο τ αυτια)δωρο..
ΧΤΥΠΑ ΑΒΕΡΤΑ-ΚΟΥΒΕΡΤΑ,ακα κρεμπιε,ΕλλΕηνιδες,Γυφτισσες,οτι κατσει,αρκει να σβηνεις με ΦΑΝΤΑ ΑΝΘΡΑΚΙΚΟ..
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
63
Πόντοι
0
Συναθλητές δεν είναι όλα τα τσιγκανάκια βρώμικα μπορεί η εικόνα που έχουμε από τους γυρολόγους να έιναι μαύρη κι άραχνη αλλά έχει κατι παιδια που αστράφτουν...Εγώ ήθελα μια πολύ (και λίγο καψουρα)την μπαλαμούτιασα κιόλας αλλά δεν έκατσε η φάση.

Και για τους απιστους ...


 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
575
Πόντοι
306
Συναθλητές δεν είναι όλα τα τσιγκανάκια βρώμικα μπορεί η εικόνα που έχουμε από τους γυρολόγους να έιναι μαύρη κι άραχνη αλλά έχει κατι παιδια που αστράφτουν...Εγώ ήθελα μια πολύ (και λίγο καψουρα)την μπαλαμούτιασα κιόλας αλλά δεν έκατσε η φάση.

Και για τους απιστους ...




Φιλε τα πιο καλα και παρακμιακα και ενταγμενα στο συστημα παιζουν..."εργατικες αιγαλεω" (μουργκανας Μινωος εκει) και "εργατικες δραπετσωνα" προς Δεξαμενες...
Δυστυχως ομως κολλανε μαζι μας στο προχωρημα γιατι ολες τους "ελεγχονται" οχι απο τους Γονεις αλλα απο τα ξαδελφια που φυσικα απο τα 12 τα εχουν ξεσκισει και μονο αυτοι τους προτεινουν τον ¨"γαμπρο"
Οι πιο πολλες ειναι ως και ξανθες ψηλες και γεματες.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Έφαγα χτες μια ήττα το πρωι μάγκες ακόμα δεν μπωρο να συνέλθω,ήμουν στην Αχαρνων στα μεγάλα νούμερα κάπου στο 300+ στο jampo ήταν μια γυφτιςα κράταγε ενα παιδί,κόλαση..λέει έχεις κανα ψιλό κ καλα κ κουβέντα στη κουβέντα της λεω για χάδια κ sexaki για 10 ευρώ..με χούφτωςε στο όργανο το σοβαρό μου λέει οχι εδώ εχω το παιδί σε μια ωρα σε μια εκλησια απο πισω νομίζω ο Αγιος Ελευθέριος δεν ξερω την περιοχή καλα..
Παω πιο κατω περίμενα να έρθει η ωρα χίλιες σκέψεις περναγαν απο το μυαλό μου μη μου την πέσουν τιποτα γύφτοι πολλα..
κοίταγα να δώ τι εργαλεία εχω στο αυτοκίνητο για άμυνα τσιμπάω  κ απο μια υπό κατασκευή οικοδομή ενα σίδερολοστό έτοιμος για αποστολή..
Τελικά δεν ήρθε ποτε..
Τι να συνέβη;γνωμη σας;
Πιστεύω κάτι έτυχε..ήταν δεκτικη..κερδισμένη θα έβγαινε θα έπαιρνε λεφτα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom