Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 733K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gorbas

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
59
Like
22
Πόντοι
0

Συναγωνιστή και γυφτάκι και ακάποτο? Καταδρομέας έτσι? Οι photo
αριστες.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
526
Κριτικές
2
Like
667
Πόντοι
86
Το πιο σιγουρο για να βρουμε γυφτακια ειναι στα σπιτια, ενας συναγωνιστης εγραψε παραπανω για ημερησια ενημερωση, πολυ καλη προταση. Εκτος απο τα ψωνισματα στο δρομο οποιος συναντησει σε σπιτι ας το ποσταρει.
Ιάσωνος 10 πάνω, βραδινή βάρδια.
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Είχα πάρει παλαιότερα σε πορνείο. Βρώμαγε κι έζεχνε. Σιχάθηκα τον εαυτό μου.  :vomit:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Συμβουλη προς καθε ενδιαφερομενο.

Αν δεν εχετε κυκλους μεινετε μακρυα απο το ολο θεμα. Αν ειναι εργαζομενο το κοριτσι, οκ. Στο χυμα απο το πουθενα μεινετε μακρυα. Μια φορα θα γινει το κακο.

Τα καλα νορμαλ καλα παιδια θα πρεπει επιτελους να καταλαβουν καποια βασικα πραγματα και να μαθουν να μενουν στα ορια τους. Περα απο τα ορια, δεν υπαρχει περιπτωση να μη συμβει η μαλακια καποια στιγμη. Οσο το ψαχνεις τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες.

Δεν ειναι κακο να γνωριζεις τι εισαι και ποια ειναι τα ορια σου και εως που μπορεις να παιζεις.

Δεν γινεται ενα νορμαλ καλο παιδι να μπλεκει με τετοιες καταστασεις και να μη τη πατησει αργα ή γρηγορα.

 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Μακρυα και αγαπημένοι
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Μακρυα και αγαπημένοι

Ακριβως ετσι.

Ειναι καλο καθε αντρας να γνωριζει τα ορια του και εως που μπορει να παιξει. Σε καθε θεμα γενικα στη ζωη του.

Οι γυναικες και τα παιδια εχουν δικαιωμα στα λαθη και να λειτουργουν επιπολαια, οι αντρες οχι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Απειρες φορες διαφορα νορμαλ παιδια θελησαν να μπλεξουν με μια δικια μας κοπελα ή να μπουν στις παρεες μας και να νομισουν οτι θα τους αντιμετωπισουν ως ισους. Ποτε δεν πετυχε το γλυκο.

Οταν γνωριζουν τα ορια τους, εχουν μια θεση στη παρεα και ενα ρολο και εως εκει και μονο. Και αυτο μετα απο παρα πολυ ψαξιμο, πολυ σπανια να δεχτουμε καποιον αναμεσα μας και να του ανοιχτουμε να του δωσουμε προσβαση στο κυκλο μας. Σε καμια περιπτωση δεν εννοω παρανομιες κτλπ. Εννοω κυκλους-γνωριμιες-προσβαση σε δικα μας κοριτσια και γενικα στη παρεα μας. Πολυ σπανια εχει γινει αυτο και παλι ηταν εστω κατα το ημισυ δικος μας στο θεμα καταγωγης.

Αρκετα συχνα καποιοι που τους εχουμε στους εξωτερικους κυκλους και εχουν μια καποια επαφη-οικειοτητα μαζι μας το θεωρησαν οτι μπηκαν στο πυρηνα και οτι ειναι ενας απο εμας, οταν περασαν τα ορια τους προσγειωθηκαν αποτομα. Απλα.

Το ιδιο ακριβως και με ρομα και αλβανους και ολους τους λαους. Παντου ετσι ειναι.

Οι διαφορες ειναι ο τροπος αντιμετωπισης εκ μερους τους, καθε λαος και καθε φυλη εχει τα δικα της.

Καλο ειναι να μη μπλεκεστε σε αλλες φυλες. Ειδικα αν ειστε καλα παιδια νορμαλ ανθρωποι. Δεν ειναι ολα για ολους.

Καποιος απο εδω μεσα ειναι ικανος για κατι, καποιος αλλος οχι. Δεν ειναι κακο. Ειναι απλα η διαφορετικοτητα μεταξυ μας. Κανεις δεν ειναι ανωτερος ή πιο μαγκας. Απλα ειμαστε διαφορετικοι. Εχουμε μαθει αλλιως απο μικροι.
 

Nipper

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2019
Μηνύματα
66
Like
324
Πόντοι
20
Συμβουλη προς καθε ενδιαφερομενο.

Αν δεν εχετε κυκλους μεινετε μακρυα απο το ολο θεμα. Αν ειναι εργαζομενο το κοριτσι, οκ. Στο χυμα απο το πουθενα μεινετε μακρυα. Μια φορα θα γινει το κακο.

Τα καλα νορμαλ καλα παιδια θα πρεπει επιτελους να καταλαβουν καποια βασικα πραγματα και να μαθουν να μενουν στα ορια τους. Περα απο τα ορια, δεν υπαρχει περιπτωση να μη συμβει η μαλακια καποια στιγμη. Οσο το ψαχνεις τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες.

Δεν ειναι κακο να γνωριζεις τι εισαι και ποια ειναι τα ορια σου και εως που μπορεις να παιζεις.

Δεν γινεται ενα νορμαλ καλο παιδι να μπλεκει με τετοιες καταστασεις και να μη τη πατησει αργα ή γρηγορα.
Εσένα δεν είναι το μότο σου (σε γενικές γραμμές) ότι ο σωστός άντρας πρέπει να είναι σκληρός και δεν πρέπει να μασάει μπροστά σε οτιδήποτε;
Τα νορμάλ καλά παιδιά (όπως τα λες) έτσι κι αλλιώς, σχεδόν σίγουρα,δεν πρόκειται να πλησιάσουν ούτε σε ακτίνα χιλιομέτρων σε τέτοιες καταστάσεις.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
true story
Πριν καμια 10αρια χρονια, οταν ημουν φοιτηταριο,ειδα μια γυφτισσα γυφτοπουλα καμια 19-20 χρονων, σχετικα καλοντυμενη και βαμμενη, να περιμενει ορθια στην εισοδο του μετρο Πανεπιστημιο με ενα καροτσι με μωρο σκεπασμενο. Επειδη ηταν καυλιαρα πηγα και της επιασα κουβεντα και μετα απο κανα 5λεπτο, οταν καταλαβε που παει το πραγμα, μου λεει: Κοιτα, ειμαι παντρεμενη και οπου να 'ναι θα ερθει ο αντρας μου.
Εγκαταλειπω την προαπαθεια, περναω απεναντι το φαναρι της Πανεπιστημιου και βλεπω με την ακρη του ματιου μου να την πλησιαζει ενας γυφτος γυφταρος καμια 25αρια χρονων, σαν ντουλαπα. Μιλησανε για λιγα δευτερολεπτα και αυτος αρχισε να κοιταει προς το απεναντι πεζοδρομιο που ημουν εγω, ψαχνοντας.
Περιττο να σας πω οτι εκμεταλλευτηκα το οτι ειχε μεγαλο μπουλουκι διπλα μου που επισης περασε απεναντι στο φαναρι, μπηκα στη στοα που υπαρχει εκει και παει προς Σταδιου, και εφτασα στην Ομονοια σε 10 νανοσεκοντ σαν τον Γιουσειν τον Μπολντ.
Ποτε δεν καταλαβα αν μας ειδε απο μακρια ο αρκουδογυφτος, και ρωτησε τη δικια του τι λεγαμε η αν με εδωσε η καυλιαρα η γυφτισσα.
Απο το πουθενα θα ετρωγα τσιγγανικο βρωμοξυλο στη μεση του δρομου.

Φανταστειτε τωρα τι θα μπορουσε να συμβει σε αυτο το παλικαρι αν ηταν λιγο πιο ατυχο και γινοταν εμπλοκη ειτε με ρομα ειτε με αλβανους ειτε με δικους μας.

Ξερετε ποσες φορες εχουν ερθει σε δικα μας μαγαζια διαφοροι ξεκαρφωτοι και πηγαν να το παιξουν γκομενοι και τι εγινε οταν πειραζαν τις κοπελες;

Ειναι και θεμα βλακεις δηλαδη. Βλεπουν οτι ειναι τιγκα το μαγαζι με δικους μας και αυτοι επειδη βλεπουν μια παρεα απο κοπελες πηγαινουν να το παιξουν γκομενοι.

Ειναι απλα για γελια η συνεχεια. Τις πιο πολλες φορες τους φτυνουν απλα οι γκομενες.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
true story
Πριν καμια 10αρια χρονια, οταν ημουν φοιτηταριο,ειδα μια γυφτισσα γυφτοπουλα καμια 19-20 χρονων, σχετικα καλοντυμενη και βαμμενη, να περιμενει ορθια στην εισοδο του μετρο Πανεπιστημιο με ενα καροτσι με μωρο σκεπασμενο. Επειδη ηταν καυλιαρα πηγα και της επιασα κουβεντα και μετα απο κανα 5λεπτο, οταν καταλαβε που παει το πραγμα, μου λεει: Κοιτα, ειμαι παντρεμενη και οπου να 'ναι θα ερθει ο αντρας μου.
Εγκαταλειπω την προαπαθεια, περναω απεναντι το φαναρι της Πανεπιστημιου και βλεπω με την ακρη του ματιου μου να την πλησιαζει ενας γυφτος γυφταρος καμια 25αρια χρονων, σαν ντουλαπα. Μιλησανε για λιγα δευτερολεπτα και αυτος αρχισε να κοιταει προς το απεναντι πεζοδρομιο που ημουν εγω, ψαχνοντας.
Περιττο να σας πω οτι εκμεταλλευτηκα το οτι ειχε μεγαλο μπουλουκι διπλα μου που επισης περασε απεναντι στο φαναρι, μπηκα στη στοα που υπαρχει εκει και παει προς Σταδιου, και εφτασα στην Ομονοια σε 10 νανοσεκοντ σαν τον Γιουσειν τον Μπολντ.
Ποτε δεν καταλαβα αν μας ειδε απο μακρια ο αρκουδογυφτος, και ρωτησε τη δικια του τι λεγαμε η αν με εδωσε η καυλιαρα η γυφτισσα.
Απο το πουθενα θα ετρωγα τσιγγανικο βρωμοξυλο στη μεση του δρομου.
όταν μπεις σε αυτή την διαδικασία ,πρέπει να είσαι έτοιμος για όλα τύπε μου , εγώ πριν χρόνια σε ένα φανάρι γνώρισα μια τσιγγάνα ακριβός στο φανάρι στο 3 νεκροταφείο!!μην τα πολύ λόγο  της έκανα δώρο παπούτσια και της λέω θα μου κανείς μια πίπα ; Μου λέει έλα στο παρκάκι πιο κατο ,είχε μαζί της και ένα μωρό σε καροτσάκι !! Μου κάνει την πίπα και μολης κουμποσα το παντελόνι ακούω ξαφνικά μωρή ξεφτιλισμενη τι έκανες ; Ήταν ο άνδρας της !! Καπάκι του λέω ένα τσιμπουκι έκανε η κοπέλα !! Μου λέει θα σε Σαπίσο !! Του λέω μάγκα άκου λίγο αν εσένα βρομάει το καβλι σου και δεν σε τσιμπουκονι δικό σου το πρόβλημα και άντε πλυσου .... έπεσαν κάτι ψιλές και τελειοσε το θέμα εκεί !!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.212
Κριτικές
498
Like
63.045
Πόντοι
39.662
όταν μπεις σε αυτή την διαδικασία ,πρέπει να είσαι έτοιμος για όλα τύπε μου , εγώ πριν χρόνια σε ένα φανάρι γνώρισα μια τσιγγάνα ακριβός στο φανάρι στο 3 νεκροταφείο!!μην τα πολύ λόγο  της έκανα δώρο παπούτσια και της λέω θα μου κανείς μια πίπα ; Μου λέει έλα στο παρκάκι πιο κατο ,είχε μαζί της και ένα μωρό σε καροτσάκι !! Μου κάνει την πίπα και μολης κουμποσα το παντελόνι ακούω ξαφνικά μωρή ξεφτιλισμενη τι έκανες ; Ήταν ο άνδρας της !! Καπάκι του λέω ένα τσιμπουκι έκανε η κοπέλα !! Μου λέει θα σε Σαπίσο !! Του λέω μάγκα άκου λίγο αν εσένα βρομάει το καβλι σου και δεν σε τσιμπουκονι δικό σου το πρόβλημα και άντε πλυσου .... έπεσαν κάτι ψιλές και τελειοσε το θέμα εκεί !!!


:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
όταν μπεις σε αυτή την διαδικασία ,πρέπει να είσαι έτοιμος για όλα τύπε μου , εγώ πριν χρόνια σε ένα φανάρι γνώρισα μια τσιγγάνα ακριβός στο φανάρι στο 3 νεκροταφείο!!μην τα πολύ λόγο  της έκανα δώρο παπούτσια και της λέω θα μου κανείς μια πίπα ; Μου λέει έλα στο παρκάκι πιο κατο ,είχε μαζί της και ένα μωρό σε καροτσάκι !! Μου κάνει την πίπα και μολης κουμποσα το παντελόνι ακούω ξαφνικά μωρή ξεφτιλισμενη τι έκανες ; Ήταν ο άνδρας της !! Καπάκι του λέω ένα τσιμπουκι έκανε η κοπέλα !! Μου λέει θα σε Σαπίσο !! Του λέω μάγκα άκου λίγο αν εσένα βρομάει το καβλι σου και δεν σε τσιμπουκονι δικό σου το πρόβλημα και άντε πλυσου .... έπεσαν κάτι ψιλές και τελειοσε το θέμα εκεί !!!
Τις έφαγες και πήρες πίπα του γύφτου;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.506
Κριτικές
16
Like
13.745
Πόντοι
6.515
όταν μπεις σε αυτή την διαδικασία ,πρέπει να είσαι έτοιμος για όλα τύπε μου , εγώ πριν χρόνια σε ένα φανάρι γνώρισα μια τσιγγάνα ακριβός στο φανάρι στο 3 νεκροταφείο!!μην τα πολύ λόγο  της έκανα δώρο παπούτσια και της λέω θα μου κανείς μια πίπα ; Μου λέει έλα στο παρκάκι πιο κατο ,είχε μαζί της και ένα μωρό σε καροτσάκι !! Μου κάνει την πίπα και μολης κουμποσα το παντελόνι ακούω ξαφνικά μωρή ξεφτιλισμενη τι έκανες ; Ήταν ο άνδρας της !! Καπάκι του λέω ένα τσιμπουκι έκανε η κοπέλα !! Μου λέει θα σε Σαπίσο !! Του λέω μάγκα άκου λίγο αν εσένα βρομάει το καβλι σου και δεν σε τσιμπουκονι δικό σου το πρόβλημα και άντε πλυσου .... έπεσαν κάτι ψιλές και τελειοσε το θέμα εκεί !!!
:-
 

Συνημμένα

  • 300px-Benny_Trapp_Macrovipera_schweizeri_rote_Morphe.jpg
    300px-Benny_Trapp_Macrovipera_schweizeri_rote_Morphe.jpg
    22,1 KB · Εμφανίσεις: 35

Nipper

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2019
Μηνύματα
66
Like
324
Πόντοι
20
όταν μπεις σε αυτή την διαδικασία ,πρέπει να είσαι έτοιμος για όλα τύπε μου , εγώ πριν χρόνια σε ένα φανάρι γνώρισα μια τσιγγάνα ακριβός στο φανάρι στο 3 νεκροταφείο!!μην τα πολύ λόγο  της έκανα δώρο παπούτσια και της λέω θα μου κανείς μια πίπα ; Μου λέει έλα στο παρκάκι πιο κατο ,είχε μαζί της και ένα μωρό σε καροτσάκι !! Μου κάνει την πίπα και μολης κουμποσα το παντελόνι ακούω ξαφνικά μωρή ξεφτιλισμενη τι έκανες ; Ήταν ο άνδρας της !! Καπάκι του λέω ένα τσιμπουκι έκανε η κοπέλα !! Μου λέει θα σε Σαπίσο !! Του λέω μάγκα άκου λίγο αν εσένα βρομάει το καβλι σου και δεν σε τσιμπουκονι δικό σου το πρόβλημα και άντε πλυσου .... έπεσαν κάτι ψιλές και τελειοσε το θέμα εκεί !!!

Tι μάρκα ήταν τα παπούτσια που της έκανες δώρο;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Τις έφαγες και πήρες πίπα του γύφτου;
Στο τέλος του σκηνικού οντοσ μόνο «πίπες» δεν του έκανα για να τον ηρεμησο διότι έκλαιγε και έβγαλε ένα παραλήρημα τύπου αδερφέ την αγαπώ αυτή την γυναίκα και έχουμε οικογένεια κτλ.....
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.573
Like
2.888
Πόντοι
506
πριν χρόνια σε ένα φανάρι γνώρισα μια τσιγγάνα ακριβός στο φανάρι στο 3 νεκροταφείο!! της έκανα δώρο παπούτσια και της λέω θα μου κανείς μια πίπα ;
Μου λέει έλα στο παρκάκι πιο κατο ,είχε μαζί της και ένα μωρό σε καροτσάκι !! Μου κάνει την πίπα και μολης κουμποσα το παντελόνι ακούω ξαφνικά μωρή ξεφτιλισμενη τι έκανες ; Ήταν ο άνδρας της !!
πωπωπω ειχε το γυγτακι μες στο καροτσακι και σε πιπωνε η αλλη

δυνατο σκηνικο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom