Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 733K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.506
Κριτικές
16
Like
13.745
Πόντοι
6.515
Τύπε πριν χωθείς σε γύφτισσα φρόντισε να έχεις πιει μια πορτοκαλάδα για να μην πάθεις κάτι και ψάχνεσαι,γιατί είναι πολύ αγαπησιάρικες οι γύφτισσες.

Τυπε ειναι καλες και για γαμο οι γυφτισσες. Κανουν πολλα παιδια κι εσυ καθεσαι αραχτος με τα επιδοματα  :rockon:
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Είναι τεράστια υποκρισία και συμφωνώ 1000%. Στην πλειοψηφία τους μαστροποί, πρεζέμποροι, λαθρεμπόριο όπλων, κλέφτες και δολοφόνοι. Τους είχα φάει στη μάπα για πολλά χρόνια όσο δούλευα στο χωριό και έχω αποκομίσει δυστυχώς τις χειρότερες εντυπώσεις. Απλά δεν μπλέκεις.
Ο φιλαρακος μς τις ανήλικες γυφτοπουλες μετά απο τόσα χρόνια ακόμα τραβιέται (και κρύβεται)

αν ήταν κάτω των 15 καλά να πάθει ο παιδέρας
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.870
Πόντοι
5.097
Τυπε ειναι καλες και για γαμο οι γυφτισσες. Κανουν πολλα παιδια κι εσυ καθεσαι αραχτος με τα επιδοματα  :rockon:

Έτσι είναι τύπε,για τους γύφτους η καπότα είναι κάτι εντελώς άχρηστο.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
έτσι και βγει ο κουλης συνάδελφοι  θα τους κόψει τα επιδόματα,
τότε θα έχουμε να γράφουμε περισσότερες αναφορές για γυφτικοτσιγγανικα γαμήσια!!
ετοιμαστειτεεεε λεμεεε!!
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Χθες καθως οδηγουσα πετυχα 4 γυφτισσες γυρω στα 25  :walkingpenis: πανω κατω ηταν ολες τους κατα τις 11 το πρωι στο Γαλατσι τριγυρνουσαν στα στενα μπαιναν σε μαγαζια τσεκαραν πολυκατοικιες μου φανηκε πως πηγαιναν για το μεροκαματο!ηθελα να τις γαμησω τρελα!
 

Dinos1985

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Ψαχνω και εγω για γυφτισες τωρα τελευταια αλλα οσες πλησιαζω δεν θελουν προτεινω χρηματα τιποτα γιατι...
 

Spartacus69

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2019
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Σοβαρά τώρα, γιατί έχει αυτο το thread 161 σελίδες; 
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
163 σελίδες συνάδελφε είμαστε πολλοί gypsy lovers!! :takethis:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Ψαχνω και εγω για γυφτισες τωρα τελευταια αλλα οσες πλησιαζω δεν θελουν προτεινω χρηματα τιποτα γιατι...
πρέπει να ξέρεις που θα την πέσεις ποιες το πανε κ το φέρνουν το γράμμα..
Το καλο ειναι οτι εχεις θάρρος κ το προτείνεις..μια δυο καποια φορα θα κάτσει.
Είμαστε πολλοί jipsy lovers οντως..πρέπει να υπαρχει ημερήσια ενημερωση για γυφτισες
Ειναι σκουρόχρωμες κ τώρα το καλοκαίρι γίνονται πιο σκουρες απο τον ήλιο ..υπαρχει τιποτα καλητερο απο το να χύσεις πάνω τους κ το συμαντικοτερο να μην εχεις κ την βρομοτσατσα να σου χτυπά την πορτα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Πρόσεχε ομως μη σου κτυπησει ο γυφτος τη πλάτη.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.573
Like
2.888
Πόντοι
506
Πρόσεχε ομως μη σου κτυπησει ο γυφτος τη πλάτη.

:grin: :grin: :grin:

true story
Πριν καμια 10αρια χρονια, οταν ημουν φοιτηταριο,ειδα μια γυφτισσα γυφτοπουλα καμια 19-20 χρονων, σχετικα καλοντυμενη και βαμμενη, να περιμενει ορθια στην εισοδο του μετρο Πανεπιστημιο με ενα καροτσι με μωρο σκεπασμενο. Επειδη ηταν καυλιαρα πηγα και της επιασα κουβεντα και μετα απο κανα 5λεπτο, οταν καταλαβε που παει το πραγμα, μου λεει: Κοιτα, ειμαι παντρεμενη και οπου να 'ναι θα ερθει ο αντρας μου.
Εγκαταλειπω την προαπαθεια, περναω απεναντι το φαναρι της Πανεπιστημιου και βλεπω με την ακρη του ματιου μου να την πλησιαζει ενας γυφτος γυφταρος καμια 25αρια χρονων, σαν ντουλαπα. Μιλησανε για λιγα δευτερολεπτα και αυτος αρχισε να κοιταει προς το απεναντι πεζοδρομιο που ημουν εγω, ψαχνοντας.
Περιττο να σας πω οτι εκμεταλλευτηκα το οτι ειχε μεγαλο μπουλουκι διπλα μου που επισης περασε απεναντι στο φαναρι, μπηκα στη στοα που υπαρχει εκει και παει προς Σταδιου, και εφτασα στην Ομονοια σε 10 νανοσεκοντ σαν τον Γιουσειν τον Μπολντ.
Ποτε δεν καταλαβα αν μας ειδε απο μακρια ο αρκουδογυφτος, και ρωτησε τη δικια του τι λεγαμε η αν με εδωσε η καυλιαρα η γυφτισσα.
Απο το πουθενα θα ετρωγα τσιγγανικο βρωμοξυλο στη μεση του δρομου.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686

Dinos1985

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
πρέπει να ξέρεις που θα την πέσεις ποιες το πανε κ το φέρνουν το γράμμα..
Το καλο ειναι οτι εχεις θάρρος κ το προτείνεις..μια δυο καποια φορα θα κάτσει.
Είμαστε πολλοί jipsy lovers οντως..πρέπει να υπαρχει ημερήσια ενημερωση για γυφτισες
Ειναι σκουρόχρωμες κ τώρα το καλοκαίρι γίνονται πιο σκουρες απο τον ήλιο ..υπαρχει τιποτα καλητερο απο το να χύσεις πάνω τους κ το συμαντικοτερο να μην εχεις κ την βρομοτσατσα να σου χτυπά την πορτα.
οπου δω καποια προσπαθω με τροπο να την πλησιασω και να της το πω εχω κανει πολλες προσπαθειες αλλα τιποτα  και η μια εληξε με καβγα εχω πολλες ιστοριες και απορω γιατι οχι αφου λεφτα θελουν  και ναι αυτο με τα μπουρδελα ειναι που το εχω βαρεθει με τους νταβαντζηδες και μην με πιασεις εδω και μην με ακουμπησεις εκει με ξενερωνει η πουτανα εκει μακαρι να εβρισκα γυφτισα και να την πληρωνα καθε μερα
 

Dinos1985

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Πρόσεχε ομως μη σου κτυπησει ο γυφτος τη πλάτη.
ειναι οντως λιγο επικ/νο αλλα το εχω παρει αποφαση  αν δεν τολμησω δεν θα γινει τιποτα και ειμαι και ετοιμος για ξυλο αν χρειαστει και μου κανει κατι  θα ανταποδωσω τωρα το καλοκαιρι εχουν βγει για τα καλα εξω αλλα καπου καπου κουραστικα και το παρατησα μετα απο 4 με 5 προσπαθειες αφου δεν βγαινει νοημα.  Δεν υπαρχουν τιποτα πιατσες ? Δεν ξερει κανενας τιποτα?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.593
Like
13.762
Πόντοι
3.656
ειναι οντως λιγο επικ/νο αλλα το εχω παρει αποφαση  αν δεν τολμησω δεν θα γινει τιποτα και ειμαι και ετοιμος για ξυλο αν χρειαστει και μου κανει κατι  θα ανταποδωσω τωρα το καλοκαιρι εχουν βγει για τα καλα εξω αλλα καπου καπου κουραστικα και το παρατησα μετα απο 4 με 5 προσπαθειες αφου δεν βγαινει νοημα.  Δεν υπαρχουν τιποτα πιατσες ? Δεν ξερει κανενας τιποτα?

Υπάρχουν βουλγαρογύφτισσες στο τρίγωνο, αν ενδιαφέρεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom