Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
H Tamara πάντως μπούτι δεν βλέπω να κλείνει αυτές τις μέρες. Όποιον ξέρω είναι έτοιμος να κλείσει. Θα προσπαθήσω κι εγώ για test drive, την επιβουλεύομαι από την Αθήνα ακόμα. Θα ενημερώσω σχετικά φυσικά.
Αν προσπαθησες να κλεισεις χθες, θα διαπιστωσες οτι την είχε κλείσει 12ωρο πελατης που τα εδωσε χοντρα να κανει το κομματι του

Σχετικά με ALESSYA... πολύ ηθοποιία ρε παιδί! Ε, πια! Ηθελα να ηξερα ποιοι ειναι αυτοί που χαφτουν τοσο fake συμπεριφορα. Αναστεναζει και "έρχεται σε οργασμο" πριν καν την αγγίξεις. Κατα τα άλλα, υπαρχουν παικτες που γραφουν οτι ως εξαιρετικοί γαμιάδες την εκαναν να τελειώσει 3 φορές σε μια συνεδρία 1 hr. Ήμαρτον ρε παιδιά, ήμαρτον!
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Αν προσπαθησες να κλεισεις χθες, θα διαπιστωσες οτι την είχε κλείσει 12ωρο πελατης που τα εδωσε χοντρα να κανει το κομματι του

Σχετικά με ALESSYA... πολύ ηθοποιία ρε παιδί! Ε, πια! Ηθελα να ηξερα ποιοι ειναι αυτοί που χαφτουν τοσο fake συμπεριφορα. Αναστεναζει και "έρχεται σε οργασμο" πριν καν την αγγίξεις. Κατα τα άλλα, υπαρχουν παικτες που γραφουν οτι ως εξαιρετικοί γαμιάδες την εκαναν να τελειώσει 3 φορές σε μια συνεδρία 1 hr. Ήμαρτον ρε παιδιά, ήμαρτον!

ας διαβάζουμε και καμία κριτική

πάρε απόσπασμα από τη δική μου για τη συγκεκριμένη

Μουνάκι τέλειο όπως είπα παραπάνω, που χαίρεσαι να γλύφεις υγραίνεται εύκολα, αλλά οι ήχοι είναι λίγο παραπάνω από το κανονικό, όχι σε ένταση, αλλά δεν είμαι και από αυτούς που πιστεύουν ότι τα κορίτσια του επαγγέλματος χύνουν στα 5 λεπτά γλυψίματος. Γενικώς μη το γράφετε ρε παιδιά σε κριτικές αυτό "έχυσε και μία και δύο και τρεις φορές", είπαμε μας φτιάχνει να το ακούμε ακόμη και να το πιστεύουμε καμιά φορά, αλλά συζητήστε και καμιά φορά με κανένα κορίτσι, 95% ηθοποιία είναι.
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
ας διαβάζουμε και καμία κριτική

πάρε απόσπασμα από τη δική μου για τη συγκεκριμένη

Μουνάκι τέλειο όπως είπα παραπάνω, που χαίρεσαι να γλύφεις υγραίνεται εύκολα, αλλά οι ήχοι είναι λίγο παραπάνω από το κανονικό, όχι σε ένταση, αλλά δεν είμαι και από αυτούς που πιστεύουν ότι τα κορίτσια του επαγγέλματος χύνουν στα 5 λεπτά γλυψίματος. Γενικώς μη το γράφετε ρε παιδιά σε κριτικές αυτό "έχυσε και μία και δύο και τρεις φορές", είπαμε μας φτιάχνει να το ακούμε ακόμη και να το πιστεύουμε καμιά φορά, αλλά συζητήστε και καμιά φορά με κανένα κορίτσι, 95% ηθοποιία είναι.
Κουφάλα είσαι πάντα 1 βήμα μπροστα  :hi:
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Σχετικά με ALESSYA... πολύ ηθοποιία ρε παιδί! Ε, πια! Ηθελα να ηξερα ποιοι ειναι αυτοί που χαφτουν τοσο fake συμπεριφορα. Αναστεναζει και "έρχεται σε οργασμο" πριν καν την αγγίξεις. Κατα τα άλλα, υπαρχουν παικτες που γραφουν οτι ως εξαιρετικοί γαμιάδες την εκαναν να τελειώσει 3 φορές σε μια συνεδρία 1 hr. Ήμαρτον ρε παιδιά, ήμαρτον!
ας διαβάζουμε και καμία κριτική. πάρε απόσπασμα από τη δική μου για τη συγκεκριμένη

Μουνάκι τέλειο όπως είπα παραπάνω, που χαίρεσαι να γλύφεις υγραίνεται εύκολα, αλλά οι ήχοι είναι λίγο παραπάνω από το κανονικό, όχι σε ένταση, αλλά δεν είμαι και από αυτούς που πιστεύουν ότι τα κορίτσια του επαγγέλματος χύνουν στα 5 λεπτά γλυψίματος. Γενικώς μη το γράφετε ρε παιδιά σε κριτικές αυτό "έχυσε και μία και δύο και τρεις φορές", είπαμε μας φτιάχνει να το ακούμε ακόμη και να το πιστεύουμε καμιά φορά, αλλά συζητήστε και καμιά φορά με κανένα κορίτσι, 95% ηθοποιία είναι.
Εγω την διάβασα την κριτική σου. Εσύ διάβασες τις υπόλοιπες που κυκλοφορούν από σουπερ-ντούπερ γαμιαδες που στο περασμά τους οι βίζιτες έρχονται σε οργασμό πιο γρήγορα από ότι πυροβολεί ο Λούκυ Λούκ? Άλλωστε, για να γραφω "...υπαρχουν παικτες που γραφουν οτι ως εξαιρετικοί γαμιάδες την εκαναν να τελειώσει 3 φορές σε μια συνεδρία 1 hr..." σημαίνει οτι έχω ΗΔΗ λαβει γνωση για όλες τις δημοσιευμένες κριτικές (άρα ΚΑΙ την δική σου)! Σωστά?

Να δεις που σε λίγο θα γραφουν οτι η βιζιτα ηρθε σε οργασμό, μόνο επειδή της εστειλαν SMS για να κλείσουν ραντεβου! Το χειρότερο είναι οτι μερικοί το πιστευουν κιόλας! Τοσο θύματα!
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Εγω την διάβασα την κριτική σου. Εσύ διάβασες τις υπόλοιπες που κυκλοφορούν από σουπερ-ντούπερ γαμιαδες που στο περασμά τους οι βίζιτες έρχονται σε οργασμό πιο γρήγορα από ότι πυροβολεί ο Λούκυ Λούκ? Να δεις που σε λίγο θα γραφουν οτι η βιζιτα ηρθε σε οργασμό, μόνο επειδή της εστειλαν SMS για να κλείσουν ραντεβου!

Το χειρότερο είναι οτι μερικοί το πιστευουν κιόλας! Τοσο θύματα
όλοι κρίνονται για αυτά που γράφουν, αυτό είναι και το ωραίο του φόρουμ, βλέπεις ποιοι σου κάνουν και τους εμπιστεύεσαι, τους υπόλοιπους απλά τους αγνοείς  :hi:
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Στελνω μηνυμα στην Ταμαρα για 1 ωρα. Αμεσως απανταει: Οκ σε 40 λεπτα στο ταδε χοτελ. Απανταω Οκ θα ειμαι εκει. Ξεκιναω και μετα απο 20 λεπτα μου στελνει μηνυμα: ο προηγουμενος εκανε μεγαλυτερο το ραντεβου του μπορω στις 12 τα μεσανοιχτα. Ουτε συγνωμη ουτε τπτ. Της εστειλα εισαι τελειως αντιεπαγγελματιας αλλα φυσικα ουτε που την αγγιξε.
Προσωπικα με εχουν τρελανει με τις μαλακιες τους ΟΛΑ τα γραφεια και οι CTουριστριες εδω και κανενα 6μηνο για αυτο και απεχω επι το πλειστον απο το σπορ. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΙΑΤΟ ΜΕ ΣΚΑΤΑ στα μουτρα σας μαλακες αντιεπαγγελματιες και εσυ μαζι Ταμαρα.
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Στελνω μηνυμα στην Ταμαρα για 1 ωρα. Αμεσως απανταει: Οκ σε 40 λεπτα στο ταδε χοτελ. Απανταω Οκ θα ειμαι εκει. Ξεκιναω και μετα απο 20 λεπτα μου στελνει μηνυμα: ο προηγουμενος εκανε μεγαλυτερο το ραντεβου του μπορω στις 12 τα μεσανοιχτα. Ουτε συγνωμη ουτε τπτ. Της εστειλα εισαι τελειως αντιεπαγγελματιας αλλα φυσικα ουτε που την αγγιξε.
Πάλι καλά να λες! Εχθες εστελνε μηνυματα οτι ταχα την συνέλαβε η Αστυνομία για να κοψει πελατες επειδη την ειχαν πρηξει (ενω ήταν 12ωρο κλεισμενη από ένα πελάτη). Καβλακια σαν την ΤΑΜΑΡΑ τα παίρνεις κατευθειαν απο το αεροδρομιο οταν ερχονται στην πόλη, να τα χαρεις ξεκουραστα με την ησυχια σου και να βγαλεις τα γουστα που θελεις, γιατι μετα πλακωνουν όλοι οι επιδοξοι γαμπροι και αν κανει 10-11 ραντεβου τη μερα, οσο καλη βιζιτα κι αν ειναι, δεν θα αποδωσει οπως πρεπει.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Πάντως η πουστιά να δημοσιεύει κάποιος pm, και κυρίως η προσπάθεια να μειώσει την αξιοπιστία κάποιου που είναι αποδεδειγμένα καθαρός (και με τεράστια προσφορά κλπ.) δεν είναι καθόλου καλή τακτική.
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Συνάντησα Ταμάρα και μου είπε ότι χθες είχε 5 ραντεβού και της τα ακύρωσαν όλα....υποψιάζεται ότι είναι δουλειά γραφείου. Επίσης είπε ότι κάποιος τύπος πηγαίνει και της λέει ότι μοιάζει με την πρώην του κι ότι θέλει να την  σκοτώσει κτλ κτλ κι ότι θα γράψει κακή κριτική αν δεν του κάνει τα γούστα και άλλα περίεργα.... Δεν ξέρω ΤΙ αληθεύει ... απλά καταθέτω αυτά που άκουσα...
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Πάντως η πουστιά να δημοσιεύει κάποιος pm, και κυρίως η προσπάθεια να μειώσει την αξιοπιστία κάποιου που είναι αποδεδειγμένα καθαρός (και με τεράστια προσφορά κλπ.) δεν είναι καθόλου καλή τακτική.
+1000
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
κάποιοι δεν επικοινωνούν με το περιβάλλον  :uglystupid:
 

AlexisGR84

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
Πάντως η πουστιά να δημοσιεύει κάποιος pm, και κυρίως η προσπάθεια να μειώσει την αξιοπιστία κάποιου που είναι αποδεδειγμένα καθαρός (και με τεράστια προσφορά κλπ.) δεν είναι καθόλου καλή τακτική.
To αποσπασμα PM που εσβησες ήταν: "Και εκτός αυτού έχω τον ανώτατο τίτλο αμέσως μετά τον admin. Κοίταξε και τα αστέρια μου". Ούτε έλεγε ποιος το εγραψε, ούτε ανεφερε πότε το έστειλε, ουτε για τι ακριβως σκοπό ηθελε να πεισει. Βεβαια, οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται και αφου ο επιδοξος στρατηγος με τα αστερια αναγνωρισε τον εαυτο του ως αποστολεα του μηνυματος και αντιληφθηκε την γκαφα του, αμεσως εσπευσε να ζητησει την διαγραφη του απο εσενα. Φυσικα, ειναι αναφαίρετο δικαιωμα σου να σβηνεις οτι θελεις, ετσι κι αλλιως δικο σου ειναι το μαγαζι. Εσυ, ως διαχειριστής που είσαι, είμαι σιγουρος πως ανετρεξες στην PM συνομιλία μεταξύ του υποφαινόμενου και του ουρολάγνου στρατηγού με τα πολλά αστερια, διαβασες όλο το κείμενο και έχεις αποψη.
warnmute.gif
 
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Τώρα μας λες ότι τσεκάρω και τα pm δηλαδή. Σάλτα και γαμήσου λοιπόν.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
έχεις μπερδευτεί φίλε? δεν μας ενδιαφέρουν ούτε οι προσωπικές συνομιλίες, ούτε οι σεξουαλικές προτιμήσεις.

επί του θέματος είσαι off, δεν κρίνονται από αυτά οι έγκυροι εδώ μέσα 
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.376
Κριτικές
165
Like
25.017
Πόντοι
34.168
Συνάντησα Ταμάρα και μου είπε ότι χθες είχε 5 ραντεβού και της τα ακύρωσαν όλα....υποψιάζεται ότι είναι δουλειά γραφείου. Επίσης είπε ότι κάποιος τύπος πηγαίνει και της λέει ότι μοιάζει με την πρώην του κι ότι θέλει να την  σκοτώσει κτλ κτλ κι ότι θα γράψει κακή κριτική αν δεν του κάνει τα γούστα και άλλα περίεργα.... Δεν ξέρω ΤΙ αληθεύει ... απλά καταθέτω αυτά που άκουσα...
Ερχεται κανενα καλο μουνι και πλακωνουν τα λαμογια και την ξενερωνουν...Αν αληθευουν τα σκηνικα...
Αυτά μαθαίνονται και αντε να τολμησει καμμια της προκοπης να ρθει προς τα μερη μας...

Και τα λαμογια με τις σαυρες κανουν χρυσες δουλειες αφου είναι η μονη επιλογή.....
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τώρα μας λες ότι τσεκάρω και τα pm δηλαδή. Σάλτα και γαμήσου λοιπόν.

Συγγνώμη για την παρέμβαση αλλά επειδή δεν είσαι και τόσο καλός στα μπινελίκια, είμαι έτοιμος (και πιστεύω ο πλέον κατάλληλος) να συνεισφέρω σε καντήλια παντός είδους (πουστρηλίκια, Χριστοπαναγίες, γαμωμάνες κλπ, κλπ)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
:grin: όχι ντάξει, δε χρειάστηκε.
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Επίσης είπε ότι κάποιος τύπος πηγαίνει και της λέει ότι μοιάζει με την πρώην του κι ότι θέλει να την  σκοτώσει κτλ κτλ κι ότι θα γράψει κακή κριτική αν δεν του κάνει τα γούστα και άλλα περίεργα.... Δεν ξέρω ΤΙ αληθεύει ... απλά καταθέτω αυτά που άκουσα...
Αυτο παιζει να το εχω ακουσει απο 10 διαφορετικες CT τα τελευταια χρονια. Η εχει γινει καραμελα για να κλαιγονται και να καλυπτουν τις μαλακιες που κανουν επειδη δεν ειναι και καλα ενταξυ ψυχολογικα (λαθος κανονισματα ραντεβου, κατωτερη επιδοση, νεος φραγκατος σπονσορας κτλπ) η καποιος παρανοικος τυπακος την βρισκει με το να τρομοκρατει τα μισα CT της πολης για να βγαζει περιεργα γουστα. Κλεινω προς το πρωτο γιατι οταν ακους τα ιδια ακριβως απο πολλες πουτανες συνηθως ειναι η πουτανια και οχι καποια συμπτωση.
Η μονη που ειχε σοβαρα τρεχαματα με τετοιον τυπακο απο οσο ξερω στην Θεσσαλονικη ηταν η Μελιντα () η οποια ειχε καλεσει και τους μπατσους στο ξενοδοχειο.

Οπως και να εχει το θεμα σχετικα με την Ταμαρα...καλα να παθει. Karma's a bitch,bitch.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom