Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Δε με αφορά η γνώμη σου για σένα φίλε .αλλωστε το 90% των δημοσιευσεων σου είναι διαξιφισμοί με αλλα μέλη
Δικαίωμα μου να έφαγα κάποτε παπά άσχετα με το αν μου άρεσε η γκομενα.

Και στην προκειμένη περίπτωση , χωρίς να έχεις ιδιαν εμπειρια σχόλια μην κανεις.
Γιατί όπως αφησες υπονοούμενα για μένα μπορώ εύκολα και
Εγώ να σκεφτώ ότι ίσως να είσαι εσυ αυτός με την αποτυχημένη διαπραγμάτευση / εκδούλευση μαζί της. Εμένα μου άρεσε πολύ και το γούσταρα.
Και επειδή αφησες υπονοούμενα αν είχα το παραμικρό συμφέρον θα έλεγα ότι έχει μείον την τσιμπιμενη τιμή;;;;

Και δεν έγραψα αγοράκι μου "η πιο σεξυ" , έγραψα " η πιο σεξυ που έχω συναντήσει "


Επιςης φίλε μου ο πόλεμος δεν έγινε για το πάθος της με την καθαριότητα αλλά
Επειδή δεν δέχτηκε την πρόταση κάποιου για free fuck +100 ευρώ για 2 καλές κριτικές
Είμαι πολύ πολύ πολύ σίγουρος ότι πριν με κραξεις διαβασες τη δημοσίευση μου στο άλλο thread

Τα στοιχεία του συγκεκριμένου τα στέλνω στον Αντισθένη


Για τη μομφή σου για την αξιοπιστία μου , για να ενημερώσω απλά
Τους υπόλοιπους , προχθές βρέθηκα αποδεδειγμένα με τη ferrera που υπήρχε υπόνοια για fake και αποδείχθηκε 100% αληθινή και μουναρα

Δικαίωμα του καθενός να έχει προσωπικά κριτήρια
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
και γιατι δεν την μαυριζεις γιατρε?
νομιζεις οτι πρεπει να σεβεται τον πελατη που κλεινει 2 ωρες λιγοτερο απο εκεινον που κλεινει 2 μερες? :think:

ειχα ραντεβου με milana3 και με ακυρωσε τελευταια στιγμη...ξενερωμα μεγαλο....θα θελα να ξερα ποιος εξαφανισε το κοριτσι τελευταιες δυο μερες του τουρ της
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
και γιατι δεν την μαυριζεις γιατρε?
νομιζεις οτι πρεπει να σεβεται τον πελατη που κλεινει 2 ωρες λιγοτερο απο εκεινον που κλεινει 2 μερες? :think:

Η μλκ είναι και το έγραψα και προχθές πως γυναίκες και γραφεία μπορούν να ακυρώσουν την τελευταία στιγμή.
Αν το κάνει πελάτης;;;;; Ή αν τολμήσει να φύγει επειδή δεν του άρεσε;;;;

BLACK LIST
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Δικαίωμα μου να έφαγα κάποτε παπά άσχετα με το αν μου άρεσε η γκομενα.
Ναι, δικαιωμά σου όπως λες να τρως παπα και να σου ρουφαει καθε αρπακτικό 900 ευρω και εσυ να μην παιρνεις χαμπαρι ποια συναντησες, αλλα δικαιωμα μου και εμενα να θεωρω τις κριτικες σου αλλα αντι αλλων.

Δικαίωμα του καθενός να έχει προσωπικά κριτήρια
Σαφώς! Δικαίωμα όμως και των υπολοίπων να τον θεωρούν σαβουρογάμη ή ασυνάρτητο στις κριτικές του όταν έχει δώσει ανάλογα δείγματα γραφής. Πληροφοριακά, την MALVINA, την "πιο σεξυ που εχεις γνωρίσει" μπορεις να την δεις ΕΔΩ. Δες και πες μου λοιπόν, αν αξιζει τα κοπλιμεντα που της εκανες

Επιςης φίλε μου ο πόλεμος δεν έγινε για το πάθος της με την καθαριότητα αλλά Επειδή δεν δέχτηκε την πρόταση κάποιου για free fuck +100 ευρώ για 2 καλές κριτικές.
Ψιτ ψιτ Αλεξακο! Δεν ξέρω ποιος είσαι εδώ μέσα αλλά με το επόμενο αρνητικό σχόλιο για μένα θα προστάρω τα μούτρα σου και το ονοματεπώνυμο σου. Γιατί είσαι τόσο βλάκας που το ψευτονταβατζιλικι σου το κανεις με τον πραγματικό σου αριθμό που τον έχεις συνδεδεμένο και με το Facebook.
FILOXENOUMENE, εγω στη θέση σου θα τον είχα βγάλει στη σέντρα! Δημόσια διαπόμπευση κανονικά. Αν μάλιστα όπως λες εχει τον πραγματικό του αριθμό συνδεδεμένο και με το Facebook και φαίνεται και η μούρη του, ακόμη καλύτερα. Νομίζω οτι αφού το άρχισες, πρεπει να το τελειωσεις. Πρεπει να ενημερωσεις και τους υπολοιπους για το ποιος ειναι αυτος που εκβιαζει και συν τοις αλλοις παρουσιάζεται και ως διαχειριστης του φορουμ. Πρεπει να το βγαλεις στη φορα FILOXENOUMENE, πρεπει. Σε διαφορετικη περιπτωση, η σταση σου θα θεωρηθει υποπτη και ενδεχομενως η ιστορια να ειναι φανταστικη (EDIT: Εφοσον με www.bourdela.com/forum/index.php?topic=1837.msg6490417#msg6490417]νεο μηνυμα σου #25907 στις 11:14[/url] δημοσιοποιησες τα στοιχεια του φερόμενου ως εκβιαστη, οι ισχυρισμοί σου εχουν πλέον βαση και η τελευταια προταση διαγραφεται).
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Φίλε έστειλα στον Αντισθένη ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο
Αν το επιτρέπει το site θα τον ξεμπροστιασω

Κόψε τις μλκς όμως ρε φίλε περί ύποπτης στάσης
Σε παρακαλω
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
FILOXENOUMENE, αν και τα γουστα μας στις γυναικες σιγουρα δεν ταιριαζουν, στο θεμα του μπουφου που επιχειρησε να εκβιασει κριτικη, εισαι αρχοντας! Congrats! Σε δημοσια θέα για να ξερουμε με τι εχουμε να κανουμε.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.618
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.323
Πόντοι
14.565
Προσωπικά στοιχεία καλύτερα όχι.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ζητώ συγγνώμη

Το ήξερα ότι μάλλον δεν έπρεπε αλλά με προκάλεσε ο φίλος λέγοντας ότι είναι ύποπτη η στάση μου

Σου τα είχα στείλει νωρίτερα γιατί κατι τέτοιοι είναι δυσφήμηση για το site
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Φιλοξενουμενε,ωραίες οι 2 τελευταίες σου ενημερώσεις!
Φοβερά μουνιά ιδίως η δεύτερη.
απλά ρε φίλε γιατί πάντα σε κάθε σου επίσκεψη δημιουργείται ένα μπέρδεμα και μια ίντριγκα,είτε με κοπέλες είτε με γραφεία?
το τελευταίο περιστατικό αν θυμάμαι ήταν με το μασατζίδικο Βάσιας-Νίκης κλπ
μην ασχολείσαι,πας κάνεις την δουλειά σου και φεύγεις
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Έχεις δίκιο αλλά καλό είναι όταν μαθαίνουμε κάτι να το μοιραζόμαστε

Τότε είχε θύμωσε ίση κυρία γιατί ενημέρωσα το φόρουμ για μια υγειονομική βόμβα στο μαγαζι της

Και θυμασε που παρέθεσα SMS δικό της
Πάντα μιλάω με στοιχεία γιατί θα μας πουν προμοτορες ή αντιπρομοτορες
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Φίλε έστειλα στον Αντισθένη ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο
Αν το επιτρέπει το site θα τον ξεμπροστιασω

Κόψε τις μλκς όμως ρε φίλε περί ύποπτης στάσης
Σε παρακαλω
Το username εδώ μέσα πρέπει να μάθουμε, το ονοματεπώνυμό του τι να το κάνουμε;

Προσωπικά στοιχεία καλύτερα όχι.
Το username  αν το ξέρεις πρέπει να το βγάλεις.
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
συναγωνιστές επι του θέματος:

ανεβάινει η bianca θεσσαλονίκη και σκέφτομαι να την πάρω..τις πρωηγουμενες φορές είχα μιλήσει για duo με την φίλη της αλλα πάντα κάτι μου τύχενε...ελπίζω αυτή τη φορά να μπορέσω γιατί ακόμα και μόνη της έχει πάρα πολύ καλές κριτικές και είναι και πολύ ωραίο μουνι!  :erection: :erection:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.303
Πόντοι
35.697
συναγωνιστές επι του θέματος:

ανεβάινει η bianca θεσσαλονίκη και σκέφτομαι να την πάρω..τις πρωηγουμενες φορές είχα μιλήσει για duo με την φίλη της αλλα πάντα κάτι μου τύχενε...ελπίζω αυτή τη φορά να μπορέσω γιατί ακόμα και μόνη της έχει πάρα πολύ καλές κριτικές και είναι και πολύ ωραίο μουνι!  :erection: :erection:

Να πας με τα χίλια!!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Συμφωνώ
Bianca VFM


ΤΟ username του μλκ πως να το έχω φίλε;
Μόνο ο Αντισθενης μπορεί
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
εγω προσωπικα οχι!αλλα αν πας ενημερωσε σε παρακαλω γιατι δειχνει για πολυ ενδιαφερον κοματι!!!

Και εμένα θα ενδιέφερε φαίνεται πως είναι για σκληρή χρήση 
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Χθες αν και είχα κακό προαίσθημα είπα να δοκιμάσω την Charlotte δυστυχώς στο δωμάτιο βρισκόταν άλλη κοπέλα που δεν την έμοιαζε σε καμία περίπτωση, βασικά για να είμαι ειλικρινής ήταν και εκείνη μελαχρινή  :idiot:  Έκανα μεταβολή και την έβαλα στην μαύρη λίστα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom