Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Αγαπητέ συνάδελφε ΔΕΝ είναι ότι πρέπει, για κανέναν λάτρη, εκτός...ειδικών περιπτώσεων!
Μια γυναίκα 1,60, με ηλικία κοντά στα 40, με τη φάτσα που έχει και με δυο μπάλες σιλικόνης για βυζιά, που ζητά 300 ευρόπουλα, ε ούτε η Σκλεναρίκοβα να ήταν δεν έπρεπε να τα δώσουμε, όχι αυτό το κεφτεδάκι. Τα έχουμε ισοπεδώσει όλα από την έλλειψη κορασίδων εδώ, αλλά ας βάλουμε και λίγη λογική στην κάβλα μας. Τόσες τουρίστριες έχει γύρω μας, ας κάνουμε καλύτερα το πατροπαράδοτο famous greek ΚΑΜΑΚΙ.
Δεν σε μαλώνω φίλε μου, απλά λέω λίγο πιο έντονα τη γνώμη μου, γιατί μάλλον έχουμε ξεφύγει όλοι μας και πρέπει να την ξαναδούμε τη δουλειά απ' την αρχή. Άκου 300 ευρώ για μια σαύρα στο capital control...       

Είναι καιρό σε αυτή την δουλειά και από ότι φαίνεται κάτι πρέπει να κάνει καλά αφού υπάρχει κόσμος που τα σκάει, τι να πώ δεν πιστεύω πως υπάρχουν τόσοι πολλοί βλάκες που σκάν 300αρια σε σαύρες!  Anyway σύμφωνο σίγουρα στο πατροπαράδοτο καμάκι, αν είναι να δώσεις 3 κατοστάρικα, βρες μια στο δρόμο που να γουστάρεις και σκάστα σε αυτήν με τον έναν η τον άλλο τρόπο, έχεις πολλές περισσότερες πιθανότητες να σου κάτσει και να περνάς καλά για μέρες…
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Ξερει κανεις τι παιζει με κατι περιπτωσεις τυπου Liana, Diana, Marusia, "Posh" κλπ. που εμφανιστηκαν?
Οι 2 δεν απαντησαν καν σε Viber & SMS, ενω προσπάθησα 2-3 φορες σε διαφορετικες ημερες. Η αλλη απαντησε μια φορά και εξαφανιστηκε και η αλλη οταν εστειλα Hello μου απαντησε "what you mean hello". H αλλη παλι δεν απανταει στο Viber και για να στειλω sms εχει ρωσικο αριθμο.  :huh:

Δεν στελνω κατι περα απο τα συνηθισμενα και προφανως δεν εστειλα κατι καφρικο στυλ "how much fuck?".

Γενικα η κατασταση ειναι τραγικη. Ακομη και κοπελες που απαντουν (σε αγγλικα της κακιας ωρας έχοντας απαίτηση να καταλάβεις τι εννοούν), οι απαντησεις ειναι αγενεστατες και σε φαση "πες ωρα και ελα να τελειωνουμε". Καμια διαθεση να διευκρινισουν τις υπηρεσιες που γραφουν οτι προσφερουν. Ξαναλεω δεν ειμαι πριχτης που απλα στελνει sms για να τον παιξει. Θέλω απλά να ξέρω οτι προσφέρει αυτά που γράφει και να γίνει το ραντεβού. Απλα ουκ ολιγες φορες μου εχει τυχει να παω και η κοπελα να μην ξερει καν τι υπηρεσιες γραφει οτι προσφερει οποτε θεωρω σωστο το να ρωτησω και οχι να παω εκει και να παρακαλαω για cim. Η όλη "διαδικασία" δεν είναι πάνω από 4-5 sms ο καθένας. Και οι τιμές στην πόλη 180 και βάλε με φωτοσοπαρισμένες φωτο 10ετιας. Τελικά τί συμβαίνει; Είμαι εγώ ο περιεργος;

Μια χαρα τα λες  :thumbsup:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Αγαπητέ συνάδελφε ΔΕΝ είναι ότι πρέπει, για κανέναν λάτρη, εκτός...ειδικών περιπτώσεων!
Μια γυναίκα 1,60, με ηλικία κοντά στα 40, με τη φάτσα που έχει και με δυο μπάλες σιλικόνης για βυζιά, που ζητά 300 ευρόπουλα, ε ούτε η Σκλεναρίκοβα να ήταν δεν έπρεπε να τα δώσουμε, όχι αυτό το κεφτεδάκι. Τα έχουμε ισοπεδώσει όλα από την έλλειψη κορασίδων εδώ, αλλά ας βάλουμε και λίγη λογική στην κάβλα μας. Τόσες τουρίστριες έχει γύρω μας, ας κάνουμε καλύτερα το πατροπαράδοτο famous greek ΚΑΜΑΚΙ.
Δεν σε μαλώνω φίλε μου, απλά λέω λίγο πιο έντονα τη γνώμη μου, γιατί μάλλον έχουμε ξεφύγει όλοι μας και πρέπει να την ξαναδούμε τη δουλειά απ' την αρχή. Άκου 300 ευρώ για μια σαύρα στο capital control...       

Και νομιζα οτι μονο εγω ημουν ο περιεργος και ο απαιτητικος  :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Πολυ καλο για να ειναι αληθινο και παραλληλα τοσο φθηνο
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
Κλείσε με Μιλάνα φίλε, τόσο αληθινό που θα πιστεύεις ότι ονειρεύεσαι!
Γραψε για ποια ΜΙΛΑΝΑ μιλας...Εχει δυο...
Εγω ξερω,απλως οι πιο πολλοι δεν θα καταλαβουν..
 

lalatos1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2011
Μηνύματα
61
Κριτικές
5
Like
33
Πόντοι
0
Την προηγούμενη Δευτέρα είχε 4 κομμάτια στην πόλη και κατέληξα στην Rose (και δεν με χάλασε καθόλου στη τελική) και τώρα 12......    :erection:
α ρε ΔΕθ, που να έρθει και η Agrotica....  :happy: :happy: :happy:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Επειδή όντως η φωτογραφίες σε συνάρτηση με την τιμή με παραξενεψε και μένα παρα πολύ αποφάσισα να πάω να συναντήσω τη Ferrera.
Καταρχάς να σας πω ότι για μια πατσαβούρα ,επειδή κάποτε δεν έμεινα στο ραντεβού μας βλέποντας άλλη κοπέλα , με έβαλε στην blacklist .
Αυτό με ταλαιπώρησε γιατί στην αρχή με παιδεψε το γραφείο θεωρώντας ότι δεν είχα σκοπό να κάνω το ραντεβού.
αρχικά  είχα παει στο δωμάτιο της κοπέλας και  την ειδοποίησαν τελευταία στιγμή να με γειωσει. Χτύπησα την πόρτα , βγήκε ένα θεομουνο τυλιγμένο σε μια πετσέτα και μου το έπαιξε άσχετη ότι ήταν με το γκόμενο μέσα.

Ξαναμιλησα με το γραφείο, τους εξήγησα μου ζήτησαν συγγνώμη και τελικά ανέβηκα πάλι. Η κοπέλα λαμπάδα με βυζαρες!!!!
Φοβερή ακαποτη πίπα και φτύσιμο στον πουτσο... Φιλια και χάδια που μου αρέσουν και τελειωμα στο στόμα της...
Παρότι αρχικά με εκνευρισαν αφάνταστα, η κοπέλα με αποζημιωσε και με το παραπάνω. Τέλεια αγγλικά και πολύ καθαρή !
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
.
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    199,6 KB · Εμφανίσεις: 37
  • image.jpg
    image.jpg
    229,8 KB · Εμφανίσεις: 40

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Επειδή όντως η φωτογραφίες σε συνάρτηση με την τιμή με παραξενεψε και μένα παρα πολύ αποφάσισα να πάω να συναντήσω τη Ferrera.
Καταρχάς να σας πω ότι για μια πατσαβούρα ,επειδή κάποτε δεν έμεινα στο ραντεβού μας βλέποντας άλλη κοπέλα , με έβαλε στην blacklist .
Αυτό με ταλαιπώρησε γιατί στην αρχή με παιδεψε το γραφείο θεωρώντας ότι δεν είχα σκοπό να κάνω το ραντεβού.
αρχικά  είχα παει στο δωμάτιο της κοπέλας και  την ειδοποίησαν τελευταία στιγμή να με γειωσει. Χτύπησα την πόρτα , βγήκε ένα θεομουνο τυλιγμένο σε μια πετσέτα και μου το έπαιξε άσχετη ότι ήταν με το γκόμενο μέσα.

Ξαναμιλησα με το γραφείο, τους εξήγησα μου ζήτησαν συγγνώμη και τελικά ανέβηκα πάλι. Η κοπέλα λαμπάδα με βυζαρες!!!!
Φοβερή ακαποτη πίπα και φτύσιμο στον πουτσο... Φιλια και χάδια που μου αρέσουν και τελειωμα στο στόμα της...
Παρότι αρχικά με εκνευρισαν αφάνταστα, η κοπέλα με αποζημιωσε και με το παραπάνω. Τέλεια αγγλικά και πολύ καθαρή !

Πίστευα οτι ειναι φόλα,μεχρι και σημερα που έγραψες.
Ωραίος ο filoxenoumenos,προβλέπω sold out μιας και ειναι ωραιο μουνι η γκομενα και σε τιμη που πρεπει να ειναι όλα τα cityτουρια!!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Επειδή όντως η φωτογραφίες σε συνάρτηση με την τιμή με παραξενεψε και μένα παρα πολύ αποφάσισα να πάω να συναντήσω τη Ferrera.
Καταρχάς να σας πω ότι για μια πατσαβούρα ,επειδή κάποτε δεν έμεινα στο ραντεβού μας βλέποντας άλλη κοπέλα , με έβαλε στην blacklist .
Αυτό με ταλαιπώρησε γιατί στην αρχή με παιδεψε το γραφείο θεωρώντας ότι δεν είχα σκοπό να κάνω το ραντεβού.
αρχικά  είχα παει στο δωμάτιο της κοπέλας και  την ειδοποίησαν τελευταία στιγμή να με γειωσει. Χτύπησα την πόρτα , βγήκε ένα θεομουνο τυλιγμένο σε μια πετσέτα και μου το έπαιξε άσχετη ότι ήταν με το γκόμενο μέσα.

Ξαναμιλησα με το γραφείο, τους εξήγησα μου ζήτησαν συγγνώμη και τελικά ανέβηκα πάλι. Η κοπέλα λαμπάδα με βυζαρες!!!!
Φοβερή ακαποτη πίπα και φτύσιμο στον πουτσο... Φιλια και χάδια που μου αρέσουν και τελειωμα στο στόμα της...
Παρότι αρχικά με εκνευρισαν αφάνταστα, η κοπέλα με αποζημιωσε και με το παραπάνω. Τέλεια αγγλικά και πολύ καθαρή !
Filoxenoumenos το cim ήταν extra;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom