Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
"Ο ρόλος των χρησίμων ηλιθίων" από τις εκδόσεις CT publications
δηλαδη ?
Τι "δηλαδή"? Τι δεν κατάλαβες?
τι εννοεις ?
Εννοώ, οτι "πιο τζάμπα προμότορας, πεθαίνεις". Αυτό εννοώ!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
δηλαδη ?Τι "δηλαδή"? Τι δεν κατάλαβες?τι εννοεις ?Εννοώ, οτι "πιο τζάμπα προμότορας, πεθαίνεις". Αυτό εννοώ!

αντε ρε βλακακο ασχολεισου με ρωσιες , γεωργιες , ουκρανιες κλπ  εκεινα τα μερη τα ξερεις καλα
τι προμοτορας ρε ζωο ??? τσολια στα αρχιδια μας σε βαλαμε ?
γουστα σου και γουστα μου.
τι εννοεις και τι υποννοεις ????

θα εγραφα ρε ζωο για το 20αρικο που μου εκοψε ?
θα ελεγα αρνητικα λογια για το Δαιος ???

αντε γιατι πολλα λες
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
"Ο ρόλος των χρησίμων ηλιθίων" από τις εκδόσεις CT publications
δηλαδη ?
Τι "δηλαδή"? Τι δεν κατάλαβες?
τι εννοεις ?
Εννοώ, οτι "πιο τζάμπα προμότορας, πεθαίνεις". Αυτό εννοώ!
τι προμοτορας ρε ζωο ??? τσολια στα αρχιδια μας σε βαλαμε ? γουστα σου και γουστα μου. τι εννοεις και τι υποννοεις ???? θα εγραφα ρε ζωο για το 20αρικο που μου εκοψε ? θα ελεγα αρνητικα λογια για το Δαιος ??? αντε γιατι πολλα λες
Βρε το χειρότερο δεν είναι οτι είσαι και προμότορας και άμισθος. Το χειρότερο είναι, οτι δεν κατάλαβες καν οτι σε χρησιμοποίησε όπως ακριβώς ήθελε. Σε βρήκε χαζούλη κατατονικό κι έκανες μια χαρά τη δουλίτσα... Αλλα τι να λεμε τώρα για αντίληψη! Εδώ, με άλλη είχες νομίσει πως έκλεισες ραντεβού, σε άλλη πήγες, άλλη γάμησες και στο τέλος όχι μόνο δεν πήρες μυρουδιά τι συνέβη, αλλά τα εγραφες εδω στο φόρουμ και καμάρωνες κιόλας. Τόσο "χρήσιμος ηλίθιος" είσαι!

Άεϊ τώρα πά'ενε μην σε πάρει η μανα σου κανένα τηλέφωνο και δεν προλάβεις να απαντησεις.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
δηλαδη ?Τι "δηλαδή"? Τι δεν κατάλαβες?τι εννοεις ?Εννοώ, οτι "πιο τζάμπα προμότορας, πεθαίνεις". Αυτό εννοώ!τι προμοτορας ρε ζωο ??? τσολια στα αρχιδια μας σε βαλαμε ? γουστα σου και γουστα μου. τι εννοεις και τι υποννοεις ???? θα εγραφα ρε ζωο για το 20αρικο που μου εκοψε ? θα ελεγα αρνητικα λογια για το Δαιος ??? αντε γιατι πολλα λεςΒρε το χειρότερο δεν είναι οτι είσαι και προμότορας και άμισθος. Το χειρότεροείναι, οτι νομίζεις οτι δεν σε χρησιμοποίησε κιόλας. Αλλα τι να λεμε τώρα για αντίληψη! Εδώ, με άλλη είχες νομίσει πως έκλεισες ραντεβού, σε άλλη πήγες, άλλη γάμησες και στο τέλος όχι μόνο δεν πήρες μυρουδιά, αλλά καμάρωνες κιόλας. Τόσο "χρήσιμος ηλίθιος"!

Άεϊ τώρα πά'ενε μην σε πάρει η μανα σου κανένα τηλέφωνο και δεν προλάβεις να απαντησεις.

με αποστομωσες...
Αστειουλη
 

kostas-young-pap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
καλησπέρα συναγωνιστές....νεος εδω στο σαιτ!!!!!! απο κατερίνη ...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168

kostas-young-pap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
ήδη έχω αρκετές κριτικές .... γραφω ως Kostaspap1988    ... Y.Γ μικροσ ηλικιακα 23
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
παω...κ εγω μετα απο παζαρι...στην tamara vip....την βλεπω στο μισοσκοταδο...κλασσικο βλαχακι...(καποιες οτι κ να κανουν οτι καποτε ταιζαν τις κοτες...δεν τους βγαινει...)λεω δωσ μου ...λιγο χρονο...για τσιγαρο κ ντουζακι..μου λεει 30 λεπτα εκλεισες.κ θες κ αυτα..γιατι δεν κλεινεις μια ωρα??(ουστ μωρη...η συμφωνια μας εντωμεταξυ ηταν για σαραντα λεπτα..)...γυρναει το ματι..μου την ξαναβλεπω..(ξαναφτιαχνω την εικονα με τις κοτες).κ λεω....τσαγια...κυριοι...οχι η εκθεση δεν μας σωαζει ουτε 5 αγροτικα μαζι.....αι σιχτιρ...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
ΑΝΤΙ βαλε αυτην να γραψω.....


Η ΤΑΜΑΡΑ ειχε overnight booking,
η ΤΖΕΣΣΙΚΑ ουτε καν απαντησε....
η ΤΟΥΝΗ δεν ηταν εκει παλι...
Οποτε πηγα εδώ...
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Πολύ νέκρα έπεσε στην Σαλόνικα!!! Τι έγινε ρε παιδιά δεν γαμάμε καλά και φύγανε όλες..
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.224
Like
1.291
Πόντοι
266

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
Πολύ νέκρα έπεσε στην Σαλόνικα!!! Τι έγινε ρε παιδιά δεν γαμάμε καλά και φύγανε όλες..
η ruth παντος μου ειπε!...ιταλοι πολλα φιλια,πολλα χαδια,πολυ γλυψιμο κ μετα πηδημα!αθηναιοι τους λειπει πολυ ενεργεια!μαλον απο το αγχος,πιεση κ στρες!θεσαλονικιωτες δεν εχουν αποβαλει ακομα τα κτηνωδες ενστικτα απο μεσατους!!!βγαλε συμπερασμα!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom