Νέα

Χειροτέρο πέος μετά τη φίμωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως ειναι πιο ομορφο και αρεσει πιο πολυ στις γυ�

  • χωρις περιτομη

    Ψήφοι: 3 21,4%
  • με περιτομη

    Ψήφοι: 11 78,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    14

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
ωρε παιδες τελικα ειμαστε πολυ που εχουμε αυτο το προβλημα ε?εγω οταν ειχα μιλησει με εναν γιατρο μου ειχε πει οτι θελει 220Ε για τιν ενχειρησει κ οτι γινετε με λειζερ συγκεκριμενα μου ειχε πει οτι εκτοσ απο το πετσακι το εξωτερικο εχω κ ενα δαχτυλιο μεσα που πρεπει να κοπει μαζι κ αυτο....παντως μου ειπε οτι μονο για θεμα καθαριοτητας πρεπει να γινει η ενχειρησει..Λετε να την κανω η οχι?εγω ετσι οπως ειναι τωρα πονο νιωθω, αλλα μονο σε συγκεκριμενες στιγμες..συγγνωμη που μπλεχτηκα στο θεμα σας αλλα μια συμβουλη θα την ηθελα..

220 euro με laser ? Δεν νομιζω ...
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
παντως ανεξαρτητα με το πετσακι το δικο μου τωρα ειναι πρησμενο ολο
τουμπανο.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
220 euro με laser ? Δεν νομιζω ...
Πως γινεται με το lazer βρε παιδια;
Εγω νομιζω οτι μονο με νυστερι γινεται, αφου προηγηθει τοπικη αναισθησια.
Στην Τουρκια (που ειναι και υποχρεωτικο λογω θρησκειας) εχω ακουσει οτι τη δουλεια αυτη την κανει ο Ιμαμης.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Επειδή έκανα με laser πρίν 3 μέρες, δεν κατάλαβα τον παραμικρό πόνο. Κανονικά πρέει ο γιατρός σου φίλε να σου έδωσε κάποια αντιβίωση και κάποια χάπια για να μην πρήζεται το πέος.

Βασική προυπόθεση είναι να μην έχεις στύση για τις 3 πρώτες μέρες αλλιώς μπορεί να αποκτήσεις κάποιο πρόβλημα π.χ να σπάσει καποιο ράμα ή να πρηστεί το πέος. Το πόσο εύκολο είναι να μην έχει στύση τωρα ... με προσπάθεια γίνεται...

Και εγώ είμαι στην φάση της αναρρωσης τώρα ...
 

Velvet

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Διαβάζοντας τα σχόλια, ξέχασα το όνομα του παιδιού που ρωτούσε αρχικά. Νομίζω Χρήστος;;;

Λοιπόν Χρήστο,

κατ' αρχάς μεγάλη η χάρη σου που μπαίνω σε φόρουμ να γράψω, το αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι, γιατί πας για καλό κι ακούς και τα μπινελίκια σου συνήθως χωρίς λόγο και αιτία, αλλά αν γίνει κάτι τέτοιο, απλά θα τους γράψω και πάλι εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

Με στεναχώρησες που σε διάβασα τόσο αγχωμένο γι' αυτό σου γράφω.

Πρώτον: Ο γιός μου έκανε όταν ήταν μωρό. Το είχε δει το πρόβλημα η παιδίατρος. Τότε έψαχνα διάφορα άρθρα σε επιστημονικά περιοδικά να μάθω τι και πως. Δυστυχώς δεν θυμάμαι λεπτομέρειες, αλλά θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι ήταν τόσο πολλά και σημαντικά τα πλεονεκτήματα της περιτομής, που έλεγα γιατί δεν πάμε όλα τα μωρά αγοράκια να τους κάνουμε, ανεξαρτήτως φίμωσης!!! Τελικά κάτι ξέρουν άλλοι λαοί που το έχουν ως έθιμο (κυρίως θρησκευτικό, όπως Μουσουλμάνοι και Εβραίοι). Ένα που θυμάμαι, που νομίζω κάποιος ήδη το ανέφερε είναι ότι ελαχιστοποιούνται κατά πολύ οι πιθανότητες να κολλήσεις κάποιο αφροδίσιο νόσημα, συμπεριλαμβανομένου και του AIDS.

Δεύτερον: Ο αδελφός μου είχε πρόβλημα, το οποίο φυσικά δεν γνωρίζα, (ίσως ως αγόρι να τα είχε πει με τον πατέρα μου ή με κανέναν), και επειδή πονούσε φρικτά πέρασε μεγάλο μέρος της εφηβικής ζωής του έχοντας αποτυχημένες σεξουαλικές επαφές. Μην πιάσω τα ψυχολογικά προβλήματα που του δημιούργησε αυτό, άντρες είστε καταλαβαίνετε φαντάζομαι. Μέχρι με ναρκωτικά είχε μπλέξει. Ευτυχώς βρέθηκε μια κοπέλα που τον αγάπησε αρκετά, και τον πίεζε έντονα να δει γιατρό και να κάνει κάτι, χωρίς να τον αγχώνει όμως κιόλας. Έτσι πήγε κι έκανε περιτομή γύρω στα 21-22 εκεί γύρω... Τις πρώτες μέρες τον άκουγα από το δωμάτιό του να κλαίει και τον λυπόταν η ψυχή μου, πρέπει να έχει φρικτούς πόνους. Όμως μετά η ζωή του άλλαξε. ΆΡχισε να έχει μια φυσιολογική σεξουαλική ζωή, κι όλα έστρωσαν. Δεν προλαβαίναμε τις γκόμενες μετά... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!!!!

Τρίτον: Μετά τα επιστημονικά, να σου απαντήσω και ως γυναίκα, μια και - λογικό είναι! - αυτό σε καίει τώρα. Η γνώμη μου είναι πως είναι ωραιότατο, καθαρότατο, κάνει καλύτερη "επαφή", και είναι πιο ελκυστικό και βολικό στον στοματικό έρωτα. Οι Ελληνίδες έχουν συνηθίσει στα μη περιτετμημένα πέη, επειδή εδώ δεν πολυσυνηθίζεται η περιτομή, και έτσι δεν τις "χαλάει". Σ' άλλες χώρες το θεωρούν έως και αηδιαστικό το πέος με το πετσάκι. Θυμάμαι ολόκληρο επεισόδιο του Sex & the city που οι 4 γκόμενες που πρωταγωνιστούσαν, έκραζαν έναν τύπο επειδή δεν είχε περιτομή και μιλούσαν με τις πιο αηδιασμένες γκριμάτσες που μπορείς να φανταστείς για το πέος του. Καταλαβαίνεις λοιπόν γιατί όλοι στις τσόντες έχουν περιτομή...

Χαλάρωσε λοιπόν, άστο να συνέλθει από την επέμβαση, και μετά... βγάλτο βόλτα! Θα δεις με τι χαρά θα το υποδεχτούν!!!!!!!!!!!

Περαστικά εύχομαι!
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
velvet σε ευχαριστω που εσυ μια ωριμη κυρια ασχοληθηκες για να γραψεις εδω.
μου εδωσες κουραγιο.
 

redviper

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή έκανα με laser πρίν 3 μέρες, δεν κατάλαβα τον παραμικρό πόνο. Κανονικά πρέει ο γιατρός σου φίλε να σου έδωσε κάποια αντιβίωση και κάποια χάπια για να μην πρήζεται το πέος.

Βασική προυπόθεση είναι να μην έχεις στύση για τις 3 πρώτες μέρες αλλιώς μπορεί να αποκτήσεις κάποιο πρόβλημα π.χ να σπάσει καποιο ράμα ή να πρηστεί το πέος. Το πόσο εύκολο είναι να μην έχει στύση τωρα ... με προσπάθεια γίνεται...

Και εγώ είμαι στην φάση της αναρρωσης τώρα ...
Επειδή έχω και εγώ φίμωση και με ενδιαφέρει. Μπορείς σε παρακαλώ να αναφέρεις πόσο κόστισε συνολικά, που το έκανες, και να αναφέρεις την όλη διαδικασία; Τοπική νάρκωση ή ολική; Πρέπει να μείνεις κλινική καποιες μέρες ή οχι;
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
τοπικη με ξυλοκαινη και εκατσα μεσα μια μερα.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
πηγα μεσω γνωστου και δεν ξερω τιμη.
 

Thanassis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2006
Μηνύματα
33
Like
3
Πόντοι
0
Φίλε μου επειδή έκανα την επέμβαση πρόσφατα θα σου δώσω μια συμβουλή:Αν τελικά το αποφασίσεις,ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (!!!) κάνε το με ολική νάρκωση.Εγώ έκανα τοπική και έζησα την ταινία Hostel.Αν κάνεις τοπική θα σου κάνουν μια ένεση στο δέρμα,δεν θα κάνουν όμως τίποτε για τη βάλανο (το από μέσα) το οποίοι είναι ύπερ-ευαίσθητο και θα σε πονέσει φριχτά όταν θα έρθει σε επαφή με ράμματα,νυστέρια κτλ :headbang:.Φυσιολογικά,δεν θα μείνεις στην κλινική.Εγώ είμαι ασφαλισμένος στο ΤΕΒΕ το οποίο κάλυψε όλα τα έξοδα της επέμβασης.Καλό κουράγιο!
Επειδή έχω και εγώ φίμωση και με ενδιαφέρει. Μπορείς σε παρακαλώ να αναφέρεις πόσο κόστισε συνολικά, που το έκανες, και να αναφέρεις την όλη διαδικασία; Τοπική νάρκωση ή ολική; Πρέπει να μείνεις κλινική καποιες μέρες ή οχι;
 

Blg69

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά παρατηρώ κάτι άλλο... Κι εμένα καλύπτεται η βάλανος, ως ενός σημείου, απ'το δέρμα, αλλά στη στύση βλέπω πως και σαν να πιέζει το κεφάλι, αλλά και σαν να "κόβει" το πέος κάτω από το κεφάλι και να κόβει τη ροή του αίματος. Πόνο δε νιώθω, αλλά με προβληματίζει το γεγονός! Αυτό θεωρείται μερική φίμωση, λόγου χάρει;

ΥΓ: Είναι αλήθεια πως η περιτομή δίνει έξτρα πόντους;  :grin:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Φίλε μου επειδή έκανα την επέμβαση πρόσφατα θα σου δώσω μια συμβουλή:Αν τελικά το αποφασίσεις,ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (!!!) κάνε το με ολική νάρκωση.Εγώ έκανα τοπική και έζησα την ταινία Hostel.Αν κάνεις τοπική θα σου κάνουν μια ένεση στο δέρμα,δεν θα κάνουν όμως τίποτε για τη βάλανο (το από μέσα) το οποίοι είναι ύπερ-ευαίσθητο και θα σε πονέσει φριχτά όταν θα έρθει σε επαφή με ράμματα,νυστέρια κτλ

Όταν λέμε ολική νάρκωση, εννούμε γενική αναισθησία, πράγμα που δεν γίνεται ποτέ για τέτοιου είδους επεμβάσεις.
Εδώ κόβουν πόδια, και κάνουν νάρκωση από τη μέση και κάτω...
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Φίλε μου επειδή έκανα την επέμβαση πρόσφατα θα σου δώσω μια συμβουλή:Αν τελικά το αποφασίσεις,ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (!!!) κάνε το με ολική νάρκωση.Εγώ έκανα τοπική και έζησα την ταινία Hostel.Αν κάνεις τοπική θα σου κάνουν μια ένεση στο δέρμα,δεν θα κάνουν όμως τίποτε για τη βάλανο (το από μέσα) το οποίοι είναι ύπερ-ευαίσθητο και θα σε πονέσει φριχτά όταν θα έρθει σε επαφή με ράμματα,νυστέρια κτλ :headbang:.Φυσιολογικά,δεν θα μείνεις στην κλινική.Εγώ είμαι ασφαλισμένος στο ΤΕΒΕ το οποίο κάλυψε όλα τα έξοδα της επέμβασης.Καλό κουράγιο!
Παιδια μη βιαζεστε και μη δινεται λαθος συμβουλες.
Δεν ειμαι γιατρος, αλλα ξερεται τι σημαινει ολικη ναρκωση?
Μια απλη επεμβασουλα ειναι η περιτομη, ας μη τη κανουμε εφαμιλη της μεταμοσχευσης καρδιας.
Ολικη ναρκωση σημαινει συμετοχη καρδιολογου, πιθανον και τεστ κοπωσεως, αποχη απο το καπνισμα 1-2 μηνες πριν την επεμβαση, αναισθησιολογους, κλπ κλπ
Ασε που κανεις γιατρος δεν θα δεχτει να σου κανουν ολικη ναρκωση για τετοια επεμβαση.
Σας ειπα, στην Τουρκια γινεται (Η τουλαχιστον γινοταν μεχρι προτινος) απο τον Ιμαμη της περιοχης.!!!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Σε όλες τις μουσουλμανικές χώρες, η περιτομή είναι ότι η δική μας βάφτιση...
Επίσης όλοι οι εβραιοι είναι περιτομημένοι.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Έλεος ρε παιδιά τι άλλο θα ακούσουμε ?

Ξυλοκαίνη φίλε μου βάλανε, δεν ένιωσα το παραμικρό και την έκανα με laser, δεν κάθισα ούτε μια
μέρα μέσα που λένε και στον στρατό. Πήγα σπίτι μου και όλα οκ.

Τιμές, Γιατρός με pm αν θές μην πούνε οτι κάνω και διαφήμιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom