Νέα

Χειροτέρο πέος μετά τη φίμωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως ειναι πιο ομορφο και αρεσει πιο πολυ στις γυ�

  • χωρις περιτομη

    Ψήφοι: 3 21,4%
  • με περιτομη

    Ψήφοι: 11 78,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    14
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
μου φενεται περιεργο γιατι το δερμα του πεους ειναι πολυ πανω.
πως θα λειτουργει?
 

ulisse

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
σε ποιον γιατρο πρεπει να πας για να κανεις την επεμβαση περιτομης και που την κανεις σε κλινικη η γινεται επιτοπου στο ιατρειο ποσο κοστιζει?λενε οτι καθε αντρας πρεπει να κανει περιτομη για λογους καθαριοτητας ισχυει?
 

st86

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
file mou an kai den exw kanei peritomh, des ta 8etika...
a)einai sunu8ismeno fainomeno, den 8a fanei periergo sthn gkomena
b)argeis perissotero na xuseis
arnhtika den blepw na sou pw thn alh8eia..
 

Επισκέπτης
καυλιαριδεσ τα πλεονεκτιματα τισ περιτομισ ειναι τα εξισ...
ο πεοντασ ειναι πιο μαχιμοσ εναντια σε αροστιες σε σχεσι με ενα πεοντα ανευ περιτομις!
και δευτερον αργεις να πιτσιλισεισ τα απανταχου πορνιδια!!!
βασανιστικο πιτσιλισμα με λιγα λογια!!!!
αντε καλοριζικο το νεο πεος χρισταρα!!!θα δεις οτι θα εισαι πιο καυλιαρις τορα!!!!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
και επίσης θα πιτσιλάει καλύτερα, και ίσως και πιο μακρυά τώρα που είναι ελευθερο  ;)
 

Kris(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Πολύς Χαβαλές. Θυμαμαι που το είχα κάνει και εγώ και ο γιατρός μου είπε να βουτάω το πουλί μου σε χαμολήλι για να φύγει ο ερεθισμός και να ξεπλυθεί. Φοβερή αίσθηση και ανακούφιση!
 

lefterissss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ωρε παιδες τελικα ειμαστε πολυ που εχουμε αυτο το προβλημα ε?εγω οταν ειχα μιλησει με εναν γιατρο μου ειχε πει οτι θελει 220Ε για τιν ενχειρησει κ οτι γινετε με λειζερ συγκεκριμενα μου ειχε πει οτι εκτοσ απο το πετσακι το εξωτερικο εχω κ ενα δαχτυλιο μεσα που πρεπει να κοπει μαζι κ αυτο....παντως μου ειπε οτι μονο για θεμα καθαριοτητας πρεπει να γινει η ενχειρησει..Λετε να την κανω η οχι?εγω ετσι οπως ειναι τωρα πονο νιωθω, αλλα μονο σε συγκεκριμενες στιγμες..συγγνωμη που μπλεχτηκα στο θεμα σας αλλα μια συμβουλη θα την ηθελα..
 

kukos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
  Οι γκομενες παντως τρελαινονται να γλυφουν και να "επεξεργαζονται" εν πουτσο με περιτομη (ισως επειδη παντα ειναι πιο καθαρος και ετοιμος για "περιποιηση"),ειναι πιο ωραιος και λαχταριστος, και αργει.....
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
αυτη η επεμβαση ειναι πλαστικη,εαν δε το γνωριζατε!
ρε πιτσι,εγω πριν κανω την επεμβαση αργουσα πολυ να τελειωσω,τωρα δηλαδη μονο με cg θα τελειωνω γιατι και πριν για να τελειωσω σε μπουρδελο επαιρνα 2 γυναικες τη μια μετα την αλλη,σε στουντιο τελειωνα με ιζαμπελλα,καθομουνα κανα 40νταλεπτο περιπου αλλα μου εχει τυχει πολλες φορες να μην τελειωνα ουτε και σε στουντιο.

τωρα θα πιτσιλαει πιο μακρια οπως λες?
παντως το δερμα μου φενεται πολυ πανω,το μονο που μου δεινει κουραγιο ειναι οτι το εχουν κανει οι πορνοσταρ.
 

Επισκέπτης
  Οι γκομενες παντως τρελαινονται να γλυφουν και να "επεξεργαζονται" εν πουτσο με περιτομη (ισως επειδη παντα ειναι πιο καθαρος και ετοιμος για "περιποιηση"),ειναι πιο ωραιος και λαχταριστος, και αργει.....
τα ειπεσ ολα σιναγονιστι!ευγε!!!
 

Kris(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η επεμβαση ειναι πλαστικη,εαν δε το γνωριζατε!

Δεν είμαι σίγουρος τι ενοείς όταν λές πλαστική αλλά δεν γινεται πάντα για αισθητικούς λόγους.
 

Επισκέπτης
αυτη η επεμβαση ειναι πλαστικη,εαν δε το γνωριζατε!
ρε πιτσι,εγω πριν κανω την επεμβαση αργουσα πολυ να τελειωσω,τωρα δηλαδη μονο με cg θα τελειωνω γιατι και πριν για να τελειωσω σε μπουρδελο επαιρνα 2 γυναικες τη μια μετα την αλλη,σε στουντιο τελειωνα με ιζαμπελλα,καθομουνα κανα 40νταλεπτο περιπου αλλα μου εχει τυχει πολλες φορες να μην τελειωνα ουτε και σε στουντιο.

τωρα θα πιτσιλαει πιο μακρια οπως λες?
παντως το δερμα μου φενεται πολυ πανω,το μονο που μου δεινει κουραγιο ειναι οτι το εχουν κανει οι πορνοσταρ.
για να το εχουν κανει οι πορνοσταρ κατι θα ξερουν ..οποτε keep walking χρισταρα!!!!
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
αντε να δουμε τελικα
σε 20 μερες πιστευω να ειναι ετοιμο για χρηση.
μου φενεται θα παρω 5-6 σε μια τσαρκα!
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Συγγνώμη αλλά έκανες εγχείρηση και μάλιστα στην ουσία πλαστική και περιμένεις άμεσα αποτελέσματα? Άσε να γιάνουν οι τομές και μην το ζορίζεις στην αρχή. Σαφώς και η περιτομή δεν γίνετε μόνο για αισθητικούς λόγους αλλά κυρίως υγιεινής. Καλή λευτεριά
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ας πουν και αλλες γυναικες τη γνωμη τους
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ας μας πουν και αυτοι που εχουν κανει
το πριν και το μετα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom