Νέα

Χειροτέρο πέος μετά τη φίμωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως ειναι πιο ομορφο και αρεσει πιο πολυ στις γυ�

  • χωρις περιτομη

    Ψήφοι: 3 21,4%
  • με περιτομη

    Ψήφοι: 11 78,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    14

Επισκέπτης
Τα πραγματα ειναι απλα...Ολα πανω μας εχουν τον ρολο τους και γι αυτο μας τα εδωσε η μαμα φυση! Αν ηθελε το πουτσοκεφαλο να ηταν γυμνο θα το ειχε κανει απο μονη της...Δεν θα χρειαζοταν εμας! Τα αλλα ολα ειναι εκ του περισσου και εκ του πονηρου...
Τοτε να μην κοβουμε ουτε τα νυχια μας.

Απο την φυση μας δοθηκαν και αυτα,τι καθομαστε και ασχολουμαστε?Αστα να μεγαλωσουν.

Αμ το αλλο με το ξυρισμα?Ακομη και μεσα στο χειμωνα ξυριζομαστε οι αχαιρευτοι,δεν τα αφηνουμε να μεγαλωσουν να κοβουν το κρυο.
Φίλε supermouse ,

Δε λέω όχι στην για λόγους υγείας περιτομή.
Αλλά στην για λόγους τάχα καθαριότητας και υγιεινής περιτομή , θα πώ ΟΧΙ . Αυτά που λές είναι προφάσεις ...
Είναι σα να μου λές οτι επειδή λαδώνουν τα μαλλιά του κεφαλιού όταν δεν τα λούζεις , είναι καλύτερο  να ξυρίσεις το κεφάλι σου .

Και το ξαναλέω : Όταν είσαι εκ φύσεως καθαρός άνθρωπος , δε χρειάζεσαι περιτομή !
(και δεν απευθύνομαι προσωπικά σε εσένα)
Καταλαβα,μαλλον εχει βγαλει απαγορευση η Ιερα Συνοδος.Ο Ιησους παντως ειχε περιτμηθει(ως Εβραιοπουλο)στα δωδεκα του.
 

Επισκέπτης
Δε συνεννοούμαστε ...
Άς το καλύτερα !
Ότι κατάλαβες ... κατάλαβες !
 

Επισκέπτης
Τοτε να μην κοβουμε ουτε τα νυχια μας.

Απο την φυση μας δοθηκαν και αυτα,τι καθομαστε και ασχολουμαστε?Αστα να μεγαλωσουν.

Θα τα καθαρίσουμε ... θα τα κόψουμε ... ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΜΩΣ , επειδή πιάνουν βρωμιά ! :idiot:
 

Επισκέπτης
Θα τα καθαρίσουμε ... θα τα κόψουμε ... ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΜΩΣ , επειδή πιάνουν βρωμιά ! :idiot:
Για το ξυρισμα ομως δεν σε ειδα να παιρνεις θεση.Απο την φυση(που πλαστηκε απο τον Υψιστο,ετσι?)δεν ειναι και αυτα τα ρημαδια τα γενια?
 

Επισκέπτης
Για το ξυρισμα ομως δεν σε ειδα να παιρνεις θεση.Απο την φυση(που πλαστηκε απο τον Υψιστο,ετσι?)δεν ειναι και αυτα τα ρημαδια τα γενια?

Ρε mouse ... θα σε αποκεφαλίσω ....
Για καθαριότητα ξυριζόμαστε  ή επειδή έτσι ήθισται να κάνουν οι άντρες ?
Μη μιλήσεις άλλο ... θα βάλω φάκα ... και την έβαψες !  :bounce-glasses:
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Εχω ακουσει πολλες φορες ποσο καλυτερα ειναι μετα την περιτομη χωρις το πετσακι.
Εχω μια απορια .
Αν γνωριζει καποιος Γιατρος ας μας πει σε τι χρησιμευει ,  και γιατι η φυση  το εβαλε εκει αφου μονο μολυνσεις δημιουργει.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Οι άνθρωποι παλιά,φορούσαν το πολύ πολύ κάτι τομάρια για ρούχα,και έπρεπε να είναι προστατευμένη η βάλανος από μολύνσεις του περιβάλλοντος.Τώρα,υπάρχουν και τα εσώρουχα!Ίσως γι'αυτό.Γιατρός δεν είμαι!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παρατηρηση

ο τιτλος ειναι λαθος.
το σωστο ειναι ¨...μετα την επεμβαση περιτομης"
και οχι "...μετα την φιμωση"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom