Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
1. Learn to work the toilet seat.
You're a big girl. If it's up, put it down.
We need it up, you need it down.
You don't hear us complaining about you leaving it down.


:2funny:  :2funny: Τί μου θύμισες... μια γκόμενα μου έλεγε πριν από μερικό καιρό να μην αφήνω πάνω το καπάκι της τουαλέτας όταν φεύγω, όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά γιατί το φενγκ σούι λέει ότι έτσι φεύγει η θετική ενέργεια του σπιτιού και πάει στην τουαλέτα.. :idiot:

:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: lepado :2funny:

(κ δεν μπορω να πω οτι δεν ισχυουν κιολας....)

σωστος κ ο στουντιαν :2funny:

αν κ δεν γινεται να συμφωνησουμε κ πληρως με την οπτικη γωνια του ανδρα :P

:2funny:  :2funny: Τί μου θύμισες... μια γκόμενα μου έλεγε πριν από μερικό καιρό να μην αφήνω πάνω το καπάκι της τουαλέτας όταν φεύγω, όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά γιατί το φενγκ σούι λέει ότι έτσι φεύγει η θετική ενέργεια του σπιτιού και πάει στην τουαλέτα.. :idiot:

:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
πφφφ καψιμο :2funny:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
:2funny:  :2funny: Τί μου θύμισες... μια γκόμενα μου έλεγε πριν από μερικό καιρό να μην αφήνω πάνω το καπάκι της τουαλέτας όταν φεύγω, όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά γιατί το φενγκ σούι λέει ότι έτσι φεύγει η θετική ενέργεια του σπιτιού και πάει στην τουαλέτα.. :idiot:

:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:

Μια συνάδελφος το αφήνει στο γραφείο... Έχει τρελαθεί και αυτή με τα φενγκ σούι και τους μυστικισμούς. Αλλά τώρα το ακούω. Λες για αυτό να το κάνει η λιώπα??? Αλλά φταίω εγώ που δεν κατουράω χύμα πάνω στο καπάκι, να την δω μετά...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
:2funny: :2funny: lepado :2funny:

(κ δεν μπορω να πω οτι δεν ισχυουν κιολας....)

σωστος κ ο στουντιαν :2funny:

αν κ δεν γινεται να συμφωνησουμε κ πληρως με την οπτικη γωνια του ανδρα :P

..οχι πληρως, ΚΑΘΟΛΟΥ...... μη μας καλοπιανετε....!!  :grin: :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
οοοοχι γιωργος
εγω μονο με το 6 διαφωνω κ με αυτο που λεει αμα εχετε προμπλεμς να τα πειτε στις φιλεναδες σας...

με τα υπολοιπα συμφωνω... αλλα πχ το 5... γουεαρ ις δε φαν αμα σας λεμε ευθυς εξ αρχης τι θελουμε ακριβως κ δεν σας παιδευουμε κ λιγο? :2funny:

στα δε ρουχα/ψωνια/παπουτσια/χρωματα/εορτες κ επετειους (που νομιζω δεν ανεφερε ο στουντιαν) εχω απολυτως ανδρικη σκεψη αρα συμφωνω απολυτα :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οοοοχι γιωργος
εγω μονο με το 6 διαφωνω κ με αυτο που λεει αμα εχετε προμπλεμς να τα πειτε στις φιλεναδες σας...

με τα υπολοιπα συμφωνω... αλλα πχ το 5... γουεαρ ις δε φαν αμα σας λεμε ευθυς εξ αρχης τι θελουμε ακριβως κ δεν σας παιδευουμε κ λιγο? :2funny:

στα δε ρουχα/ψωνια/παπουτσια/χρωματα/εορτες κ επετειους (που νομιζω δεν ανεφερε ο στουντιαν) εχω απολυτως ανδρικη σκεψη αρα συμφωνω απολυτα :2funny:

..αλλο ενα πλασμα που εστειλε ο θεος στη γη, με αντρικο μυαλο και γυναικειο σωμα....!!  ;) ;) :sunglasses:
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Προσωπικά δεν είμαι θύμα καμιάς εορτής τέτοιου τύπου και φροντίζω οι γυναίκα που είναι δίπλα μου να το ξέρει...
Αισθάνομαι τυχερός γιατί οι γυναίκες που είχα και αυτή που είμαι τώρα αδιαφορούν για τέτοιου είδους πανηγύρια!
Η τελευταία φορά που πήρα δώρο 14/2 ήταν στην 3η δημοτικού!

Βέβαια αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα πάρω λουλούδια κάποια μέρα του χρόνου που θα μου καυλώσει! Ούτε σημαίνει ότι δεν θα την πάω μια μέρα για καλό φαΐ.

Ομως όχι την ημέρα που είναι έξω το κάθε χαζοχαρούμενο και χαίρεται που όλοι αγαπάνε μαζί! Λες και στις 15 ή στις 16 δεν αγαπάνε όλοι αυτοί που βγαίνουν στις 14!

Θυμάμαι την γκόμενα ενός φίλου μου που του είχε κάνει σκηνή επειδή δεν της πήρε τίποτα του Αγίου Βαλεντίνου! Μιλάμε για σκηνή όμως! Δεν του μίλαγε και τέτοιες μαλακίες. Το τι γέλιο και τι κράξιμο είχαμε ρίξει... Ευτυχως την σούταρε και ησυχάσαμε!

Μακρυά από μας λοιπόν...
Οποιος δεν το γλυτώνει ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...
(Τετάρτη θα βλέπω μπάλα με πίτσα κ μπύρα...)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
..αλλο ενα πλασμα που εστειλε ο θεος στη γη, με αντρικο μυαλο και γυναικειο σωμα....!!  ;) ;) :sunglasses:

ειτε το πιστευεις ειτε οχι... :P
πχ μισω απιστευτα να ψωνιζω, μου γυρναει το ματι αναποδα
επισης δεν θυμαμαι ποτε επετειους κ τετοια... μεχρι σημειου παρεξηγησης
αλλα τι να κανω δεν τα συγκρατει ο εγκεφαλος μου :-
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
H μέρα αυτή είναι καθαρά μια μαρκετινίστικη μέρα από τα γατόνια που δουλεύουν τις γυναίκες παγκοσμίως. Όπως η μόδα!

liomas, καλά τα λες, αλλά τα γατόνια τις γκόμενες τις δουλεύουν κάθε μέρα....
;)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ειτε το πιστευεις ειτε οχι... :P
πχ μισω απιστευτα να ψωνιζω, μου γυρναει το ματι αναποδα
επισης δεν θυμαμαι ποτε επετειους κ τετοια... μεχρι σημειου παρεξηγησης
αλλα τι να κανω δεν τα συγκρατει ο εγκεφαλος μου :-

Και ποιος ψωνίζει? Η μαμά? Διαφωνώ! Πρέπει να φροντίζεις τον εαυτό σου και να διαλέγεις μόνη σου!
...Να 'ναι καλά η θεία μου που μου παίρνει κανά ρούχο... Αλλιώς με ό,τι έχω από το Λύκειο θα την έβγαζα... Πιο βαρετή διαδικασία από το να ψάχνω το νούμερο στο παντελόνι, να βγάζω το άλλο, να λύνω τα παπούτσια σε ένα χώρο 1Χ1, να ιδρώνω και να ξειδρώνω και να μην μου κάνει στο τέλος, δεν πρέπει να υπάρχει!!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
οχι ψωνιζω τι να κανω
ποια μαμα? μονη μενω (εκτος αμα παω στο πατρικο οπου την στελνω να μου ψωνισει αυτα που θελω αλλα αυτο σπανιως  :cheesy: )
αλλα παω ακριβως εκει που θελω κ σε 10 λεπτα ειμαι εξω κ για καφε
γιατι μετα ειμαι κινδυνος θανατος για τους περαστικους απ τα νευρα
κ ποτε δεν παω με φιλες γιατι δεν ξεκολλανε :headbang: :headbang: :headbang:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Συναγωνιστές, στα 35 χρόνια ζωής μου μια φορά θυμάμαι που πέρασα την καλύτερη μέρα του Αγ. Βαλεντίνου.
Ήταν περίπου 11 - 12 χρόνια πριν, ήμουν μόνος μου, ούτε γκόμενα ούτε σπασαρχίδεμα, σηκώνομαι και πάω σε ένα στούντιο που ήταν στην οδό Μαυρομματεων στην πρώτη πολυκατοικία δεξιά απο την μεριά του μουσείου, στον 5ο όροφο που είχα δεί σε αγγελία στην Απογευματινή (τότε είχε τις καλύτερες αγγελίες). Ήταν δύο ξανθιές κούκλες, 2 μέτρα η κάθε μία που το κάθε τους πόδι ήταν ένα χιλιόμετρο...  :humpleg: :humpleg:
Παιδιά ξέχασα το όνομα μου  :P :P τι λεσβιακά τις έβαλα και έκαναν κι εγώ έπαιρνα μάτι, τι διπλά τσιμπούκια, την έβγαζα απο τον κώλο της μιανής κα την έβαζα στην άλλη, αλλαγή καπότας και απο το μουνί της μιανής στο μουνί της άλλης...Γαμούσα 45 λεπτά :boobies: :boobies: Είχα ιδρώσει τόσο πολύ που πρώτη φορά έκανα μπάνιο σε στούντιο...
Μετά πήγα στην Φωκίωνος Νέγρη και βρήκα την παλιοπαρέα στο jack daniels club (αλήθεια, το θυμάται κανείς ? ) που ήπιαμε τα ξύδια μας και η τέλεια βραδιά έκλεισε με πίτσα στον Παεζάνο  :grin: :grin: :grin:

Ρε sperm,  έχασες το συναίσθημα ρε φίλε  :2funny: :2funny: :2funny: ;)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
οχι ψωνιζω τι να κανω
ποια μαμα? μονη μενω (εκτος αμα παω στο πατρικο οπου την στελνω να μου ψωνισει αυτα που θελω αλλα αυτο σπανιως  :cheesy: )
αλλα παω ακριβως εκει που θελω κ σε 10 λεπτα ειμαι εξω κ για καφε
γιατι μετα ειμαι κινδυνος θανατος για τους περαστικους απ τα νευρα
κ ποτε δεν παω με φιλες γιατι δεν ξεκολλανε :headbang: :headbang: :headbang:

Να γιατί πρέπει να γίνουμε πλούσιοι, θα μπαίνουμε στου Carouzos, θα διαλέγουμε καμιά 10αριά κομμάτια, θα πετάμε την μαύρη diner's και θα του λέμε "στα μέτρα μου". Αντιθέτως, παρότι μου αρέσουν τα ρούχα, δεν αντέχω να πάω στα μαγαζιά για πάνω από 5 λεπτά, οπότε το γούστο μου έχει καταντήσει αλλοπρόσαλο, ό,τι βρω μπροστά μου να γυρίσω σπίτι!

Εύγε νεαρά μου! Απέχεις παρασάγγας από την μάζα!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αυτο θα ηταν μεγαλη ευτυχια
αλλα το καλυτερο να στελναμε αλλον να τα παιρνει για μας (λεφτα θα ειχαμε αλλωστε)

επισης κ το αλλο που μου την δινει ειναι οι πωλητριες που ερχονται να "σε βοηθησουν" κ αντ αυτου στα πρηζουν
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πιο βαρετή διαδικασία από το να ψάχνω το νούμερο στο παντελόνι, να βγάζω το άλλο, να λύνω τα παπούτσια σε ένα χώρο 1Χ1, να ιδρώνω και να ξειδρώνω και να μην μου κάνει στο τέλος, δεν πρέπει να υπάρχει!!!


γιαυτον ακριβως τον λογο ψωνιζω πλεον απο το νετ........χαχαχαχαχα δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα......και καλα εσεις ειστε αντρες οκ δεν εχετε και πολλα να βγαλετε-βαλετε......αντε βγαλε ρουχα εσωρουχα και να δοκιμασεις ρουχα με εφτακοσια τιραντακια-κουμπακια-φερμουαρακια-δαντελιτσες.........γκρρρρρ


μπαιτ μι.....εγω ουτε με φιλες ουτε με τη μαμα παω......η μαμα μου βασικα παει με τις φιλες μου πλεον εγω απαξιω ή παω μονη.....:grin:

στο θεμα λοιπον.......βαλεντινος? τιν τουτο? δεν εχω λαβει καρτα ποτε μου......δεν εχω αγορασει δωρο ποτε μου......δεν εχω λαβει δωρο ποτε μου........(μηπως να ανησυχω ρε παιδια???) καθε χρονο με την παρεα μου την ημερα του ακατανομαστου κανονιζουμε να παμε για φαγητο ή κανα ποτακι ή κανενα επιτραπεζιο κατι παντως ολοι μαζι ειτε ειναι ζευγαρια ειτε οχι.....ευτυχως και τα ζευγαρια της παρεας δηλαδη δεν το βλεπουν το θεμα με κουφετί αποχρωσεις οποτε δεν γνωριζω αυτα τα προβληματα που αναφερετε :grin:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Αν και συμμεριζομαι τις περισσοτερες αποψεις για τετοιου ειδους εμπορικες εορτες κυριως.Σημερα το ειδα απο μια αλλη οπτικη γωνια.Ενας κολλητος μου κανονισε ραντεβου με 2 18χρονα πιπινια για αυριο λογω αυτης της γιορτης!!!
Πολυ απλα τα τσιμπησε στη παρλα στο μαγαζι που δουλευει περι του αγ.βαλεντινου(που θα πατε με το αγορι σας κτλ) τα γκομενακια ειναι free και ψαχνονται καργα εμαθα τηλεφωνικως..
Οπως καταλαβατε τριβω τα χερια μου και τρεχουν τα σαλια μου για το τι θα επελθει αυριο!
Ενα θα πω!Αν αυριο του αλλαξω τα πετρελαια ειμαι και επισημως ο πιο fun αυτης της γιορτης!
:grin:
Πανε πολλα χρονια που εχω να παω με τοσο μικρο οπως καταλαβαινετε ειναι μεγαλες στιγμες!
 

Επισκέπτης
μια πρόταση για αύριο να κάνετε στην δικιά σας δώρο ένα καρότσι από αυτά που πάνε και φορτώνουν πατάτες και μαρούλια από την αγορά διότι αύριο δεν εορτάζουν οι ερωτευμένοι αλλά είναι της λαϊκής και εορτάζουν τα ψώνια.   
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ασε δε συμφερει αυτη η προταση.........αμα γυρισει και σου πει (οπως καθε ψωνιο που σεβεται τον εαυτο του) οτι ψωνια ειναι και τα λαχανα ψωνια ειναι και τα ρουχα ας πουμε.......και γιατι δεν της πηρες ρουχα αντι για λαχανα και καροτσακια.......?
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Εμένα μου αρέσει αυτή η μέρα. Γαμάς όλη μέρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom