Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Ποτάκι στο "ΕΝ ΠΛΩ" με την κοπελιά, μετά βόλτα στην παραλιάκή, σταμάτημα σε πλάτωμα υπό το φεγγαρόφως... καταλαβαίνετε τη συνέχεια...
 

Επισκέπτης
Eγω εκανα την γνωστη "περιπολια" μου στην Συγγρου απο 1.30 εως τις 5.00 το πρωι..

Η εξοδος εκλεισε με μια μπουγατσα στο SANTE..ειναι must για ενα καθαροαιμο ξενυκτη...!!!
 

Επισκέπτης
εγω σχεδιαζα το καινουργιο μου τατουαζ!!το οποιο δεν ξερω σε ποιο σημειο θα το χτυπησω!!
 

panathas2

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ αυτό το μήνα εξαντλήθηκα εντελώς οικονομικά, δηλαδή δεν μου περισσεύυει ούτε μισό ευρώ.
Γιαυτό κάθισα σπίτι, όλη μέρα internet, και βάρεσα 4 μαλακίες
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ταβερνάκι για κρασάκι στο Αιγάλεω,μέχρι που τσακώθηκα με την δικιά μου κ μου ήρθε να την σκοτώσω.Μου βγήκε ξινό το κρασί.
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Σπιτι αραχτος οικογενειακα.Τηλεοραση,ιντερνετ κτλ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έστειλα τη γυναίκα σε γιορτές χτες και εγώ αφού είδα μπάλα έπαιξα και δηλωτή στο καφενείο ;)
 

Επισκέπτης
σε μενα θα το κανω γκριεγκο!!ολο στους αλλους θα χτυπαω?
 

panathas2

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Πήγα σε ένα φίλο, τα ήπιαμε, μετά πήρα το metro για το σπίτι, ήταν γεμάτο κολασμένα πιπινάκια, κάβλωσα, ήρθα σπίτι, βάρεσα δυο μαλακίες, και τώρα χαλαρώνω

ρε παιδιά, πόσο μουνάρες γίνονται οι γκόμενες το Σάββατο το βράδυ! η μια καλύτερη από την άλλη

ειδικά οι μικρές, 16 - 17 - 18 χρονών, έχουν παραπουτανψει!
εάν κυκλοφφορείς με metro το Σάββατο μετά τις 8, θα είσαι συνέχεια καβλωμένος!
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
Χθες πηγα στο πορνοφεστιβαλ στο Gagarin.Ειδα το απιθανο φιλμ Barbed Wire Kiss εφυγα και ξαναγυρισα να ακουσω τις ισπανιδες dirty princes στις 2.Τελικα βγηκαν στις 3.Πολλες γκομενες οι πιο πολλες μικρες λολιτες στους επισκεπτες του πορνοφεστιβαλ.Σπασιμο τα κορακια ρουφιανοι της τιβι στην πορτα.Αλλα τα ακουσαν. Η μπατσαρια 2 τα μεσανυκτα εγγραφε τα παρκαρισμενα στα πεζοδρομια.

 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ήρθε λοιπόν η πιο γλυκανάλατη, ξενέρωτη και εμετική μέρα του χρόνου:
14 Φεβρουαρίου, η γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου !

Με αφορμή λοιπόν αυτήν την λαμπρή γιορτή θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τις σκέψεις μου...

Μα καλά ρε πούστη μου, όλες οι σακαφιόρες 364 μέρες τον χρόνο ζούνε στην πίεση, την στέρηση, τις φορτωμένες πιστωτικές κάρτες, στο αγγούρι της δουλειάς (που για τις περισσότερες είναι βοηθός κομμώτριας, υπάλληλος σουπερμάρκετ, βοηθός κουβαλητή αλληλογραφίας σε πολυεθνική και δεν συμμαζεύεται...) ΑΛΛΑ την ημέρα αυτή μεταμορφώνονται σε Πριγκίπισσες !

Θέλουνε να πάνε σε ακριβά εστιατόρια (διάβασα μια διαφήμιση για ένα εστιατόριο που την ημέρα αυτή θα παρέχει λεει και υπηρεσίες λιμουζίνας, για να σε πάει και να σε φέρει στο μαγαζί...ΠΟΥ ΠΑ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ, Η ΛΙΜΟΥΖΙΝΑ ΣΕ ΜΑΡΑΝΕ...), θέλουνε κοσμήματα, γκλαμουριά, χλίδα, ρομαντικό βράδυ σε σουίτα ακριβού ξενοδοχείου... Να ζήσουνε λεει το όνειρο τους ...  :idiot: :idiot:

Φυσικά δεν μου προκαλούν λιγότερο εμετό, αυτές που την άγια ετούτη μέρα μεταμορφώνονται σε γατούλες, γούτσου-γούτσου και θέλουν να τους προσφέρεις αρκουδάκια, σοκολατάκια, κουκλάκια, λαμπάκια, πουτσάκια και αρχιδάκια....

Και ασφαλώς στην τοπ θέση αυτών που μου προκαλούν την μεγαλύτερη αναγούλα είναι όλοι οι φλώροι, φλούφληδες, μαλακογκάβληδες που στολίζονται σαν τα κοκκόρια, παίρνουνε στο ένα χέρι τα δώρα στις μαντάμ και τα λουλούδια στο άλλο και πάνε να συναντήσουνε τις πριγκίπισσες τους καβάλα στο άσπρο άλογο? :uglystupid: :uglystupid:

Φυσικά, από τον κανόνα δεν μπορούσε να εξαιρεθεί ούτε η γυναίκα μου που σαν κοριτσάκι του γυμνασίου, σήμερα το πρωί μου είπε με ένα παράπονο «Ααααααααααχ, αύριο είναι η γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, θα πάμε σε κανένα καλό εστιατόριο να γιορτάσουμε ??» Λες και περιμένει την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου για να πάει σε καλό εστιατόριο να φαει... 5 χρόνια παντρεμένοι και δεν ξέρει να βράζει ούτε αυγό ! Κάθε μέρα την βγάζουμε σε εστιατόρια, λες και του Αγίου Βαλεντίνου θα αποτελούσε εξαίρεση...

Σκατά στον ʼγιο Βαλεντίνο !
 

Kartasss

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
13
Like
7
Πόντοι
0
τι να πω κ εγω που παντρευτηκα ανημερα του Βαλέντινου κ εχω να δω  μουνι(οθ) σχεδον απο τοτε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..sperm, εχω εναν καλο δικηγορο αν ενδιαφερεσαι....!!!! εμενα με ''καθαρισε'' πατ κιουτ....!!!!  :2funny: :2funny: :dancing: :dancing:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Έλα ρε, μην είσαι απόλυτος! Να δουλέψουν και οι ανθοπώλες!

Θα συμφωνήσω στο μαζικό χαρακτήρα του πράγματος. Πάμε όπου πάν όλοι.
Αν είχα δεσμό, καλλίτερα για μένα να κάτσω σπίτι μου, να φτιάξω κάτι για μας τους δύο, να πιούμε λίγο κρασάκι και βλέποντας και κάνοντας. Αντ'αυτού όλοι τρέχουν πανικόβλητοι, στοιβάζονται στα ίδια μαγαζιά τρώγοντας τα ίδια πράγματα, φέρνοντας τα ίδια λουλούδια, κάνοντας τις ίδιες αφιερώσεις, πίνουνε τα ίδια κρασιά και ποτά(μπόμπες) και γαμάνε το ίδιο αγχωμένα. Πολύ οργανωμένη γιορτή για τον Έρωτα που δεν οργανώνεται.... Σικέ ένα πράγμα.
Αλλά μπορεί να κάνω και λάθος και να είμαι απλά μίζερος.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom