Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
απο τις πιο ανοητες εορτες που υπαρχουν..
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Φυσικά δεν μου προκαλούν λιγότερο εμετό, αυτές που την άγια ετούτη μέρα μεταμορφώνονται σε γατούλες, γούτσου-γούτσου και θέλουν να τους προσφέρεις αρκουδάκια, σοκολατάκια, κουκλάκια, λαμπάκια, πουτσάκια και αρχιδάκια....

"...αγαπουλινάκι μου, μ' αγαπάαααααααααααας?..."
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
..το λαθος εγκειται στο οτι θα της μαγειρεψεις εσυ....

Το έγραψα γιατί διαβάζουν και γυναίκες και πούστηδες! Φτιάχνω προφίλ και μιας και στις γυναίκες δεν πάω καλά, ας είμαι καβάτζα από τα άλλα :) αλλά μου το γάμησες!
Σιγά που θα μαγείρευα, αφού ούτε αυγό δεν ξέρω να βράζω! Κάπου θα παράγγελνα.
 

Επισκέπτης
H μέρα αυτή είναι καθαρά μια μαρκετινίστικη μέρα από τα γατόνια που δουλεύουν τις γυναίκες παγκοσμίως. Όπως η μόδα! Οι γκόμενες έχουν καταντήσει όλες ΙΔΙΕΣ κι ας σκίζουν τα ιμάτιά τους για την διαφοροποίησή τους σε σχέση με άλλες γυναίκες.

Παράδειγμα #1: Βγείτε τώρα έξω στον δρόμο. Θα δείτε ΟΛΕΣ τις βλαμένες με τζην και την μπότα απέξω. Από πάνω φούτερ ή ζακέτα.

Παράδειγμα #2: Πέρσι το καλοκαίρι. Όλες με μίνι και γόβα ή μπότα.

Παράδιεγμα #3: Πρόπερσι το καλοκαίρι. Όλες με το κολάν που φτάνει μέχρι λίγο πάνω από την γάμπα και λίγο κάτω από το γόνατο και από κάτω γόβα.

Μπορώ να φέρω 1000 παραδείγματα. Οι γυναίκες είναι τα απόλυτα victims (στα πάντα). Το ίδιο συμβαίνει και με την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου. Ο Spermbob είπε ότι η γυναίκα του του είπε "σήμερα είναι του Αγ. Βαλεντίνου. Θα πάμε σε κάνα καλό εστιατόριο???". Απάντησε με την ατάκα "ναι αμέ, θα πληρώσεις εσύ?" :) Να μου πεις σε παρακαλώ τι απάντηση θα πάρεις :)

Όσο για τους μαλάκες-φλούφληδες που ανέφερε παλι ο Spermbob, δυστυχώς είναι κάποιοι οι οποίοι βάζουν αυτά τα μέσα μπας και γαμήσουν. Για μένα τίθεται θέμα αξιοπρέπειας πρώτα. Προτιμώ την μαλακία αν είναι να είμαι ο μαλάκας της υπόθεσης. Πολέμησαν τόσο πολύ για την ισότητα. Ας μάθουν λοιπόν και να την δέχονται... όχι μόνο όπου τις βολεύει ;)

After all... it's their problem!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Have a fucking Valentine's day........................Και γαμώ τις μαλακισμένες μέρες ρε συνάδελφοι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Το έγραψα γιατί διαβάζουν και γυναίκες και πούστηδες! Φτιάχνω προφίλ και μιας και στις γυναίκες δεν πάω καλά, ας είμαι καβάτζα από τα άλλα :) αλλά μου το γάμησες!
Σιγά που θα μαγείρευα, αφού ούτε αυγό δεν ξέρω να βράζω! Κάπου θα παράγγελνα.

..ελα καλα εισαι.... στις ΓΥΝΑΙΚΕΣ (ετσι οπως το βλεπετε, με κεφαλαια) τα παμε καλα εμεις....!!!! στα γυναικοαντρακια ειναι που υστερουμε (δωξα τω θεο !!)......!!!!  :thumbsup:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
..ελα καλα εισαι.... στις ΓΥΝΑΙΚΕΣ (ετσι οπως το βλεπετε, με κεφαλαια) τα παμε καλα εμεις....!!!! στα γυναικοαντρακια ειναι που υστερουμε (δωξα τω θεο !!)......!!!!  :thumbsup:

Σε αυτό με βρίσκεις σύμφωνο φίλε μου! Όπως ακριβώς το θέτεις. Όλα κεφαλαία! Εκεί αξίζουν πολλά και όχι μόνο μια μέρα. Τα κοριτσόπουλα και τα wannabe κοριτσόπουλα ας ταλαιπωρούν άλλους.
Τουλάχιστον να ταλαιπωρείσαι για ΓΥΝΑΙΚΕΣ και όχι για αλοιφές. Μαζί σου!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ρε πούστη μου κ έχω να πάω στο ΟΑΚΑ αύριο,θα κάνω 3 ώρες να φτάσω,με τα μαλακισμένα που θα έχουν βγει μαζί με τις μαλακισμένες τους,για να πάνε να φάνε σε κανά γκλαμουροεστιατόριο(ξέρω κατι καλά πατσατζίδικα ,αν ενδιαφέρονται),θα έχει πήξει ο δρόμος από την κίνηση.

[move] :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid:[/move]
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε πούστη μου κ έχω να πάω στο ΟΑΚΑ αύριο,θα κάνω 3 ώρες να φτάσω,με τα μαλακισμένα που θα έχουν βγει μαζί με τις μαλακισμένες τους,για να πάνε να φάνε σε κανά γκλαμουροεστιατόριο(ξέρω κατι καλά πατσατζίδικα ,αν ενδιαφέρονται),θα έχει πήξει ο δρόμος από την κίνηση.

[move] :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid:[/move]

..αφου ρε συ, μεχρι κι ο αγιος δε γουσταρει το αεκακι....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Συναγωνιστές, στα 35 χρόνια ζωής μου μια φορά θυμάμαι που πέρασα την καλύτερη μέρα του Αγ. Βαλεντίνου.
Ήταν περίπου 11 - 12 χρόνια πριν, ήμουν μόνος μου, ούτε γκόμενα ούτε σπασαρχίδεμα, σηκώνομαι και πάω σε ένα στούντιο που ήταν στην οδό Μαυρομματεων στην πρώτη πολυκατοικία δεξιά απο την μεριά του μουσείου, στον 5ο όροφο που είχα δεί σε αγγελία στην Απογευματινή (τότε είχε τις καλύτερες αγγελίες). Ήταν δύο ξανθιές κούκλες, 2 μέτρα η κάθε μία που το κάθε τους πόδι ήταν ένα χιλιόμετρο...  :humpleg: :humpleg:
Παιδιά ξέχασα το όνομα μου  :P :P τι λεσβιακά τις έβαλα και έκαναν κι εγώ έπαιρνα μάτι, τι διπλά τσιμπούκια, την έβγαζα απο τον κώλο της μιανής κα την έβαζα στην άλλη, αλλαγή καπότας και απο το μουνί της μιανής στο μουνί της άλλης...Γαμούσα 45 λεπτά :boobies: :boobies: Είχα ιδρώσει τόσο πολύ που πρώτη φορά έκανα μπάνιο σε στούντιο...
Μετά πήγα στην Φωκίωνος Νέγρη και βρήκα την παλιοπαρέα στο jack daniels club (αλήθεια, το θυμάται κανείς ? ) που ήπιαμε τα ξύδια μας και η τέλεια βραδιά έκλεισε με πίτσα στον Παεζάνο  :grin: :grin: :grin:
 

PSyCho_BiTCh

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
62
Like
1
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει πιο ξεράσογλου μεταμοντέρνα (με το ζόρι) συνήθεια απ? αυτήν του.. εορτασμού του κυρίου Βαλεντίνου >:(. Ποιος είναι αυτός???? Και τι μαζική υστερία είναι αυτή??? Παντού ροζουλί, καρδουλί, τριανταφυλί, λουτρινί, μπαλονί και τα σχετικά :cussing:! Δεν εορτάζουμε λέμε!!! Γιατί χρόνια πολλά? Μπήκε ο νέος έτος? Ονομαστική εορτή μήπως? Όχι δεν έχω! Και δεν γνωρίζω κιόλας! Έναν που ήξερα, ηθοποιός ήτανε και πέθανε προ εκατονταετίας (σχεδόν). ʼρα ποια χρόνια του πολλά! Πάει λέμε! Τον θάψαμε!!
Και αυτή η ηλιθιοδέστατη ερώτησις, η τύπου υπονοούμενο? «Γιορτάζεις σήμερα???» Γιατί να γιορτάζω???? Τι είναι σήμερα???? Της αγίας PSyCho_BiTCh??????  >:(

 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
το ξερετε το τραγουδι το παλιο ντισκο που ειχε τον στιχο:money money money........πολυ απλα τα πραγματα..εχουν βρει ελκυστικους τροπους να μας τρωνε τα λεφτα...
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καθαρά εμπορική μέρα , και τι happy valentine day; ...ξεπαραδίαζεσαι κανονικά( λουλούδια, κάρτες δωράκια και λοιπές μαλακίες :jerking:) και πάυει να είσαι happy :zzzzz:
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
3
Like
10.322
Πόντοι
3.506
,με τα μαλακισμένα που θα έχουν βγει μαζί με τις μαλακισμένες τους,για να πάνε να φάνε σε κανά γκλαμουροεστιατόριο(.

Λοπον επειδη αυριο ολα αυτα τα  καλα παιδακια βγαινουν για να το γιορτασουν, η μερα πρεπει να ονομαζεται του "Αγιου Βγαλε-ντινου" η και Αγ.Βγαλε-νικου η Αγ.Βγαλε-τακη κλπ,αναλογα πως ονομαζεται ο εκαστοτε "μπουλης" που περιμενει μια μερα το χρονο να βγει να τ΄ακουμπησει χοντρα σε κανενα εστιατοριο ,μπας και κανει κανενα πηδημα της προκοπης.(Μετα οταν πανε να τον χωσουν ακουν τη φωνη "μη...βγαλεεε...βγαλεεε...) και μενουν με το πουλο στο χερι.!!(Αλλη μια εξηγηση του Βγαλε-ντινου!)
Υπαρχουν ομως και κατι κακα παιδακια (που σιγουρα ειναι ολα μελη του bourdela.com !!) που τον βαζουν κανονικα ολο το χρονο και για αυτους καθε μερα ειναι του Αγ.Βαλε-ντινου, Αγ.Βαλε-μητσου κλπ.....κλπ


 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Eισαι "γουτσου-γουτσου"?? >  :smitten: Θες να μαθεις τι εννοει με αυτα που ΔΕΝ λεει??? Διαβασε, νεε μου & ΜΗ τα ξεχασεις, ποτε! ΠΟΤΕ!!!        :uglystupid:                                                                                            Λεξεις που χρησιμοποιουν οι γυναικες

Καλά

Αυτή τη λέξη την χρησι΅οποιούν για να τελειώσουν ΅ία συζήτηση, όταν νιώθουν ότι έχουν δίκιο και πρέπει να σκάσεις. Ποτέ ΅ην χρησι΅οποιήσεις την λέξη "Καλά" για να περιγράψεις πως είναι ΅ία γυναίκα - αυτό θα σε οδηγήσει σε ΅ία τέτοια συζήτηση.

5 Λεπτά
Αυτό είναι ΅ισή ώρα. Είναι ισοδύνα΅ο ΅ε τον χρόνο που θα διαρκέσει ο αγώνας ποδοσφαίρου πριν βγάλεις έξω τα σκουπίδια, άρα είναι δίκαιο.

Τίποτα
Αυτή ση΅αίνει "Κάτι", και θα πρέπει να κάτσεις προσοχή. Το "Τίποτα" συνήθως χρησι΅οποιείται για να περιγράψει το συναίσθη΅α της, όταν θέλει να σε αναστατώσει. Το "Τίποτα" επίσης αρχικοποιεί ΅ία συζήτηση που θα διαρκέσει "5 Λεπτά" και θα λήξει ΅ε "Καλά".

Προχώρα (Με σηκω΅ένα φρύδια!!)

Αυτή είναι πρόκληση. Αυτή που κάνει ΅ία γυναίκα όταν δεν έχει "Τίποτα" και που θα καταλήξει στην λέξη "Καλά".

Προχώρα (Με κανονικά φρύδια!!)

Αυτή ση΅αίνει "Εγκαταλείπω" ή "Κάνε ότι θες, γιατί δεν ΅ε ενδιαφέρει". Θα πάρεις ΅ία "Προχώρα (Με σηκω΅ένα φρύδια)" σε λίγα λεπτά, επακολοθού΅ενα ΅ε "Τίποτα", "Καλά" και θα σου ΅ιλήσει σε "5 Λεπτά" που θα ηρε΅ήσει.

Δυνατός Αναστεναγ΅ός
Στην πραγ΅ατικότητα αυτή δεν είναι λέξη, αλλά είναι ΅ία πρόταση χωρίς λέξεις που συχνά παρεξηγούν οι άνδρες. Ένας "Δυνατός Αναστεναγ΅ός" ση΅αίνει ότι σκέφτεται πως είσαι ηλίθιος εκείνη την στιγ΅ή και αναρωτιέται γιατί χάνει τον καιρό της ΅ε το να κάθεται και να συζητάει ΅αζί σου για το "Τίποτα".

Ελαφρύς Αναστεναγ΅ός

Και πάλι δεν πρόκειται περί λέξης, αλλά ΅ιας πρότασης χωρίς λέξεις. Ο "Ελαφρύς Αναστεναγ΅ός" ση΅αίνει ότι είναι ευχαριστη΅ένη. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ΅ην κινηθείς ή ανασάνεις και θα παρα΅είνει ευχαριστη΅ένη.

Εντάξει
Αυτή είναι ΅ία πολύ επικίνδυνη πρόταση που ΅πορεί να κάνει ΅ία γυναίκα σε έναν άνδρα. "Εντάξει" ση΅αίνει ότι θα σκεφτεί πολύ ώρα και αρκετά σκληρά πριν σου ανταποδώσει ότι της έκανες. Το "Εντάξει" συνήθως χρησι΅οποιείται ΅ε το "Καλά" σε συνδυασ΅ό ΅ε "Σηκω΅ένα φρύδια".

Προχώρα!!
Κάποια στιγ΅ή στο προσεχές ΅έλλον, θα ΅πεις σε ΅εγάλο ΅πελά.

Παρακαλώ, πες
Αυτή δεν είναι πρόταση αλλά προσφορά. Η γυναίκα σου δίνει την ευκαιρία να πεις οποιαδήποτε δικαιολογία έχεις, γιατί έκανες αυτό που έκανες. Έχεις ΅ία δίκαιη ευκαιρία ΅ε την αλήθεια, για αυτό πρόσεχε και δεν θα λάβεις την λέξη "Εντάξει".

Ευχαριστώ
Η γυναίκα σε ευχαριστεί. Μην λιποθυ΅ήσεις. Απλά πες παρακαλώ.

Ευχαριστώ πολύ
Αυτή είναι τελείως διαφορετική από την "Ευχαριστώ". Μία γυναίκα θα πει "Ευχαριστώ πολύ" όταν θα θυ΅ώσει πραγ΅ατικά ΅ε την συ΅εριφορά σου. Ση΅αίνει ότι την πρόσβαλες ΅ε κάποιο τρόπο και θα επακολουθήσει "Βαρύς Αναστεναγ΅ός". Πρόσεχε ΅ην ρωτήσεις τι έγινε γιατί θα σου πει ΅όνο "Τίποτα".
                                                                                                                                          ;)  :2funny: :2funny:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Για όλες τις γυναίκες μπας και καταλάβουν πως λειτουργούν οι άνδρες. Μαζί με το δώρο του Αγ. Βαλεντίνου τους δίνετε και τις οδηγίες χρήσης των ανδρών.

The Man's Operating Instructions

At last a guy has taken the time to write this all down. Finally, the guys' side of the story.

We always hear "The Rules" from the female?s side. Now here are the rules from the American male side.

1. Learn to work the toilet seat.
You're a big girl. If it's up, put it down.
We need it up, you need it down.
You don't hear us complaining about you leaving it down.

2. Sunday sports. It's like the full moon or the changing of the tides. Let it be.

3. Shopping is NOT a sport. And no, we are never going to think of it that way.

4. Crying is blackmail.

5. Ask for what you want.
Let us be clear on this one:
Subtle hints do not work!
Strong hints do not work!
Obvious hints do not work!
Just say it!

6. Yes and No are perfectly acceptable answers to almost every question.

7. Come to us with a problem only if you want help solving it. That's what we do. Sympathy is what your girlfriends are for.

8. A headache that lasts for 17 months is a problem. See a doctor.

9. Anything we said 6 months ago is inadmissible in an argument. In fact, all comments become null and void after 7 days.

10. If you won't dress like the Victoria's Secret girls, don't expect us to act like soap opera guys.

11. If you think you're fat, you probably are. Don't ask us.

12. If something we said can be interpreted two ways and one of the ways makes you sad or angry, we meant the other one.

13. You can either ask us to do something or tell us how you want it done. Not both. If you already know best how to do it, just do it yourself.

14. Whenever possible, please say whatever you have to say during commercials.

15. Christopher Columbus didn't need directions and neither do we.

16. ALL men see in only 16 colors, like Windows default settings.

Peach, for example, is a fruit, not a color.

Pumpkin is also a fruit.

We have no idea what mauve is.

17. If it itches, it will be scratched. We do that.

18. If we ask what is wrong and you say "nothing," we will act like nothing's wrong. We know you are lying, but it is just not worth the hassle.

19. If you ask a question you don't want an answer to, expect an answer you don't want to hear.

20. When we have to go somewhere, absolutely anything you wear is fine... Really.

21. Don't ask us what we're thinking about unless you are prepared to discuss such topics as baseball, the shotgun formation, or monster trucks.

22. You have enough clothes.

23. You have too many shoes.

24. I am in shape. Round is a shape.

25. Thank you for reading this. I know is going to make me sleep on the couch tonight; but did you know American men really don't mind that? It's like camping out with a television.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom