Νέα

χαρα κουκλιτσα VS βικη θεα VS μυρτω/ζετα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fouxter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Εχθές το βράδυ,είχα ανάγκη μαζί με τον συναγωνιστή Koronakis να περάσουμε μια βόλτα από την πιάτσα της Συγγρού :rockon: λόγω μεγάλης αποχής από τον στοίβο μάχης

Πρώτη στάση,λίγο μετά το Kinky Opera στην μαύρη mercedes της γνωστή Χαράς,η κοπέλα όσο πάει και ομορφαίνει δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς,πραγματικά πανέμορφη με το συνολάκι που φορούσε να αναδεικνεύει την καλλίγραμμη σιλουέτα της :cum:

Εκεί όμως που έπαθα μουνόπλακα ήταν όταν την είδα εξώ από το αμάξι,ενώ για κακή μου τύχη ήταν ντυμένη με άσπρη δανδέλα,η οποία κάλυπτε τα απολύτως απαραίτητα και άφηνε σε κοινή θέα τις βυζοτορπίλες της :tits2:

Η πλάκα ήταν όταν έσκασε έταιρο ξανθό τεμάχιο και άρχισε τα χουφτώματα με την Χαρά εξώ από το μερσεντικό.....εκεί μας έφυγαν τιμόνια από τα χέρια,πεντάλ και γενικά χάσαμε τον προσανατολισμό μας :o :o

Υ.Γ κρίμα που δεν πέρνει την απόφαση να γυρίσει εκ νέου στα Αθηναικά στούντιο,για να μας δωθεί η δυνατότητα να την πετσώσουμε και εμείς οι φτωχοί με ένα 50€ :sunglasses:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
τωρα δεν ξερω τη περνει παντος εγω με 50 την ειχα παρει μια φορα απο εμφανιση κορμι σκιζει απο χαραχτηρα ειναι λιγο ειμαι θεα εγω κ αλλη καμια αλλα σε γενηκες γραμες συνεννοεισαι
 

Blaxader0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
67
Κριτικές
26
Like
887
Πόντοι
990
Βικάρα VFM σίγουρα! Την Ζέτα δυστυχώς δεν κατάφερα να την βρω ποτέ, διότι είμαι καινούργιος στον χώρο. Πάντως μου άρεσε πολύ περισσότερο και από τις 3. Ήταν κάτι διαφορετικό.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
Γνωρίζει κανείς η Ζέτα που βρίσκεται η αν έχει αποχωρήσει??
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
H Ζετα/Μυρτω παιζει μπαλιτσα πριβε στο Τιντερ,την εχω πετυχει αρκετες φορες!
 

ssao

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Την ζετα που μπορούμε να την βρούμε παρακαλώ βοηθηστε
 

tomassi13

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2018
Μηνύματα
114
Like
18
Πόντοι
1
Εχθές το βράδυ,είχα ανάγκη μαζί με τον συναγωνιστή Koronakis να περάσουμε μια βόλτα από την πιάτσα της Συγγρού :rockon: λόγω μεγάλης αποχής από τον στοίβο μάχης

Πρώτη στάση,λίγο μετά το Kinky Opera στην μαύρη mercedes της γνωστή Χαράς,η κοπέλα όσο πάει και ομορφαίνει δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς,πραγματικά πανέμορφη με το συνολάκι που φορούσε να αναδεικνεύει την καλλίγραμμη σιλουέτα της :cum:

Εκεί όμως που έπαθα μουνόπλακα ήταν όταν την είδα εξώ από το αμάξι,ενώ για κακή μου τύχη ήταν ντυμένη με άσπρη δανδέλα,η οποία κάλυπτε τα απολύτως απαραίτητα και άφηνε σε κοινή θέα τις βυζοτορπίλες της :tits2:

Η πλάκα ήταν όταν έσκασε έταιρο ξανθό τεμάχιο και άρχισε τα χουφτώματα με την Χαρά εξώ από το μερσεντικό.....εκεί μας έφυγαν τιμόνια από τα χέρια,πεντάλ και γενικά χάσαμε τον προσανατολισμό μας :o :o
μετα δεν συνεχισατε προς τα κατω? μεινατε με το πουλι στο χερι η? την βρηκατε μεταξυσας?

Υ.Γ κρίμα που δεν πέρνει την απόφαση να γυρίσει εκ νέου στα Αθηναικά στούντιο,για να μας δωθεί η δυνατότητα να την πετσώσουμε και εμείς οι φτωχοί με ένα 50€ :sunglasses:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
τη έχω πάρει κ σαν αγόρι κ σαν κωριτσι έχω ν πω ένα πράγμα βασηκα εγώ την προτιμούσα πρώην κάνει τ αλλαγή αλλά έχει κάνει απηστευτη δουλειά που πραγματικά δεν καταλάβεις τ παραμικρό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom