Νέα

χαρα κουκλιτσα VS βικη θεα VS μυρτω/ζετα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fouxter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
γιατρέ το έχω γράψει και στις ενημερώσεις μου μια είναι η θεά της Συγγρού(προσωπική αποψη βέβαια ;))

Υ.Γ μάλλον δεν με παρακολουθείς όσο πρέπει :cheesy: :cheesy:

Η Μυρτώ δεν βγαίνει καν στη Συγγρού. Δεν έβγαινε ούτε προ εγχειρήσεως.

Η Βίκυ και η Χαρά βγαίνουν.

Της Βίκυς της έχω πει πως αδικεί τον εαυτό της με το να κάνει πεζοδρόμιο και μάλιστα σε περιοχή pre-operated (τόσο κόπο έκανε για να αλλάξει φύλο!), αλλά προφανώς η καθεμία τις επιλογές της κάνει...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Γιατρέ μόνο Βίκυ υπάρχει οι άλλες δεν με αγγίζουν καθόλου....πχ Χαρά με τίποτα παρόλα που κάποιοι φίλοι μου τρελαίνονται για πάρτη της :o
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Η Μυρτώ δεν βγαίνει καν στη Συγγρού. Δεν έβγαινε ούτε προ εγχειρήσεως.

Η Βίκυ και η Χαρά βγαίνουν.

Της Βίκυς της έχω πει πως αδικεί τον ευατό της με το να κάνει πεζοδρόμιο και μάλιστα σε περιοχή pre-operated (τόσο κόπο έκανε για να αλλάξει φύλο!), αλλά προφανώς η καθεμία τις επιλογές της κάνει...

:rockon: :rockon: :rockon:

είναι μια παρουσία που κοσμεί την περιοχή αλλά δεν της ταιριάζει :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
Γιατρέ μόνο Βίκυ υπάρχει οι άλλες δεν με αγγίζουν καθόλου....πχ Χαρά με τίποτα παρόλα που κάποιοι φίλοι μου τρελαίνονται για πάρτη της :o


Σούπερ είναι η Βικάρα! Με είδες να διαφωνώ; 9,0 μ.ο. δεν της έβαλα;

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Σούπερ είναι η Βικάρα! Με είδες να διαφωνώ; 9,0 μ.ο. δεν της έβαλα;

+1000 :rockon: :rockon:

το ποιο όμορφο μωρό που κάνει πιάτσα στην Συγγρού κρίμα δεν την πρόλαβα στο Κασσάνδρας με είχαν απορροφήσει άλλες :(
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
650
Πόντοι
96
1. και οι τρεις είναι μουνάρες !!! και πραγματικό VFM !!!! έτσι και είχαν γεννηθεί γυναίκες θα θέλαμε 1.000 + για να τις  :fuck1:

2. το θρεντ το άνοιξε κάποιος που δεν ΄χει πάει καν μαζί τους ???  :S και όχι μόνο αυτό...έκανε και κριτική ???  :S

3. giannevan σε ζηλεύω...  :grin:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
1. και οι τρεις είναι μουνάρες !!! και πραγματικό VFM !!!! έτσι και είχαν γεννηθεί γυναίκες θα θέλαμε 1.000 + για να τις  :fuck1:

2. το θρεντ το άνοιξε κάποιος που δεν ΄χει πάει καν μαζί τους ???  :S και όχι μόνο αυτό...έκανε και κριτική ???  :S

3. giannevan σε ζηλεύω...  :grin:

Τις έχω γνωρίσει και τις τρεις δηλώνω όμως φανατικ΄ςο της Βίκυς. Δεν είμαι επομένως αντικειμενικός. Νομίζω όμως ότι από εμφάνιση είναι πραγματικά το κάτι άλλο. Πάντως και οι τρεις είναι σούπερ και η Χαρά έχει, επίσης, καταπληκτική εμφάνιση.... Τη Ζέτα την γνώρισα στο studio οπότε δεν έχω καλή άποψη. Συμφωνώ ότι σαν γυναίκες και οι τρεις θα ήθελαν το 300άρι τους τουλάχιστον και θα είχαν πετάξει εκτός αγοράς πολλά ct και cg.....Οπότε ναι είναι πολύ vfm!!
 
OP
OP
F

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
δεν προσπαθω να προμοταρω καμια απο τις κορασιδες απλα ανοιξα το θρεντ για να ακουσω και γω οπως και αλλοι τις γνωμες σας οι οποιες ειναι σεβαστες παντα..ναι δεν εχω εμπειρια με καμια απο τις λεγαμενες και το δηλωνω στην αρχη  αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν επιθυμω να εχω μια ολοκληρομενη εικονα πριν κανω κατι για το οποιο θα ξοδεψω και χρηματα

μερικοι ειστε περιεργοι ειρωνευεστε κατευθειαν λες και σας εχουν θηξει εσας προσωπικα

παντος οσοι μπουν στο πνευμα του θρεντ πιστευω οτι με τις εμπειριες τους θα βοηθησουν πραγματικα
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
δεν προσπαθω να προμοταρω καμια απο τις κορασιδες απλα ανοιξα το θρεντ για να ακουσω και γω οπως και αλλοι τις γνωμες σας οι οποιες ειναι σεβαστες παντα..ναι δεν εχω εμπειρια με καμια απο τις λεγαμενες και το δηλωνω στην αρχη  αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν επιθυμω να εχω μια ολοκληρομενη εικονα πριν κανω κατι για το οποιο θα ξοδεψω και χρηματα

μερικοι ειστε περιεργοι ειρωνευεστε κατευθειαν λες και σας εχουν θηξει εσας προσωπικα

παντος οσοι μπουν στο πνευμα του θρεντ πιστευω οτι με τις εμπειριες τους θα βοηθησουν πραγματικα

έχεις πολύ δίκιο φίλε μου.... απλά επειδή το θέμα τρανς είναι λίγο ιδιαίτερο μπορώ να καταλάβω ότι μερικοί αντιδρούν περίεργα... Πάντως τα κορίτσια αυτά και μιλάω για Βίκυ και Χαρά, γιατί την άλλη την ξέρω ελάχιστα, απέχουν πολύ από τον μέσο όρο τρανς. Είναι γυναίκες που διόρθωσαν ένα ατύχημα, μία παραφωανία της φύσης. Οπότε πρέπει να τις αντιμετωπίζει κανείς περισσότερο σαν ιδιαίτερα ct  ή cg. γι' αυτό εγώ λέω ότι είναι εξαιρετικά vfm...Αντε να σου πω και την γνώμη μου. Δοκίμασε οπωσδήποτε και τις δύο και δεν θα χάσεις!!
 
OP
OP
F

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
τελικα καταφερα εστω να δω απο καποια αποσταση και τις τρεις ωστε να βγαλω ποιο ασφαλη συμπερασματα και τελικα θα συμφωνησω και γω με την πλιοψηφια οτι η βικη ειναι ενα επιπεδο ποιο πανω απο τις αλλες 2 σε θεμα εμφανισης...τωρα για το κρεβατι θα κανω εξορμηση και θα ενημερωσω
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
τελικα καταφερα εστω να δω απο καποια αποσταση και τις τρεις ωστε να βγαλω ποιο ασφαλη συμπερασματα και τελικα θα συμφωνησω και γω με την πλιοψηφια οτι η βικη ειναι ενα επιπεδο ποιο πανω απο τις αλλες 2 σε θεμα εμφανισης...τωρα για το κρεβατι θα κανω εξορμηση και θα ενημερωσω
νομίζω ότι η χαρά είναι top...και από εμφάνιση και από διάθεση..
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
oολοι οι μπακουροι μαζευτηκαν γυρω γυρω με τα κινητα ανα χειρας να δουν ξεκωλα του 1,60 και ξεκωλους

μετα εριξαν και 2-3 μαλακιες στο δωματιο με το βιντεο

και βεβαια οταν επεστρεψαν αθηνα:  ασε ρε μαλακα..γαμησα κατι μουνια...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.192
Like
1.215
Πόντοι
266
oολοι οι μπακουροι μαζευτηκαν γυρω γυρω με τα κινητα ανα χειρας να δουν ξεκωλα και ξεκωλους

μετα εριξαν και 2-3 μαλακιες στο δωματιο με το βιντεο

και βεβαια οταν επεστρεψαν αθηνα:  ασε ρε μαλακα..γαμησα κατι μουνια...
φουφουτε τον terminator τον εχεις δει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom