Νέα

χαρα κουκλιτσα VS βικη θεα VS μυρτω/ζετα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fouxter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
oολοι οι μπακουροι μαζευτηκαν γυρω γυρω με τα κινητα ανα χειρας να δουν ξεκωλα του 1,60 και ξεκωλους

μετα εριξαν και 2-3 μαλακιες στο δωματιο με το βιντεο

και βεβαια οταν επεστρεψαν αθηνα:  ασε ρε μαλακα..γαμησα κατι μουνια...

:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
112
Πόντοι
16
oολοι οι μπακουροι μαζευτηκαν γυρω γυρω με τα κινητα ανα χειρας να δουν ξεκωλα του 1,60 και ξεκωλους

μετα εριξαν και 2-3 μαλακιες στο δωματιο με το βιντεο

και βεβαια οταν επεστρεψαν αθηνα:  ασε ρε μαλακα..γαμησα κατι μουνια...
σωστος!!!! ποσοι τετοιοι ''γαμιαδες υπαρχουν'' απο την μια πιανουν λιγο μπουτι και απο την αλλη βαρανε μαλακια απο το αλλο χερι.. ρε φιλε, ποσο με νευριαζουν αυτοι
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
112
Πόντοι
16
ειναι και η νικολ που χορευει...μουναρος και αυτη...αλλα στο βιντεακι στο 1:30 που εχει στηθει η χαρα στα 4 και καποιος δηθεν της το ριχνει φαινεται πως δεν εχει καβλωσει καθολου ...αν ηταν αντρικο μοριο θα του ειχε γινει..τουρμπο...εεεεε και να ειχαν ερθει σε τιποτα επαρχια να μην μπορουν να παρουν τα ποδια τους....
 
OP
OP
F

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
παρακολουθοντας το βιντεο εχω να πω  εκτος του οτι η βικη κ η χαρα ειναι οντως αλλο επιπεδο την μελαχρινη δεν την αναφερω γιατι προσωπικα δε μου αρεσε κ δεν ειναι η μυρτω σιγουρα λεω λοιπον οτι ειναι πολυ πιθανον να ισχυει ενα ποσταρισμα που ειχε κανει ενας συναδελφος ποιο παλια λεγοντας οτι τις εχει πετυχει πολλες φορες στο κιαμο να γινοντε φεσια κ να τις κουβαλανε διαφοροι που τις πετυχενουν απλα εκει οπως κ εδω δηλαδη που σιγουρα τις εχουν κλεισει για δουλεια μαλλον αυτος ο φαλακρος ο οποιος παιζει κ στο ποιο παλιο βιντεακι που ειχαν παλι απο μυκονο που χουφτωνει η βικη κ μπορουμε να διακρινουμε ολοι οτι στο βιντεο αυτο ειναι φτιαγμενες αρκετα ωστε να κανουν τις τρελες τους ποιο ανετα αρα πολυ πιθανον στο τελος να γινοντε σκνιπες κ να τις πηδανε διαφοροι που ειναι βεβαια στα κολπα εκει..δικαιομα τους φυσικα απλα το ανεφερα γιατι μαλλον θα συμφωνησω με τον συναδελφο που ειχε αναφερει το παραπανω στορυ με τα μπουζουκια
 

tsoutseki90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ξερει καποιος που βρισκουμε την χαρα???  :idiot:
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
ποια χαρα στα σκελια μας???? η την Χαρα με κεφαλαιο????
την πρωτη την βρισκει ο καθενας οπως του αρεσει τωρα για την δευτερη Χαρα κατεβα Συγγρου θα την βρεις στο πεζοδρομιο,εκτος αν εχει παει για κανα γυρο-κεμπαπ
 

tsoutseki90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
χαχα ευχαριστώ φίλε αν και δεν ειμαι φάν του είδους κάτι μου βγάζει η συγκεκριμένη...
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
  βυκη με νικολ
 

TOTTI

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
γνωριζει κανεισ που βρησκουμε την βικη??????που δουλευει????
 

brycen23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
η χαρά βάζει στραπον αν της το ζητησεις;
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
η χαρά βάζει στραπον αν της το ζητησεις;
ζητα το εσυ...κι αν στο βαλει θα το καταλαβεις....straponiarisma δηλαδη και ξυλο  :s&m_2: αντε τωρα να τον εχει κομμενο η καθε ειδους γκομενα και να της ζητανε οι πελατες να τους γαμησει με το πλαστικο...η ψυχολογια της στα πατωματα θα πεφτει γι'αυτο και μπορει να μην κανει straponiarisma θεμα ψυχολογιας και μονο και ηθικης υποστασης μπορει να ειναι!
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
η χαρά βάζει στραπον αν της το ζητησεις;

ρε φίλε μου αν θέλεις strapon γιατί να πας με τη Χαρά, τη Βίκυ ή τη Μυρτώ? Αφού θέλεις άλλα κόλπα...αυτές είναι κανονικά κορίτσια τώρα πια....
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ρε φίλε μου αν θέλεις strapon γιατί να πας με τη Χαρά, τη Βίκυ ή τη Μυρτώ? Αφού θέλεις άλλα κόλπα...αυτές είναι κανονικά κορίτσια τώρα πια....

αυτο το εχεις σκεφτει καθολου?.........www.adoos.gr/post/27115504/transexoual_me_megalo_papari]http://www.adoos.gr/post/27115504/transexoual_me_megalo_papari [/URL] :grin:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
963
Κριτικές
29
Like
1.920
Πόντοι
1.416
Παιδες υπαρχει καμια προσφατη photo της Ζετας; Οχι απο αυτες του Studio, καμια αλλη;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.090
Πόντοι
606
Παιδες υπαρχει καμια προσφατη photo της Ζετας; Οχι απο αυτες του Studio, καμια αλλη;
τι να την ε κανεις μορε τραβα δες την ζωντανα ......στο κασανδρας....εγω θα ξαναπω παντος οτι κ σαν τραβεστι γουσταρα πολυ με την παρτη της αστερι για μενα νουμερο 1 αυτη τη στιγμη για ελλαδα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206

Πως δεν έχει ρε Μάκη, είσαι και "φίλος" της!
Στο προφίλ της δεν έχει ακόμα δύο, την μία με το φόρεμα (ο θεός να το κάνει) που την συνάντησες και την άλλη με διχτυωτό κορμάκι και αντίστοιχες κάλτσες;
Την πρώτη την έχει ποστάρει η ίδια στο θρεντ "ημηρήσια ενημέρωση για στούντιο", σελίδα 2948, απάντηση 44207. Εκεί βρίσκεται και το προφίλ της, οπότε ζητήστε της να βάλει κι άλλες, αν θέλει βέβαια.

Α! Υπαρχουν ακόμα δύο στην πρώτη σελίδα του θρεντ του Κασσάνδρας 8. Αυτό βέβαια θα πρέπει κανείς να το ψάξει κάπου στη δεύτερη σελίδα στο "οίκοι ανοχής-Αθήνα".

Την prive συλλογή μου δεν είμαι, δυστυχώς, εξουσιοδοτημένος να την ποστάρω. :( :cheesy:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Πως δεν έχει ρε Μάκη, είσαι και "φίλος" της!
Στο προφίλ της δεν έχει ακόμα δύο, την μία με το φόρεμα (ο θεός να το κάνει) που την συνάντησες και την άλλη με διχτυωτό κορμάκι και αντίστοιχες κάλτσες;
Την πρώτη την έχει ποστάρει η ίδια στο θρεντ "ημηρήσια ενημέρωση για στούντιο", σελίδα 2948, απάντηση 44207. Εκεί βρίσκεται και το προφίλ της, οπότε ζητήστε της να βάλει κι άλλες, αν θέλει βέβαια.

Α! Υπαρχουν ακόμα δύο στην πρώτη σελίδα του θρεντ του Κασσάνδρας 8. Αυτό βέβαια θα πρέπει κανείς να το ψάξει κάπου στη δεύτερη σελίδα στο "οίκοι ανοχής-Αθήνα".

Την prive συλλογή μου δεν είμαι, δυστυχώς, εξουσιοδοτημένος να την ποστάρω. :( :cheesy:

Εντάξει γιατρέ,να με συγχωρείς που δεν έψαξα με πολύ προσοχή το προφίλ της αν και τις φωτογραφίες τις έχω δεί εδώ και πολύ καιρό.....

αλλά να ξέρεις προτίμησα την ζωντανή εκδοχή της,όπου εκεί τα σπάει σε εμφάνιση(όσο και σε υπηρεσίες),οπότε είμαι σε θέση να αναθεωρήσω την άποψη μου που είχα ποστάρει παλαιότερα εδώ ;)

Υ.Γ πάντως σε βλέπω όλα τα παρακολουθείς,αλλά δεν ξέχασα και το σχόλιο που έκανες τις προάλλες ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom