Νέα

Baby O Original

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scorpioking
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Ρε αδερφέ αυτό υπάρχει στην αλήθεια? Για το inthevip λέω..
ʼν ναι πού και πόσα?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Ρε αδερφέ αυτό υπάρχει στην αλήθεια? Για το inthevip λέω..
ʼν ναι πού και πόσα?

Συνάδελφε υπάρχει... στην Αμερική! Κάνουν ΦΟΒΕΡΑ πάρτυ σε club με ΜΟΥΝΑΡΕΣ κ δημοσιεύουν τις φωτογραφίες και τα video στο site τους (αλλά δυστηχώς είναι με συνδρομή! Μακάρι κάποιος συναγωνιστής να βρεί κάποιο free-pass)  ;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • limobabes.jpg
    limobabes.jpg
    3 KB · Εμφανίσεις: 25
  • limobabes2.jpg
    limobabes2.jpg
    3,6 KB · Εμφανίσεις: 27
  • limobabes3.jpg
    limobabes3.jpg
    2,8 KB · Εμφανίσεις: 32

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Χρόνια πολλά στο warhol! Σου εύχομαι, φίλε μου, από καρδιάς μέχρι τα βαθιά γεράματα να έρχονται τρυφεροί κώλοι και βυζιά στα χέρια σου για να εξασκείς την τέχνη σου - whatever that means :cheesy:

Ως χρήστης του forum που δεν έχει γράψει πολλά πράγματα για στριπτηζάδικα, αλλά έχει πάει αρκετές φορές, επιτρέψτε μου να αναφερθώ σε αυτά που γράψατε χτες βράδυ. Διευκρινίζω από την αρχή ότι δεν είμαι ούτε 'λιγούρι' ούτε 'πεινάλας', οπότε υποθέτω ότι ο mclein θα μου κάνει την τιμή να μη με πετάξει έξω από τα στριπ 'του' :jerking:. Μάλιστα το γεγονός ότι, αν και δεν είχα λεφτά από το μπαμπά μου δεν κατέληξα ούτε λιγούρι ούτε πεινάλας, μπορεί τελικά να μου επιτρέψει να συχνάζω στα στριπ περισσότερα χρόνια απ' τον mclein ;)

Θεωρώ τα στριπτηζάδικα μια απολαυστικότατη έξοδο. Τα μωράκια που συχνάζουν σ' αυτά - ή τουλάχιστον σύχναζαν, όταν εγώ πήγαινα στο Sirocco και την Ανατολή - μπορούν να σου τον κάνουν πέτρα :cheesy:. Επειδή όμως στα στριπ ο παράδεισος από την κόλαση απέχουν ένα-δύο βήματα, όλα αυτά τα χρόνια που πηγαίνω προσπαθώ να τηρώ τα εξής:

1. Από ποτό δικό μου, μόνο μπύρα που την ανοίγουν μπροστά μου - έχω πάθει άσχημη φάση από μπόμπα ουίσκι στο Sirocco το '99.

2. Τις πιστωτικές τις αφήνω στο σπίτι. Το πορτοφόλι θα αδειάσει αλλά μόνο από όσα έχω αποφασίσει από πριν να χαλάσω.

3.Συμφέρει πιο πολύ ν' αγοράσω όλο τον ΟΤΕ παρά κερνάω την κοπέλα για να πάρω τηλέφωνο ;)

4. Με χύσια πάνω μου δε βγαίνω από το μαγαζί  :)

Πιθανά αυτά να δείχνουν ερασιτέχνη, κατά τη γνώμη σας. ΟΚ, δεκτόν. Κατά τη γνώμη μου, να χαλάσεις 300 και 500 ευρώ απλά για να φραπεδιαστείς είναι κακό value for money, όταν μπορείς με αυτά τα λεφτά να πάρεις ένα καλό ct για 2-3 ωρίτσες και να μη μπορείς να κουνήσεις τα πόδια σου μετά ;) Μπορεί για κάποιους (λ.χ. mclein) να έχει άλλη αξία. Λ.χ. να δείξεις στην παρέα ότι σκορπάς το χρήμα, ή ότι μπαλαμουτιάζεις τη γκόμενα για την οποία τρέχουν τα σάλια των 'λιγούρηδων' που έτυχε να βρίσκονται στο μαγαζί και δεν έχουν τόσα φράγκα για να την κερνάνε συνέχεια. ΟΚ, δεκτόν κι αυτό.

Αυτό που δε δέχομαι, πάντως, είναι το μπλαζέ ύφος ορισμένων από εσάς, οι οποίοι με μια ελαφρότητα έσπευσαν να χαρακτηρίσουν, λίγο έως πολύ, 'φτωχομπινέδες' όσους δε γράφουν τακτικά για στριπτηζάδικα στο forum . Δε θα παίξει κανείς το νταβά στο πορτοφόλι σας. Μαγκιά σας και γούστο σας που έχετε τα φράγκα για να πηγαίνετε σε τακτική βάση στα στριπ. Σε μένα όμως - και νομίζω και σε άλλους μέσα στο site - το να ακουμπάς τόσα λεφτά για χουφτώματα, κάποια κωλοδάχτυλα και μια-δυο φράπες είναι απλά κακό value for money. Όπως εσείς μας θεωρείτε 'πεινάλες', μπορεί εμείς να σας θεωρούμε 'κορόιδα' ;)

Κάθε σχόλιο δεκτό - ακόμα και απ' τον mclein  :grin:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
η αποψή μου για τα στριπτιζάδικα είναι να πας με την παρέα σου να κάνεις το χαβαλέ σου να πίεις 2 ποτάκια, να δείς κανά μουνάκι και να περάσεις καλά  χωρίς να χαλάσεις τρελά λεφτά.. ;)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
1. Από ποτό δικό μου, μόνο μπύρα που την ανοίγουν μπροστά μου - έχω πάθει άσχημη φάση από μπόμπα ουίσκι στο Sirocco το '99.

2. Τις πιστωτικές τις αφήνω στο σπίτι. Το πορτοφόλι θα αδειάσει αλλά μόνο από όσα έχω αποφασίσει από πριν να χαλάσω.

3.Συμφέρει πιο πολύ ν' αγοράσω όλο τον ΟΤΕ παρά κερνάω την κοπέλα για να πάρω τηλέφωνο ;)

4. Με χύσια πάνω μου δε βγαίνω από το μαγαζί  :)

Αυτούς τους κανόνες τους έχω κι εγώ... μόνη διαφορά αντί μπύρας, Bailey's που δεν είναι μπόμπα αλλά απλά λίγο νερωμένο. Επίσης πίνω ΕΝΑ μόνο ποτό εγώ και κερνάω σπανιότατα επιλεγμένες κυρίες. Όσα ξοδεύω πάνε σε χορούς.
 

Επισκέπτης
κοιτα φιλε ljsilver.....λεφτα ετυχε να εχω απ τον πατερα μου οπως κ εκεινος απ τον δικο του κ θα τα κανω περισσοτερα αφου η φιλοσοφια μου ειναι περα ως περα τυχοδιωκτικη κ δν υπολογιζω τπτ μπροστα στον εαυτο μου κ το χρημα...αλλα περα απ αυτο που δν ειναι του παροντος.(απλα τ'ανεφερα επειδη μιλας αρκετα για μενα)...δν παω σε στριπ σοου=>>
1.ουτε για να παρω τηλεφωνο κοπελας.
2.ουτε για να πουλησω εφε.
3.ουτε για φραπεδες κ χουφτωματα κ ολα τα υπολοιπα.
4.ουτε για να παρω την κοπελα κ να παμε να γαμηθουμε..
Οι λογοι που συχναζω σε τετοια μαγαζια ειναι γιατι
1.τη νυχτα οι ανθρωποι δειχνουν ποιοι πραγματικα ειναι....
2.απ τις κοπελες μεχρι τα αφεντικα εχουμε πολλα κοινα (κυριως στο χαρακτηρα).
3.μεγαλωσα μεσα στη νυχτα κ δν θα μπορουσα να λειπω απ αυτη κ ουτε θα γουσταρα να λειπω...
4.γουσταρω να καθομαι κ να συζηταω με τις κοπελες που μ αρεσουν εξωτερικα  κ γενικα να τις γνωριζω κ μετα αν γουσταρουν μ'αρεσει να κυκλοφορουμε μαζι σε κυριλλε μαγαζια για φαγητο/ποτακι κλπ...

Ολα τα παραπανω απλα δν μπορω να τα κανω με μια κλασσικη ελληνιδα οποτε καταφευγω στην ευκολη για μενα λυση που ειναι η πληρωμη για την παρεα!!!
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
1.τη νυχτα οι ανθρωποι δειχνουν ποιοι πραγματικα ειναι....
2.απ τις κοπελες μεχρι τα αφεντικα εχουμε πολλα κοινα (κυριως στο χαρακτηρα).
3.μεγαλωσα μεσα στη νυχτα κ δν θα μπορουσα να λειπω απ αυτη κ ουτε θα γουσταρα να λειπω...
4.γουσταρω να καθομαι κ να συζηταω με τις κοπελες που μ αρεσουν εξωτερικα  κ γενικα να τις γνωριζω κ μετα αν γουσταρουν μ'αρεσει να κυκλοφορουμε μαζι σε κυριλλε μαγαζια για φαγητο/ποτακι κλπ...

Σε αυτά υποκλίνομαι (ιδίως στα 1 και 3). Αυτό όμως δε διαφοροποιεί ο,τιδήποτε από αυτά που έγραψα. Αν ξαναδιαβάσεις τα posts σου, θα δεις ότι βγάζεις πολύ υφάκι. Υπάρχουν δύο πιθανότητες:

1. Όταν έγραφες τα posts, να ήσουν σε φάση να βγάλεις υφάκι (λ.χ. ντίρλα), ενώ δεν είσαι έτσι κανονικά. Οπότε, don't drink and write  ;)

2. Να είναι αυτό το υφάκι σου, οπότε είχα δίκιο που ασχολήθηκα πιο πολύ μαζί σου στο post μου

Σε κάθε περίπτωση, επαναλαμβάνω ότι νταβάς στο πορτοφόλι σου δε θα γίνω. Απαιτώ, όμως, να μη γίνεσαι και συ νταβάς με το πορτοφόλι σου στο πότε, πώς, και αν θα πηγαίνω ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ μου καβλώσει.
Συνεχίζω, δε, να πιστεύω ότι μετά από κάποιο χρόνο, τα στριπ είναι απλά πεταμένα λεφτά, αν ο στόχος κάποιου είναι μια φράπα κι ένα κωλοδάχτυλο.
 

Επισκέπτης
βασικα κοιταξα ξανα τα παλια μου ποστ....κ δν καταλαβαινω που εχω σφαλει κ εχω οπως λες μιλήσει με υφακι.....βαλε αν θελεις τα σημεια που θεωρεις ως προσβλητικα κ μπορει να διορθωσω η τουλαχιστον να σε βοηθησω να κατανοησεις το υφακι μου....
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
το θέμα θεωρείται λήξαν. Πίστεψέ με, δεν έχω διάθεση να κάνω οποιαδήποτε φιλολογική ανάλυση. Μπορεί, μετά τη μαλακία εκείνου που ζήτησε με 50 ευρώ να γ... κοπέλα σε στριπ  :jerking: να φορτώσατε όλοι οι 'experts' των στριπ και να αρχίσατε να βάλλετε επί δικαίων και αδίκων. Γούστο σας, περί ορέξεως... Ο στόχος μου στο post δεν ήσουν εσύ - αν και, από τα posts σου, βοήθησες...  ;) - αλλά να απαντήσω στην ηλίθια τάση - ίδιον της ελληνικής φυλής, όχι μόνο δικό σας - ότι οι 'περπατημένοι' μπορούν να θεωρούν τους υπόλοιπους από 'λιμά' μέχρι 'λιγούρια'. Πέρας των επί προσωπικού σημείων του post μου, από την απάντησή σου είδα ότι έκανες τον κόπο να απαντήσεις και στις γενικότερες απόψεις που εξέφρασα - το εκτιμώ. Αν θέλεις να συνεχίσουμε το διάλογο, στείλε pm ή έλα στο chat τώρα
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Εγώ θέλω να γράφουν και άλλοι. Τα οικονομικά είναι μια άλλη φάση. Ακραίος και ο τύπος που ζητούσε πληροφορίες να γαμήσει με 50 ευρώ τη μουνάρα που ανέφεραν ότι καίει καρδιές και είναι επιλεκτική και κυριλέ και ρέουν τα ποτά για πάρτη της, ακραίο και να μιλάμε απο τη σκοπιά του .0001% εντελώς ανεξάρτητου οικονομικά απο τα 20 αλλά και που είναι θαμώνας στριπ (που ειναι λαϊκά μαγαζιά που δεχονται Αλβανούς φούλ). Η κάβλα του καθενός δεκτή αλλά άλλο το μέτρο και ο σεβασμός για να εχει αξία το θέμα. ʼν και νομίζω οτι ο Mclein προτίστως τα έχωνε για το παράδειγμα σπάγγων και ελλεινών.

Εξάλλου αυτά κοροιδεύαμε οι περισσότεροι. Το τι ποσά έχουμε πετάξει.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Τελικα πληροφοριες γιοκ για το μαγαζι.
Προτιματε τις εκθεσεις ιδεων.
Εξαλλου παει με τον φραπε και λιγη φιλοσοφια.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
εξυπακουεται αυτο!ολοι καλεσμενοι!!αλλα τοσο καιρο ζηταω να γυρισει η αντριανα και τιποτα  :'(!!ποτε περασαν 11 χρονια ομως!ευχαριστω μαγκες για τις ευχες!οσο ειμαστε γεροι να δουλευουμε!

warhol στειλε μου pm για το που εχεις το μαγαζι γιατι θελω να σε επισκεφτω συντομως για ενα τατοο στην περονη!
 

athinaios1972

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και το θέμα εξελίχθηκε σε φιλοσοφία, ας αμπελοφιλοσοφήσω και εγώ λίγο, παρόλο που δεν είμαι και πολύ τακτικός στο γράψιμο! ;) Καταρχήν, συχνάζω σε στριπτηζάδικα εδώ και 5 χρόνια περίπου. Το θέμα είναι ότι εμένα με φτιάχνει περισσότερο να μπορέσω να βγάλω γκόμενα τη στριπτιζού, παρά να τα ακουμπάω αδρά εκεί μέσα! Μέχρι στιγμής έχω καταφέρει 4-5 του είδους και μάλιστα, δίχως να χρειαστεί να τα ακουμπήσω, πέρα από 1-2 χορούς και 1-2 ποτά... Ενδεικτικά αναφέρω την Αλίνα από το AMAZON (είναι ακόμα εκεί), την Κατερίνα από το LIDO (εδώ και 5-6 μήνες δουλεύει Κρήτη, δεν ξέρω αν επέστρεψε) και άλλες... Δεν ξέρω, με εξιτάρει περισσότερο να καταφέρω την άλλη να το κάνει μαζί μου επειδή το θέλει και δίχως money φυσικά, παρά να τα χώνω για μια αγχωμένη φραπεδιά... Εννοείται ότι σε περιόδους "ξηρασίας" μια χαρά είναι και η φράπα, έτσι? ;) Τελοσπάντων, όταν αποφάσιζα ότι θέλω μία στριπτιζού, πήγαινα καθημερινή σε κάποιο από τα γνωστά μαγαζιά, μόνος και ελαφρώς στενοχωρημένος... Και ποτά κέρναγα (με μέτρο...) και χορούς έκανα (επίσης με μέτρο...), το ζητούμενό μου όμως δεν ήταν να χουφτώσω, απλά άγγιζα και ελαφροχαϊδευα! Σε συνδυασμό με τη μελαγχολία που έβγαινε από το βλέμμα μου (χαχα) διότι μόλις μου είχε δώσει τα παπούτσια στο χέρι η υποτιθέμενη πρώην, δεν υπήρχε περίπτωση να μην αγγίξω ευαίσθητες χορδές... Τα υπόλοιπα έρχονται από μόνα τους...
* Υ.Γ. Πρόπερσι το καλοκαίρι είχε γενέθλια μία από αυτές που τα είχα... Κλείνει λοιπόν τραπέζι στο Ακρωτήρι και σκάω μύτη με αυτή και 4 φίλες της, όλες του επαγγέλματος! Με το ζόρι κατάφερα να φέρω 2 φίλους μαζί διότι, λόγω καλοκαιριού, οι πιο πολλοί λείπανε! Περιττό να πω ότι περάσαμε τέλεια και ότι είμασταν το highlight του μαγαζιού! Το κλου της βραδυάς? Και τα 2 μπουκάλια τα πλήρωσε η εορτάζουσα, η οποία δε δεχόταν με τίποτα να συμβάλλουμε! Πρώτη φορά στη ζωή μου με πληρώναν στριπτηζούδες! :)))
 

Επισκέπτης
ευχαριστω παιδια για τις ευχες σας!!αν και ειμαι 26 χρονων,εκλεισα 11 χρονια στη δουλεια και δεν νομιζω να ειναι λιγα!εκεινοι που  ρωτανε για το που ειναι το μαγαζι,προς το παρον ειναι στη πατησιων!επειδη ομως ψαχνω για μεγαλυτερο χορο στο κεντρο της αθηνας, προς το παρον ειμαι ανοιχτος μονο κατοπιν καποιων ραντεβουν που εχουν κλειστει εδω και πολλες μερες!!σκοπευω μολις βρω καινουργιο χωρο να βαλω διαφιμηση εδω μεσα στο σαιτ καθως και καποιες προσφορες για τα μελη του σαιτ, εσας!τοσο καιρο δεν λεω πολλες πληροφοριες για το μαγαζι,για να μην κατηγορηθω οτι κανω διαφιμηση και προσπαθω να ψαρεψω πελατες!πανο ελπιζω να μου φερεις την αντριανα γιατι εχω παθει στερητικο συνδρομο!! ;)!θελω την αντριανα!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
''1.τη νυχτα οι ανθρωποι δειχνουν ποιοι πραγματικα ειναι....''

Αυτό το έχω ακούσει πολλές φορές στη ζωή μου.

Κατα την δική μου εκτίμηση, τη νύχτα οι άνθρωποι δείχνουν ποιοι πραγματικά ΘΑ θέλανε να είναι. Μασκαράτα είναι η νύχτα και γιαυτό φορά στολίδια. Έτσι μου έχει κάτσει εμένα τουλάχιστο στα μάτια σαν απόσταγμα μέσα στα χρόνια.
 

Επισκέπτης
αυτο που ξερω ειναι οτι η νυχτα ειναι μεγαλη καριολα!!!!σε διαφθειρει,σωματικα και κυριοτερα ψυχικα!και αν δουλευεις νυχτα,τοτε γαμα τα!πρεπει να τα εχεις πολυ καλα με τον εαυτο σου για να μεινεις ανεπηρεαστος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom