Νέα

Baby O Original

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scorpioking
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
συμφωνω απολυτα war....ομως υπαρχουν μαγαζια τυπου Gold + Rasputin που δν εχεις πολλες ελπιδες για πολυ καλη συμπεριφορα εκτος κ αν εχεις χαλασει 100.000 ευρω σε πολυ τακτα χρονικα διαστηματα!!!!!!!

Ροπαλοφορε αν φτιαξεις κ για μενα αμαξι θελω ενα S2000....κανε κανενα καλο σχεδιο κ το δεκεμβρη που το αγοραζω θα σε βαλω να μου κανεις την αερογραφια....  :))) :))) :P :P :P
 

Επισκέπτης
δεν ειναι μονο θεμα λεφτων αλλα γενικα συμπεριφορας!και πρεπει ορισμενοι να καταλαβουν οτι δεν χρειαζεται να χαλανε περιουσιες ολοκληρες εκει!αν εχουν 50 ευρω πχ να δωσουν 50 ευρω και οχι να χρεωνονται!!μου θυμιζει κατι που ελεγε ο ντιτζει στο σιροκο!!!τιιιιιιιιιιι?????????δεν εχετε λεφτα για χορους???ΧΟΡΟΔΑΝΕΙΟ ΣΙΡΟΚΟ  :))) :))) :))) :))) :))) :)))!!!!το θυμαται κανεις αυτο?
 

Επισκέπτης
αν εχουν 50 ευρω...ας πανε σε κανενα μπουρδελο κ πολυ τους ειναι....μετα για υπνο!!!! Αυτοι ξενερωνουν τις γκομενες κ μετα αντε να κανουν καλο χορο κ να χουν διαθεση για συζητησουλα να περασει η ωρα μας.....

Θ'αναγκαστω να βαλω υπογραφη --> εξω τα λιγουρια+οι πειναλες απ'τα στριπ!!!!!
 

Επισκέπτης
κοιταξε,αν παει αμαζων πχ 50= η εισοδος+4 χοροι!!του κακοπεφτει ??δεν νομιζω!!αν και εγω ειμαι της αποψης οτι αν ειναι να βγεις να πιεις με φιλαρακια και να γουσταρεις δεν θα βγεις με 50 ευρω!!οπου και να πας 50 ευρω δεν φτανουν!!ειτε σε μπαρακι πας ειτε καπου αλλου θες να εχεις καποια λεφτα να πιεις μερικα ποτακια,να κερασεις  βρε αδερφε!!!
 

Επισκέπτης
γενικα χρημα χρειαζεται οπου κ να παει καποιος...απλα επειδη το θεμα ειναι το χρημα σε στριπ....καλο θα ειναι τα παληκαρια που δν εχουν γερη τσεπη να μην κανουν τον κοπο να σκεφτουν οτι κατι μπορει να γινει με καμια στριπερ....γιατι πολυ απλα κ τα λιγα φραγκα που χρειαζονται για μερικες εξαιρεσεις γι αυτα τα ατομα ειναι πολλα!!!! (γι αυτους που εχουν περισσευμα 50,100 κλπ ευρω δν ειναι χομπυ το στριπ αλλα ενας τροπος για να δουν ποσο μεγαλη αντοχη εχουν στο να μην τρωνε για καιρο...κ το λεω αυτο γιατι η μαλακια ειναι οτι το στριπ εχει τη γλυκα του...κ αν γλυκαθεις τη γαμησες....)....(οπως με την κοκα...αν δεν εχεις φραγκα σε τρωει σε 1-2 χρονια...αν παλι εχεις πολλλλλααααα σε τρωει αργα κ το ευχαριστιεσαι!!!!)...
 

Επισκέπτης
εχει τυχει φορες να χαλασω σχετικα πολλα λεφτα σε στριπ,αλλα ρε φιλε γουσταρα!!ημασταν παρεα,φιλαρακια και γουσταραμε να πιουμε τα μπουκαλακια μας ,να δουμε τα κωλαρακια των χορευτριων,να πιασουμε παρλα μαζι τους κτλ!!μπορει να δουλευω σχεδον ολη μερα,να κουραζομαι παρα πολυ αλλα οταν βγαινω θελω να περναω καλα!!και τετοιες φασεις αξιζουν μαγκες!!αυτα θα θυμομαστε!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
O Warhol χρειάζεται μεγάλο αμάξι για να τις φορτώνει πέντε-πέντε μιας και αρέσει. Αλλά πρέπει η λίμο του να έχει σκληρό λούκ λόγο τατού.
 

Συνημμένα

  • Warholovemobile.jpg
    Warholovemobile.jpg
    46,8 KB · Εμφανίσεις: 41

Επισκέπτης
ολοι εχουμε τις επιτυχιες μας στο γυναικειο φυλο!!δεν ειμαι μοντελο ουτε ψωνιο  ;)!!αλλα δεν μου αρεσουν οι λιμουζινες ροπαλοφορε,πολυ κυριλα για μενα! :grin:
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Αυτό?
 

Συνημμένα

  • WarMiniLoveMobile.jpg
    WarMiniLoveMobile.jpg
    30,7 KB · Εμφανίσεις: 47

Επισκέπτης
προτιμω τη μηχανη μου και το τζιπακι μου!!με εχουν βολεψει!αλλα δεν λεω ποσο κανουν  :grin:!δεν ειναι ακριβα παντως  :)!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
δεν ειναι μονο θεμα λεφτων αλλα γενικα συμπεριφορας!και πρεπει ορισμενοι να καταλαβουν οτι δεν χρειαζεται να χαλανε περιουσιες ολοκληρες εκει!αν εχουν 50 ευρω πχ να δωσουν 50 ευρω και οχι να χρεωνονται!!μου θυμιζει κατι που ελεγε ο ντιτζει στο σιροκο!!!τιιιιιιιιιιι?????????δεν εχετε λεφτα για χορους???ΧΟΡΟΔΑΝΕΙΟ ΣΙΡΟΚΟ  :))) :))) :))) :))) :))) :)))!!!!το θυμαται κανεις αυτο?

Τι, τις ατάκες του Τάκη δεν θυμόμαστε? Θρυλικός. Ladies and gentlemen...Samantha on the stage! Τρίζουν τα πατώματα!
 

Επισκέπτης
παπουλεψαμε η μου φαινεται?και ρε πουστη ειμαι μονο 26 χρονων!!για την ακριβεια εκλεισα τα 26 μπηκα στα 20  :grin: :grin: :grin:!!χρονια στο κουρμπετι!!
 

Επισκέπτης
ευχηθειτε μου επ ευκαιριας!!!σημερα κλεινω 11 χρονια σαν tattoo artist!!απο τα 15 μου!!περνανε τα χρονια!θελω τουρτα ροπαλοφορε,μια βυζαρου απο τον κινκυ,μια με κωλαρα απο τον πανο και επισης την αντριανα με την μαργαριτα για παρτουζα!!δεν τα αξιζω ολα αυτα? ;)
 

Επισκέπτης
Να τα 1000σεις ρε φιλε....η καλυτερα να ζωγραφιζεις μεχρι να μην μπορει αλλο το χερι σου!!!!!!ολα για παρτη σου..........θα μας καλεσεις στο παρτυ ???

(σε κανενα χρονο περιμενε για πελατη σου....)
 

Επισκέπτης
εξυπακουεται αυτο!ολοι καλεσμενοι!!αλλα τοσο καιρο ζηταω να γυρισει η αντριανα και τιποτα  :'(!!ποτε περασαν 11 χρονια ομως!ευχαριστω μαγκες για τις ευχες!οσο ειμαστε γεροι να δουλευουμε!
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Ρομινα for ever  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Δεν ξέρω αν δουλεύει στο μαγαζί ακόμα αλλά από τα καλύτερα στο χώρο των στριπ τα τελευταία χρόνια.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Μια που λέμε για λιγούρια...
 

Συνημμένα

  • paparazzi_ligoyria.jpg
    paparazzi_ligoyria.jpg
    23,2 KB · Εμφανίσεις: 24

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Επίσης εγώ θα επιμείνω: για περιορισμένο budget (είναι και της μόδας η λέξη) προτείνω Λίλια στο Baby O (ex-Sirocco) όπου με 3 το πολύ απλούς χορούς τα βλέπετε όλα!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom