Νέα

Baby O Original

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scorpioking
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexy_seven

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Ποιά είναι αυτή η Σιμόνα ? Έχει καθόλου μαυρούλες ?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Ποιά είναι αυτή η Σιμόνα ? Έχει καθόλου μαυρούλες ?

Η Σιμόνα για αρκετό καιρό εργαζόταν στο ερότικα στο οποίο θα επιστρέψει από το Σαββατοκύριακο που μας έρχεται...Για μαυρούλες δεν πρόσεξα να σου πω την αλήθεια!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
παιδιά στο Γκάζι μοιράζουν κουπόνια για δωρεάν είσοδο στο Baby o??
 

panaotispaok

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια πω ειναι η σιμονα που λετε?ρουμανα κοντουλα 35αρα με βυζαρες τορπιλλες?
 

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
Ξέρει κανεις εάν η Μμανουέλα  η μελαχροινη με τις βυζαρες κλείνει ραντεβού σε ξενοδοχείο ? Αν ναι, από ποιο γραφείο ή sait?
 

thelwnatodw

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρετε αν κάποιοες κοπέλες απο Baby-O δουλεύουν και ... σόλο ?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
παιδιά στο Γκάζι μοιράζουν κουπόνια για δωρεάν είσοδο στο Baby o??
Iσχυει... ;)
Μου εδωσαν κουπονακι στο Γκαζι.. κ μετα απο ποτακι εκει.. Πηγα να δω τι παιζει...
Εισοδος δωρεαν-οντως- και κερασμενο το 1ο ποτο(μια μικρη μπυριστα σε μπουκαλι)!
Απο ροστερ δεν ειχε κατι καλο... 
Στην πιστα χορευαν μονιμα μια-μια οι κοπελες..  μια χοντρουλα μαυρη :headbang: μια ανορεξικη :headbang: μια ωραια μιλφρα..αλλα με βυζι σχεδον ανυπαρκτο :headbang: Χάλια!
 

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
Χτεσινό τσεκάρισμα στο Baby O το οποίο έχει μεταφερθεί πλέον στο Μπουρνάζι, στον χώρο του παλιού Illusions. Πολύ μικρό το ρόστερ, κατά τις 5 βρίσκονταν 8 μόλις κοπέλες και λίγοι πελάτες. Είσοδος ανοιχτά, ποτό 10, παίζουν και προσκλήσεις άκουσα αλλά δεν είχαμε. Οι κοπέλες όλες νεαρές και εμφανισιακά σε ένα αποδεκτό επίπεδο.
Μας ήρθαν μια Ορνέλια, ρουμάνα ψηλή ξανθωπή μάλλον άσχημη συμπαθής όμως που μου έταζε να ¨τελειώσω¨ στο πριβέ. Μια Ζέτα ξανθιά που ήταν ¨από Κρήτη¨, αλβανίδα δηλ. αλλά από μικρή εδώ, νόστιμη αλλά μας είπε ότι δεν κάνει χόρο σήμερα γιατί έχει θέμα παρά μόνο δέχεται κεράσματα και να γνωριστούμε να βγαίνουμε και έξω αργότερα (και καλά). Η Ζιζού ένα λεπτό κοντοπούτανο μελαχρινό ντυμένο λαγουδάκι που έκανε full nude χορό και έπαιζε το νινί της να μας προκαλέσει για πριβέ που διέδιδε ότι πηδιέται. Επίσης μια Άντρεα που δεν έκανε τον κόπο να μας έρθει ήτο όμορφη. Πάντως καμία δεν είχε μεγάλα στήθη ή έστω πειραγμένα. Οι απλοί χοροί γίνονται σε κοινή θέα, οι πριβέ σε κάποιον πιο ιδιαίτερο χόρο από ότι κατάλαβα. Η μουσική ΟΚ, ποιότητα ποτών δε ξέρω γιατί πήραμε μπύρες.
Άσχετο με το μαγαζί, αλλά φύγαμε κάπως βιαστικά εξαιτίας ενός τύπου που ήρθε να πουλήσει τσαμπουκά στον κολλητό μου γιατί νόμιζε ότι τον κοιτάζει. Γενικά στη περιοχή κυκλοφορούν αρκετοί κάγκουρες – ψευτόμαγκες. Εξόν από αυτό πάντως δε νομίζω να ξαναπάω γιατί δεν μου φάνηκε και κάτι το ιδιαίτερο, βέβαια δεν πολυσυχνάζω και σε στριπς.
 

ikskarda

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα και εγω με ενα φιλο μιας και ειμασταν στην περιοχη για καφε στο καινουργιο πλεον Baby-O στο Μπουρναζι.
Ο υπευθυνος να το πω ετσι με το που μας ειδε πηγε να μας τοποθετησει στα τραπεζια με τις καρεκλες, αλλα γυρναω και του λεω ερχομαι απο το αλλο μαγαζι το Erotica και μου κλεινει το ματι και μας βαζει δεξια σε κατι καναπεδες.

Την ημερα που πηγαμε ηταν πολυ χαλια οι κοπελες (οι περισσοτερες ηταν απο το μαγαζι των Αχαρνων, εχουν ξεκινησει συνεργασια). Μια απο αυτες, η Ζιζου, που ανεφερε ο φιλος εκανε τα παντα για να μου παρει το 50αρι μεχρι που της ειπα εχω ερθει για συγκεκριμενη κοπελα για να με αφησει.

Δυσκολα θα ξαναπαω
 

haig_7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
τελικα ρε μαγκες που βρισκεται το baby O?? μπουρναζι ή Πειραιώς????
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Εκλεισε απο παντου ετσι που ηταν ποιος να παει το χειροτερο μαγαζι EVER
 

panaotispaok

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια επανέρχομαι:) η Σιμονα  ή Μαρία ( Κοντούλα 35 άρα Ρουμανα με πλαστικές βυζαρες που δούλευε πριν περίπου 6 χρόνια ξέρετε αν συνεχίζει κάπου;; Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom