Νέα

Αυταρχικό πρόγραμμα σε στούντιο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Υπάρχουν και νέα μέλη που πιθανόν να μην ξέρουν. Ακόμα και επισκέπτες που διαβάζουν τα νήματα χωρίς να έχουν εγγραφεί ποτέ. Εγώ για παράδειγμα σχετικά πρόσφατα έμαθα ότι η Άντζελα δεν είναι γυναίκα, από σπόντα μάλιστα. Αν θες σου δείχνω και το νήμα για να μη μου πεις ότι λέω μαλακίες.
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων λοιπόν, άλλη φορά να δίνεις σωστά τις πληροφορίες. Πολλούς τους ενδιαφέρει το τι γεννήθηκε ο άλλος, όσο περίεργο κι αν σου ακούγεται.

Είσαι υπερβολικός!
Δηλαδή υπονοείς πως δε δίνω σωστές πληροφορίες?
Το παιδι ρωτούσε για στουντιο με αυταρχικο... Πρέπει να το ενημερώσω και για την ύπαρξη ΧΥ χρωμοσώματος, σε κάθε κοπέλα που θα επισκεφτεί?
Και στο κάτω κάτω αυτές αποδέχονται φαινοτυπικά και κοινωνικά να είναι γυναίκες. Και προσωπικά εγώ το δέχομαι. Αν εσυ δεν το δέχεσαι πρόβλημα σου...
Το να κάθομαι εγώ όμως και να κάνω τέτοιου είδους σχόλια (μάλλον με αυτό το τρόπο που εσύ θέλεις), για να ικανοποιήσω τη δική σου ευαισθησία ως θεματοφύλακα της αξιοπιστης ενημέρωσης του site...συυγχωρεσε με, αλλα δε θα το κάνω...

 

Επισκέπτης
Είσαι υπερβολικός!
Δηλαδή υπονοείς πως δε δίνω σωστές πληροφορίες?
Εννόησα ότι στο συγκεκριμένο ποστ που έκανες δεν έδωσες σωστές πληροφορίες.

Το παιδι ρωτούσε για στουντιο με αυταρχικο... Πρέπει να το ενημερώσω και για την ύπαρξη ΧΥ χρωμοσώματος, σε κάθε κοπέλα που θα επισκεφτεί?
Και στο κάτω κάτω αυτές αποδέχονται φαινοτυπικά και κοινωνικά να είναι γυναίκες. Και προσωπικά εγώ το δέχομαι. Αν εσυ δεν το δέχεσαι πρόβλημα σου...
Ξέρεις, επειδή δεν είναι πρόβλημα μόνο δικό μου, υπάρχει ο όρος transexual! Αν εσύ δεν αποδέχεσαι αυτόν τον όρο, τότε το πρόβλημα είναι καθαρά δικό σου.

Το να κάθομαι εγώ όμως και να κάνω τέτοιου είδους σχόλια (μάλλον με αυτό το τρόπο που εσύ θέλεις), για να ικανοποιήσω τη δική σου ευαισθησία ως θεματοφύλακα της αξιοπιστης ενημέρωσης του site...συυγχωρεσε με, αλλα δε θα το κάνω...
Αν ερχόταν ο συναγωνιστής την επόμενη και έλεγε "ρε παλιομαλάκα saruman, γιατί μου είπες ότι η Άντζελα είναι κοπέλα;" θα είχε άδικο δηλαδή; Θα τον έβριζες κι από πάνω;
Όχι, θα είχε δίκιο και δεν χρειαζόταν να κάνεις καν οποιοδήποτε σχόλιο για να αποφευχθεί το θέμα, απλά να έλεγες τα πράγματα ως έχουν.
Τελικά το έκανα εγώ και τ' άκουσα...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
το pm θα το διαβαζε μονο αυτος,το θρεντ το διαβαζουν και αλλοι.

και αυτο τι σημαίνει οτι ο ρόκαβλον είναι υπεύθυνος προειδοποίησης νέων χρηστών για το ποιόν της Άντζελας; Αν είναι ετσι, ας συνεννοηθεί με τους admins να τον ενημερώνουν για την είσοδο νέων χρηστών ώστε να τους ενημερώνει με την σειρά του για το βδελυρό studio Oriental και την αφεντικίνα του, που πάνε όλοι οι ανώμαλοι και εκεί γίνεται της ανωμαλίας.

επίσης ακόμα και αν δεχτούμε τις αγνές προθέσεις του ρόκαβλον ο τρόπος με τον οποίο "προειδοποίησε" τον συνφορουμίτη δείχνει οτι περίμενε αφορμή για να κάνει προσωπική επίθεση, οπότε αν είναι έτσι τότε ας μήν θίγεται που του την λέει η άλλη.

τέσπα δεν είμαι δικηγόρος της Αντζελας (δεν νομίζω οτι χρειάζεται κάποιον) απλά λέω την γνώμη μου. Αν θέλετε αγνοείστε την!
 

Επισκέπτης
και αυτο τι σημαίνει οτι ο ρόκαβλον είναι υπεύθυνος προειδοποίησης νέων χρηστών για το ποιόν της Άντζελας; Αν είναι ετσι, ας συνεννοηθεί με τους admins να τον ενημερώνουν για την είσοδο νέων χρηστών ώστε να τους ενημερώνει με την σειρά του για το βδελυρό studio Oriental και την αφεντικίνα του, που πάνε όλοι οι ανώμαλοι και εκεί γίνεται της ανωμαλίας.

επίσης ακόμα και αν δεχτούμε τις αγνές προθέσεις του ρόκαβλον ο τρόπος με τον οποίο "προειδοποίησε" τον συνφορουμίτη δείχνει οτι περίμενε αφορμή για να κάνει προσωπική επίθεση, οπότε αν είναι έτσι τότε ας μήν θίγεται που του την λέει η άλλη.

τέσπα δεν είμαι δικηγόρος της Αντζελας (δεν νομίζω οτι χρειάζεται κάποιον) απλά λέω την γνώμη μου. Αν θέλετε αγνοείστε την!
:jerking:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
και αυτο τι σημαίνει οτι ο ρόκαβλον είναι υπεύθυνος προειδοποίησης νέων χρηστών για το ποιόν της Άντζελας; Αν είναι ετσι, ας συνεννοηθεί με τους admins να τον ενημερώνουν για την είσοδο νέων χρηστών ώστε να τους ενημερώνει με την σειρά του για το βδελυρό studio Oriental και την αφεντικίνα του, που πάνε όλοι οι ανώμαλοι και εκεί γίνεται της ανωμαλίας.

επίσης ακόμα και αν δεχτούμε τις αγνές προθέσεις του ρόκαβλον ο τρόπος με τον οποίο "προειδοποίησε" τον συνφορουμίτη δείχνει οτι περίμενε αφορμή για να κάνει προσωπική επίθεση, οπότε αν είναι έτσι τότε ας μήν θίγεται που του την λέει η άλλη.

τέσπα δεν είμαι δικηγόρος της Αντζελας (δεν νομίζω οτι χρειάζεται κάποιον) απλά λέω την γνώμη μου. Αν θέλετε αγνοείστε την!

εισαι φιλος με την Αντζελα
δεν μπορεις να εισαι αντικειμενικος τυπε.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
φυσικά και δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός αλλα εδώ δεν κάνουμε δικαστήριο εναντίων του ρόκαβλον. Ο καθένας λεει την παπαριά του και όποιος θέλει είτε απαντάει, είτε αγνοεί.  :boobies: απο την άλλη το θέμα το γαμήσαμε απο χίλιες τρύπες...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Προσωπικά πιστεύω πως ότι επιλέξει κάποιος να είναι (εφόσον δε θίγεται η αξιοπρέπεια και η ελευθερία του άλλου) πρέπει να γίνεται σεβαστό από όλους.
Το κάθεσαι σε ένα thread και να πληροφορείς κάτι που, το έχει δηλώσει κατ'επανάληψη και η ίδια, το θεωρώ άκομψο. Αδιακριτο όπως το χαρακτήρισα. Δεν είπα οτι είναι αναληθες.
Οπως δε βρίσκω ωραίο το να κάθεται κάποιος έξω απο ένα μπουρδέλο και να λεει στον επόμενο "μην ανέβεις..μάπα" Προσωπικά που μου έχει συμβει λέω "εμένα δε μου άρεσε, αλλά γούστα είναι αυτα"

Φυσικά μπορείτε να σπαμάρετε όπου θέλετε...και φυσικά αυτό εγώ το θεωρώ μπάχαλο..

την επομενη φορα που θα ρωτησει καποιος πληροφοριες για καμια ομορφη πουτανα να του προτεινουμε καμια 65χρονη. δε θα του πουμε ηλικια βεβαια γιατι θα ειναι ακομψο και θιγει την αξιοπρεπεια της πουτανος, οχι αναληθες. οσο για την ομορφια νταξει γουστα ειναι αυτα τυπικα σε ολους αρεσουν οι 65χρονες.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
φυσικά και δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός αλλα εδώ δεν κάνουμε δικαστήριο εναντίων του ρόκαβλον. Ο καθένας λεει την παπαριά του και όποιος θέλει είτε απαντάει, είτε αγνοεί.  :boobies: απο την άλλη το θέμα το γαμήσαμε απο χίλιες τρύπες...
τωρα εισαι μια χαρα... ;)
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Το ξέρεις καλύτερα από μένα πως οι μπουρδελιάρηδες είναι υποψιασμένοι. Αυτοί δε που ρωτούν για αυταρχικο ακόμα πιο πολύ. Την ξέρουν την πιάτσα.
Μη φοβάσαι, δε θα έσωζες κανα παιδάκι που πήγαινε πρώτη φορά σε στούντιο και θα έπεφτε σε τρανς το καημένο.
Αλλωστε ξέρεις πόσες τρανς δουλεύουν σε στουντιο στην Αθήνα? Μπορείς να μου πεις με βεβαιότητα? Απλά η Αντζελα βγήκε και το είπε εδω. Επιλογή της. Οπως επιλογή είναι και οποιασδήποτε άλλης τρανς να μη το κοινοποιεί (αφού δεν την αναγκάζει κάποιος νόμος να το γράφει στο μενου).

Τέλος πάντων θα είχα εγώ την ευθυνη να τα ακούσω από το παιδι που ρωτησε. Και πολλοί με έχουν ρωτήσει με πμ διάφορα πράγματα.. μέχρι τώρα "παλιομαλακα" δε με έχουν πει (αυτοι που ασχολούνται με εμμονή μαζί μου είναι ο kaviros, o μαρουλιας, ο bakalhs πιο παλιά... αλλά όχι για πληροφορίες...για να ειρωνευτούν και να κοροϊδέψουν...)

Και επαναλαμβάνω σχολιάζω το τρόπο, και τις προθέσεις των γραφομένων σου, όχι την εγκυρότητα τους. Αλλωστε και αυτά φαίνονται απο οτι ποστάρουμε εδώ..και αλληλοκρινόμαστε..

 

Επισκέπτης
Το ξέρεις καλύτερα από μένα πως οι μπουρδελιάρηδες είναι υποψιασμένοι. Αυτοί δε που ρωτούν για αυταρχικο ακόμα πιο πολύ. Την ξέρουν την πιάτσα.
Μη φοβάσαι, δε θα έσωζες κανα παιδάκι που πήγαινε πρώτη φορά σε στούντιο και θα έπεφτε σε τρανς το καημένο.
Αλλωστε ξέρεις πόσες τρανς δουλεύουν σε στουντιο στην Αθήνα? Μπορείς να μου πεις με βεβαιότητα? Απλά η Αντζελα βγήκε και το είπε εδω. Επιλογή της. Οπως επιλογή είναι και οποιασδήποτε άλλης τρανς να μη το κοινοποιεί (αφού δεν την αναγκάζει κάποιος νόμος να το γράφει στο μενου).

Τέλος πάντων θα είχα εγώ την ευθυνη να τα ακούσω το παιδι που ρωτησε. Και πολλοί με έχουν ρωτήσει με πμ διάφορα πράγματα.. μέχρι τώρα "παλιομαλακα" δε με έχουν πει.

Αυτοι που ασχολούνται με εμμονή μαζί μου είναι ο kaviros, o μαρουλιας, ο bakalhs πιο παλιά... αλλά όχι για πληροφορίες...για να ειρωνευτούν και να κοροϊδέψουν...
saruman, έχεις καταλάβει προφανώς ότι τα σεξουαλικά μας γούστα διαφέρουν όσο το μαύρο με το άσπρο. Και δεν διαφέρουμε μόνο εκεί αλλά και σε θέματα στο πως αντιλαμβανόμαστε τη θρησκεία και την κοινωνία. Παρόλα αυτά δεν σε έχω κοροϊδέψει ποτέ! Σε έχω προκαλέσει σε διαμάχες με επιχειρήματα για τη θρησκεία, για τα στούντιο και τα μπουρδέλα κλπ. Ακόμα και περί σεξ, αν δεις στην κριτική σου για την Αλιόνα, σε συνεχάρηκα.
Τώρα αυτά που λες εδώ μου φαίνονται σαν χαζομάρες μικρού παιδιού που εμμένει στην άποψή του για να μην παραδεχτεί ότι κάνει λάθος.
Φυσικά και δική σου ευθύνη ήταν αν γυρνούσε ο άλλος και σε έβριζε ως παλιομαλάκα. Και; Αυτό έχει σημασία; Εγώ είδα μια παράλειψη και την διόρθωσα. Πιστεύεις πραγματικά ότι αν αναφερόσουν ως γυναίκα σε άλλη τρανσέξουαλ πέραν της Άντζελας, δεν θα έκανα το ίδιο;
Φυσικά και θα το έκανα, γιατί όσο δικαίωμα έχουν αυτές από το νόμο να κρύβουν την ιδιότητά τους, τόσο δικαίωμα έχουμε εμείς να γνωρίζουμε την αλήθεια.
Δεν γουστάρω να πηγαίνω ούτε με άντρες, ούτε με transexual. Τιμή μου και καμάρι μου! Έχω κοντέψει να την πατήσω με transexual και ξέρω το συναίσθημα που νιώθουν όσοι έχουν τις ίδιες σεξουαλικές προτιμήσεις μ' εμένα. Για δες στις κριτικές για το Ιάσωνος 30Α που κάποιοι συναγωνιστές την πάτησαν. Είναι άσχημο, κι ας μην το νιώθεις, πίστεψέ το. Αυτοί που την έπαθαν, δεν πήγαν πρώτη φορά στα μπουρδέλα. Εγώ που παραλίγο να την πάθω, πάω στα μπουρδέλα εδώ και 16 χρόνια. Μη μου λες λοιπόν ότι ο τύπος δεν θα πήγαινε πρώτη φορά σε στούντιο το καημένο.
Προσωπικά, θέλω να γνωρίζω ποιες είναι transexual και ποιες γυναίκες και αναλόγως ενημερώνω (δες τις ενημερώσεις μου στα μπουρδέλα να καταλάβεις τι εννοώ).
Με τον ίδιο τρόπο λοιπόν, που ενημερώνω αν η τάδε κάνει πρωκτικό ή απλό πρόγραμμα, αν είναι χοντρή ή γριά κλπ κλπ. έτσι ενημερώνω και για το αν είναι transexual ή γυναίκα. Πολλούς, μα πάρα πολλούς τους ενδιαφέρει.
Εγώ λοιπόν, έκανα την επισήμανση και δέχθηκα μια ξεδιάντροπη προσβλητική επίθεση, όπου κατηγορήθηκα ως ανώμαλος και άρρωστος επειδή πάω στα φθηνά μπουρδελάκια. Το διαννοείσαι αυτό;
Και αντί να κάνεις έστω μια νύξη γι' αυτό κάθεσαι και με κατηγορείς με σεντόνια προσπαθώντας να αναλύσεις κάτι που δεν χρειάζεται ούτε δυο γραμμές ανάλυση.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Εγώ λοιπόν, έκανα την επισήμανση και δέχθηκα μια ξεδιάντροπη προσβλητική επίθεση, όπου κατηγορήθηκα ως ανώμαλος και άρρωστος επειδή πάω στα φθηνά μπουρδελάκια. Το διαννοείσαι αυτό;
Και αντί να κάνεις έστω μια νύξη γι' αυτό κάθεσαι και με κατηγορείς με σεντόνια προσπαθώντας να αναλύσεις κάτι που δεν χρειάζεται ούτε δυο γραμμές ανάλυση.

Και σου επαναλαμβάνω...έκανες μια έγκυρη επισήμανση, με κακοπροαίρετο τρόπο. Ετσι το συνειδητοποίησα εγώ, που "λέω χαζομάρες". Θα μπορούσες να ενημερώσεις διαφορετικά.
Τα περι "θα βρεθεί προ εκπλήξεως" "και θα είναι hardcore" που θα έχει βαρυ χέρι κλπ κλπ ήταν με διάθεση ...ας πούμε "φίλε απόφυγε την!"
Ετσι το αντιλήφθηκα εγώ, που "λέω χαζομάρες".

 

Επισκέπτης
Αν πέσει κάποιος, που γουστάρει μόνο γυναίκες, σε transexual, θα βρεθεί προ εκπλήξεως;
Θα βρεθεί saruman, Θα βρεθεί και θα παραβρεθεί. Δεν είναι περιπαιχτικό. Αν εσύ το δεις έτσι, είναι μια καθαρά υποκειμενική άποψη, ενώ εγώ είπα κάτι το αντικειμενικότατο.

Και το hardcore ήταν απάντηση στον αστεϊσμό του lagoudaki. Εκείνος αστειευόταν, ενώ εγώ σόνι και καλά σοβαρολογούσα, έτσι;
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Αν πέσει κάποιος, που γουστάρει μόνο γυναίκες, σε transexual, θα βρεθεί προ εκπλήξεως;
Θα βρεθεί saruman, Θα βρεθεί και θα παραβρεθεί. Δεν είναι περιπαιχτικό. Αν εσύ το δεις έτσι, είναι μια καθαρά υποκειμενική άποψη, ενώ εγώ είπα κάτι το αντικειμενικότατο.

Και το hardcore ήταν απάντηση στον αστεϊσμό του lagoudaki. Εκείνος αστειευόταν, ενώ εγώ σόνι και καλά σοβαρολογούσα, έτσι;

Δεν ξέρω.. Απλά βλέπω μια ρατσιστική διάθεση σε κάθετι εδώ μέσα στο σαιτ. Ισως επηρεάζομαι και απο τα άλλα thread. Αλλά το να μιλάς (εσυ, εγώ, κάποιος) υποτιμητικά για μια τρανς, για ένα τραβέλι, για ένα δολοφόνο, για μια μαύρη, για μια κομμουνίστρια μπαζόλα, για ένα καθυστερημένο, για ένα χοντρό, για κάποιον που δε ξέρει να εκφραστεί κλπ κλπ (χωρίς προς θεού να τους βάζω όλους στην ίδια κατηγορία)..αλλά όλοι να είναι κάτι διαφορετικό πέρα απο το δικό μας μικρόκοσμο... εμένα με θλίβει..

Μου αφησε μια τέτοια αίσθηση υποτίμησης, εκείνο το ποστ σου...

Χωρίς αυτο να σημαίνει, πως και εγώ δεν πιάνω καμια φορά τον εαυτό μου, να κάνει υποτιμητικά σχόλια για μια γρια μπαζόλα πουτάνα, που απλά είδα κάποια στιγμή.

 

Επισκέπτης
Το site είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας. Έπαψε ποτέ να είναι ρατσιστική η κοινωνία ούτως ώστε να είναι και το site;
Πάντως, σαν συμβουλή θα σου δώσω ότι τα σχόλια που είναι έγκυρα να μην τα αποπαίρνεις όσο περιπαιχτική διάθεση και να βλέπεις μέσα σ' αυτά.
Με το να στέκεσαι εναντίων τους (των σχολίων), αυτόματα κρίνεις την αντικειμενικότητα με τη δική σου υποκειμενική ματιά, πράγμα που σε βγάζει αυτόματα λάθος.
Αν αναφέρεις μια γριά 70 χρόνων ως γριά, είναι πολύ διαφορετικό από το να την αναφέρεις ως άσχημη. Στο πρώτο δεν μπορώ να διαφωνήσω, στο δεύτερο μπορώ. Έτσι και στην περίπτωσή μας.

Αφού λοιπόν με στολίσατε μετά σινδονίων (όπως περίπου θα έλεγε και ο bakalhs) και είπαμε, είπαμε και ξαναείπαμε για 'μενα, ας δούμε και την άλλη πλευρά της διαμάχης για να είμαστε δίκαιοι.
Η επίθεση της Άντζελας, οι προσβολές και οι εξυβρίσεις της  προς το πρόσωπό μου, ήταν υπερβολικές και αιχρές ή ο πληγωμένος της εγωισμός για την έγκυρη επισήμανσή μου της καταλογίζει το αλώβητο απέναντί μου;
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Η ίδια έκρινε ότι θιχτηκε. Απάντησε οπως ήθελε...υποτιμητικά και αυτή με πιο έντονο ύφος.
Της έδωσες πάτημα, επιτέθηκε πιο έντονα... Από αυτό ρισκάρει αυτή περισσότερο και όχι εσυ...
γιατι...
το θέμα είναι πως η Αντζελα μπαίνει επώνυμα εδώ, ενώ εσυ και εγώ, κρυβόμαστε πίσω από την ανωνυμία του σαιτ.

Επομένως γιατί ψάχνεις να βρεις υπερασπιστές και υποστηρικτές σου?
Εχεις αρκετούς όπως βλέπω και στις προηγούμενες σελίδες, δεν με έχεις ανάγκη.

Αλλωστε είμαι υποκειμενικός...ποσταρω και σινδονας...
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
ο Ρουμανος ειναι μια χαρα,
δεν εχει καμια σχεση με τα υπολοιπα αβουλα υπερασπιστηκα οντα.
μη τα μπερδευεις Ροκαβλονε. ;)
 

Επισκέπτης
Η ίδια έκρινε ότι θιχτηκε. Απάντησε οπως ήθελε...υποτιμητικά και αυτή με πιο έντονο ύφος.
Της έδωσες πάτημα, επιτέθηκε πιο έντονα... Από αυτό ρισκάρει αυτή περισσότερο και όχι εσυ...
γιατι...
το θέμα είναι πως η Αντζελα μπαίνει επώνυμα εδώ, ενώ εσυ και εγώ, κρυβόμαστε πίσω από την ανωνυμία του σαιτ.
Και επειδή ρισκάρει περισσότερο, έχει δικαίωμα να με βρίζει; Τι επιχείρημα είναι αυτό τώρα;

Επομένως γιατί ψάχνεις να βρεις υπερασπιστές και υποστηρικτές σου?
Εχεις αρκετούς όπως βλέπω και στις προηγούμενες σελίδες, δεν με έχεις ανάγκη.
Ώπα, κάτσε, εσύ μπήκες στην κουβέντα και τόση ώρα συζητούμε εμείς οι δύο. Είπα εγώ να γίνεις υποστηρικτής μου; Μου είπες την άποψή σου για το post μου και σε ρωτώ τώρα και την άποψή σου για το post της.

Αλλωστε είμαι υποκειμενικός...ποσταρω και σινδονας...
Όλοι είμαστε υποκειμενικοί, εγώ απλώς είπα να μην γινόμαστε ακόμα και όταν οι καταστάσεις σφίζουν αντικειμενικότητας. Σίγουρα, λοιπόν, θα έχεις μια σινδόνα να ποστάρεις και για 'κεινην, ας είναι και υπέρ της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom