Νέα

Αυταρχικό πρόγραμμα σε στούντιο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τυπε εγω ξερω οτι γκομενες μελη εδω μεσα φαγανε μπαν ακριβως επειδη ειρωνευτηκαν τους μπουρδελιαρηδες επειδη γαμανε σε μπουρδελα. τωρα συμφερει να τη δουμε σα γυναικα την αντζελα η οχι?  :grin:
Μου βάζεις δύσκολα τύπε, ας μας πληροφορήσουν οι κύριοι τους οποίους γάμησε... :2funny:
(με strap-on εννοώ πάντα...)
 

Επισκέπτης
εγω προτεινω την αντζελα να τη λετε δυο φορες γυναικα...

αφου οπως εχει πει κι η ιδια ειναι 2 φορες γυναικες ,επειδη το επελεξε ...

ετσι θα χαιρονται κι οι μαλακοκαυληδες σαν τον ροκαβλον( :jerking: :birdman:) που δε θελουν να την πουν γυναικα και δε θα ενοχλειται κι η αντζελα...
Τύπε δεσμεύσου δημόσια ότι δε θα αλλάξεις ποτέ το άβατάρ σου :grin:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Το να μην είσαι διακριτικός απέναντι σε μια σεξουαλική επιλογή σε κάνει πιο παντελονάτο? ή το μη στραπον στο κωλο? ή πόσες γυναίκες θα γαμησεις στο μετάξι?

Εγώ είμαι ευχαριστημένος απο το Φ104, και δε φοβάμαι να το πω. Και δεν το προτιμώ τώρα τελευταία επειδή είμαι πιεσμένος οικονομικά και συμβιβάζομαι με καμια πιπα στην Αλιονα..

Το θέμα είναι γιατι δε σπαμαρετε στο thread της και το κάνετε εδω πίσω απο την πλατη της? Είναι πιο παντελονάτο και αυτο?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Το να μην είσαι διακριτικός απέναντι σε μια σεξουαλική επιλογή σε κάνει πιο παντελονάτο? ή το μη στραπον στο κωλο? ή πόσες γυναίκες θα γαμησεις στο μετάξι?

Εγώ είμαι ευχαριστημένος απο το Φ104, και δε φοβάμαι να το πω. Και δεν το προτιμώ τώρα τελευταία επειδή είμαι πιεσμένος οικονομικά και συμβιβάζομαι με καμια πιπα στην Αλιονα..

Το θέμα είναι γιατι δε σπαμαρετε στο thread της και το κάνετε εδω πίσω απο την πλατη της? Είναι πιο παντελονάτο και αυτο?

ρε τυπε εισαι με τα σωστα σου? σε τι δεν ηταν διακριτικος?
η αντζελα λεει την προσβαλε. πως την προσβαλε? την ειπε σκατοπουστα? της ειπε οτι εχει χαλια υπηρεσιες? ειδες καμια βρισια η κατι που να μοιαζει σε βρισια? ειπε απλα και ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ δεν ειναι γυναικα. τιποτα παραπανω.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ακολουθει πολιτικη διαφημιση (και τελευταια)...
Ψηφιζουμε ολοι Νωντα aka lustforlife για την αναδειξη του νεου mod.
Ειναι ο μονος που ξερει καλυτερα απ'ολους απο κοψιδια, νταρντανομωρα, και avatars.
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=LYo_gin3wcA[/video] [/video]
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Τύπε το καυγα που έγινε τον έχω διαβάσει όλο. Ξεκίνησε από απάντηση δική μου στο παιδι που ρωτούσε γαι καλο αυταρχικό...
Είπα στο Φ104 όλες οι κοπέλες είναι καλές σαυτο το πρόγραμμα (τελεία)
Μπέτυ-Αντζελα-Κέλλυ (κορυφαίες) (τελεία)

Και μετά έκανε ένα σχολιασμό ο Ροκαβλόν που εγώ τον χαρακτηρίζω αδιάκριτο και με περιπαικτική διάθεση.
Μετά δεν πόσταρα ούτε ένα μηνυμα... (τα βαριεμαι πια τα ποσταρίσματα σε άσχετα thread...και μερικούς τους αποφεύγω πια...και δε μαλώνω οπως πριν 1 χρόνο)
 

Επισκέπτης
Και μετά έκανε ένα σχολιασμό ο Ροκαβλόν που εγώ τον χαρακτηρίζω αδιάκριτο και με περιπαικτική διάθεση.
Τύπε τα απλά και σταράτα λόγια δεν είναι ούτε περιπαιχτικά ούτε αδιάκριτα.
Είπα ότι η Άντζελα δεν είναι γυναίκα και θεωρώ ότι ήταν ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΗ παράλειψη στο ότι εσύ δεν ενημέρωσες τον συναγωνιστή περί τούτου στην ερώτηση που έκανε.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Το να μην είσαι διακριτικός απέναντι σε μια σεξουαλική επιλογή σε κάνει πιο παντελονάτο? ή το μη στραπον στο κωλο? ή πόσες γυναίκες θα γαμησεις στο μετάξι?

Εγώ είμαι ευχαριστημένος απο το Φ104, και δε φοβάμαι να το πω. Και δεν το προτιμώ τώρα τελευταία επειδή είμαι πιεσμένος οικονομικά και συμβιβάζομαι με καμια πιπα στην Αλιονα..

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Το θέμα είναι γιατι δε σπαμαρετε στο thread της και το κάνετε εδω πίσω απο την πλατη της? Είναι πιο παντελονάτο και αυτο?[/size][/size][/size][/size]

ωπα φιλε ρουμανε.
καταρχην εδω παιχτηκε το θεμα
και κατα δευτερον σπαμαρουμε οπου γουσταρουμε εδω μεσα οπως καλα ξερεις.
ακου πισω απο την πλατη και θρεντ της...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Στα ίσα ρε τύπε; Και τι θα πουν; Δεν τους παίρνει να γράψουν πάνω από πέντε λέξεις χωρίς να γίνουν ρεζίλι.
Στα ύπουλα και άμα μαζευτούν πολλοί μαζί, μπορεί να σου πετάξουν καμιά ειρωνία ή κανένα ακαταλαβίστικο θεώρημα, αλλά μέχρι εκεί, μόλις αρχίσουν να μιλούν οι άντρες κλείνονται πάλι στο καβούκι τους και στέλνουν φιλάκια και καρδουλίτσες στις/ους αγαπημένες/ους τους...
Και μετά πάλι σε καμιά κριτική, που τα σχόλια εμφανίζονται κάθε πέντε ώρες και δεν μπορείς να κάνεις κουβέντα, βγαίνουν για να υποστηρίξουν το σωστό και το δίκιο για τα κακά λογάκια που ακούστηκαν... :sunglasses:

ποπο ρε φίλε, είσαι σαν τον Στέφανο Χίο του φόρουμ, τα λές έξω απο τα δόντια.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Image.ashx
 

Επισκέπτης
Τύπε το καυγα που έγινε τον έχω διαβάσει όλο. Ξεκίνησε από απάντηση δική μου στο παιδι που ρωτούσε γαι καλο αυταρχικό...
Είπα στο Φ104 όλες οι κοπέλες είναι καλές σαυτο το πρόγραμμα (τελεία)
Μπέτυ-Αντζελα-Κέλλυ (κορυφαίες) (τελεία)

Και μετά έκανε ένα σχολιασμό ο Ροκαβλόν που εγώ τον χαρακτηρίζω αδιάκριτο και με περιπαικτική διάθεση.
Μετά δεν πόσταρα ούτε ένα μηνυμα... (τα βαριεμαι πια τα ποσταρίσματα σε άσχετα thread...και μερικούς τους αποφεύγω πια...και δε μαλώνω οπως πριν 1 χρόνο)
φιλε sarouman πιο τιμιο ειναι αυτο που εκανε ο ροκαβλον να προειδοποιησει τον θεσματοθετη για την γνησιοτητα μιας απο τις κοπελες που ανεφερες η μη δημοσιοποιηση της αληθειας για το ψαρεμα πελατων.
επειδη πολλα περιεργες κριτικες και αναφορες γινονται για το εν λογο στουντιο το μυαλο μου παει αμεσως στο κακο.δημιουργια ανα τακτα διαστηματα θρεντ με φωτογραφικες απαντησεις.μελη (κλωνοι) με λιγα ποστ ανοιγον θεματα  τετοιου υφους για να βρουν αλλοι πατημα να εκθιασουν κοπελες και υπηρεσιες.τυχαιο?
(δεν αναφερομααι φυσικα σε εσενα)
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Προσωπικά πιστεύω πως ότι επιλέξει κάποιος να είναι (εφόσον δε θίγεται η αξιοπρέπεια και η ελευθερία του άλλου) πρέπει να γίνεται σεβαστό από όλους.
Το κάθεσαι σε ένα thread και να πληροφορείς κάτι που, το έχει δηλώσει κατ'επανάληψη και η ίδια, το θεωρώ άκομψο. Αδιακριτο όπως το χαρακτήρισα. Δεν είπα οτι είναι αναληθες.
Οπως δε βρίσκω ωραίο το να κάθεται κάποιος έξω απο ένα μπουρδέλο και να λεει στον επόμενο "μην ανέβεις..μάπα" Προσωπικά που μου έχει συμβει λέω "εμένα δε μου άρεσε, αλλά γούστα είναι αυτα"

Φυσικά μπορείτε να σπαμάρετε όπου θέλετε...και φυσικά αυτό εγώ το θεωρώ μπάχαλο..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
φιλε sarouman πιο τιμιο ειναι αυτο που εκανε ο ροκαβλον να προειδοποιησει τον θεσματοθετη για την γνησιοτητα μιας απο τις κοπελες που ανεφερες η μη δημοσιοποιηση της αληθειας για το ψαρεμα πελατων.
επειδη πολλα περιεργες κριτικες και αναφορες γινονται για το εν λογο στουντιο το μυαλο μου παει αμεσως στο κακο.δημιουργια ανα τακτα διαστηματα θρεντ με φωτογραφικες απαντησεις.μελη (κλωνοι) με λιγα ποστ ανοιγον θεματα  τετοιου υφους για να βρουν αλλοι πατημα να εκθιασουν κοπελες και υπηρεσιες.τυχαιο?
(δεν αναφερομααι φυσικα σε εσενα)

αν ήθελε πραγματικά να τον προειδοποιήσει θα μπορούσε να του το στήλει σε Pm.
 

Επισκέπτης
Το κάθεσαι σε ένα thread και να πληροφορείς κάτι που, το έχει δηλώσει κατ'επανάληψη και η ίδια, το θεωρώ άκομψο. Αδιακριτο όπως το χαρακτήρισα. Δεν είπα οτι είναι αναληθες.
Υπάρχουν και νέα μέλη που πιθανόν να μην ξέρουν. Ακόμα και επισκέπτες που διαβάζουν τα νήματα χωρίς να έχουν εγγραφεί ποτέ. Εγώ για παράδειγμα σχετικά πρόσφατα έμαθα ότι η Άντζελα δεν είναι γυναίκα, από σπόντα μάλιστα. Αν θες σου δείχνω και το νήμα για να μη μου πεις ότι λέω μαλακίες.
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων λοιπόν, άλλη φορά να δίνεις σωστά τις πληροφορίες. Πολλούς τους ενδιαφέρει το τι γεννήθηκε ο άλλος, όσο περίεργο κι αν σου ακούγεται.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom