Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 729
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Παρα πολλά καλά μεγάλε.Καλές ταβέρνες,καλός καιρός και καλά κρασιά....Διάβασε και λίγο παραπάνω τεμπελάκο
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Λοιπόν.Σήμερα 21/9/08 μετά από την απελπιστική μπουρδελοτσαρκα στην Κομοτηνή είπα να κατηφορίσω για Δράμα .στον δρόμο σταματήσαμε στην Ξάνθη τα παλιά μπουρδέλα στα γύφτικα έχουν κλήση προ πολου .μετά τις γραμμές εκεί στο γεφυράκι αριστερά στο 1 έχει μια μαυρουλα .δεν πήγα επιδη δεν είναι του γούστου μου στο 2 μια γύρο στα 35 με ένα βυζί λες και θα το πατούσε ..λίγο πιο πέρα αν γιρισεις πίσω και πας αριστερά έχει ένα άλλο που και αυτό είναι κλειστό.τελικά να μη τα πολυλογώ. φτάσαμε στην Δράμα ..στην οδό Στ Ελλάδας στο 1 χει ένα τραβεστί την έκανα με ελαφρά .στο 2 οϊμέ οϊμέ !! τη έκπληξη! αυτή που ήταν στην Κομοτηνή απέναντι από την εξπρές σέρβις ..με βαμμένο το μαλλί ξανθό.!!η λεγόμενη Ερρικα που ήταν ένα από τα χειρότερα γαμήσια που έχω κάνει ρε πούστη λέω έκανα τόσα χλμ για να δω αυτή;από το 1 μπουρδέλο ( κάτω από το τραβεστί ) έχει ένα πολύ στενό δρομάκι που πάει σε ένα άλλο μπουρδέλο ..και τη να δω ; μια πολύ κοντούλα που με έφτανε ως στον φουτσο ..που στην Αθήνα συγκεκριμένα στην οδό κολονου που είχα πάει πριν 15 μέρες έπαιρνε 15 ευρώ εδώ ζητούσε 30..άσε που ειναι πολι κοντουλα και την εκανα απο εκει με ελαφρα ..στο γυρισμό για Καβάλα είδαμε κάτι φωτάκια πάνω στον δρόμο που έγραφε στούντιο ..εκεί έχει μια κοντούλα ( όχι πολύ ώμος ) τέλος πάντων λέω αφού έκαψα τόση βενζίνη ( έχω και μεγάλο αυτοκίνητο ) είπα δεν πάει και το παλιάμπελο ας ρίξω ένα φουτσο 35 ευρώ. παιδιά το κοριτσάκι ειναι αστέρι στο sex ..μου είπε ότι είναι 20 ετών 25 λέω εγώ και ότι είναι από την σλοβακια αν δεν κάνω λάθος μου είπε και το όνομα τις αλλά το ξέχασα .. Μάλλον βερονικα θα σας γελάσω. αυτά από δράμα και από Ξάνθη..
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν.Σήμερα 21/9/08 μετά από την απελπιστική μπουρδελοτσαρκα στην Κομοτηνή είπα να κατηφορίσω για Δράμα .στον δρόμο σταματήσαμε στην Ξάνθη τα παλιά μπουρδέλα στα γύφτικα έχουν κλήση προ πολου .μετά τις γραμμές εκεί στο γεφυράκι αριστερά στο 1 έχει μια μαυρουλα .δεν πήγα επιδη δεν είναι του γούστου μου στο 2 μια γύρο στα 35 με ένα βυζί λες και θα το πατούσε ..λίγο πιο πέρα αν γιρισεις πίσω και πας αριστερά έχει ένα άλλο που και αυτό είναι κλειστό.τελικά να μη τα πολυλογώ. φτάσαμε στην Δράμα ..στην οδό Στ Ελλάδας στο 1 χει ένα τραβεστί την έκανα με ελαφρά .στο 2 οϊμέ οϊμέ !! τη έκπληξη! αυτή που ήταν στην Κομοτηνή απέναντι από την εξπρές σέρβις ..με βαμμένο το μαλλί ξανθό.!!η λεγόμενη Ερρικα που ήταν ένα από τα χειρότερα γαμήσια που έχω κάνει ρε πούστη λέω έκανα τόσα χλμ για να δω αυτή;από το 1 μπουρδέλο ( κάτω από το τραβεστί ) έχει ένα πολύ στενό δρομάκι που πάει σε ένα άλλο μπουρδέλο ..και τη να δω ; μια πολύ κοντούλα που με έφτανε ως στον φουτσο ..που στην Αθήνα συγκεκριμένα στην οδό κολονου που είχα πάει πριν 15 μέρες έπαιρνε 15 ευρώ εδώ ζητούσε 30..άσε που ειναι πολι κοντουλα και την εκανα απο εκει με ελαφρα ..στο γυρισμό για Καβάλα είδαμε κάτι φωτάκια πάνω στον δρόμο που έγραφε στούντιο ..εκεί έχει μια κοντούλα ( όχι πολύ ώμος ) τέλος πάντων λέω αφού έκαψα τόση βενζίνη ( έχω και μεγάλο αυτοκίνητο ) είπα δεν πάει και το παλιάμπελο ας ρίξω ένα φουτσο 35 ευρώ. παιδιά το κοριτσάκι ειναι αστέρι στο sex ..μου είπε ότι είναι 20 ετών 25 λέω εγώ και ότι είναι από την σλοβακια αν δεν κάνω λάθος μου είπε και το όνομα τις αλλά το ξέχασα .. Μάλλον βερονικα θα σας γελάσω. αυτά από δράμα και από Ξάνθη..
Εγραψες! :tooth:
 

theokvla

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Συναδελφε δωσε μου πληροφοριες για την πιτσιρικα απο την Σλοβενια. Που ακριβως ειναι? ευχαριστω!  :think:
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
πρεπει να ειναι μετα το δοξατο στην γουβα ..διπλα σ,ενα μπουζουξιδικο με πινακιδα STUDIO DADAROS για ενημερωστε...
 

theokvla

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Αντε ρε παιδια καμια πληροφορια για την Σλοβακα!!!!
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ρε παιδιά δεν είμαι απο δράμα και δεν ξέρω πως αλλιώς να σας το πω. είναι λίγο μετά τις γραμμές του τρένου που πας για καβάλα γύρο στα 3με 4  χιλιόμετρα το πολλή έξω από την δράμα στο αριστερό σας χέρι.
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ειναι ενα δυοροφο σπιτι με μεγαλη αυλη ?
απεναντι απο μια βιοτεχνια ρουχων ?
σε ενα σημειο που κανει γουβα ο δρομος ?
απεναντι απο κατι τζακια ?
εχει την πινακιδα που σου ειπα ?
ελα βοηθα συναδελφε...
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ναι έχει ένα διώροφο σπίτι σε απάντησα και σε πμ. :rockon:
 

kos-red

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες πήγα στην Ερρικα και ξε νε ρω σα άσχημα, αφού ήθελα να φύγω. Η κοιλιά της έχει πέσει κιόλας, χάλια με λίγα λόγια, οπότε θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα παραπάνω που είχε κάνει το χειρότερο γαμήσι, μία από τα ίδια.
Τώρα όσον αναφορά το σπίτι έξω από το δοξάτο είναι πολύ εύκολο να το βρείτε, γιατί από κάτω έχει ένα μπουζουξίδικο και από πάνω είναι το Studio και έχει μια μεγάλη τζαμαρία με έντονο το γνωσ΄το κόκκινο φως.

Υ.Γ. Εγώ δεν έχω πάει ακόμα μόλις δοκιμάσω θα παραθέσω τις εμπειρίες μου. :rockon: :rockon:
 

kos-red

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές και φίλοι,

πήγα στο Studio έξω από το Δοξάτο, κοπέλα μικρή γύρω στα 22-23 μπορεί και πιο κάτω, όνομα Sabrina, πολύ καλό το περιβάλλον, καθαρό, καινούργια όλα μέσα και η κοπέλα είναι απλά πάρα πολύ καλή. Δεν βιάζεται να φύγει και πριν από όλα κάνει καταπληκτική πίπα.
Αυτά προς το παρόν θα ενημερώσω για την δεύτερή μου επίσκεψη. :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Μεγάλη ανανέωση στη σκηνή της πόλης!!!!Στα δυο επάνω κλασικά τραβελομάγαζα έχουμε συναρπαστικές αλλαγές.Στο Στ.Ελλάδας 2 όπου ήταν η Αφροδίτη έχουμε πια νέο αίμα και μάλλον αυθεντική γυναίκα.Ψηλή,με ξανθό μαλλί αλλά με πολύ μικρό στήθος κάτι που για μένα είναι μείον.Στο διπλανό με το νο.4 μια πλύ όμορφη με μελαχρινό καρέ μαλλί με πιασίματα και πολύ καλή περιποίηση στο δωμάτιο.Τα δυο κάτω δεν πρόλαβα να τα επισκεφθώ λόγω των ξυδιών που είχα ήδη πιει και δεν μπορούσα πια να πάρω τα πόδια μου.Συναγωνιστές,δοκιμάστε και πείτε γνώμες μήπως και ζωντανέψει λίγο το θέμα!!!
Α βρε νοτ νοτ, μ'αρεσει που ξεχωριζεις και περιγραφεις καλα...αυτη η μελαχρινη με το καρε ημουν εγω η δαναη και οχι καποια καινουργια. και παψε πια να λες το μαγαζι τραβελομαγαζο. δεν πανε μονο τετοιες εκει. χανεις επεισοδια...και οσο για τις μαυρουλες, δεν ηταν βραζιλιανες.χεστηκαν οι βραζιλιανες να ερθουν στην ερημια της δραμας. καθονται και στην πατριδα τους και κανουν βιζιτες με τους ατελειωτους τουριστες( βλεπεις, ολο το χρονο καλοκαιρι εχουν), απο τη ΝΙΓΗΡΙΑ ηταν...
Τελος παντων, ευχαριστω για τα καλα σου λογια σε προηγουμενο ποστ σου!!Αλλα να ξερεις οτι ενας λογος που δεν ερχονται πολλες γυναικες πανω στη δραμα, ειναι οτι δεν εχει δουλεια.ουτε φανταροι πατανε και ετσι δε συμφερει...αν μεγαλωνε και η προσελευση, θα ερχονταν και γυναικες. Φταιει και η κακια οικονομικη κατασταση...Οσο για τις μαυρουλες...πως θες να ειναι ορεξατες, οταν απο τα 30
ευρω που δινεις,αυτες παιρνουν στην καλυτερη περιπτωση 10ε...οι νταβατζιδες τους βλεπεις...
Σε χαιρετω κ πολλα φιλια, ΔΑΝΑΗ
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Α βρε νοτ νοτ, μ'αρεσει που ξεχωριζεις και περιγραφεις καλα...αυτη η μελαχρινη με το καρε ημουν εγω η δαναη και οχι καποια καινουργια. και παψε πια να λες το μαγαζι τραβελομαγαζο. δεν πανε μονο τετοιες εκει. χανεις επεισοδια...και οσο για τις μαυρουλες, δεν ηταν βραζιλιανες.χεστηκαν οι βραζιλιανες να ερθουν στην ερημια της δραμας. καθονται και στην πατριδα τους και κανουν βιζιτες με τους ατελειωτους τουριστες( βλεπεις, ολο το χρονο καλοκαιρι εχουν), απο τη ΝΙΓΗΡΙΑ ηταν...
Τελος παντων, ευχαριστω για τα καλα σου λογια σε προηγουμενο ποστ σου!!Αλλα να ξερεις οτι ενας λογος που δεν ερχονται πολλες γυναικες πανω στη δραμα, ειναι οτι δεν εχει δουλεια.ουτε φανταροι πατανε και ετσι δε συμφερει...αν μεγαλωνε και η προσελευση, θα ερχονταν και γυναικες. Φταιει και η κακια οικονομικη κατασταση...Οσο για τις μαυρουλες...πως θες να ειναι ορεξατες, οταν απο τα 30
ευρω που δινεις,αυτες παιρνουν στην καλυτερη περιπτωση 10ε...οι νταβατζιδες τους βλεπεις...
Σε χαιρετω κ πολλα φιλια, ΔΑΝΑΗ
αν οργανωσουμε ενα πορνοτριπ στη Δραμα εμεις οι Αθηναιοι και σασ γαμαμε μερα νυχτα για 5 μερεσ θα μαζευτειτε?
 

Επισκέπτης
αν οργανωσουμε ενα πορνοτριπ στη Δραμα εμεις οι Αθηναιοι και σασ γαμαμε μερα νυχτα για 5 μερεσ θα μαζευτειτε?

Οχι τζουτζουκο, εσας τους αθηναιους σας εχουμε και στην αθηνα. εξαλλου οι περισσοτερες κοπελες που πανε επαρχια ειναι απο αθηνα. λες να ηταν ντοπιες και να εκαναν το επαγγελμα εκει? Αρπαχτες κανουμε...παντως μπορειτε να μας πηδατε μερα-νυχτα στην αθηνα...αυτο το μερα-νυχτα με ιντριγκαρισε , ωραιο σκηνικο... :boobies:
 

speedtouch

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κανενα φρεσκο νεο απο Δραμα εχουμε;
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλη χρονια σε ολους.
η Αντζελα ειναι εκει ,αψογη οπως παντα..
 

sexolatris

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλή χρονιά σε όλους ομολογώ πως είσαστε πολλοί κατατοπιστικοί είμαι νέος εδώ και δεν ξερώ πολλά για την δράμα, ελπίζω με την βοήθεια σας να τα βγάλω κάποια άκρη διαφορετικά δύσκολα τα  πράγματα .αν και από τι φαίνεται δεν έχεις και πολλές επιλογές..
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Καλή χρονιά σε όλους ομολογώ πως είσαστε πολλοί κατατοπιστικοί είμαι νέος εδώ και δεν ξερώ πολλά για την δράμα, ελπίζω με την βοήθεια σας να τα βγάλω κάποια άκρη διαφορετικά δύσκολα τα  πράγματα .αν και από τι φαίνεται δεν έχεις και πολλές επιλογές..
ρε παιδια κανενα καλο μπουρδελο εχει η δραμα?
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες μειναμε πισω απο πληροφορηση..
Τι παιζει  Στ.Ελλαδος 4 μετα την αποχωρηση της Δαναης ?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom