Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 725
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Τώρα για Ξάνθη δες το post  μου στο αντίστοιχο θέμα.Κι εκεί μόνο δυο μπουρδέλα.....Μαύρα χάλια.Μια μαυρούλα άσχημη και μια τύπισσα με μεγάλα βυζιά όχι mature αλλά γύρω στα 30-35.Πολύ καλή κι ευχάριστη μέσα και με 25 ευρώ.Η μεγάλη μου πίκρα όμως είναι η κλειστή  Καβάλα με τα γραφικότερα μπουρδέλα στην Ελλάδα (μετά απ'αυτά της Ρόδου στην μεσαιωνική πόλη!).Θυμάμαι πριν 3-4 χρόνια εκεί έπαιζε η απόλυτη mature / fat κατάσταση!Τουλάχιστον δυο γυναίκες που ξέσκιζαν!!!Ειδικά η μία στο μπροστά ήταν 50-55 με πελώρια βυζιά αν και μιλούσε πολύ.Η άλλη πίσω στο στενό που ανέβαινες σκάλάκια για το δωμάτιο-αυτή σε περίμενε επάνω-ήταν τεράστια!Μια νταρντάνα ολκής μου έκανε τα καλύτερα γαμήσια μου σε μπουρδέλο.10000 φορές κρίμα που έκλεισαν αυτά τα μαγαζιά....Ας ανοίξουν πια σε άλλη περιοχή ρεεεεε
 

TRELOS76

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Από Ξάνθη δεν ξέρω καλά τους δρόμους. Για την τύπισσα με τα μεγάλα βυζιά (γουστάρω βυζάρες) θέλω να μου πεις . Εάν έχεις οδό (πχ όπως την Δράμα που το βρήκα εύκολα χάρη στις οδυγίες σου) .  Έψαξα και στο Old forum αλλά ΝΟΤΝοt το λένε μόνο για έναν χωματόδρομο αριστερά από τις γραμμές , πίσω από τον Μασούτη .
 

TRELOS76

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιος έγραψε ότι η τύπισσα είνα ΤΡΑΒΕΛΙ. Εσύ που πήγες , τι λες  ...........
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Είναι ακριβώς όπως τα λέει το old forum.Αμέσως μόλις περάσεις τις γραμμές για να βγεις προς το Μασούτη που είναι έξω από την πόλη στρίβεις αριστερά σε χωματόδρομο που τον προχωράς αρκετά και βγαίνεις σε δυο μπουρδελάκια .Αυτή με τις βυζάρες ήταν στο δεξιά όπως τα βλέπουμε μπαίνοντας.Εκεί για οδούς δεν ξέρω πάντως δεν είναι δύσκολο.Όσο για τραβέλι δε μου φάνηκε ΚΑΘΟΛΟΥ.Αντίθετα γούσταρα πολύ πολύ πολύ απλά τώρα δεν μου'ρχεται και πολύ καλά να κάνω 180 χλμ. για ένα έστω ωραίο γαμήσι.Παλιότερα όταν είχε τα μπουρδέλα μέσα στην γειτονιά των μειονοτήτων υπήρχε μια θεόχοντρη πουτάνα με πελώρια βυζιά,με κώλο αεροδρόμιο (γουστάρω όλα τα παραπάνω έτσι?) και το έκανα συχνά το ταξίδι Δράμα-Ξάνθη αποκλειστικά για γαμήσει και αφού είχε προηγηθεί και μια σπέσιαλ μ@λ@κία για extra αντοχές.Μιλάμε για κατηγορία 120+ κιλά!!!!Εγώ ζορίζομαι πολύ που δεν παίζουν πια τέτοιες καταστάσεις πια στα μέρη μας....
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Να και το report  από τη δραμινή μπουρδελοσκηνή.Αργότερα (μετά την επίσκεψη στις Σέρρες) κατά τις 11 το βράδυ στη Δράμα.Τρία μαγαζιά ανοιχτά.Στο κάτω το μόνο του η γνωστή μιγάδα Τζοάννα που δεν μου άρεσε καθόλου την τελευταία φορά που πήγα.Γενικά αυτό το στυλ «είμαι χαρούμενη,χορεύω κι αισθάνομαι σαν να είμαι στο καρναβάλι του Ρίο» τη στιγμή μάλιστα που φαίνεται ξεκάθαρα ότι βαριέται και μάλλον βλαστημάει και την ώρα και τη στιγμή που βρέθηκε μ?αυτήν τη δουλειά και σ?αυτήν την πόλη?..Τέλος πάντων προσπερνάω και ανεβαίνω και στα δύο επάνω τα οποία είναι παραδοσιακά τραβελομάγαζα.Στο τελευταίο πίσω δούλευε η γνωστή τρανς Αφροδίτη αλλά τώρα είχε επιγραφή «Καινούρια κοπέλα Sylvia? οπότε μπήκα να δω.Η Σύλβια είναι κι αυτή μια σοκολατένια μαυρούλα προφανέστατα όχι Αφρικανή αλλά από κάποια λατινοχώρα.Ξανθό μαλλί αλλά πολύ αδύνατο κορμάκι με πολύ μικρό βυζάκι.Ως πολύ φυσικό λοιπόν δεν κάθησα και την κάνω για το διπλανό που επίσης τραβελιάζει τα τελευταία χρόνια.Μπήκα κι εδώ γιατί κι εδώ έπαιζε καινούρια κοπέλα ονόματι «Δανάη».Δεν ξέρω αν είναι original γυναίκα αλλά αν δεν είναι δε φαίνεται καθόλου!Κοντό καρέ μαλλάκι μελαχρινό πολύ πολύ όμορφο πρόσωπο,ψηλή και με μεγάλο κώλο αλλά μικρό βυζί 2αράκι με το ζόρι 3άρι.Συγκριτικά η καλύτερη επιλογή για τα γούστα μου οπότε αποφασίζω να μπω.Στο δωμάτιο τσόντα και η Δανάη έρχεται γρήγορα.Βγάζει το μαύρο στρινγκ κι έρχεται από πάνω για γλειψιματάκια χωρίς καπότα (όχι τσιμπούκι χωρίς καπότα-άλλωστε δεν θα την άφηνα!).Μου φοράει το καπελίνο και αρχίζει η πίπα.ΑΨΟΓΗ συναγωνιστές μου!!!Με ρουφούσε 3-4 λεπτά με υπομονή , σε μεγάλο βάθος και με παιχνιδάκια της γλώσσας στο πεόνι.Πολύ ερεθιστικοί και οι αναστεναγμοί της παράλληλα.Σαν σπιτική η πίπα.Τέλεια!!!!Είχα πολλά χρόνια να ευχαριστηθώ τόσο πολύ τσιμπούκι σε μπουρδέλο.Τελευταία φορά ήταν πέρυσι το καλοκαίρι στη Λάουρα στην Αθήνα.Τέλος πάντων αφού με κάβλωσε πολύ σηκώνει το κεφάλι και ανεβαίνει μόνη της από πάνω!Αυτό με τρελαίνει και μάλιστα το έκανε και μόνη της.Αρχίζει να κουνιέται αργά και να δείχνει ότι το ευχαριστιέται κι αυτή.Μου βάζει τα βυζάκια στη μούρη,της χουφτώνω την κωλάρα κι αρχίζω να την καρφώνω έτσι πιο γρήγορα ώσπου δεν άντεξα και την έχυσα με τα χέρια μου να παίζουν με την κωλάρα της.Με λίγα λόγια παρά τα 30 ευρώ το γαμήσι ήταν τέλειο , η συμπεριφορά της πολύ φιλική κι αν συνεχίσει έτσι θα έχει πολύ κόσμο!Να λοιπόν μια καλή πρόταση και για τους φίλους από τις γειτονικές πόλεις.Τελειώνω βέβαια με την ευχή να μας έρθει και καμιά χοντρή με πολλά πολλά κιλά για μας τους fans!!!
 

TRELOS76

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Έχασα τέτοια γκόμενα ............... Δεν το πιστεύω .............  Σε είχα ρωτήσει για αυτήν από την βίλα πριν καμία βδομάδα . Και εγώ για τραβέλι δεν την είδα , αλλά είχε και πολύ σκοτάδι .....  Τhanks για το  report τεράστιε ΝΟΤΝοt  . 
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Ναι ρε Trelos76 εγώ γούσταρα τρομερά προχθές!Αρκετά κυβικά η κοπέλα χωρίς πολλές πολλές κουβέντες και στο καθήκον δυναμική!!Σαν τους παλιούς καλούς μαστόρους.Τέτοιο ωραίο γ@μήσι μου θύμισε εποχή 2001-2002 στην Καβάλα με τις τεράστιες mature και βυζαρούδες χοντρές εκεί κάτω από τα τείχη!Προσωπικά το συστήνω.Δοκιμάζεις και ακούω απόψεις
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Στην οδό Κυδωνιών, Τζοάννα καλή εμφανισιακά, πολύ βαριεστημένη όμως η μαυρούλα. Δανάη, τρανσέξουαλ του κερατά και το χειρότερο εμφάνιση κάτω του μηδενός. Οπότε οι μερακλήδες ας κοιτάξουν κάπου αλλού...κανένα υποσχόμενο στριπτηζάδικο ας πούμε με καλά κομμάτια που είναι πρόθυμα...;)
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Μεσημέρι 21.6.2007 μετά από πολλά ξύδια αλλά έλα που βρίσκεσαι στη Δράμα αγαπητέ και εκλεκτέ συνάδελφε και αγωνιστή?.Η μοναδική επιλογή είναι η μαυρούλα Τζοάννα με 30 ευρώ και από παλιό test drive  απαράδεκτη?Το ξύδι όμως έλεγε «μπες ρε μεγάλε!».Ε,μπήκε ο μεγάλος και η ίδια ξενερωtation Τζοάννα πάλι εκεί.Αυτήν τη φορά όμως η πίπα της ήταν κλάσεις ανώτερη ενώ ανέβηκε και από πάνω!ʼκουσον άκουσον χωρίς να πει κουβέντα!!!!!Για τη Δράμα είμαι σίγουρος ότι αυτό είναι πρωτάκουστο!ʼρχισε να χτυπιέται σα χταπόδι αλλά τόσο ψεύτικα που αισθανόμουν σαν νταλικέρης σε επαρχιακή οδό που δεν μπορείς να αποφύγεις τις λακούβες.Εγώ έχυσα αυτή συνέχιζε απτόητη.Μου λέει «Να κάνουμε πισωκολλητό?»και της απαντάω ότι έχυσα. «Α!Καλά» μου λέει βάζει το βρακάκι της  και από δω παν κι άλλοι?.Μεγάλη συμμετοχή όπως καταλαβαίνετε φίλοι συναθλητές?..Ευτυχώς κατεβαίνω στην Αθήνα σε μερικές μέρες σε μια προσπάθεια να ανατρέψω το σε βάρος μου σκορ.Είμαι όμως  πολύ απροπόνητος?.Λάουρα,Όλγα και Νανά έρχομαι με φόρααααααα
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Αυτήν έχουμε αυτήν εμπιστευόμαστε!!!!Ο λόγος για τη Τζοάννα τη μαυρούλα μιγάδα.Όσο και να μη γουστάρω τα λεπτά και εύθραυστα κορμάκια για άλλη μια φορά την επισκέφθηκα στις 13.8 γιατί οι @ρχιδοσακούλες ήταν γεμάτες ως το χείλος...Γελαστή αν και φανερά βαριεστημένη με λίγες κουβέντες κατευθείαν επί το έργον.Ωραία πίπα υπομονετική και βαθιά που με άφησε παρα πολύ ικανοποιημένο.Παρ΄΄αλληλα χάδια στο κορμάκι που είναι πραγματικά βελούδινο το άτιμο!!!Μετά ήρθε από πάνω και άρχισε ένα απίστευτο γρήγορο κούνημα σε βαθύ κάθισμα που είχε να μου το κάνει γυναίκα από τότε που χώρισα με μια γκομενίτσα το 1995!!!!Έχυσα τραβώντας την από τη μέση και χουφτώνοντας τα μικρά και σφιχτά βυζάκια της.Καλή επιλογή για τους λάτρεις τέτοιων σωμάτων αλλά και για μας τους υπόλοιπους όταν δεν υπάρχουν εναλλακτικές επιλογές.Πίστευα ότι δεν θα ξαναπατούσα έλα όμως που διαψεύστηκα...Α!Συνάδελφοι μια ερώτηση:Μόνο εγώ πηδάω στη Δράμα και τις γύρω πόλεις??????Για να οργανωθούμε σιγά σιγά παρακαλώ.Χειμώνας βαρύς έρχεται....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ρε Δραμινοί...η Θεά Αφροδίτη λειτουργεί ακόμα???Λέει όπως παλιά?
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Είχαμε επισκέψεις στις 6.9 στα μαγαζιά της Δράμας….Ξεκίνημα από τα δύο κάτω.Στο τέρμα πίσω η γνωστή πια Τζοάννα , βραζιλιάνα με ράστα μαλλί και πολύ βελτιωμένη σε σχέση με το ξεκίνημά της.Οφείλω να το πω και να το αναγνωρίσω αυτό παρόλο που όπως έχω αναφέρει και παλιότερα σωματικά δεν ανήκει στα γούστα μου.Βέβαια τελευταία έχει πάρει κάποια κιλά και φαίνεται πιο νταρντάνα αλλά το βυζάκι είναι πολύ μικρό….Την είδα και ντυμένη έξω και βγάζει μάτια με τον ωραίο κώλο και την exotic  εμφάνιση….Στο διπλανό τώρα που άνοιξε μετά από πολύ καιρό είχε και πάλι μια μικρούλα Βραζιλιάνα –21 χρόνων όπως είπε ο τσάτσος- αλλά δεν μου άρεσε καθόλου….Πιτσιρικάκι τελείως και δεν με τραβάνε καθόλου κάτι τέτοιες παρουσίες.Να τονίσω επίσης την βαριά μυρωδιά που κυριαρχούσε από το σαλόνι ακόμα στο χώρο….
Στα δύο επάνω τώρα που έχουν ιστορία στις τράβελ καταστάσεις το τελευταίο της Αφροδίτης ήταν κλειστό οπότε χτύπησα στο πρώτο για να δω αν είναι ακόμα η Δανάη με το καρέ μελαχρινό μαλλί.Δεν ήταν αυτή και κατά 99,9% η γυναίκα ήταν και original!Νομίζω ότι ποτέ δεν είχα δει original γυναίκα εδώ!!!Δυστυχώς η εμφάνιση ακόμα και για τα δικά μου ultra παρακμιακά γούστα ήταν απελπιστική.Μεγαλούτσικη σε ηλικία με μια αγριάδα στο βλέμμα και μικρό βυζάκι και αυτή…..Κρίμα πάντως γιατί θα ήθελα να δοκιμάσω….
Αυτό που πρέπει να πω κλείνοντας είναι ότι μια ανανέωση είναι πάντα καλή αλλά με δυο βραζιλιάνες σε 3 μαγαζιά δε βγαίνει άκρη γιατί δεν υπάρχει η παραμικρή ποικιλία.Υπάρχουν και νέες και μεγαλύτερες και χοντρές και αδύνατες όλες μπορούν να να παίξουν γιατί κάθε κατηγορία έχει τους fans της.Τέλος αυτό το 30άρι ευρώ δε χωνεύεται με τίποτα….Πρότασή μου είναι για κάποιες ώρες να υπήρχε είσοδος με 20 ή με 25 ευρώ.Κάτι αντίστοιχο με το happy hour  των τουριστικών περιοχών!!!Θα γινόταν προσκύνημα !
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Τελικά μόνο εγώ γυρνάω στα μπουρδέλα της Δράμας....Αν τα γράφω μόνο για μένα είναι δώρο-άδωρο αν κάνει επισκέψεις όμως και κανείς συνάδελφος ας κάνει έναν κόπο να μας πει τη γνώμη του....Βράδυ Σαββάτου 13.10.Τα ίδια και πάλι μετά από ένα μήνα περίπου....Η Τζοάννα η βραζιλιάνα στο πρώτο , μια ακόμη βραζιλιάνα στο διπλανό και μια μάλλον τραβ στο μοναδικό επάνω.....Κατάσταση απογοητευτική...Είμαι περίεργος αν τουλάχιστον πηγαίνουν τα φαντάρια.Βέβαια την Τζοάννα που τη δοκίμασα είναι καλή,για άλλη μια φορά όμως θα το πω ότι το 30άρι ευρώ τσούζει!
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Πριν μερικές μέρες και μετά από αρκετά ποτά και αφού είχα πολύ καιρό να κάνω επίσκεψη στα μαγαζιά της πόλης πήρα την απόφαση να ξαναανηφορίσω.Η ώρα ήταν 12 οπότε είχαν κλείσει όλα.Ανοιχτό ήταν μόνο το ένα , το πρώτο από τα δυο κάτω.Εκεί ήταν η μικρούλα βραζιλιάνα που έχω ήδη αναφέρει.Ως μοναδική επιλογή μπήκα.Ήρθε στο δωμάτιο,ξεντύθηκε και είδα το βυζάκι νο.2 και στητό.Σε πολλούς θα αρέσει σε μένα όχι.Εγώ είμαι της σχολής 4 για αρχή,5άρι και από κει και πέρα και στα γόνατα να φτάνει μέσα είμαι!!!.Κωλαράκι σφιχτό και μικρούλι ούτε αντρικό να ήταν!!!Τέλος πάντων,πίπα τόσο βαριεστημένη που κοιτούσε απέναντι τον τοίχο....Σίγουρα θα είδε όλα τα μερεμέτια ώστε να ενημερώσει τον τσάτσο να βρει κανένα μάστορα.Μετά της λέω να έρθει από πάνω.Με τα χίλια ζόρια κατάλαβε και ήρθε αλλά για λίγο και δεν με άφηνε να μπω τέρμα.Σηκώνεται και λέει πισωκολλητό.Σπάστηκα παρα πολύ κι άρχισα να την καρφώνω γρήγορα για να τελειώνουμε....Είχα ξενερώσει ελεεινά.Έχυσα κι εξαφανίστηκα.Την επόμενη φορά θα δοκιμάσω μετά από πολύ καιρό να δω τι γίνεται στην Καβάλα και μετά στην Ξάνθη γιατί φοβάμαι ότι στην Καβάλα ακόμα θα είναι όλα κλειστά όπως εδώ και 4-5 χρόνια.....Α!Αν κάποιος συναγωνιστής κάνει βόλτες στα μαγαζιά της πόλης (ή των γειτονικών πόλεων) ας κάνει μια μικρή ενημέρωση...Έχω την αίσθηση ότι μόνο εγώ γράφω πια σ'αυτό το θέμα
 

lansin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια, ειμαι καινουριος εδω.. για κατατοπιστεμε λιγο. Αυτο το μαγαζι που ειπατε οτι ειναι πανω στο δρομο προς Δοξατο, λειτουργει ακομα; Μπορειτε να δωσετε ακριβες στιγμα ερχομενος απο Καβαλα;
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Φίλε lansin το μαγαζί που ρωτάς δε λειτουργεί απ'όσο βλέπω εδώ και πολλούς μήνες.Όπως ερχόσουν από Καβάλα περνούσες τη διασταύρωση του Δοξάτου και μέσα στην ελαφριά λακούβα που κάνει ο δρόμος έμπαινες δεξιά.Όπως βλέπεις χρησιμοποίησα παρελθοντικούς χρόνους.Αν κάνεις βόλτες όμως στα μαγαζιά της πόλης περιμένουμε report!
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Απογευματινή βόλτα στα μαγαζιά της πόλης.Τελικά μια φορά το μήνα κάνω την κατάθεσή μου.Τα δύο κάτω ήταν κλειστά (αυτά με τις Βραζιλιάνες).Κρίμα γιατί τα 2 επάνω φημίζονται για την τραβελότητά τους....Στο τελευταίο πίσω η γνωστή Αφροδίτη...Δεν μπήκα,άλλωστε και τα 35 ευρώ τσούζουν.Στο διπλανό ήταν επίσης μια ίδια περίπτωση αλλά έπρεπε να μπω!Πολύ στητό ψεύτικο βυζί 3αράκι,σφιχτό κωλαράκι και χειλάρες!Ήρθε γρήγορα στο περιποιημένο δωμάτιο όπου έπαιζε τσόντα στην τηλεόραση και μου έφερε τα βυζιά στο στόμα.Άφηνε χάδια στην πλάτη και στα κωλομέρια και μιλούσε βρώμικα.Μου έκανε μια φ ο β ε ρ ή πίπα και όταν τη ζήτησα επάνω μου με καβάλησε και άρχισε να χτυπιέται!Δεν άντεξα και πολύ και εκσφενδόνισα την απαιτούμενη ποσότητα!Το ευχαριστήθηκα παρα πολύ και χαλάλισα και τα 30 ευράκια που όμως,όπως και να το κάνουμε δεν παύουν να είναι π ο λ λ ά λεφτά
 

mpourdeleon

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
θα ηθελα απο τον not-not καποιες περισσοτερες πληροφοριες για το που ειναι αυτα τα μαγαζια αν ερθω απο θεσσαλονικη.Αυτη που πηρες ειναι βραζιλιανα?Ευχαριστω προκαταβολικα.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Φίλε mpourdeleon έυχαρίστως να σου δώσω πληροφορίες αλλά νομίζω ότι πριν ζητήσει κάποιος πληροφορίες πρέπει αφενός να προσφέρει κι ο ίδιος και αφετέρου να ρίχνει και μια ματιά σε προηγούμενα posts.Αν λοιπόν πας μια σελίδα πίσω θα δεις αναλυτικές οδηγίες για το πως θα βρεθείς στα μαγαζιά της πόλης αλλά και πολλές κριτικές μου για τη βραζιλιάνα που ζητάς.Μην τα θέλεις λοιπόν όλα έτοιμα όπως και πολλοί συναθλητές στο site.Ρωτάμε αφού ψάξουμε και τελικά δε βρίσκουμε αυτό που θέλουμε.Μ'αυτό τον τρόπο όλοι κερδίζουμε χρόνο και δεν επαναλαμβάνονται συνεχώς οι ίδιες συζητήσεις στο forum....Να σου πω πάντως ότι από τις τελευταίες φορές που  επισκέφθηκα την βραζιλιάνα έμεινα πολύ ικανοποιημένος παρόλο που δεν είναι σωματικά του γούστου μου
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Νέες αφίξεις!!!!Στα δύο μαγαζιά που είναι στην κάτω μεριά έχουμε καινούριες κοπέλες.Στο πρώτο όπως μπαίνουμε μια μικρούλα ξανθιά αδύνατη που παρουσιάστηκε φορώντας ένα άσπρο μπουρνούζι.Πολύ όμορφη με πολύ μικρά βυζάκια οπότε δεν μπορώ να την τιμήσω....δεν μου αρέσουν οι μικρούλες και οι αδύνατες βλέπεις συναθλητή μου.Στο δεύτερο τώρα έμεινε η πινακίδα που λέει ότι δουλεύει η Βραζιλιάνα Τζοάννα αλλά δεν ήταν αυτή και ήταν μια άλλη λατίνα και πάλι πολύ μαύρη όμως και όχι μιγάδα και πολύ πολύ αδύνατη έντονα βαμμένη και γελαστή...Για τα γούστα μου όμως και για τα 30 ευρώ μου δεν είναι καμία από τις δύο δυστυχώς.Για άλλη μια φορά το λέω πως η έλλειψη ποικιλίας είναι εμφανέστατη στην πόλη.Δε νομίζω όλος ο κόσμος να γουστάρει μικρούλες και λεπτούλες σαν μπιμπελό.Που είναι εκείνα τα ωραία χρόνια με τις νταρντάνες με τα πελώρια βυζιά που ανέβαιναν επάνω σου και κελαηδούσες για δυο μέρες!!!Αχ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom