Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 725
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Βόλτα στις 29.1 βράδυ.Ένα μαγαζί ανοιχτό το τελευταίο στην κάτω σειρά εκεί όπου παλιότερα ήταν η Τζοάννα.Μου παρουσιάζει ο τσάτσος μια κοπέλα «23 χρόνων» σύμφωνα με τα λεγόμενά του η οποία εμφανίστηκε με το σουτιέν , με μπλουτζήν και με μπότες καουμπόικες!!!Αδύνατη,ξανθιά αλλά έπρεπε να πηδήξω μια που τα ξύδια είχαν κάνει τη δουλειά τους.Μπήκε στο δωμάτιο,έβγαλε πρώτα τις μπότες,μετά το παντελόνι της και ξάπλωσε δίπλα μου παίζοντας το πουλί μου.Έβαλε προφυλακτικό και άρχισε να με ρουφάει πολύ καλά και αρκετά βαθιά.Το μεγάλο συν είναι οι περιμετρικοί καθρέφτες έτσι ώστε την έβλεπα να μου τον παίρνει στο στόμα οπότε μετά από ένα πεντάλεπτο ρούφηγμα ήμουν έτοιμος.Και τώρα η έκπληξη:Χωρίς να της πω τίποτα ή χωρίς να ρωτήσει τι στάση θέλω με καβαλάει και μάλιστα ανάποδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πρώτη φορά σε μπουρδέλο φίλοι μου!!!!Έπαθα πλάκα !!Έβαλε στην άκρη τον στρίνγκο και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει!Είχα θέα το αχλαδωτό κωλαράκι της και μετά από μερικά χτυπήματα έχυσα και αισθάνθηκα να στραγγίζω.Απλά ενώ ακόμα έχυνα αυτή βγήκε κι άρχισε να φοράει παντελόνι και μπότες…Ήταν πάντως ένα από τα ωραιότερα και πιο απροσδόκητα γ@μήσια στην καριέρα μου.Ο τσατσούλης μου είπε ότι ήταν μόνο για εκείνη τη μέρα και ότι θα έχει καινούρια κοπέλα στη συνέχεια.Θα επισκεφθώ και πάλι για νεότερα.Πάντως αν μείνει στην πόλη αυτή η κοπέλα (αν δεν κάνω λάθος «Τζένη») θα κάνει πάταγο!!!!Και το λέω εγώ που είμαι δηλωμένος fan των μεγάλων και παχουλών….
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Δεύτερη συνεχόμενη περιήγηση στις 30.1 για να δω ποια θα είναι η καινούρια του δεύτερου μπουρδέλου.Μπαίνω μου λέει ο τσάτσος ότι είναι 20 χρόνων η κοπέλα και βγαίνει ....Όντως μικρή,μελαχρινή με βυζάκι βέβαια νο.3 αλλά .....κουτσοδόντα αδέρφιααααα!!!Φεύγοντας βέβαια με ενημέρωσε ο τσάτσος ότι η προηγούμενη κοπέλα -αυτή που περίεγραψα στο προηγούμενο post που κάθησε επάνω μου ανάποδα- θα είναι στο μαγαζί από Δευτέρα.Πηγαίνω στο διπλανό που ήταν ανοιχτό.Έχει αρκετό καιρό που δουλεύει η ξανθούλα με το όμορφο πρόσωπο που εμφανίζεται με το μπουρνούζι στον κόσμο.Αυτήν τη φορά είπα να τη δοκιμάσω.Ήρθε γρήγορα στο δωμάτιο κα έβγαλε μπουρνούζι αλλά και εσώρουχα.Βυζί νο.1 -για να μην πω 1/2- ,σφιχτό και νεανικό κορμάκι και ωραία χάδια αν και κάποιες φορές με πόνεσε.Η πίπα της ήταν συμπαθητική αλλά ανυπόμονη και αρκετές φορές σταματούσε και μου τον έπαιζε με το χέρι αλλά παρα πολύ γρήγορα με αποτέλεσμα να δεινοπαθεί η πούτσα....Της το είπα ότι πονάω και το χαλάρωσε το πρόγραμμα και με πιο υπομονετική πίπα μου τον σήκωσε όπως έπρεπε.Της ζήτησα να έρθει από πάνω και κάθησε με τη μία.Το αδύνατο κορμάκι της χτυπιόταν πολύ ωραία αλλά ξενέρωσα με το τόσο μικρό βυζάκι και δεν μπορούσα να χύσω εύκολα....Με τα ζόρια και μετά από πολύ χτύπημα ήρθε η έκρηξη...Γενικό συμπέρασμα:Πολύ όμορφη κοπέλα , καλή συμπεριφορά, μέτριο γ@μήσι εκτός πια κι αν κάποιος είναι φαν των τόσο αδύνατων.Να πω ότι η κοπέλα είπε πως είναι από τη Σλοβακία ενώ ΠΡΟΣΟΧΗ : η ταρίφα στο μαγαζί είναι 35 ευρώ που δεν το λέει ο τσάτσος από την αρχή.Μάλλον δεν πρόκειται να ξαναπάω.Η αναλογία δεν είναι συμφέρουσα.Μια καλύτερη επιλογή είναι για μένα -αν και πολύ μακριά από τα γούστα μου- η κοπέλα με το τζην και τις μπότες στο διπλανό μαγαζί.Το θετικό της όλης κατάστασης είναι αν όχι τίποτα άλλο ότι τουλάχιστον έχουμε κάποια κίνηση με new entries  και αποχωρήσεις
 

kos-red

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Επιτέλους βρηκα το forum που εψαχνα.
NOTNot και εγω από Δράμα λάτρης των κοριτσιών επί πληρωμή.
Αλλά όχι των σπιτιών, πιο πολύ των μαγαζιών (ΚΟΛΏΜΠΑΡΑ) με κορίτσια, δηλ. 100€ την βραδιά και βάλε.
Απλά επειδή σε βρίσκω πολύ ενημερωμένο λεω να ασχοληθώ και με αυτό το άθλημα.
Λοιπόν όσο αναφορά το σπίτι έξω από το Δοξάτο (εκεί από κάτω τώρα θα γίνει σκυλάδικο μποζούκια, για να δείξουμε και πόσο ενημερωμένοι έιμαστε)η κοπέλα πάει όποτε γουστάρει, δηλ. είναι ακόμα εκεί μόνο όταν έχει φως και μέχρι τις 23:00
Θα τα λεμε.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Να καλωσορίσω πρώτα τον kos-red και να πω ότι φαίνεται πια να κινείται κάτι στα μαγαζιά της πόλης.Στο δεύτερο από τα κάτω μαγαζιά σχεδόν κάθε εβδομάδα έχουμε καινούρια κοπέλα.Πριν λίγες μέρες μετά από μεσημεριανά ούζα πήγα με φόρα για να πηδήξω όποια κι αν ήταν.Ήταν η Τζοάννα η παλιά μαυρούλα που όμως μου έκανε ωραιότατο γ@μήσι.Απλά....μικρά βυζάκια και ξενέρωτη παρουσία.Στο δωμάτιο όμως πολύ περιποιητική!Έχω πετύχει μια αντρογυναίκα αφράτη αλλά δεν είχα λεφτά.Πέτυχα μια μικρούλα ονόματι Χριστίνα  και σύμφωνα με τα λεγόμενα του τσάτσου 22 χρ.Βέβαια τόσο  μικρή και άβυζη και άκωλη δεν υπάρχει περίπτωση να της αφήσω το 30 άρι....
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Μεγάλη ανανέωση στη σκηνή της πόλης!!!!Στα δυο επάνω κλασικά τραβελομάγαζα έχουμε συναρπαστικές αλλαγές.Στο Στ.Ελλάδας 2 όπου ήταν η Αφροδίτη έχουμε πια νέο αίμα και μάλλον αυθεντική γυναίκα.Ψηλή,με ξανθό μαλλί αλλά με πολύ μικρό στήθος κάτι που για μένα είναι μείον.Στο διπλανό με το νο.4 μια πλύ όμορφη με μελαχρινό καρέ μαλλί με πιασίματα και πολύ καλή περιποίηση στο δωμάτιο.Τα δυο κάτω δεν πρόλαβα να τα επισκεφθώ λόγω των ξυδιών που είχα ήδη πιει και δεν μπορούσα πια να πάρω τα πόδια μου.Συναγωνιστές,δοκιμάστε και πείτε γνώμες μήπως και ζωντανέψει λίγο το θέμα!!!
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μπραβο συναγωνιστες..
χαρη σ,αυτα που γραψατε βρηκα τα σπιτακια και περασα καλα στο πανω με το  Νο 2(το μονο που ηταν ανοιχτο μεσημερι ).
Η Αντζελα λοιπον...( πολυ καλη ,αριστη ) μετα την πιτα ..το ιεραποστολικο και το πισωκολητο εκανε τον καουμποι μεχρι που ακουστηκε ενα κρακ..και μετα αλλο ενα.. ( μαλλον εσπασαν δυο ξυλα απο το κρεββατι ) που δεν επηρεασαν καθολου την ολη κατασταση που τελειωσε ενδοξα με φραπε...

 

kos-red

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά όπως είχα πει και στο πρώτο μου post εγώ ακόμα (δυστυχώς) δεν έχω πάει σε κανένα από τα "πάνω-κάτω" μαγαζιά αλλα πήγα τελευταίως σε ένα κωλομπαρο πίσω από γνωστη αντιπροσωπεία αυτοκινήτων έξω από Δοξάτο-Δραμας και πήρα μια ολλανδέζα άλλο πράμα. Αλλα και τα 100 + 30 ξενοδοχείο πονάνε.
Μιλάμε για πολλά γούστα όμως. Από πίπα ιεραποστολικό πισωκολλητό και το καλύτερο δίνει και κώλο. ναι ναι με τόσα λεφτά αυτό έλειπε
Για περισσότερα σε λίγες μέρες που θα επισκεφθώ και τα σπίτια.
Αγωνιστικούς χαιρετισμους
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Paidia opos eixa pei kai sto proto mou post ego akoma (distixos) den exo paei se kanena apo ta "pano-kato" magazia alla piga te;eytaios se ena kwlomparo piso apo gnosti antiprosopoia aytokinhton ekso apo Doxato-Dramas kai pira mia olandeza allo pramma. Alla kai ta 100 + 30 ksenodoxeio ponane.
Milame gia polla gousta omos. Apo pipa ierapostoliko pisokolito kai to kalytero dinei kai kwlo. nai nai me tosa lefta ayto elepipe
Gia perissotera se liges meres pou tha episkeytho kai ta spitia.
Agwnistikous xairetismous!!!

Τα Greeklish απαγορεύονται.
Ξαναγράψε το κείμενο στα Ελληνικά πριν σου βάλουν χέρι
 

kos-red

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Sorry για greklish δεν το ήξερα.
Παιδιά όπως είχα πει και στο πρώτο μου post εγώ ακόμα (δυστηχώς) δεν έχω πάει σε κανένα από τα "πάνω-κάτω" μαγαζιά αλλά πήγα τελεταίως σε ένα κωλόμπαρο πίσω από γνωστή αντιπροσωποία αυτοκινήτων έξω από το Δοξάτο Δράμας και πήρα μία Ολανδέζα άλλο πραγμα. Αλλά και τα 100 + 30ξενοδοχείο πονάνε.
Μιλάμε για πολλά γούστα όμως. Από πίπα ιεραποστολικό πισωκολιτό και το καλύτερο δίνει και κώλο. ναι ναι με τοσα λεφτά αυτό έλειπε να μην δώσει.
για περισσότερα σε λίγες μέρες που τηα επισκευθώ και εγω τα σπίτια.
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!!!!!!

 

kos-red

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές Δραμινοί και μη,

Παρασκευή 04-04-2008 και ώρα 20:45 πήγα στο μαγαζί κάτω γωνία δεξιά. Μέσα ένα πουστράκι ψηλό μου ανοίγει και μου λέει "καλώς το παλικάρι". Μέσα κάθεται ένας χοντρός πίνοντας καφέ, το πουστράκι φωνάζει την κοπέλα ονόματος Τζένη να τη δω αν μου αρέσει. Μου άρεσε γιατί γουστάρω έτσι μικροκαμωμένες όπως ήταν αυτή. Ζητάω να γίνει η πράξις prive δηλαδή +20€ και σύνολο παραμονής στο δωμάτιο 20 λεπτά.
Παιδιά 20 λεπτά ξενερώματος είχα πολύ καιρό να βιώσω, η γκομενίτσα καλή αλλά μπήκε μέσα λες και ήταν να με λούσει κομωτήριο. Πίπα τίποτα, γαμίσι τίποτα όλα τίποτα. Αφού δεν μου σηκωνόταν και καλά και με ρωτούσε αν έχω κάποιο πρόβλημα, τι να της πω ότι είσαι εσύ? Δεν κάθεται και από πάνω σκεφτόμουν ότι και τα 50€ που έδωσα πήγαν χαμένα οπότε τι τα θες. Τελος πάντων έχυσα μόνο με το χέρι της και εφυγα. ξανά δεν νομίζω εκεί. Δεν ξέρω τώρα στη βίλα τι παίζει.
Τα λέμε στην  επόμενή μου επίσκεψη.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Πριν 2-3 μέρες και μετά από ούζα επίσκεψη στα μαγαζιά της πόλης.Ήταν μεσημεράκι και δεν ήταν ανοιχτά εκτός από το τελευταίο επάνω στο οποίο ήταν η Άντζελα.Πέρασα γιατί δεν είχα άλλη επιλογή παρόλο που δεν είναι καθόλου του γούστου μου σωματικά.Ψηλή και όμορφη,πολύ φιλική αλλά σχεδόν ανύπαρκτο βυζί κάτι που με απωθεί.Παρόλα αυτά όπως προείπα πέρασα γιατί έπρεπε απαραιτήτως να αδειάσω το φορτίο μου.Ήρθε γρήγορα στο δωμάτιο ξεντύθηκε και μου άρχισε μια πολύ καλή πρέπει να πω πίπα βαθιά και φιλότιμη και για αρκετή ώρα.Όταν ήμουν έτοιμος της ζήτησα να έρθει από πάνω αλλά αρνήθηκε.Σ'αυτό το σημείο πάντα ξενερώνω και η υπόλοιπη επίσκεψη εξελίσσεται σε αγγαρεία.Η κανονικό ή πισωκολλητό μου είπε και κατέληξα με βαριά καρδιά (και αρχίδια) στο δεύτερο.Στήθηκε ωραία και την κάρφωσα για αρκετή ώρα πιάνοντας και τα σχεδόν αόρατα στηθάκια της....Στο τελείωμα ντύθηκε και εξαφανίστηκε....Έφυγα απογοητευμένος γιατί δίνοντας 30 ευρώ θα ήθελα να κάνω τη στάση που με ερεθίζει περισσότερο.Άλλωστε το πιο πιθανό είναι να τελειώσω γρηγορότερα οπότε και για την κοπέλα θα είναι καλύτερα....Κρίμα
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Βράδυ Τρίτης μετά από αρκετά ξύδια αποφάσισα να επενδύσω στα μαγαζιά της πόλης.Φτάνω 12 παρά 10 στα μπουρδέλα και το μοναδικό ανοιχτό ήταν της Άντζελας που ούτως ή άλλως δεν θα την τιμούσα για τους λόγους που έχω αναφέρει σε προηγούμενο post μου.Ακόμα και να ήθελα να την τιμήσω όμως μέχρι να παρκάρω το φωτάκι του μαγαζιού της έσβησε και μας έφαγε το μαύρο σκοτάδι!!!Το διπλανό με τα travels ήταν κλειστό.Αν είχε τη Δανάη θα έμπαινα…Κατεβαίνω στα δύο κάτω της οδού Παπαργύρη έστω για την μικροκαμωμένη Τζένη.Αγαπητοί μου συναθλητές….άπαντα κλειστά…..Σκοτάδια μαύρα…..Έμεινα with the dick in my hand  που λέμε κι εδώ στη Β.Ελλάδα.Γύρισα άπρακτος στο σπίτι αναπολώντας τα χρόνια που έζησα στην Αθήνα ή στη Θεσσαλονίκη που ανά πάσα στιγμή τόσα κιλά καύλας μπορούσαν να βρουν εκτόνωση…Κρίμα και πάλι κρίμα.Να ξέρετε πόσο σκέφτομαι τα έρμα τα φάνταρα της πόλης…Πρέπει να έχουν γίνει επιστήμονες της μαλακίας
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Με πείσμα ασταμάτητο χθες βράδυ (Τετάρτη)ξαναπέρασα γύρω στις 23.30 από τα μαγαζιά της πόληα αλλά αυτήν τη φορά μόνο για τα δύο κάτω.Ούτως ή άλλως το ένα από τα δύο επάνω φαίνεται αν είναι ανοιχτό και χθες ήταν και πάλι κλειστό.Στα δύο κάτω λειτουργούσε μόνο το ένα που έχει πινακίδα Τζένη.Ήταν μια κοπελίτσα μάλλον Ρωσίδα αν κρίνω από την προφορά,μικρή και μελαχρινή με όμορφο πρόσωπο και κορμί που συναντάς πολύ συχνά.Κοντούλα με βυζάκι νο.2 και κωλαράκο ελαφρώς πεταχτό.Είχε όμως πολλή κίνηση το μαγαζί και ακόμα και την ώρα που πήγα την περίμενα τουλάχιστον ένα τέταρτο για να βγει από το δωμάτιο!!!Το ενθαρρυντικό της υπόθεσης είναι ότι και το διπλανό μαγαζί ή άνοιξε ή θα ανοίξει γιατί είχε κι αυτό πινακίδα με όνομα "Γιάννα" και μάλιστα με τις ώρες της να είναι 12 μεσημέρι με 1 το βράδυ.Αν είναι και νταρντάνα ή βυζαρού ή μεγαλούτσικη βλέπω να γίνομαι μεγαλοκαταθέτης!!!!
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Γεια σας .Είμαι ο πεισματάρης επισκέπτης της γειτονιάς σας.
Και σήμερα το βράδυ (Πέμπτης) επισκέφθηκα τα μαγαζιά της πόλης αφού πρώτα φρόντισα να γίνω σαύρα από τα ξύδια….Πρώτα απ’όλα έχω να παραρτηρήσω ότι όποτε και να πήγα σε μπουρδέλο στη Δράμα πάντα μα πάντα υπήρχαν έξω παρκαρισμένα αυτοκίνητα με πινακίδες Καβάλας.Αυτό δείχνει ξεκάθαρα την μεταναστευτική πολιτική που ακολουθούν οι συνάδελφοι και γείτονες.Μάλιστα χθες από περιέργεια πέρασα από την Καβάλα και τα μπουρδέλα της φυσικά παραμένουν κλειστά και αμπαρωμένα και μάλιστα αυτά τα υπέροχα παλιά γραφικά σπιτάκια κάτω από τα τείχη κατοικούνται πια ….Στο ένα όπου ήταν μια τουλάχιστον 50άρα (με βυζιά 5άρια όμως!) τώρα υπάρχει πινακίδα «Μην ενοχλείτε,οικογένεια….).Τέλος πάντων αυτά με την Καβάλα περνάω στο προκείμενο.Πήγα στο κάτω μπουρδέλο που ήταν και το μοναδικό ανοιχτό.Η κοπελίτσα ήταν μελαχρινή με μαύρα εσώρουχα,κοντούλα με βυζάκι δύσκολα νο.2 και με φουσκωτό κωλαρίνι.Μιλούσε ελληνικά ελάχιστα αλλά ευτυχώς γελάσαμε με διάφορες μαλακίτσες που της έκανα οπότε συνεννοηθήκαμε!Ξεντύθηκε , με τα ελάχιστα ελληνικά της με χαιρέτησε και ξάπλωσε επάνω μου και άρχισε με φιλιά στο λαιμό και στις ρώγες.Με άφησε να της χαϊδεύω τα μπούτια και την πλάτη και με κάβλωσε παρα παρα πολύ με αποτέλεσμα να μην προλάβω πίπα!!Δεν πειράζει όμως.Προσπαθούσε να ανοίξει το προφυλακτικό και παιδεύτηκε παρα πολύ αλλά όταν άρχισα να την πειράζω , άρχισε κι αυτή να γελάει και έτσι γελαστή έρχεται και κάνει αυτό ακριβώς που γουστάρω.Ήρθε και κάθισε με τη μία επάνω  μου!Αφού με βλέπεις,ότι δεν αντέχω πολλά πολλά κόλπα , κάνε μου αυτό που με στέλνει και ξεμπλέκεις κι εσύ μια ώρα νωρίτερα.Το αναφέρω ειδικά για αυτές που αρνούνται στάσεις.Τέλος πάντων μετά από αρκετά κουνήματα ήρθε ο πυροβολισμός και γελαστοί κι ου δυο ντυθήκαμε και φύγαμε.Συμπέρασμα?Καλή διάθεση και πλάκα ώστε και η κοπέλα να το διασκεδάζει λίγο μαζί μας…. Δεν τραβάει και λίγα με τον κάθε τρελαμένο συνάδελφο.Πρέπει να το σκεφτόμαστε κι αυτό…Από αύριο με πληροφόρησε η τσατσάκα ότι θα υπάρχει καινούρια κοπέλα.Εγώ θα λείπω οπότε όποιος συνάδελφος κάνει επίσκεψη καλό θα ήταν να μας ενημερώσει για την νέα άφιξη
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Ενημερώνω τους αγαπητούς συναδέλφους ότι σήμερα και μετά από απογευματινή επιδρομή στα δυο κάτω bourdels έχουμε ανανέωση.Στο πρώτο που άνοιξε μετά από καιρό ήταν μια (πολύ) νεαρή μελαχρινή ονόματι Γιάννα με μικρά βυζάκια και έξαλλο μαύρο ντύσιμο.Ωραίο προσωπάκι,γελαστό και κάνει εύκολα κλικ στον φανατικό μπουρδελοmaster.Εγώ μάλλον δεν είμαι απ'αυτούς γιατί ως γνωστόν με ενθουσιάζουν οι μεγαλύτερες ηλικίες και τα περισσότερα κυβικά.Στο δεύτερο ήταν μια επίσης νεαρή ονόματι Αλεξάνδρα με βαμένα ξανθά μακριά μαλλιά με λίγο μεγαλύτερα βυζιά σε σχέση με τη Γιάννα και 2-3 κιλά παραπάνω.Φυσικά ούτε εδώ μπορούσα να καταθέσω το ιερό (έτσι όπως έγιναν τα πράγματα...)30άρι μου κι έφυγα άπρακτος.Ανοιχτό ήταν και το κλασικό travel shop της Στ.Ελλάδος και αν δεν έβρεχε θα έκανα κι εκεί μια επιτόπια έρευνα.Την αφήνω λοιπόν για αύριο...Αν κάποιος συναθλητής έχει επισκεφθεί τις καινούριες παρουσίες ας κάνει έναν κόπο να μας τις παρουσιάσει.
 

kos-red

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι και πάλι πίσω, έλειπα για λίγο καιρό παιδιά είμουν στην Ισπανία, εκεί να δείτε γούστα και μαγαζιά. Βέβαια θα μου πεις εδώ στην Δράμα που είμαστε τι να σου κάνει.
Λοιπόν επιφυλάσομαι για σήμερα ή αύριο βραδάκι για επισκέψεις και στα πάνω και στα κάτω και θα ενημερώσω. :rockon:
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι ενημερώνω : Για άλλο ένα μεσημέρι/απόγευμα επίσκεψη στα γνωστά μαγαζιά της πόλης.Στα δύο επάνω (οδός Στ.Ελλάδας) δεν πηγαίνω για πολλούς και διάφορους λόγους που έχω αναφέρει πολλές φορές σε προηγούμενά μου posts.Η σημερινή μου επίσκεψη μετά καταθέσεως έγινε στο δεύτερο από τα δύο της οδού Παπαργύρη.Έτσι κι αλλιώς το πρώτο ήταν κλειστό….Μπαίνω λοιπόν στο δεύτερο και ήταν μια ελληνίδα με μελαχρινό μακρύ μαλλί και αρκετά μεγάλη περιφέρεια –κάτι που γουστάρω!- πολύ ψηλή και εντυπωσιακή και με μικρά στήθη.Γελαστή και αεράτη με έκανε να να μπω με τη μία στο δωμάτιο.Πριν προλάβω καλά καλά να ξεντυθώ εμφανίστηκε γελαστή και με όρεξη για κουβέντα.Αν η κοπέλα έχει τον τρόπο της της αυτό δεν με ενοχλεί καθόλου.Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση το θεωρώ αδιακρισία και δεν μπαίνω καν στην κουβέντα.Έβγαλε το κραγιόν για να μην αφήσει ίχνη(!)και άρχισε να τρίβεται πάνω μου.Ένιωθα τη φαρδιά της λεκάνη να αγγίζει τα πόδια μου και τα μικρά της βυζάκια να κάνουν κεφαλοκλείδωμα σε όλη την πουτσοπαρέα.Με ρώτησε αν θέλω στοματικό ή απευθείας σεξ.Αφού δεν σηκώθηκε ο νεαρός εννοείται ότι της ζήτησα πίπα.Ήταν παρα πολύ καλή και οφείλω να το τονίσω αυτό γιατί έχω φύγει πολύ δυσαρεστημένος από τις τελευταίες μου επισκέψεις.Βαθιά και επίμονη πίπα που ανόρθωσε γρήγορα το ηθικά μου.Της ζήτησα να έρθει από πάνω και…..για άλλη μια φορά έχασα……Βέβαια μου είπε ευγενέστατα ότι για λίγες μέρες της το απαγόρεψε ο γιατρός οπότε σέβομαι και τη διάγνωση αλλά και τον τρόπο.Η ολοκλήρωση του έργου ήρθε ιεραποστολικά χαϊδεύοντας τα μίνι βυζάκια και το (πολύ) απαλό της δέρμα ενώ και τα βογκητά που έπαιζαν ήταν πολύ πειστικά και αν όχι τίποτα άλλο τουλάχιστον έφτιαχναν κλίμα….Η πλημμύρα ήρθε αναπόφευκτα και πραγματικά άξιζε αλλά και έπιασε τόπο το 30άρι.σε κάποια επόμενη επίσκεψη ελπίζω να την δω και πως καβαλάει γιατί αν κρίνω από τη σημερινή συνεδρία τότε στην αγαπημένη μου στάση είναι σίγουρο ότι θα με στείλει!Πολύ καλή επιλογή λοιπόν για τα γούστα μου και για όσους δεν έχουν πρόβλημα με τα κάπως παραπάνω κιλά.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Απογευματινή επίσκεψη στα μπουρδέλα χωρίς να έχουν προηγηθεί ούζα.Τα δύο κάτω κλειστά (της οδού Παπαργύρη).Στα δύο της Στ.Ελλάδας τώρα.Το πρώτο που είναι τραβελομάγαζο το άφησα για β’ επιλογή.Είπα να δω πρώτα ποια είναι αυτή η καινούρια η Έρρικα όπως λέει η πινακίδα απ’έξω.Μπήκα λοιπόν και με υποδέχτηκε η γελαστή μελαχρινή Έρρικα εξ Ουγγαρίας.Πολύ καλά ελληνικά,φιλικότατη συμπεριφορά και κάτι στηθάκια όνειρο.Όσοι γουστάρουν τα βυζάκια σε στυλ πορτοκαλιού εδώ θα γουστάρουν.Περισσότερες λεπτομέρειες έχω στην κριτική του μαγαζιού
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Απογευματινή επίσκεψη στα μπουρδέλα χωρίς να έχουν προηγηθεί ούζα.Τα δύο κάτω κλειστά (της οδού Παπαργύρη).Στα δύο της Στ.Ελλάδας τώρα.Το πρώτο που είναι τραβελομάγαζο το άφησα για β’ επιλογή.Είπα να δω πρώτα ποια είναι αυτή η καινούρια η Έρρικα όπως λέει η πινακίδα απ’έξω.Μπήκα λοιπόν και με υποδέχτηκε η γελαστή μελαχρινή Έρρικα εξ Ουγγαρίας.Πολύ καλά ελληνικά,φιλικότατη συμπεριφορά και κάτι στηθάκια όνειρο.Όσοι γουστάρουν τα βυζάκια σε στυλ πορτοκαλιού εδώ θα γουστάρουν.Περισσότερες λεπτομέρειες έχω στην κριτική του μαγαζιού
Αυτη η Ερρικα απο την Ουγγαρια ειναι ακομη στην Δραμα
Ξέρει κανείς?
 

tsakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει  τίποτε καλό  στην  ΔΡΑΜΑ ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom