Νέα

Άνοιγμα λογαριασμού για ενίσχυση ορφανών παιδιών!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μα καλά, κάθεστε και ασχολείστε με τον τιτανοτεράστιο;;;;;;

Τίποτε δεν χρειάζεται για να ανοίξει λογαριασμός. Ούτε δικηγόρος ούτε τίποτε.

Το θέμα είναι σε ποιανού το όνομα θα ανοίξει ο λογαριασμός και ποίοι θα είναι συνδικαιούχοι. Διότι δεν υπάρχει κάποιο νομικό πρόσωπο το οποίο θα ανοίξει τον λογαριασμό.
Ούτε μπορεί ο Τιτανοτεράστιος να ιδρύσει κάποιο σωματείο. Αυτό θέλει πρωτοδικείο κλπ, κλπ, κλπ.

Και άντε και το λύσαμε το θέμα του δικαιούχου του λογαριασμού.
Ποιός αποφασίζει ΠΟΥ θα πάνε τα λεφτά;

Εγώ πάντως βλέπω να έχει χασούρα ο Τιτανοτεράστιος στο Στοίχημα και να θέλει να ρεφάρει.......
Σε δύσκολες εποχές ζούμε.......
να ορισουμε ενα οριο για το ποσο που θα μπορει να δεχτει ο λογαριασμος και ο τεραστιος να μας παραδωσει μια εγγυητικη και δύο δίγραμμες..
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ρε συ, με ενα ευρω αν πραγματικα το θελεις και δεν περιμενεις καποιον αλλον να σε 'οργανωσει', μπορεις και παλι να κανεις πολλα. ξερεις ποσοι ψαχνουν σε σκουπιδια? με μια σπανακοπιτα τους βοηθας πολυ..
τεσπα, αααααν γινει κατι, εννοειται οτι μπορω...

αντε μη μεινει απλα σα σκεψη, κουνηθειτε πφ πφ
1.ναι οκ...το ξερουμε αυτο ρε μπεμπα...αλλα εγω ειμαι πολυ ροζ...μενω στην καλη σκεψη κ οχι στην κακη προθεση...
2.μη χαιρεσαι...προηγουμαι  γτ ειμαι ανεργη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μα καλά, κάθεστε και ασχολείστε με τον τιτανοτεράστιο;;;;;;

Τίποτε δεν χρειάζεται για να ανοίξει λογαριασμός. Ούτε δικηγόρος ούτε τίποτε.

Το θέμα είναι σε ποιανού το όνομα θα ανοίξει ο λογαριασμός και ποίοι θα είναι συνδικαιούχοι. Διότι δεν υπάρχει κάποιο νομικό πρόσωπο το οποίο θα ανοίξει τον λογαριασμό.
Ούτε μπορεί ο Τιτανοτεράστιος να ιδρύσει κάποιο σωματείο. Αυτό θέλει πρωτοδικείο κλπ, κλπ, κλπ.

Και άντε και το λύσαμε το θέμα του δικαιούχου του λογαριασμού.
Ποιός αποφασίζει ΠΟΥ θα πάνε τα λεφτά;

Εγώ πάντως βλέπω να έχει χασούρα ο Τιτανοτεράστιος στο Στοίχημα και να θέλει να ρεφάρει.......
Σε δύσκολες εποχές ζούμε.......
Κανε υπομονη και τις επομενες μερες θα γραψω πως Θα το κανουμε!!!!!!!Εφοσον μαζευτουν τα λεφτα, ολοι μαζι θα αποφασισουμε που θα πανε...δεν θα τα καταχραστει κανεις μας..να εισαι βεβαιος...θα υπαρχουν τρομαχτικες ασφαλιστικες δικλιδες για ολους μας μεχρι να μαζευτει ενα σοβαρο ποσο...να σε υπολογιζουμε????????????
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Κανε υπομονη και τις επομενες μερες θα γραψω πως Θα το κανουμε!!!!!!!Εφοσον μαζευτουν τα λεφτα, ολοι μαζι θα αποφασισουμε που θα πανε...δεν θα τα καταχραστει κανεις μας..να εισαι βεβαιος...θα υπαρχουν [size=20pt]τρομαχτικες[/size] ασφαλιστικες δικλιδες για ολους μας μεχρι να μαζευτει ενα σοβαρο ποσο...να σε υπολογιζουμε????????????


Αχαχαχαχαχααχαχ.

Βάλε εσύ ΠΡΩΤΑ τις ασφαλιστικές δικλείδες και μετά το συζητάμε.

Γιατί αυτό το τρομαχτικές με τρόμαξε.

 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
να ορισουμε ενα οριο για το ποσο που θα μπορει να δεχτει ο λογαριασμος και ο τεραστιος να μας παραδωσει μια εγγυητικη και δύο δίγραμμες..

Μωρέ και δύο αυγά Τουρκίας να μας δώσει για εγγύηση.

Θα τα κάνουμε μάτια άμα μας την κάνει.

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αχαχαχαχαχααχαχ.

Βάλε εσύ ΠΡΩΤΑ τις ασφαλιστικές δικλείδες και μετά το συζητάμε.

Γιατί αυτό το τρομαχτικές με τρόμαξε.
Συναδελφοι...η αρχη εγινε.....εφοσον βλεπω οτι θελετε πολλοι απο εσας....το ξαναγραφω....Μεσα στην Μεγαλη Εβδομαδα θα σας γραψω το πως θα ανοιχτει ο λογαριασμος, να παμε ολοι να καταθεσουμε ενα ευρω διχως να μπορει κανεις..μα κανεις να βαλει χερι στο λογαριασμο πριν αποφασισουμε εμεις παλι....εσενα που σου παραθετω κανε οτι νομιζεις...μην γραφεις ομως μαλακιες θα το εκτιμησουμε οι υπολοιποι!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενας απο τους πολλους τροπους ειναι να ψαξουμε και να βρουμε ενα Ορφανοτροφειο που ειναι τιμιο.....και να ανοιχτει λογαριασμος στο ονοματεπωνυμο ενος απο τους υπευθυνους του Ιδρυματος(εφοσον μαθουμε απο μεσα οτι ειναι τιμιοι ανθρωποι...να παμε στην αρχη σαν επισκεπτες και να δουμε το κλιμα που επικρατει μεσα και μετα να βαζουμε χρηματα....Τι λετε?....ειναι ενας προχειρος τροπος που σκεφτηκα τωρα...μακρια απο τους γνωστους συλλογους και τα γνωστα ιδρυματα...... και παντα ανωνυμα!!!!!!!!!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το  ΜΟΝΟ γνωστο υδριμα που θεωρω πως πρεπει να παρει λεφτα ειναι το κανε μια ευχη.
τα παιδακια σαν επιθυμιες εχουν απιστευτες απαιτησεις και χρειαζονται πολλα χρηματα.
αλλα εκει πανε συνεχεια οποτε ενταξει...
τωρα γ τα αλλα...
τι να πω?!
ξερω καποια αλλα δε μπορω να εγγυηθω γ τιμιοτητα...
μονο γ την αθλιοτητα των χωρων. :'(

μεσω του σχολειου μου καποτε αποφασισαμε να παμε παιχνιδια σε ενα υδρυμα.πηραμε πολλαααααααα πραγματα και τα πηγαμε μεστην χαρα.
μας ειπαν να τα παρουμε πισω γτ ΜΟΝΟ λεφτα δεχονται.φανταστειτε.... :S
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
το  ΜΟΝΟ γνωστο υδριμα που θεωρω πως πρεπει να παρει λεφτα ειναι το κανε μια ευχη.
τα παιδακια σαν επιθυμιες εχουν απιστευτες απαιτησεις και χρειαζονται πολλα χρηματα.
αλλα εκει πανε συνεχεια οποτε ενταξει...
τωρα γ τα αλλα...
τι να πω?!
ξερω καποια αλλα δε μπορω να εγγυηθω γ τιμιοτητα...
μονο γ την αθλιοτητα των χωρων. :'(

μεσω του σχολειου μου καποτε αποφασισαμε να παμε παιχνιδια σε ενα υδρυμα.πηραμε πολλαααααααα πραγματα και τα πηγαμε μεστην χαρα.
μας ειπαν να τα παρουμε πισω γτ ΜΟΝΟ λεφτα δεχονται.φανταστειτε.... :S
Ας κανουμε την προσπαθεια μας...δεν ειναι ολα τα δακτυλα ιδια...τα λεφτα δεν θα πανε χαμενα να εισαι σιγουρη!!!!!!!!!!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ας κανουμε την προσπαθεια μας...δεν ειναι ολα τα δακτυλα ιδια...τα λεφτα δεν θα πανε χαμενα να εισαι σιγουρη!!!!!!!!!!!!
εχω δει πολλα οποτε δεν ειμαι κ πολυ σιγουρη...
αλλα επειδη απο ενα ευρω κανεις δε πλουτισε και κανεις δε φτωχυνε δε γαμιεται...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εχω δει πολλα οποτε δεν ειμαι κ πολυ σιγουρη...
αλλα επειδη απο ενα ευρω κανεις δε πλουτισε και κανεις δε φτωχυνε δε γαμιεται...
Ευχομαι να ειχα την Φωτεινοτητα σου!!!!!!!!!! :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μπορείτε να προσφέρετε σε ένα ήδη υπάρχον.
αυτό πχ
οπως ειπε πολυ σωστα κ η βελβυ καλυτερα τα λεφτα να πανε σε παιδακια που ζουν στον δρομο...
στο χατζηκυριακειο γινονται πολλες δωρεες κατ ακαιρους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom