Νέα

Άνοιγμα λογαριασμού για ενίσχυση ορφανών παιδιών!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Kαι τους δυο σας σημειωνω οπως και τον "gl" που καταλαβα οτι θελει..μαζι με εμενα ειμαστε τεσσερις και συνεχιζουμε...ας μαζευτουμε κι αλλοι...και τα υπολοιπα οταν μαζευτουμε, ικανοποιητικος αριθμος.... θα παω ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ σε δικηγορο να τον συμβουλευτω πως να το ανοιξουμε το λογαριασμο...σας το ξαναγραφω δεν το ανοιξα το θρεντ για να περασουμε την ωρα μας....το εννοω και χαιρομαι που υπαρχουν κι αλλοι εδω μεσα με την ιδια αποψη...δεν ειναι τιποτα ο καθενας ενα ελαχιστο ποσο να δωσει...τοσα και τοσα δινουμε στις πουτανες!!!!!!!!!!!

Αν όντως υπάρχει τρόπος,εννοείται πως είμαι μέσα..
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενα ποσο ,απο αυτο που θα μαζευτει ,να δοθει για να
πληρωθει ο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ,που θα βοηθησει τον ΠΟΡΝΟΠΑΠΟ
να μπορεσει να ενταχθει στην κοινωνια.
Εκτος απο τα ορφανα παιδακια ,και τα παιδακια με
προβληματα συμπεριφορας ,οπως ο πορνοπαπος ,πρεπει να βοηθηθουν.
Ο πορνοπαπος βριζει αυτους που διαφωνουν μαζι του ,και αυτους που συμφωνουν ...τους βριζει και αυτους!Να δοθει λοιπον το ποσον στο ψυχολογο και οταν θεραπευτει ο πορνοπαπος και μπορεσει
να δουλεψει ,θα επιστρεψει τα λεφτα και θα παρασχει εθελοντικη εργασια στο
"χαμογελο του παιδου ".
Να παρακαλεσω δεν θελω στο θρεντ αυτο να το κανουμε μπαχαλο....αν γινεται σεμνα, ορισμενοι απο μας παντα ανωνυμα να κανουμε μια ομορφη κινηση.....ας κανουμε και κατι καλο στη ζωη μας....το ξαναγραφω αν μαζευτουμε κι αλλοι(με εσενα πηγαμε στους πεντε...θα παω σε δικηγορο να μας συμβουλεψει ανεπισημα για το πως???)...δεν ξερω το που μενεις...δεν ειναι ωραιο στην περιοχη σου να εμφανιστει ενας αγνωστος και να δωσει σε ενα ορφανο...σε μια φτωχη οικογενεια ενα ποσο χρηματων!!!!!!!Τα ιδρυματα και οι συλλογοι δεν ειναι της απολυτης εμπιστοσυνης...γι αυτο το σκεφτηκα ετσι...ειμαστε μπουρδελιαρηδες αλλα πολλοι απο μας ειμαι σιγουρος οτι ειμαστε ανθρωποι με "Α"..κεφαλαιο!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μεσα στις επομενες μερες θα σας γραψω τον τροπο που θα τα δωσουμε ανωνυμα και την ασφαλιστικη δικλιδα του λογαριασμου......ωστε να ειμαστε ολοι ησυχοι οτι θα πανε στα σωστα σημεια που θα τα επιλεξουμε ολοι, που θα εχουμε δωσει χρηματα απο κοινου.....δεν ειναι δυσκολο ρεμελια....ελατε...προσπαθηστε...ευτυχια θα δωσουμε...θα μου πειτε με χρηματα δινετε....ναι θα σας απαντησω...ερχεται Πασχα και υπαρχει κοσμος που δεν εχει να φαει και αναμεσα στο κοσμο αυτο ειναι και Ελληνοπουλα....και εχεις τους Μεγαλους Τραγους(οι περισσσοτεροι Μητροπολιτες...οχι ολοι) της Εκκλησιας μας και το κωλοβαρανε :jerking: αν πρεπει να φορολογηθουν!!!!!!Φυσικα δεν προλαβαινουμε μεχρι το Πασχα...αλλα πιστευω με λιγη θεληση για τα Χριστουγεννα και γιατι οχι να ντυθουμε Αη Βασιλιδες και να μοιραζουμε παιχνιδια...π.χ.!!!!!!!!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Τιτανοτεράστιε δεν χρειάζεται να ανοίγεις λογαριασμούς.

Μιάς βδομάδας κέρδη σου από το Στοίχημα να δώσεις φθάνει.

Εσύ δεν είσαι ο "δολοφόνος του ΟΠΑΠ";
 

Επισκέπτης
μπορεις να μου εξηγησεις ΓΙΑΤΙ για να πας να βοηθησεις καποιον, πρεπει να πας ως μελος καποιου σωματειου ας πουμε? Αν το θελεις τοσο πολυ, πηγαινε κανε το! μαγειρεψε κατι και δωσε το στην κυριουλα απεναντι που ψαχνει τα σκουπιδια. Τι θα αλλαξει σε σενα, στην ψυχοσυνθεση σου, αμα πας εκ μερους των 'μπουρδελιαρηδων' ας πουμε?
Φαινομαι τελειως αρνητικη, γτ πραγματικα ειναι αδυνατον να γινει κατι τετοιο.
 

Boss_

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2009
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Μα καλά...Που φτάσαμε?Εδώ πάει να γίνει κάτι πραγματικά πολύ καλό και βλέπουμε εμπιστοσύνη 0.
Κανένας δεν μπορεί να ταυτιστεί με αυτό το μοναδικό όραμα?

Παιχτούρα μη τους ακούς....
Δώρισε και όταν δωρίσεις , δώρισε και για μένα αν θέλεις............ :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τιτανοτεράστιε δεν χρειάζεται να ανοίγεις λογαριασμούς.

Μιάς βδομάδας κέρδη σου από το Στοίχημα να δώσεις φθάνει.

Εσύ δεν είσαι ο "δολοφόνος του ΟΠΑΠ";
Μια ομαδικη κινηση...δινει παραδειγμα να ακολουθησουν κι αλλες, απο αλλους φορεις της κοινωνιας μας!!!!!!!! Εσενα δεν σε υπολογιζω αντε γεια!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Μια ομαδικη κινηση...δινει παραδειγμα να ακολουθησουν κι αλλες, απο αλλους φορεις της κοινωνιας μας!!!!!!!! Εσενα δεν σε υπολογιζω αντε γεια!!!!!!!

:o :o
δεν τον υπολογιζεις?? κι αυτος αν θελει να βοηθησει οχι ως βολταιρος αλλα ως μπουρδελιαρης, πού θα πρεπει να απευθυνθει?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μπορεις να μου εξηγησεις ΓΙΑΤΙ για να πας να βοηθησεις καποιον, πρεπει να πας ως μελος καποιου σωματειου ας πουμε? Αν το θελεις τοσο πολυ, πηγαινε κανε το! μαγειρεψε κατι και δωσε το στην κυριουλα απεναντι που ψαχνει τα σκουπιδια. Τι θα αλλαξει σε σενα, στην ψυχοσυνθεση σου, αμα πας εκ μερους των 'μπουρδελιαρηδων' ας πουμε?
Φαινομαι τελειως αρνητικη, γτ πραγματικα ειναι αδυνατον να γινει κατι τετοιο.
Το ξαναγραψα δεν θα φαινομαστε...ανωνυμα και ομορφα....να σε υπολογιζουμε??????????
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
μπορεις να μου εξηγησεις ΓΙΑΤΙ για να πας να βοηθησεις καποιον, πρεπει να πας ως μελος καποιου σωματειου ας πουμε? Αν το θελεις τοσο πολυ, πηγαινε κανε το! μαγειρεψε κατι και δωσε το στην κυριουλα απεναντι που ψαχνει τα σκουπιδια. Τι θα αλλαξει σε σενα, στην ψυχοσυνθεση σου, αμα πας εκ μερους των 'μπουρδελιαρηδων' ας πουμε?
Φαινομαι τελειως αρνητικη, γτ πραγματικα ειναι αδυνατον να γινει κατι τετοιο.
εχεις δικιο...
αλλα σαν σκεψη ειναι πολυ ομορφη...
αν υπαρχει πραγματικα ασφαλης τροπος δε μας κοστιζει ενα ευρω...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εχεις δικιο...
αλλα σαν σκεψη ειναι πολυ ομορφη...
αν υπαρχει πραγματικα ασφαλης τροπος δε μας κοστιζει ενα ευρω...
Μολις σε προσθεσα και εσενα....υπαρχει τροπος....και θα το γραψω....στις επομενες ημερες!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
εχεις δικιο...
αλλα σαν σκεψη ειναι πολυ ομορφη...
αν υπαρχει πραγματικα ασφαλης τροπος δε μας κοστιζει ενα ευρω...
τι να σου πω ρε αγαπη, δεν ξερω..
προσωπικα προτιμω αλλες μεθοδους για να καθησυχαζω τις τυψεις μου :(
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τι να σου πω ρε αγαπη, δεν ξερω..
προσωπικα προτιμω αλλες μεθοδους για να καθησυχαζω τις τυψεις μου :(
συμφωνω 1000000000000 τοις εκατο μαζι σου...
απλα σκεψου το αποτελεσμα.
ειτε το κανεις απο αγαπη ειτε γ να φανεις καλος και να το παιξεις αγιος το αποτελεσμα ειναι καλο!!!
καποια παιδακια θα χαμογελασουν.
ειμαι ανεργη...χρωσταω σε οποιον μιλαει ελληνικα αλλα ενα ευρω...ενα ευρω δεν ειναι τιποτα...
αλλα πολλα ευρω μαζεμενα ειναι κατι...
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
εγω λεω να κανουμε ερανο να ενισχύσουμε την βελβυ,που δουλευει πολυ και πληρώνετε λιγο  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Μα καλά, κάθεστε και ασχολείστε με τον τιτανοτεράστιο;;;;;;

Τίποτε δεν χρειάζεται για να ανοίξει λογαριασμός. Ούτε δικηγόρος ούτε τίποτε.

Το θέμα είναι σε ποιανού το όνομα θα ανοίξει ο λογαριασμός και ποίοι θα είναι συνδικαιούχοι. Διότι δεν υπάρχει κάποιο νομικό πρόσωπο το οποίο θα ανοίξει τον λογαριασμό.
Ούτε μπορεί ο Τιτανοτεράστιος να ιδρύσει κάποιο σωματείο. Αυτό θέλει πρωτοδικείο κλπ, κλπ, κλπ.

Και άντε και το λύσαμε το θέμα του δικαιούχου του λογαριασμού.
Ποιός αποφασίζει ΠΟΥ θα πάνε τα λεφτά;

Εγώ πάντως βλέπω να έχει χασούρα ο Τιτανοτεράστιος στο Στοίχημα και να θέλει να ρεφάρει.......
Σε δύσκολες εποχές ζούμε.......
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συμφωνω 1000000000000 τοις εκατο μαζι σου...
απλα σκεψου το αποτελεσμα.
ειτε το κανεις απο αγαπη ειτε γ να φανεις καλος και να το παιξεις αγιος το αποτελεσμα ειναι καλο!!!
καποια παιδακια θα χαμογελασουν.
ειμαι ανεργη...χρωσταω σε οποιον μιλαει ελληνικα αλλα ενα ευρω...ενα ευρω δεν ειναι τιποτα...
αλλα πολλα ευρω μαζεμενα ειναι κατι...
ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!!!!!!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μα καλά, κάθεστε και ασχολείστε με τον τιτανοτεράστιο;;;;;;

Τίποτε δεν χρειάζεται για να ανοίξει λογαριασμός. Ούτε δικηγόρος ούτε τίποτε.

Το θέμα είναι σε ποιανού το όνομα θα ανοίξει ο λογαριασμός και ποίοι θα είναι συνδικαιούχοι. Διότι δεν υπάρχει κάποιο νομικό πρόσωπο το οποίο θα ανοίξει τον λογαριασμό.
Ούτε μπορεί ο Τιτανοτεράστιος να ιδρύσει κάποιο σωματείο. Αυτό θέλει πρωτοδικείο κλπ, κλπ, κλπ.

Και άντε και το λύσαμε το θέμα του δικαιούχου του λογαριασμού.
Ποιός αποφασίζει ΠΟΥ θα πάνε τα λεφτά;
Εγώ πάντως βλέπω να έχει χασούρα ο Τιτανοτεράστιος στο Στοίχημα και να θέλει να ρεφάρει.......
Σε δύσκολες εποχές ζούμε.......
σε αυτοεχεις δικιο... :think:
 

Επισκέπτης
συμφωνω 1000000000000 τοις εκατο μαζι σου...
απλα σκεψου το αποτελεσμα.
ειτε το κανεις απο αγαπη ειτε γ να φανεις καλος και να το παιξεις αγιος το αποτελεσμα ειναι καλο!!!
καποια παιδακια θα χαμογελασουν.
ειμαι ανεργη...χρωσταω σε οποιον μιλαει ελληνικα αλλα ενα ευρω...ενα ευρω δεν ειναι τιποτα...
αλλα πολλα ευρω μαζεμενα ειναι κατι...

ρε συ, με ενα ευρω αν πραγματικα το θελεις και δεν περιμενεις καποιον αλλον να σε 'οργανωσει', μπορεις και παλι να κανεις πολλα. ξερεις ποσοι ψαχνουν σε σκουπιδια? με μια σπανακοπιτα τους βοηθας πολυ..
τεσπα, αααααν γινει κατι, εννοειται οτι μπορω...

εγω λεω να κανουμε ερανο να ενισχύσουμε την βελβυ,που δουλευει πολυ και πληρώνετε λιγο  :grin:

αντε μη μεινει απλα σα σκεψη, κουνηθειτε πφ πφ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom