Νέα

Άνοιγμα λογαριασμού για ενίσχυση ορφανών παιδιών!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Να ζητησω συγνωμη καλυτερα οτι κανω θα το κανω μονος μου...δεν βλεπω φως ομαδικης κινησης και συνεργασιας...ειπα μπας....εσεις ομως εισαστε ανεπαναληπτοι.............ειχε δικιο καπποιος που μου εγραψε οτι μαλακια θρεντ παλι ανοιξα...........Ειλικρινα συγνωμη και Καλο Πασχα σε ολους σας!!!!!!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Να ζητησω συγνωμη καλυτερα οτι κανω θα το κανω μονος μου...δεν βλεπω φως ομαδικης κινησης και συνεργασιας...ειπα μπας....εσεις ομως εισαστε ανεπαναληπτοι.............ειχε δικιο καπποιος που μου εγραψε οτι μαλακια θρεντ παλι ανοιξα...........Ειλικρινα συγνωμη και Καλο Πασχα σε ολους σας!!!!!!!!!!!
ειπαμε ρε θα δωσουμε....απο μενα ενα πενηνταρι το χεις....
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Τι θα λεγατε να ανοιγαμε ενα λογαριασμο σε μια τραπεζα και σιγα-σιγα να βαζαμε χρηματακια και οταν φουσκωσει απο χρηματα..... μαζι απο κοινου να αποφασισουμε να βοηθησουμε καποια ορφανα παιδια?Μην το αναλυσω παραπανω...αποφασιστε ρεμαλια!!!!!Αν το αποφασισουμε...... μετα προγραμματιζουμε τις ασφαλιστικες δικλιδες προς αποφυγη λαμογιας απο αυτους που θα το ανοιξουν!!!!!!Πειτε μου την αποψη σας?


Εσυ ειτε εισαι μεγαλο λαμογιο ειτε τρως ληγμενα...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ειπαμε ρε θα δωσουμε....απο μενα ενα πενηνταρι το χεις....
Δεν το θελω εγω....ουτε εγω θα ανοιξω το λογαριασμο για τα παιδια....αν θελεις βοηθησε να βρουμε τροπο....θα ειναι πολυ ομορφο να αποδειξουμε στους εαυτους μας...οτι αν και αγνωστοι μπορουμε να κανουμε κατι καλο με ομαδικοτητα και συνεργασια..ισως αποτελεσουμε ανωνυμο παραδειγμα για πολλους αλλους στην κοινωνια που ζουμε,,το εχεις σκεφτει αυτο???????? Πιστευω να υπαρχει ενας τροπος...... απο εβδομαδα, εχω εναν δικηγορο φιλο να τον συμβουλευτω και βλεπουμε....αλλα περιμενα να προτεινετε τροπους να ανοιξουμε ενα κωλολογαριασμο και εσεις το ριχνετε στην πλακα!!!!!!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ειναι απολυτα φυσιολογικο να σκεφτει καποιος οτι παιζει πουστια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δεν το θελω εγω....ουτε εγω θα ανοιξω το λογαριασμο για τα παιδια....αν θελεις βοηθησε να βρουμε τροπο....θα ειναι πολυ ομορφο να αποδειξουμε στους εαυτους μας...οτι αν και αγνωστοι μπορουμε να κανουμε κατι καλο με ομαδικοτητα και συνεργασια..ισως αποτελεσουμε ανωνυμο παραδειγμα για πολλους αλλους στην κοινωνια που ζουμε,,το εχεις σκεφτει αυτο???????? Πιστευω να υπαρχει ενας τροπος...... απο εβδομαδα, εχω εναν δικηγορο φιλο να τον συμβουλευτω και βλεπουμε....αλλα περιμενα να προτεινετε τροπους να ανοιξουμε ενα κωλολογαριασμο και εσεις το ριχνετε στην πλακα!!!!!!!!
τεσπα ρωτα αν και δεν νομιζω να γινεται....απλα εσυ ελεγες συνεχεια οτι εχεις ετοιμο το σκηνικο και τον τροπο κλπ κλπ.....νομισαμε εχεις ετοιμο σχεδιο....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τεσπα ρωτα αν και δεν νομιζω να γινεται....απλα εσυ ελεγες συνεχεια οτι εχεις ετοιμο το σκηνικο και τον τροπο κλπ κλπ.....νομισαμε εχεις ετοιμο σχεδιο....
Οχι ρε συ δεν το ειχα σχεδιασει...εφαγα φλας στο μυαλο μου μερες που ερχονται και το προτεινα αυθορμητα!!!!!Γι αυτο και θα ρωτησω απο εβδομαδα και θα σας γραψω αν γινεται!!!!!!!!!!!!!
Θα εμπιστευτω εναν τυπο που μεσα απο το bourdela.tv
προσπαθει αν βοηθησει τα ορφανα.
Γιατι δεν υπαρχουν εδω μεσα Ανθρωποι????Επειδη μας αρεσει να πληρωνουμε τις εργαζομενες(στα στουντιο και στα μπουρδελα) για σεξ, ειμαστε απανθρωποι και ζωα????
 

Επισκέπτης
Μπορουμε να παμε σε ενα μαγαζι με παιδικα ρουχα παιχνιδια και τετοια να ανοιξουμε μια λιστα καταθετουμε το ποσο στο λογαριασμο της εταιριας και μολις φτασουμε το ποσο καποιος υπευθηνος απο ενα ορφανοτροφειο η κατι αλλο θα παει και θα παρει πραγματα ισης αξιας
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μπορουμε να παμε σε ενα μαγαζι με παιδικα ρουχα παιχνιδια και τετοια να ανοιξουμε μια λιστα καταθετουμε το ποσο στο λογαριασμο της εταιριας και μολις φτασουμε το ποσο καποιος υπευθηνος απο ενα ορφανοτροφειο η κατι αλλο θα παει και θα παρει πραγματα ισης αξιας
svstos! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μπορουμε να παμε σε ενα μαγαζι με παιδικα ρουχα παιχνιδια και τετοια να ανοιξουμε μια λιστα καταθετουμε το ποσο στο λογαριασμο της εταιριας και μολις φτασουμε το ποσο καποιος υπευθηνος απο ενα ορφανοτροφειο η κατι αλλο θα παει και θα παρει πραγματα ισης αξιας
Αν ειναι ευκολο, αναλυσε το, βημα-βημα...για να ξεκινησουμε και εγω μαζι σου!!
 

Επισκέπτης
Αν ειναι ευκολο, αναλυσε το, βημα-βημα...για να ξεκινησουμε και εγω μαζι σου!!
παμε σε ενα μαγαζι καποιας αλησιδας (τζαμπο, μουστακας, φακτορι αουτλετ) η καποιο αλλο, ανειγουμε μια λιστα οπως ακριβως στο γαμο με δικαιουχο καποιο ορφανοτροφειο με καποιο ποσο ως πλαφον εμεις κανουμε τις καταθεσεις μας κανωνικα στην τραπεζα και μολις συμπληρωθει το ποσο η εταιρια ενημερωνει το ορφανοτροφειο το οποιο με σφραγιδες και υπογραφες αγοραζει πραγματα για τα παιδια
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
παμε σε ενα μαγαζι καποιας αλησιδας (τζαμπο, μουστακας, φακτορι αουτλετ) η καποιο αλλο, ανειγουμε μια λιστα οπως ακριβως στο γαμο με δικαιουχο καποιο ορφανοτροφειο με καποιο ποσο ως πλαφον εμεις κανουμε τις καταθεσεις μας κανωνικα στην τραπεζα και μολις συμπληρωθει το ποσο η εταιρια ενημερωνει το ορφανοτροφειο το οποιο με σφραγιδες και υπογραφες αγοραζει πραγματα για τα παιδια
Συμφωνω απολυτα......αποφασιστε για τα υπολοιπα(π.χ ποιοι θα πανε στην εταιρια) και να ξεκινησουμε!!!!!!!!!!!!Υ.Γ μην το καθυστερησουμε αλλο!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θα εμπιστευτω εναν τυπο που μεσα απο το bourdela.tv
προσπαθει αν βοηθησει τα ορφανα.
Κοιταξτε τι εγραψε ο "πισωχωστης"...οτι εδω μεσα ολοι ειμαστε ρεμαλια και θεωρει αδυνατο να γινει αυτη η ανθρωπινη κινηση απο εμας τα μελη...διαβαστε τον "πισωχωστη".....μονο και μονο απο πεισμα να την κανουμε την κινηση σεβαστα μελη....."Λουκια" και "παπαζου"....,..μπορουμε να συντονιστουμε να ξεκινησουμε σιγα-σιγα????
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
παζουζου, όχι παπαζου ρε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom