Νέα

Ανεπιβεβαίωτες φήμες για βλεννόρροια στο Φυλής 109β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα acab 1987
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lookylook

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Την μαλακια παπαρακο την εκανες εσυ κ οχι εγω...οποτε σε γραφω στα ξυρισμενα μου αρχιδια...!Αντε να ψοφισεις να ησυχασουμε κ εμεις κ καμια ατυχη γκομενα που θα την κολησεις τπτ ΜΑΛΑΚΑ Ε ΜΑΛΑΚΑ

Βρε ηλιθιο κατασκευασμα.Ζητησε κανενας τη λυπηση σου;
Σκατα εχεις στο κεφαλι;;
Ασχολεισου με τον 14 και 13 μισθο που σου κοψανε.
Που να ψοψησεις στη πεινα κ να κανεις ακαποτα στη φυλης για 5 ευρω.
Δεν σε λυπαμαι ρε.ΔΕΝ ΣΕ Λ Υ Π Α Μ Α Ι
:pipa3:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Βρε ηλιθιο κατασκευασμα.Ζητησε κανενας τη λυπηση σου;
Σκατα εχεις στο κεφαλι;;
Ασχολεισου με τον 14 και 13 μισθο που σου κοψανε.
Που να ψοψησεις στη πεινα κ να κανεις ακαποτα στη φυλης για 5 ευρω.
Δεν σε λυπαμαι ρε.ΔΕΝ ΣΕ Λ Υ Π Α Μ Α Ι
:pipa3:
Ρε αποτελεσμα στιγμιαίου λαθους 2 ανεγκεφαλον ανθρωπον που δημιουργησαν εσενα....σκασε και πηγαινε να ψωφισεις...και αντε ψαξου γιδοπουσταριο που γαμουσες της κατσικες στο χωριο σου κ νομιζεις πως το να κανεις ΑΚΑ ειναι το ιδιο...!Κρεμασμα στο συνταγμα θελουν τυποι σαν εσενα...! Οσο για το 13-14 μισθο μαλακα εγω δεν τους εχω αναγκη ΗΛΙΘΙΕ Ε ΗΛΙΘΙΕ για τους ανεγκεφαλους σαν εσενα χρειαζεται για ερευνα θεραπιας μαλακιοκολοεγκεφαλιτιδας.....!Για αυτο τωρα τραβα σκασε κ χωσου στην ποντικοτρυπα σου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

lookylook

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ρε αποτελεσμα στιγμιαίου λαθους 2 ανεγκεφαλον ανθρωπον που δημιουργησαν εσενα....σκασε και πηγαινε να ψωφισεις...και αντε ψαξου γιδοπουσταριο που γαμουσες της κατσικες στο χωριο σου κ νομιζεις πως το να κανεις ΑΚΑ ειναι το ιδιο...!Κρεμασμα στο συνταγμα θελουν τυποι σαν εσενα...!
Θα μπορουσα Κυριε Σκατα στο κεφαλι να αρχισω να σου λεω για μανες και πατεραδες...
Εχω μαθει να σεβομαι ομως καποια πραγματα.
Τελικα δν εχεις σκατα στο κεφαλι.
Σκατα στη ψυχη εχεις μεγαλε.
Βοθρος εισαι.
Καλη συνεχεια στους υπολοιπους κ θα επανερθω.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Θα μπορουσα Κυριε Σκατα στο κεφαλι να αρχισω να σου λεω για μανες και πατεραδες...
Εχω μαθει να σεβομαι ομως καποια πραγματα.
Τελικα δν εχεις σκατα στο κεφαλι.
Σκατα στη ψυχη εχεις μεγαλε.
Βοθρος εισαι.
Καλη συνεχεια στους υπολοιπους κ θα επανερθω.
Σου εβρισα καμια μανα η πατερα? Συμπερασμα εβγαλα.....!Εχεις μαθει να σεβεσαι? χαχαχα καλο εαν σεβοσουν δεν θα εκανες τετοιες μαλακιες....να κολησεις καμια αμοιρη γυναικα γιατι εισαι σκατιαρης..!Ναι ρε ειμαι βοθρος και χωματερη εαν θελεις με κατι τυπους σαν εσενα...!Να ψωφισεις μηπως γλυτωσει καμια ζωη απο την δυστηχια..!Σημερα βλενορια αυριο ποιος ξερει.Και την Αννα καποιος σκατιαρης σαν εσενα την κολησε αλλα τα ηθελε κ αυτη η καριολα....οπως πριν 2 χρονια με τον χαμο που εγινε με το AIDS και ολοι ξαφνικα πεσαμε απο τον ουρανο οταν ανακαλυψαμε οτι δεν κανουν εξετασεις...!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.365
Πόντοι
39.662
είναι και μερικες παντως που προσεχουν και μετα τα ΑΚΑ-ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΑ κανουν γαργαρες με λιστεριν....
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
γιατί γλύφει και πόσες άλλες πούτσες εκτός από την δική σου ... καλά αυτοί που γαμάνε ακάποτα είναι για διαπόμπευση στο σύνταγμα και αυτοί και οι τανες που το επιτρέπουν
Δικιά μου ψωλή δικιά μου επιλογή.
 

Αυνάνας

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
226
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Γιατί η τύπισσα αυτή έχει το προσωνύμιο πίτσος ?  :dunno:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
είναι και μερικες παντως που προσεχουν και μετα τα ΑΚΑ-ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΑ κανουν γαργαρες με λιστεριν....
Δλδ πριν μου παρει ΑΚΑ η οποιαδηποτε πρεπει να την ρωτησω εαν εχει κανει γαργαρες? Αυτο ειναι τζογος φιλε η το κανεις κ την γλυτωνεις η την πατας..!Μετα ομως μην ερχεσαι κ γραφεις κ κλεγεσαι κ φταιει μονο  η κακια πουτανα..!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
είναι και μερικες παντως που προσεχουν και μετα τα ΑΚΑ-ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΑ κανουν γαργαρες με λιστεριν....

Επειδη μερικοι νομιζουν οτι η γαργαρα ειναι αρκετη, θα σας ελεγα να κανετε το εξης αφου πλυνετε τα δοντια σας το πρωι και κανεντε γαργαγρα με λιστεριν


Παρετε ενα ξυλακι παγωτου η το χερουλι της οδοντοβουρτσας και περαστε το πανω απο την γλωσσα σας, σαν να θελατε να την ξυσετε. Μετα να γραψετε εδω τι ειδατε στον καθρεφτη!  :grin:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Επειδη μερικοι νομιζουν οτι η γαργαρα ειναι αρκετη, θα σας ελεγα να κανετε το εξης αφου πλυνετε τα δοντια σας το πρωι και κανεντε γαργαγρα με λιστεριν


Παρετε ενα ξυλακι παγωτου η το χερουλι της οδοντοβουρτσας και περαστε το πανω απο την γλωσσα σας, σαν να θελατε να την ξυσετε. Μετα να γραψετε εδω τι ειδατε στον καθρεφτη!  :grin:
Πες τα...!Μερικοι νομιζουν οτι επειδη βαζουν listerin η οτι αλλο στο στομα η μυριζει ωραια το νιμου στο 69 ειναι κ καθαρο..!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
lookylook
Νέος
*
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7



Προφίλ Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση)

(Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: apoc στις: σήμερα στις 00:49 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
για το πουτσο εισαι τελειως.
ουτε το δημοτικο δν εχεις βγαλει ρε;;
πηγαινε μαθε ν γραφεις ρε παπαρα κ μετα ασχολεισαι κ με πουτανες.
ημαρτον!!!

Και σου απανταω δημοσια σκατιαρη ανεγκεφαλε...ξερω να γραφω ρε αλλα δεν σπαταλαω ουτε κλασμα δευτερολεπτου για να γραψω σωστα σε εναν ηλιθιο σαν εσενα...!Στο Συνταγμα κ δημοσια η μουτσουνα σου ηλιθιε ε ηλιθιε...!Κριμα την γυναικα που εχεις η θα αποκτησεις ποτε...που ευχομαι να μην εχεις ποτε μηπως γλυτωσει την υγεια της..!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
  Μπαινω εκ περιτροπης στο σαιτ εδω κ καιρο ν παρω καμια ιδεα..Σημερα βρεθηκα για κακη μου τυχη στο κεντρο κ ειπα ν περασω απο φυλης κατι που ειχα ν κανω 25 χρονια.Ειπα ν θυμηθω τα παλια..Τα μπουρδελα τ αποφευγω λογω κακων υπηρεσιων κ χαμηλης ποιοτητας.προτιμω τα στουντιο.Βρηκα ενα γαμημενο παρκιν στην γωνια του 109, απο τα 2,3 μπουρδελα που πηρε το ματι μου μπηκα στο γαμημενο 109.Ν κ η ευγενικη τσατσα που θ γινω πελατης, να κ η χαμογελαστη Αννουλα, να κ η ακαποτη πιπα κ στο γαμημενο κεφαλι μου ελεγα τι κανεις ρε μαλακα;;
Να κ θα τα παρω στο στομα, παρτα λεω ο κοπανος.
Φτανωντας σπιτι γκουγκλαρο το φυλης 109 κ πεφτω πανω στο Μπαρακο κ στη βλενοροια το γαμημενο.
Αν το παιδι λεει αληθεια μπραβο του που ενημερωνει.Το ιδιο θα κανω κ γω αν παρουσιασω κατι τις επομενες μερες.
Οσο γ τη μειοψηφια αυτων που ειρωνευονται κ κανουν χαβαλε σ ενα τοσο σοβαρο θεμα, τι ν πω??
Ειναι κ ο κυριοτερος λογος που δν γραφω κριτικες.
Οπως κ να χει σε λιγες μερες θ ξερω αν εχω κολλησει.ελπιζω πως οχι.
Και συνεχιζει ο ανεγκεφαλος να στελνει pm

lookylook
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7



Προφίλ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

(Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: apoc στις: σήμερα στις 04:34 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
μπλα μπλα.....
Όσοι απο εμας είχαν την ατυχία να είναι άνεργοι και να ειναι αναγκασμένη να ζουν με 315 ευρω τον μήνα και να έχουν πατέρα συνταξιούχο με 420 ευρω σύνταξη.Κατα τα άλλα λιτότιτα πρεπει να δείξουμε.μπλα μπλα

ΜΩΡΗ ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΟΥ.ΟΤΑΝ Ο ΘΕΟΣ ΕΛΕΓΕ ΜΥΑΛΑ ΕΣΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ 30 ΦΕΥΓΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΜΟΝΟ 300 ΕΥΡΩ ΑΝΕΡΓΟΣ.
ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΟΥ ΤΑΝ ΡΕ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.
ΓΚΑΡΣΟΝΙ Ν ΕΙΣΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΞΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ.ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΤΡΟΙΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΣΑΝ Κ ΣΕΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΟΨΕ ΔΩΡΑ ΜΙΣΘΟΥΣ.
ΔΝ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΡΕ.ΔΝ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ. s&m_2
Αναφορά στον Διαχειριστή
lookylook
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7



Προφίλ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: apoc στις: σήμερα στις 04:36 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
Όσοι απο εμας είχαν την ατυχία να είναι άνεργοι και να ειναι αναγκασμένη να ζουν με 315 ευρω τον μήνα και να έχουν πατέρα συνταξιούχο με 420 ευρω σύνταξη.Κατα τα άλλα λιτότιτα πρεπει να δείξουμε.



στη πειναααααααααααααα


αχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΡΕ ΗΛΙΘΙΟ ΠΛΑΣΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ πηγαινε παρε κανενα ΑΚΑ απο κανενα πακι να ψοφισεις να ησυχασουμε μια ωρα νωριτερα απο σενα...αιντε κλονακο...! Γιατι δεν γραφεις με το κανονικο σου προφιλ??? Φοβασαι μηπως μαθουμε ποσο μαλακας εισαι?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
[quote author=Αυνάνας  link=topic=195065.msg5314840#msg5314840 date=1395009560]
Γιατί η τύπισσα αυτή έχει το προσωνύμιο πίτσος ?  :dunno:
[/quote]
Από το παλιό σλόγκαν "Πίτσος - Εμπιστοσύνη", λόγω της σταθερής ποιότητας των υπηρεσιών που παρέχει... (του πεοθηλασμού δηλαδή).
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Από το παλιό σλόγκαν "Πίτσος - Εμπιστοσύνη", λόγω της σταθερής ποιότητας των υπηρεσιών που παρέχει... (του πεοθηλασμού δηλαδή).


:2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως η Πίτσος έχει ενωθεί με άλλη εταιρία...Προφανώς πάει η εμπιστοσύνη... :grin:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
lookylook
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7



Προφίλ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: apoc στις: σήμερα στις 05:12 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή




Προφίλ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: apoc στις: σήμερα στις 05:12 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
Παράθεση από: apoc στις 17/03/14, 09:09
Ποσο ηλιθιος πρεπει να εισαι ρε πουστρακο? ΜΑ ΠΟΣΟ? ξεχνας που εισαι μου φαινεται...!Λοιπον σαλτα κ γαμησου  παπαρακο τραβα στα μπου να κανεις ακα μηπως κ ησυχασουμε μια ωρα νωριτερα απο την αφεντια σου...!Οσο για το ποιος ειμαι εγω....αστο δεν θες να ξερεις....Οποτε σε αφηνω στην αθλια μοιρα κ μιζερια σου
μολις γυρισα απο εξωτερικο λογω δουλειας.
πως γεμισες την μιζερη ζωη σου;;
τελικα ν πτωχευσουμε η οχι;;
ποιος φταιει ;; ο Σαμαρας η Μερκελ; Το Συστημα; Το Πασοκ;;
Το μυαλο σου που εχει σκατα;;
γιατι λουστρος ησουν λουστρος εισαι.
βεβαια καποτε κ οι λουστροι ηταν καλοβολεμενοι.δημοσιο επιδοματα διακοπες αργιες αναρρωτικες.τωρα λουστρακο μου τερμα αυτα.
Ακους η καργιολα.τα κοψε ολα.
Κανε το σταυρο σου να ναι καλα ο γερος ν τσιμπατε τη συνταξουλα τουλαχιστον φακες κ παξιμαδι αλλα γεμιζει η κοιλια.τωρα για το κολι σου δν ξερω που θ σε πηγαινει αιμα η φακη.χαχαχαχαχα.
ασ ειχες μυαλο λουστρακο μου ν μην ησουν σ αυτη τη θεση..θα τα πουμε σε 3 μερες γιατι το μεσημερι φευγω για λονδινο παλι.καλες κ παχιες μαλακιες στη μιζερη κ ανουσια ζωη σου . zfuck

---------------------------------------------

Στα @@ μου αυτα που λες αρρωστακο....τραβα ψωφα με της πουστρες στο λονδινο..! Πας ταξιδια για δουλεια κτλπ κ κατεληξες σε μπουρδελο των 20 ευρω????? χαχαχαχα ουστ μωρη λουγκρααααααα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
τελικά δεν μας είπε ο τύπος τι έδειξαν οι εξετάσεις :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom