Νέα

Ανεπιβεβαίωτες φήμες για βλεννόρροια στο Φυλής 109β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα acab 1987
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τυπε πεστου να τα γραφει στο θρεντ
Tου το εχω πει αλλα συνεχιζει...οποτε εγω τα μεραφερω εδω... ;) Eχει πλακα ομως...το παιζει ματσο κ κατεληξε στο 20ευρω στα ρδελα της φυλλης κ με βλεννορροια λογο ΑΚΑ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Tου το εχω πει αλλα συνεχιζει...οποτε εγω τα μεραφερω εδω... ;) Eχει πλακα ομως...το παιζει ματσο κ κατεληξε στο 20ευρω στα ρδελα της φυλλης κ με βλεννορροια λογο ΑΚΑ
τυπε δεν θα ακολουθησε τις επιχειρηματικες συμβουλες του ματζεστικ και χρεοκοπησε :grin:
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
Νά'σαι καλά ρε μάγκα για την ενημέρωση............την εχω τιμήσει και εγώ στο παρελθόν την Αννα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Μην υποτιμάτε τα ακάποτα γιατί από αυτά κολλάς πολύ χειρώτερα πράγματα από γονόροια που μπορεί και να είναι για όλη σας τη ζωή και να μην φεύγουν με μια αντιβίωση. Επίσης μην κοροιδεύετε αυτούς που κάνουν ακάποτα γιατί αν σου σπάσει η καπότα μπορείς να κολήσεις τα ίδια η και χειρότερα πράγματα από το ακάποτο.+ το ότι οι καπότες στα μπουρδέλα και τα στούντιο μάλλον δεν είναι και για έξτρα προστασία...γιαυτό όποιος δεν απέχει εντελός από το άθλημα καλό είναι να μην αισθάνεται 100% προστατευμένος επειδή του φοράνε ένα αγνώστου ποιότητας προφυλακτικό...peace!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μην υποτιμάτε τα ακάποτα γιατί από αυτά κολλάς πολύ χειρώτερα πράγματα από γονόροια που μπορεί και να είναι για όλη σας τη ζωή και να μην φεύγουν με μια αντιβίωση. Επίσης μην κοροιδεύετε αυτούς που κάνουν ακάποτα γιατί αν σου σπάσει η καπότα μπορείς να κολήσεις τα ίδια η και χειρότερα πράγματα από το ακάποτο.+ το ότι οι καπότες στα μπουρδέλα και τα στούντιο μάλλον δεν είναι και για έξτρα προστασία...γιαυτό όποιος δεν απέχει εντελός από το άθλημα καλό είναι να μην αισθάνεται 100% προστατευμένος επειδή του φοράνε ένα αγνώστου ποιότητας προφυλακτικό...peace!
Το να σπασει η καποτα ειναι ατυχια το να ζητας ακα προκαλεις την τυχη σου....!Ομως το να βγαινει κ να λεει οτι σκεφτομουν μα τι κανω ο μαλακας...και να επιλεγει το ΑΚΑ εεε το να τον κοροιδευουμε ειναι το λιγοτερο..!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
μαλλον μουφα ηταν η ειδηση  :uglystupid:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
μαλλον μουφα ηταν η ειδηση  :uglystupid:
Η τελευταία σύνδεση του "ασθενούς" στο site, ήταν 11-3.
Άρα, έχει δει τα posts των πορνορεκτών με προβληματισμό - επιχειρηματολογία, ωστόσο δεν απαντά.
Κλασική περίπτωση cyber-μαλάκα...
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Εχω διαβασει ολη τη συζητηση. Σε εκκεινα τα λιμερια ειχε αν θυμαμαι καλα 2 Αννες. Μια νεαρη γεματουλα που βγαινει παντα με το στριγκακι και τα στηθια εξω και αλλη μια λιγο πιο μεγαλης ηλικιας.

Ριχτε λιγο φως. Για ποια μιλαμε???????
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Εχω διαβασει ολη τη συζητηση. Σε εκκεινα τα λιμερια ειχε αν θυμαμαι καλα 2 Αννες. Μια νεαρη γεματουλα που βγαινει παντα με το στριγκακι και τα στηθια εξω και αλλη μια λιγο πιο μεγαλης ηλικιας.

Ριχτε λιγο φως. Για ποια μιλαμε???????
Μια νεαρη ειναι , περιπου 25-27 χρονων
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Aκόμα περιμένουμε να δώσει σημεία ζωής ο θεματοθέτης :S
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
Πέρασα τις προάλλες απο το μαγαζι και ηταν η Αννα μεσα.....δίστασα.....ενω εχω περάσει στο παρελθον 4 ισως και 5 φορές. Τελικά τι παίζει, να περνάμε η οχι ρε παιδιά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom