Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

STINGER

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ηταν μια φοβερή γκόμενα στο Φ71 αρχές 2005 που οι περιγραφές ταιριάζουν στην Μία. Εμένα μου ειχε πεί οτι ήταν Γερμανοισπανίδα και είχε ολοίσια μάυρα μακρια μαλλιά. Σαν ινδιάνα ενα πράμα. Φοβερό κορμί λεπτό με tatoo (νομίζω στο χέρι και πάνω απο τον κώλο) γενικά η γυναίκα ηταν βγαλμένη απο πρακτορείο μοντέλων. Επίσης ειχε βυζάρες μάλλον με λίγο σιλικόνη. Τελως πάντων εγω δυο φορές που πήγα τελείωσα αρκετά γρήγορα απο το σόκ (ούτε όνομα δε ρώτησα να σκεφτείτε) τόσο τελεια γκόμενα δε νομίζω να εχει ξαναπεράσει απο το Φ71 (καλύτερη σε εμφάνιση και όχι σε επίδοση και απο την Μιλένα μη τρελαθούμε). Α κατι τελευταίο μίλαγε αγγλικά μόνο και επαιρνε 25 ευρώ.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Ηταν μια φοβερή γκόμενα στο Φ71 αρχές 2005 που οι περιγραφές ταιριάζουν στην Μία. Εμένα μου ειχε πεί οτι ήταν Γερμανοισπανίδα και είχε ολοίσια μάυρα μακρια μαλλιά. Σαν ινδιάνα ενα πράμα. Φοβερό κορμί λεπτό με tatoo (νομίζω στο χέρι και πάνω απο τον κώλο) γενικά η γυναίκα ηταν βγαλμένη απο πρακτορείο μοντέλων. Επίσης ειχε βυζάρες μάλλον με λίγο σιλικόνη. Τελως πάντων εγω δυο φορές που πήγα τελείωσα αρκετά γρήγορα απο το σόκ (ούτε όνομα δε ρώτησα να σκεφτείτε) τόσο τελεια γκόμενα δε νομίζω να εχει ξαναπεράσει απο το Φ71 (καλύτερη σε εμφάνιση και όχι σε επίδοση και απο την Μιλένα μη τρελαθούμε). Α κατι τελευταίο μίλαγε αγγλικά μόνο και επαιρνε 25 ευρώ.
Η Μια ειναι Ουγγαρεζα,την ειχα δει τελευταια φορα πριν κανα 2μηνο στο Φυλής 67 απογευμα,την ειχα παρει οταν πρωτοηρθε 3-4 φορες αλλα μετα απο κανα 2 χρονια παρουσιας σε μπουρδελα η γκομενα ΄΄εσπασε΄΄τελειως με αποτελεσμα να γινει ''επιπλο΄΄τελειως,στις αρχες ξεκινησε την ενδοξη καριερα της ως καλο σεντερ φορ αλλα μετα εγινε''παλτο΄΄

Αγνοειται η τυχη της(οχι οτι θα ξαναδοκιμαζα)
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Συναγωνιστεs γνωριζει καποιοs που  δουλευει τωρα η Αφροδiτη, δουλευε στο στουντιο βουλιαγμενηs 83
ελληνιδα ψηλη,μελαχρινη οπωs επισηs και η Μπαρμπυ που δουλευε στην λεμπεση 8 στον νεο κοσμο δεν τιs ξανασυναντησα
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστεs γνωριζει καποιοs που  δουλευει τωρα η Αφροδiτη, δουλευε στο στουντιο βουλιαγμενηs 83
ελληνιδα ψηλη,μελαχρινη οπωs επισηs και η Μπαρμπυ που δουλευε στην λεμπεση 8 στον νεο κοσμο δεν τιs ξανασυναντησα

χωρις να την ξερω την κυρια εαν μπεις στις κριτικες του φυλης 104 νομιζω οτι ταυτιζεται με αυτη που λες...για τσεκαρε
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα μαγκες...Εχει πετυχει κανεις την Λολα?ξανθο τινυ μικρο μωρο με Απιστευτο σωμα.Δουλευε Κεραμεικου 13α αλλα δεν εχω πετυχει εδω και 1/2 μηνα. :think:Για να πω την αληθεια στις πρωινες βαρδιες δεν εχω κοιταξει (Λογω δουλειας). Αν ξερει καποιος κατι... :idiot:
 

AGR35

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα. Πριν δυο μήνες περίπου είχα πετύχει μια καθημερινή απογευματάκι (Τρίτη αν θυμάμαι καλά) ένα πολύ καλό μελαχρινό petit στην Αγίου Πέτρου 7. Νομίζω λεγόταν Νάταλι και ήταν εκ Ρουμανίας (;). Αυτά συγκράτησα μόνο γιατί δεν ήξερε γρι αγγλικά. Τίποτα εκτός από το "γειά". Το γκομενάκι δεν θα ήταν πάνω από 22, μέτριο ύψος, άβυζο αλλά στενό, απολάμβανε αυτό που έκανε (το έκανες ότι ήθελες...), εν ολίγοις ήταν σα να ήσουν με την κοπέλα σου, έστω κι αν από πίπα δεν το πήγαινε το γράμμα. ΉΤαν όμως πολύ αγαπησιάρικο και ενδεικτικό είναι πως κοιτούσε συνέχεια στα μάτια και την έψαχνε για γλωσσόφιλα.
Από τότε έχω πάει ίσα με τρεις φορές στο συγκεκριμένο μπουρδέλο αλλά δεν το έχω βρει.
Μήπως ξέρει κανείς τίποτα;
 
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Παιδιά καλημέρα. Πριν δυο μήνες περίπου είχα πετύχει μια καθημερινή απογευματάκι (Τρίτη αν θυμάμαι καλά) ένα πολύ καλό μελαχρινό petit στην Αγίου Πέτρου 7. Νομίζω λεγόταν Νάταλι και ήταν εκ Ρουμανίας (;). Αυτά συγκράτησα μόνο γιατί δεν ήξερε γρι αγγλικά. Τίποτα εκτός από το "γειά". Το γκομενάκι δεν θα ήταν πάνω από 22, μέτριο ύψος, άβυζο αλλά στενό, απολάμβανε αυτό που έκανε (το έκανες ότι ήθελες...), εν ολίγοις ήταν σα να ήσουν με την κοπέλα σου, έστω κι αν από πίπα δεν το πήγαινε το γράμμα. ΉΤαν όμως πολύ αγαπησιάρικο και ενδεικτικό είναι πως κοιτούσε συνέχεια στα μάτια και την έψαχνε για γλωσσόφιλα.
Από τότε έχω πάει ίσα με τρεις φορές στο συγκεκριμένο μπουρδέλο αλλά δεν το έχω βρει.
Μήπως ξέρει κανείς τίποτα;
 
σημερα συναγωνιστη στην Αγ.Πετρου ηταν μια κοπελα με το ψευδωνυμο τζεσσικα και η περιγραφη σου ταιριαζει με αυτην.πηγα κατα της 10 και 45.
 

AGR35

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αδελφέ μου. Τώρα που το λες νομίζω Τζέσικα λεγόταν! Θυμάσαι αν έβγαλε σουτιέν;
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ναι αδελφέ μου. Τώρα που το λες νομίζω Τζέσικα λεγόταν! Θυμάσαι αν έβγαλε σουτιέν;
σουτιεν δεν εβγαζε απ'οτι θυμαμαι.καστανο μαλλι petite σωμα και φοραγε και μποτες.
 

AGR35

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Πιθανότατα να είναι αυτή. Ε, ρε πούστη μεγαλώσαμε και δεν θυμόμαστε πλέον και καλά. Θα περάσω μέσα στην εβοδμάδα και αν δεν την βρώ θα ρωτήσω την τσατσά. Πάντως ευχαριστώ για την πληροφόρηση. Ελπίζω αν κανένας άλλος συναγωνιστής ξέρει τίποτα άλλο να δώσει μια χείρα βοηθείας...
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Δυστυχώς, στις αγνοούμενες συμπεριλαμβάνεται πλέον (μετά από οκτώ μήνες εξαφάνισης) και η Αντριάνα. Ξέρετε τίποτα, ρε συντρόφια, για τη Γερμανίδα θεά;
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Μια Κλειώ Ελληνίδα μικρούλα που δουλευε στη Θεσσαλονίκη πριν 2 χρόνια σε μπουρδέλο της οδού Σαπφους την πετυχε κανεις καπου; εχω 2 χρόνια να την δω. καστανό  μαλί, χαμογελαστή, ωραίο κωλαράκι και ακαποτο τελειο.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Μαγκες ψαχνω την Αννα που δουλευε στη Μονης Προδρομου-καθετος φυλης- πριν το καλοκαιρι...μια 35αρα ξανθια με ωραιο βυζι και κωλο...παλιοτερα η συγκεκριμμενη ηταν και στο Διδυμου 8 αυτο που ανεβαινεις σκαλες...οποιος εχει πληροφοριες θα το εκτιμουσα πολυ να τη μοιραστει μαζι μου και με οποιον αλλο εχει την ιδια ερωτηση...
 

Επισκέπτης
Αδέρφια μήπως εχει πετυχει κανεις την Κατερινα , ψηλή μελαχροινη , νταρντανα με βυζαρες τεράστιες φυσικές που δουλευε Αγ.Πέτρου και μετά πηγε από κάτω στην Αλκαμένους στο κάτω και την χασαμε ....πριν από 6 ισως και περισσότερα χρόνια .Τελευταια φορά ηταν στα μπουρδέλα της Τριπολης και μετά λένε για Κρητη
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Αδέρφια μήπως εχει πετυχει κανεις την Κατερινα , ψηλή μελαχροινη , νταρντανα με βυζαρες τεράστιες φυσικές που δουλευε Αγ.Πέτρου και μετά πηγε από κάτω στην Αλκαμένους στο κάτω και την χασαμε ....πριν από 6 ισως και περισσότερα χρόνια .Τελευταια φορά ηταν στα μπουρδέλα της Τριπολης και μετά λένε για Κρητη

Νομίζω τη θυμάμαι αυτή που λες, Zaras.... Στην Αγ. Πέτρου.
Το μπουρδέλο αυτό έχει κλείσει (και δεν έχει γίνει άλλη αξιοποίηση του οικήματος) εδώ και πολύ καιρό.
Σε αυτό δούλευε ένα φεγγάρι και η Ρέα η θεσσαλονικιά (άλλες βυζάρες και ατελείωτη πίπα αυτή).

Νομίζω όμως ότι και οι δυό τους έχουν εγκαταλείψει το επάγγελμα.

Παντρεύτηκαν και νοικοκυρεύτηκαν.

Η Κατερίνα που λες πάντως (αν λέμε για την ίδια) δεν είναι μόνο 6 χρόνια πριν που έπαιζε. Νομίζω είναι πάνω από 10, ίσως και 20.

Τι ψάχνεις τώρα ρε φίλε!
 

Επισκέπτης
Σταυρος μ αρεσει αδερφέ που την θυμηθηκες .Αυτό σημαινει οτι ειχαμε περάσει καλά ολοι και δεν υπάρχει ανάλογο μεγεθος τυπου Κατερίνας .Πάλι Μοναχο με βλέπω ή Φρανκφούρτη ...αντε να μαζευω χρήμα πάλι....
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Ψάχνω οτι χρήσιμο μπορείτε να μου πείτε για μια Ρωσσίδα με όνομα άνια στο "Χρυσό κουφέτο" Κοζάνη (δουλεύε εκεί απο Σεπ. - Δεκεμβρίο), τώρα στα Τρίκαλα στο "Σκορπίο" με το όνομα Τζούλια. 
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Ψάχνω τη βυζαρού Νάντια με 6-7άρια βυζιά πιο μεγάλα από ης Λάουρας που δούλευε μέχρι πριν 3-4 χρόνια στην Ακομινάτου κ για λίγο Αχιλλέως.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
τι λες σοβαρά κρίμα, ελπίζω όχι από τίποτα aids!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom