Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alalas

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια μηπως εχει δει κανεις την μαντυ τωρα τελευταια απο τριγγετα/συγγρου/ιπποκρατους
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Την αντριανα την εχει πετυχει κανεις πουθενα?
 

lionheart74

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες καλη χρονια σε ολους τους συναδελφους.Μηπως κανεις εχει πετυχει καπου τη Ζανα την κοκκινομαλλα milf  :boobies: που μεχρι περισυ ηταν στη Κολωνου??Δεν αναφερομαι στην ξανθια στο Αγκυρας.  :think:  :think:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Γεια σας παιδες καλη χρονια σε ολους τους συναδελφους.Μηπως κανεις εχει πετυχει καπου τη Ζανα την κοκκινομαλλα milf  :boobies: που μεχρι περισυ ηταν στη Κολωνου??Δεν αναφερομαι στην ξανθια στο Αγκυρας.  :think:  :think:
αν λες για αυτη που κατα καιρους ηταν καλυμνου και διδυμου τοτε μαλλον ειναι στο αλκιβιαδου 16γ απογευματα ,με καθε επιφυλαξη
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Αγαπητοί συναγωνιστές θυμάστε μία Ρωσίδα εν? ονόματι Αντζέλικα η οποία δούλεψε για περίπου 1 χρόνο στο Φυλής 54Β, κατά την περίοδο 1999 ? 2000. Ήταν μελαχρινή milf γύρω στα 40-45 με πολύ όμορφο σώμα, άγρια ομορφιά αλλά πολύ sexy. Το πρόγραμμα της περιλάμβανε πιπίλισμα στα μπαλάκια για αρκετή ώρα, μετά τρίψιμο του εργαλείου πάνω στο στήθος της, τσιμπουκάκι αρκετά καλό και μετά τα κλασικά. Από την προηγούμενη όμως διεργασία ήσουν τόσο φτιαγμένος που τέλειωνες αμέσως. Μετά εξαφανίστηκε ξαφνικά και η γιαγιά μέσα δεν μου έδινε πληροφορίες για το που πήγε. Φαντάζομαι θα την θυμάστε οι ποιο παλιοί, είχε πάντα πολύ κόσμο. Αν σας θυμίζει κάτι δώστε κάποια πληροφορία παιδιά αν την έχετε ξανά-πετύχει. Ευχαριστώ. 

φιλε μου sergio...η περιγραφή..υπηρεσιών, με πάει στην... Αντζελικα-Αντζελα....¨ηταν Διδύμου 8..σωστά?? τελευταία την είδα στο Διδύμου 18 στα μέσα του καλοκαιριού, (είναι καστανόξανθη, και γενικά κάνει πολύλ συχνά βαφές στο μαλλί τη τελευταία 2ετία..).. Μιλάω για το σπίτι όπου τώρα είναι η Νάταλι..Δεν ξέρω αν είναι σύμπτωση, μα η επανεμφάνιση της Ναταλι, εξαφάνισε την... Αντζέλικα...

....και για δοκίμασε και στο Αγκύρας, Τετάρτη κ Πέμπτη απόγευμα... τότε, π[ου ήταν τουλάχιστον στο Διδύμου *, έκανε και εκεί...έκτακτες εμφανίζεις!!!!!!

..ελπίζω να βοήθησα.....

...Ντέπυ....Ντέπυ....γιατί αφησες το..Ντεπόσπιτο??????????
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
...σημέιωση, στο Διδύμου 8 την εβλεπα απο το 2000 και μετά και θυμάμαι που έλεγε ότι..μεταγράφηκε απ το 54.... :think:
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως πρεπει να αρχισουμε να ψαχνουμε και για τη Μιλενα τελικα?....
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Έχοντας λίγες προσδοκίες για απάντηση ...
Ευρυδίκη, ξανθιά, πολύ γυμνασμενη, ψωνάρα και ενίοτε σπαστική. Προ 3ετιας περίπου, δούλευε στο Φυλής 59 και 80. Ζητούσε 30€ όταν όλα τα ιδρύματα ζητούσαν 20. Ήταν πάντα με τον τσάτσο τον Βασίλη, που είναι και στο στουντιο της Καρέα 30. Γνωρίζει κάποιος, κάτι ?
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Συναγωνιστές, πριν από 3 χρόνια λειτούργησε για λίγο επί της Βεϊκού (πάνω από την Αγροτική τράπεζα)ένα διαμέρισμα 92ος όροφος) όπου ήταν μια Βουλγάρα γύρω στα 27-30 και ένα μωρό 18-19 από Ρουμανία. Το μωρό αυτό μιλούσε άπταιστα ελληνκά και έμενε κάπου στο Μαρούσι. Το "μαγαζί" έκλεισε πανω στο μήνα και έχασα τα ίχνη της μικρής. Ήταν άπαικτο μωρό, με τρομερή διάθεση και σκέτη κουκλίτσα. Την έχει ξαναδεί κανείς???
 

Ζορζ 2003

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια
μηπως ξερει κανει που δουλευει η ουκρανεζα βερονικα που δουλευε στην 26 οκτωβριου θεσσαλονικη πριν περιπου 2 μηνε;
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Παιδια θυμαται κανεις τη Τζεσικα απο Τσεχια που επαιζε στο Φυλης 71β στην Ευα Σεπτεμβρη-Οκτωβρη του 2006? Για οσους ξερουν ειναι μεγαλη απωλεια.
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχοντας λίγες προσδοκίες για απάντηση ...
Ευρυδίκη, ξανθιά, πολύ γυμνασμενη, ψωνάρα και ενίοτε σπαστική. Προ 3ετιας περίπου, δούλευε στο Φυλής 59 και 80. Ζητούσε 30€ όταν όλα τα ιδρύματα ζητούσαν 20. Ήταν πάντα με τον τσάτσο τον Βασίλη, που είναι και στο στουντιο της Καρέα 30. Γνωρίζει κάποιος, κάτι ?

Φιλαρακι μαλλον ψαχνουμε για την ιδια γκομενα!Δεν ειμαι σιγουρος για το οονομα τς,αλλα ειμαι σιγουρος για τα υπολοιπα!
Εχω γραψει στην ρχη του thread για αυτη....οποιος γνψριζει κατι ας βοηθησει!!
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε γαμωτο γιατι εχω την εντυπωση οτι μονο ψαχνουμε και κανενας δεν εχει βρει τιποτα?

Τοσες ερωτησεις για διαφορες ιεροδουλες και καμια απαντηση!
 

jpower

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι συναγωνιστες μηπως ειχε πετυχει κανεις πριν 3-4 χρονια στη φυλης την ΚΟΝΗ ,ψηλη ξανθια,Γερμανιδα με 1 τατοο τριανταφυλλο στην πλατη;Την ειχα βρει κατα τυχη ενα βραδυ που ειχα παει για μια συναυλια στη Villa Amalias.Ηρωικες εποχες!!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Φιλοι συναγωνιστες μηπως ειχε πετυχει κανεις πριν 3-4 χρονια στη φυλης την ΚΟΝΗ ,ψηλη ξανθια,Γερμανιδα με 1 τατοο τριανταφυλλο στην πλατη;Την ειχα βρει κατα τυχη ενα βραδυ που ειχα παει για μια συναυλια στη Villa Amalias.Ηρωικες εποχες!!!!
ρε συναγωνιστη τι μου θυμισες.ποτε την ειδες?εξακολουθει να ειναι μουναρα?την πετυχες να δουλευει πουθενα αλλου?ηταν το μουνι
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
θυμαμαι που επαιρνε 30ευρω ενω ολα τα αλλα 20 και ο κοσμος να περιμενει ουρα.δουλευε στο 54 το πανω
 

jpower

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε CHRIS μια φορα την πετυχα εκει στο 54 πανω.Μαλιστα δεν την πηρα εκεινο το βραδυ που την ειδα ,λογο συναυλιας,αλλα την αλλη μερα πηγα καρφωτος.Μπηκα μεσα και η τσατσα μου λεει"Η ΚΟΝΗ ειναι την ξερεις;χωρις να πω κουβεντα η κινηση προς το πορτοφολι ηταν αστραπιαια.Χανονται αυτα!!Αστερι το μωρο!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Φιλε CHRIS μια φορα την πετυχα εκει στο 54 πανω.Μαλιστα δεν την πηρα εκεινο το βραδυ που την ειδα ,λογο συναυλιας,αλλα την αλλη μερα πηγα καρφωτος.Μπηκα μεσα και η τσατσα μου λεει"Η ΚΟΝΗ ειναι την ξερεις;χωρις να πω κουβεντα η κινηση προς το πορτοφολι ηταν αστραπιαια.Χανονται αυτα!!Αστερι το μωρο!!!
ποτε την ειδες?ποσο καιρο πριν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom