Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
αυτη λογικα πρεπει να την εκανε για γερμανια.απορω πως αυτη η μουναρα δε δουλευε σε κανα στουντιο η σιτυτουρ
 

jpower

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πανε περιπου 3-4 χρονια.Εσυ την ειχες πετυχει? ειχες καμια πληροφοριση για το που να βρισκετε,αν και εχω την εντυποση οτι θα εφευγε για την χωρα της,κριμα ηταν απο τα πιο καλα την εποχη εκεινη.Περασμενα μεγαλια και δηιγωντας τα να κλαις.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Πανε περιπου 3-4 χρονια.Εσυ την ειχες πετυχει? ειχες καμια πληροφοριση για το που να βρισκετε,αν και εχω την εντυποση οτι θα εφευγε για την χωρα της,κριμα ηταν απο τα πιο καλα την εποχη εκεινη.Περασμενα μεγαλια και δηιγωντας τα να κλαις.
τελευταια φορα που την ειδα ηταν το μαρτη του 2003
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Φιλοι συναγωνιστες μηπως ειχε πετυχει κανεις πριν 3-4 χρονια στη φυλης την ΚΟΝΗ ,ψηλη ξανθια,Γερμανιδα με 1 τατοο τριανταφυλλο στην πλατη;Την ειχα βρει κατα τυχη ενα βραδυ που ειχα παει για μια συναυλια στη Villa Amalias.Ηρωικες εποχες!!!!
Φιλαράκι μέσα στην Βίλλα την είδες?Ήταν σίγουρα η ίδια? Μου κάνει εντύπωση  :think:
 

jpower

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Οχι φιλε PANOS δεν ηταν μεσα στη villa,ηταν στο φυλης 54 το πανω ,την ειχες πετυχει και εσυ.Παρεπιπτωντος στη villa ειχε καλλα μωρα αλλα που να τους μιλησεις αφου ειχαν κατι σκουπες μισο μετρο!!!
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
παιδια καλησπερα.μηπως εχει κανεις υποψιν του μια 45-50 ευσωμη με μεγαλους βυζους ονοματι κατερινα που δουλευε πριν 3-4 χρονια μεταξουργειο,στην κολωνου και στο λειωμενο της ιασσωνος?εγλυφε απο πανω μεχρι κατω,και εκανε αναποδο ισπανικο, στον επαιζε με τα μπουτια της και αλλες τετοιες ψαλιδοκολιες.μου ειχε δωσει τηλεφωνο αλλα το εχασα.μηπως ξερει κανεις κατι???
Φίλε Empire φέτος το καλοκαίρι -μάλλον πέρσι το καλοκαίρι δηλ. του 2007-πέτυχα μια Κατερίνα με μεγάλα βυζιά στο μεταξουργείο αλλά σε ένα της Αχιλλέως με σκάλες.Όντως έκανε διάφορα κόλπα αλλά φίλε παρόλο που γουστάρω πολλά κιλά και κυβικά και βυζάρες αυτή βρωμοκοπούσε και μου έδινε και τις βυζάρες για γλείψιμο κι εγώ γυρνούσα δίπλα γιατί δεν μπορούσα ούτε να τη μυρίσω την αθεόφοβη...Άσε που χέστηκα απ'το φόβο μου όταν άρχισε να τρίβει το μουνί της σε στάση σχεδόν 69 στον ξεσκούφωτο πούτσο μου....Δεν ξέρω βέβαια αν είναι αυτή που ψάχνεις αλλά ψιλοταιριάζει η περιγραφή σου.Εγώ πάλι ψάχνω τη Νανά από το Ιουλιανού 71.Μ'αυτήν έκανα τα ωραιότερα γ@μήσια της μπουρδελοκαριέρας μου όποτε βρισκόμουν στην Αθήνα.Κάποιος είχε γράψει κάπου ότι μάλλον η Νανά δουλεύει πια μόνο με ραντεβού.Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος έγκυρα?Κι αν ναι παρακαλώ αν υπάρχει τηλέφωνο της να το συζητήσουμε έτσι??????
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Μιλένα η βασίλοπούλα του cool μπουρδελισμού.Μιλένα η καθηγητρια του @@καραμελώματος.Μιλένα η τιτανομαχία του 10λέπτου.Μιλένα η ονειρική πουτάνα,το κόσμημα της πουτανιέρας,το διαμαντι της μπουρδελοσυλλογής.Μιλένα το "βλέμμα".Μιλένα που μετάλλαξε το Φυλής 71 απο απλό μπουρδελάκι σε διαπλανητικό κόμβο μπουρδελότητας.Ε λοιπόν κλάψτε συναγωνιστές ντόπιοι και ξένοι.Παντρευτηκε το άτομο και απήλθε στην μακρινή του πατριδα Σλοβενία.Πάει.Δεν ηταν όνειρο.Οποιος πρόλαβε έκανε.Οι υπόλοιποι θα ακουνε ιστορίες σε συγκριτικό βαθμό για την διαβαλκανική μπουρδελίτιδα,που σκόρπισε κατα τη συντομη παρουσία του το Μιλενάκι.
 

jpower

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλαρακια,τι γινεται?πως πανε οι αναζητησεις του ερυθρου "γλομπου"?φιλε ΝΟΤ την Νανα την ειχα παρει και στο 71 και σε hotel , ειχα το τηλ.της απο την αγγελια που ειχε οταν ηταν στο 71.Τωρα πρεπει να το εχει αλλαξει.αλλα συνεχιζει τις βιζιτες .Οχι κουκλα αλλα βυ....ες ,φοβερη συμετοχη και full προγραμμα μονο με 60Ε. Παντος συνεχιζω την αναζητιση και θα επανερθω με νεωτερα.
 

m.i.m.i.s

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους. ειμαι καινουργιος στο site. ρε παιδες ξερετε που μπορω να βρω τη Σεμι που  δουλευε στο studio επι της Λ.Β 83;ειναι αυτη που εχει ενα τατου στη πλατη μ το ονομα ROGER. δεν εχω διαβασει καθολου κριτικες για παρτη της
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Μαρίνα απο Σερβία..Ξανθιά ψηλή με βυζάρες..Δούλευε πριν κάνα τρίμηνο στο Ιάσωνος 20Α..Δεν την έχω ξαναπετύχει απο τότε..Any info??
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
καλησπερα σε ολους. ειμαι καινουργιος στο site. ρε παιδες ξερετε που μπορω να βρω τη Σεμι που  δουλευε στο studio επι της Λ.Β 83;ειναι αυτη που εχει ενα τατου στη πλατη μ το ονομα ROGER. δεν εχω διαβασει καθολου κριτικες για παρτη της
αυτη που λες ειναι η μια.αυτη εχει τατου με αυτο το ονομα.η μια μεχρι προ διμηνου ηταν ελλαδα.αυτο το διαστημα αγνοειται.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
προ 4-5 ετων επαιζε στα περιχωρα φυλης η ΓΙΑΝΝΑ, ρωσιδα μελαχροινη με αφελειες,κορμι θανατηφορο,καταπληκτικο στησιμο στα 4 και trendy εμφανιση. αρχικα δουλευε στο φωκαιας 25Α και εν συνεχεια διδυμου 18 Α. ηταν τοσο κορυφαια που ειχα ζητησει και μου ειχε δωσει το κινητο της για βιζιτα. αμεσως μετα ομως χαθηκε. η τσατσα στο διδυμου 18 Α (ηταν οι εποχες που δουλευε εκει αυτη η λεσβιαζουσα κουτση με τα κοντα μαλλια) μου ειπε οτι την εκανε για προς μεταξουργειο μερια αλλα δεν καταφερα να την εντοπισω. ξερει κανεις τιποτα παραπανω?
επειδη μαλλον καταλαβα για ποια μιλας η γιαννα δουλευε καποιο διαστημα το μαρτη του 2004 ιουλιανου και μετα την ξαναβρηκα στο φυλης 40.χαθηκε το καλοκαιρι των ολυμπιακων.παντως και εμενα μου ειχε πει οτι δουλευε μεταξουργειο και εχω την εντυπωση στην κολωνου.αλλα μετα τοσα χρονια ειναι πολυ δυσκολο να την ξαναβρεις
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Καλησπερα μαγκες...Εχει πετυχει κανεις την Χριστινα? Ρωσιδα Milf ξανθο μαλλι μεχρι τους ωμους γαλαζια ματια Απιστευτο σωμα (Σιλικονατα τελεια βυζια). Δουλευε στην τροφωνιου 11 (στο πανω) (Λιοσιων δηλαδη) εδω και πολυ καιρο (πριν το καλοκαιρι) αλλα δεν την εχω πετυχει εδω και δυο μηνες. Τελευταια φορα που την ειδα ηταν στις 20 Νοεμβριου. Για να πω την αληθεια στις πρωινες βαρδιες δεν εχω κοιταξει (Λογω δουλειας). Αν ξερει καποιος κατι...?
 

ilikebigboobs

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Γεια και χαρά σας παίδες. Ψάχνω την Ανι, ισπανίδα που δούλευε πριν από 3-4 χρόνια στην Αριστοτέλους, στο ύψος της Κεφαλληνίας. Καταπληκτικό αισθησιακό γαμήσι, μιλάμε για κλάση Πάολας και πάνω. Μόνο όποιος την είχε πάρει μπορεί να καταλάβει γιατί την ψάχνω τόσο επίμονα!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Παντρεύτηκε και την εκανε εδώ και καιρό.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
το εκοψε το πηδημα δηλαδη γιατι αυτο δεν κοβετε
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Μάγκες ξέρει κανείς τίποτα για την Μαριλένα ??? Ελληνίδα μελαχρινή με ταττουάζ στην μέση γύρω στα 20..Δούλευε τον Σεπτεμβριο Φυλής 86Α ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom