Νέα

Αλλαγή (σε ορισμένες κατηγορίες) του bourdela.tv σε συνδρομητικό site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε καποια θεματα π.χ(κοινωνικα-πολιτιστικα-),εχω παρατηρησει οτι καπο

  • Επιθυμω.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν επιθυμω.

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Δεν με απασχολει.

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
o μουσιού ζητάει να γίνει συνδρομητικό [size=15pt]ΣΤΑ ΑΣΧΕΤΑ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΑ-ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ) ΘΕΜΑΤΑ[/size] χελόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυ πόσες φορές θα το πούμε πια?????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και εγώ το ζητάω για τα CT

δλδ...τι? να ανοίξω άλλο thread?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Ρε Παιχτουρα,
Δεν παιρνεις τα κουβαδακια σου να πας να παιξεις σε καμια αλλη παραλια ??????

Μας εχεις ζαλισει τον Ερωτα, με τις και καλα, αμπελοφιλοσοφιες σου :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
και μην ξεχνιόμαστε
                                                       Φιλικά Παιχτούρας
 

Επισκέπτης
Ρε Παιχτουρα,
Δεν παιρνεις τα κουβαδακια σου να πας να παιξεις σε καμια αλλη παραλια ??????

Μας εχεις ζαλισει τον Ερωτα, με τις και καλα, αμπελοφιλοσοφιες σου :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

και μην ξεχνιόμαστε
                                                       Φιλικά Παιχτούρας

Πάτε γυρεύοντας για τον εισαγγελέα μου φαίνεται!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

ένα βλάκα, δεν τον ξέρεις...  :boobies:

και εγώ το ζητάω για τα CT

δλδ...τι? να ανοίξω άλλο thread?

α, ώστε οι σιτιτουράδες ψηφίζετε να γίνει συνδρομητικό το σάιτ... και είπα κι εγώ, ποιος θέλει να πλερώνει για να μπινελικώνεται στα οπαδικά  :2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
τυπε το σαιτ το εχουμε αγαπησει ολοι γιαυτο τον λογο ,επειδη ειναι μικρογραφια της ζωης,βρισκεις ολες τις αποψεις και ολους τους ανθρωπους εδω,δεν πιστευω οτι πρεπει να γινει κλειστο κλαμπ γιατι θα καταληξει οπως η νδ :2funny: :2funny:
παντως αν γινει(χτυπα ξυλο) εγω θα γραφτω

Ειδικά σε αυτάτα θέματα δεν πρέπει να μπει συνδρομή ώστε και ο κάθε ππικραμένος να λέει τα δικά του
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Βαζω και αυτη την πινελλια και παω να απολαυσω σημερα την νυχτερινη ζωη της Αθηνας.Αντι να ευχαριστουμε εναν απο τους συντονιστες του site,που σε οτι θρεντ ανοιγουμε το υποστηριζει με τις γνωσεις του και την αριστη ηλεκτρονικη πληροφορηση του ,καποιοι απο μας απο κριτικες του παρελθοντος που διαβασα το παρερμηνευαν και του χρεωναν παρεμβαση αλλου ειδους.Δεν ειναι ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ,αυτο??????????????.Παρτε να εχετε εναν απο τους πολλους λογους που ανοιξα αυτο το θρεντ.Αντε γεια τωρα και αυριο παλι.ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ..Ισως ετσι(συμφωνως θεματος) εκτιμησουμε τον απεναντι μας, ειτε μελος,ειτε συντονιστη και δεν θα εκφραζομαστε χυδαια.Αν ξερετε εσεις κανενα αλλο τροπο να μου το πειτε ωστε να σταματησω να βαζω συμφερουσες οικονομικες ιδεες στους υπευθυνους του site και να χαντακωνω τους εαυτους μας οικονομικως που ειμαστε μελη, για να εχουμε τα αυτονοητα.... :) αξιες και ποιοτητες που σε οποιο προηγμενο κρατος του εξωτερικου πας,θα τις συναντησεις μεσα στο Internet και οχι μονο,ποσο μαλλον στην ΕΛΛΑΔΑ μας που γεννησε τον Ανθρωπιστικο Πολιτισμο και την Παιδεια, μεταδιδοντας τα στον κοσμο ολο. :)
 

Επισκέπτης
Βαζω και αυτη την πινελλια και παω να απολαυσω σημερα την νυχτερινη ζωη της Αθηνας.Αντι να ευχαριστουμε εναν απο τους συντονιστες του site,που σε οτι θρεντ ανοιγουμε το υποστηριζει με τις γνωσεις του και την αριστη ηλεκτρονικη πληροφορηση του ,καποιοι απο μας απο κριτικες του παρελθοντος που διαβασα το παρερμηνευαν και του χρεωναν παρεμβαση αλλου ειδους.Δεν ειναι ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ,αυτο??????????????.Παρτε να εχετε εναν απο τους πολλους λογους που ανοιξα αυτο το θρεντ.Αντε γεια τωρα και αυριο παλι.ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ..Ισως ετσι(συμφωνως θεματος) εκτιμησουμε τον απεναντι μας, ειτε μελος,ειτε συντονιστη και δεν θα εκφραζομαστε χυδαια.Αν ξερετε εσεις κανενα αλλο τροπο να μου το πειτε ωστε να σταματησω να βαζω συμφερουσες οικονομικες ιδεες στους υπευθυνους του site και να χαντακωνω τους εαυτους μας οικονομικως που ειμαστε μελη, για να εχουμε τα αυτονοητα.... :) αξιες και ποιοτητες που σε οποιο προηγμενο κρατος του εξωτερικου πας,θα τις συναντησεις μεσα στο Internet και οχι μονο,ποσο μαλλον στην ΕΛΛΑΔΑ μας που γεννησε τον Ανθρωπιστικο Πολιτισμο και την Παιδεια, μεταδιδοντας τα στον κοσμο ολο. :)

                                           Θα συμφωνισω και με σενα τυπε μου. Πρεπει το site να γινει πιο κουλτουριαρικο. Να μεταδωσουμε την ελληνικη παιδεια και το πολιτισμο μας σε ολη την ανθρωποτητα μεσω του bourdela.tv Ελληνες ειμαστε ρε γαμωτο. Μη το ξεχναμε. Φιλια ο .............
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Εντελως φιλικα,
Θα σου προτεινα να ριξεις μια ματια στο κουτακι με τα χαπια που παιρνεις.
Ειμαι σιγουρος οτι εχει περασει η ημερομηνια ληξης.

Φιλικα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Τι πίνει ο κόσμος ρε πούστη μου???????????????

Άαααααααααααααααααααααντε γειαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εγώ πάντως ξέρω ξένα συνδρομητικά σάιτ που ως μέλος τρως μπινελίκι να'χεις να βγάλεις το χρόνο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θα σας κανω μια καταθεση ψυχης....απο το λιγο διαστημα που ειμαι εδω μεσα, σας εχω συμπαθησει ολους, ανεξαρτητα αν συμφωνουμε/διαφωνουμε.Αυτος ειναι ο λογος που σας 'ανεχομαι' και δεν παιρνω τον κουβα μου να παω σε αλλη παραλια.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Θα σας κανω μια καταθεση ψυχης....απο το λιγο διαστημα που ειμαι εδω μεσα, σας εχω συμπαθησει ολους, ανεξαρτητα αν συμφωνουμε/διαφωνουμε.Αυτος ειναι ο λογος που σας 'ανεχομαι' και δεν παιρνω τον κουβα μου να παω σε αλλη παραλια.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
και μεις ρε παιχτουρα σε αγαπαμε.... :2funny: ελα στο τσατ..... ;)
παρε και την μπουμπ....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Για αρχή παιχτούρα κάνε καμιά συνδρομή στο μπουρδέλο της γειτονιάς σου γιατί δε σε βλέπω καλά...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
        Εχεις δικιο αλλα προσωπικα εμενα καποια μελη σε διαφορες κριτικες-αποψεις μου, απο την αρχη της εισοδου μου στο site σαν μελος το εχουν προχωρησει λιγο παραπανω,αγνοωντας τους κανονισμους του site και διχως να τους εχω δωσει οικειοτητα να μου μιλησουν προσωπικα.Και εγω θα πω κατι οχι ομως σε προσωπικο επιπεδο αν δεν υπαρχει οικειοτητα.Ας μην συνεχισουν τον τροπο αυτο απεναντι μου γιατι αν δεν τους συνετισει το site,θα αναγκαστω να το κανω εγω με νομιμο τροπο οπως επιβαλλεται στις αρχες και στην αξιοπρεπεια που εχω απο τους κανονισμους της Ελληνικης νομοθεσιας για ολους τους ανθρωπους που ζουν στο Ελληνικο κρατος.
Θα σε παρακαλέσω, αν βέβαια συνεχίσουν αυτοί οι αχρείοι να σε αποκαλούν κόπανο,​
όταν θα πάς στον εισαγγελέα να με καλέσεις κι εμένα.
Θέλω να ακούσω τι θα του πείς του καημένου.
Βρε δεν λυπάστε καθόλου τους δικαστικούς αυτής της χώρας??
Ρεμάλια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Πιστεύω ότι 5 εύρο το μήνα για τα απλά μέλη και 10 για τους / τις επαγγελματίες που προωθούνται  μέσω του σίτε είναι καλή τιμή .
 

Επισκέπτης
Για αρχή παιχτούρα κάνε καμιά συνδρομή στο μπουρδέλο της γειτονιάς σου γιατί δε σε βλέπω καλά...

                                                      Θα παρακαλουσα τα σεβαστα μελη του παρωντος site να ειναι καπως πιο ευγενικα και να μην ειρωνευονται. Ας κρατησουμε το επιπεδο του site υψηλο. Αλλωστε Ελληνες ειμαστε, απο δω πηγαζει ο πολιτισμος και ο ανθρωπισμος. Φιλικα ο..............
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
                                                      Θα παρακαλουσα τα σεβαστα μελη του παρωντος site να ειναι καπως πιο ευγενικα και να μην ειρωνευονται. Ας κρατησουμε το επιπεδο του site υψηλο. Αλλωστε Ελληνες ειμαστε, απο δω πηγαζει ο πολιτισμος και ο ανθρωπισμος. Φιλικα ο..............


οουυυυ σφιχτοκώληηηη  :s&m_3:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
                                                Μη με αναγκαζεις να πεσω στο επιπεδο σου ανοητη νεαρα. Ας κρατησουμε το site σε καποιο επιπεδο. Φιλικα ο ...............

οοοουυυυυυ λιμοκοντόρε φυτόοοοοο  :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom