Νέα

Αλλαγή (σε ορισμένες κατηγορίες) του bourdela.tv σε συνδρομητικό site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σε καποια θεματα π.χ(κοινωνικα-πολιτιστικα-),εχω παρατηρησει οτι καπο

  • Επιθυμω.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν επιθυμω.

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Δεν με απασχολει.

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
                                                                                                                          Κανε ενα κοπο και διαβασε το ολο απο την αρχη μεχρι το τελος,αυτο που εγραψα και θα καταλαβεις οτι μου εθεσες λαθος ερωτημα.

το διάβασα και ακόμα δεν βλέπω γιατί δεν πρέπει να λέμε σε κάποιον ότι λέει μαλακίες  :rockon:

κι εμένα μου το έχουν πει, και σε όλους το έχουν πει και όλοι το έχουν πει, σιγά το πράμα  :boobies:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
εγώ πάντως και συνδρομητικό να ήταν θα πλέρωνα ρε, ναι τόσο καμμένη είμαι, εδώωωωω θα είμαι εδώωωωωωω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εεεεε, τότε να περάσεις από το ταμείο με την πιστωτική σου κάρτα.

Και προσοχή, μόνον Gold δέχεται το κατάστημα.

Δεν μπας τώρα να ποστάρεις και στο εξόχως σημαντικό θέμα: "Σας αρέσει το bukkake;".
Αν δεν το έχεις ήδη κάνει.

(αλήθεια το bukkake να είναι συνδρομητικό ή να παραμείνει free;;;; - αυτό είναι θέμα ψηφοφορίας )
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
(αλήθεια το bukkake να είναι συνδρομητικό ή να παραμείνει free;;;; - αυτό είναι θέμα ψηφοφορίας )

ναι, ναι ναι, αυτό όντως είναι θέμα ψηφοφορίας σε περίπτωση που εφαρμοστεί το μέτρο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εγώ είμαι σεμνό κορίτσι ρε, δεν ξέρω από μπουκάκε  :-
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
                                                                                                      για λόγους ομοιομορφίας & συγχρονισμού, όπως ανέφερε και το αγαπητό μέλος παίχτουρας, προτείνω επίσης να ξεκινάμε όλοι τις παραγράφους από απέναντι
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
το διάβασα και ακόμα δεν βλέπω γιατί δεν πρέπει να λέμε σε κάποιον ότι λέει μαλακίες  :rockon:

κι εμένα μου το έχουν πει, και σε όλους το έχουν πει και όλοι το έχουν πει, σιγά το πράμα  :boobies:
        Εχεις δικιο αλλα προσωπικα εμενα καποια μελη σε διαφορες κριτικες-αποψεις μου, απο την αρχη της εισοδου μου στο site σαν μελος το εχουν προχωρησει λιγο παραπανω,αγνοωντας τους κανονισμους του site και διχως να τους εχω δωσει οικειοτητα να μου μιλησουν προσωπικα.Και εγω θα πω κατι οχι ομως σε προσωπικο επιπεδο αν δεν υπαρχει οικειοτητα.Ας μην συνεχισουν τον τροπο αυτο απεναντι μου γιατι αν δεν τους συνετισει το site,θα αναγκαστω να το κανω εγω με νομιμο τροπο οπως επιβαλλεται στις αρχες και στην αξιοπρεπεια που εχω απο τους κανονισμους της Ελληνικης νομοθεσιας για ολους τους ανθρωπους που ζουν στο Ελληνικο κρατος.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
                                                                                                      για λόγους ομοιομορφίας & συγχρονισμού, όπως ανέφερε και το αγαπητό μέλος παίχτουρας, προτείνω επίσης να ξεκινάμε όλοι τις παραγράφους από απέναντι


                                                                                                      Με πόσα πατήματα του space ή του tab όμως το κάνει;;;; (Μαλακία είπα το tab δεν δουλεύει. Αντισθένηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη, διαμαρτύρομαι, την συνδρομή μου πίσω ρεεεε....... )
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
                                                      Δεν κοβετε τις μαλακιες λεω εγω??
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
                                                       Δεν κοβετε τις μαλακιες λεω εγω??
    Το αλλο ομως κοστιζει :fuck1:,ενω αυτες :bigdick: ειναι τζαμπα. :)Πιστευω σε αυτο τουλαχιστον να συμφωνησουμε ολοι. :)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
                                                                                                       Με πόσα πατήματα του space ή του tab όμως το κάνει;;;; (Μαλακία είπα το tab δεν δουλεύει. Αντισθένηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη, διαμαρτύρομαι, την συνδρομή μου πίσω ρεεεε....... )

πάτα να αρχίζει από δεξιά η πρώτη σειρά ρε,​
είναι εκεί που είναι τα μπολντ, τα ιτάλικς κτλ το τρίτο σετ κουμπακίων, για τη στοίχιση του κειμένου, όπως στο γουόρντ  :-* :-* :-* :-*

εντιτ: αφού γράψεις ό,τι θες στην πρώτη γραμμή γράφε έξω από τις αγκύλες xD
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
    Το αλλο ομως κοστιζει :fuck1:,ενω αυτες :bigdick: ειναι τζαμπα. :)Πιστευω σε αυτο τουλαχιστον να συμφωνησουμε ολοι. :)

ε όχι και τσάμπα...ολόκληρη φυλακή ρισκάρουμε όπως προείπες, βάσει νόμου  :o :S

συγκεκριμμένα: looney tunes article 12 par. 3

ACME.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
αυτή τη στιγμή σ'αγαπώ όσο ποτέ άλλοτε  :smitten: :smitten: :smitten:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
Αν οι αυτοι που επιθυμουν ειναι πολλοι ισως το σκεφτει θετικα ο διαχειριστης απο το αποτελεσμα της ψηφοφοριας. :)

με το που θα γινει φιλε ,εστω και εν μερει συνδρομητικο το σαιτ,τουλαχιστον το 90% θα σκορπισει.....!!!!!!!
 

Επισκέπτης
                                               
Και προσοχή​
στο πως εκφράζεστε γιατί αν δε μιλήσουν οι mods θα μιλήσει ο νόμος :police:
 

Επισκέπτης
                                                                                                      για λόγους ομοιομορφίας & συγχρονισμού, όπως ανέφερε και το αγαπητό μέλος παίχτουρας, προτείνω επίσης να ξεκινάμε όλοι τις παραγράφους από απέναντι

                                                           Θα συμφωνισω μαζι σου αν και διαφωνω με αυτο το μετρο. Θελω να πω δηλαδη οτι σε ενα ελευθερο και δημοκρατικο site πρεπει ολοι να κανουμε πολιτισμο να εχουμε αυτοσυγκρατηση επιπεδο και ελευθερια διαλογου. Αλλωστε ολοι Ελληνες ειμαστε.      
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Προφανως δεν επαρκουσε ο χωρος,οποτε να σας ολοκληρωσω την ερωτηση της ψηφοφοριας για να εχετε ολοκληρωμενη αποψη.Σε καποια θεματα π.χ.(κοινωνικα-πολιτιστικα)εχω παρατηρησει οτι καποια μελη μπαινουν στο θεμα και γραφουν ασχετα πραγματα.Σε αυτες τις κατηγοριες ομως, αν υπαρχει συνδρομη απο τα μελη που ενδιαφερονται,δεν θα συμβαινει αυτο.Ευχαριστω. :)
τυπε το σαιτ το εχουμε αγαπησει ολοι γιαυτο τον λογο ,επειδη ειναι μικρογραφια της ζωης,βρισκεις ολες τις αποψεις και ολους τους ανθρωπους εδω,δεν πιστευω οτι πρεπει να γινει κλειστο κλαμπ γιατι θα καταληξει οπως η νδ :2funny: :2funny:
παντως αν γινει(χτυπα ξυλο) εγω θα γραφτω
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Αν οι αυτοι που επιθυμουν ειναι πολλοι ισως το σκεφτει θετικα ο διαχειριστης απο το αποτελεσμα της ψηφοφοριας. :)

oh yes....το λέμε χρόνια τώρα

Στα CT επιβάλλεται και κάνει payback σε χρόνο dt ακόμη και μία σχετικά υψηλή συνδρομή
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Ρε Παιχτουρα,
Δεν παιρνεις τα κουβαδακια σου να πας να παιξεις σε καμια αλλη παραλια ??????

Μας εχεις ζαλισει τον Ερωτα, με τις και καλα, αμπελοφιλοσοφιες σου :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
oh yes....το λέμε χρόνια τώρα

Στα CT επιβάλλεται και κάνει payback σε χρόνο dt ακόμη και μία σχετικά υψηλή συνδρομή

o μουσιού ζητάει να γίνει συνδρομητικό [size=15pt]ΣΤΑ ΑΣΧΕΤΑ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΑ-ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ) ΘΕΜΑΤΑ[/size] χελόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυ πόσες φορές θα το πούμε πια?????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom