Νέα

Αλλαγή (σε ορισμένες κατηγορίες) του bourdela.tv σε συνδρομητικό site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σε καποια θεματα π.χ(κοινωνικα-πολιτιστικα-),εχω παρατηρησει οτι καπο

  • Επιθυμω.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν επιθυμω.

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Δεν με απασχολει.

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αν οι αυτοι που επιθυμουν ειναι πολλοι ισως το σκεφτει θετικα ο διαχειριστης απο το αποτελεσμα της ψηφοφοριας. :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Προφανως δεν επαρκουσε ο χωρος,οποτε να σας ολοκληρωσω την ερωτηση της ψηφοφοριας για να εχετε ολοκληρωμενη αποψη.Σε καποια θεματα π.χ.(κοινωνικα-πολιτιστικα)εχω παρατηρησει οτι καποια μελη μπαινουν στο θεμα και γραφουν ασχετα πραγματα.Σε αυτες τις κατηγοριες ομως, αν υπαρχει συνδρομη απο τα μελη που ενδιαφερονται,δεν θα συμβαινει αυτο.Ευχαριστω. :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μονο αυτο παρατηρησες εδω;  :think:
ολα τα αλλα καλα; :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δηλαδή να μπαίνουμε στο σάιτ που είναι για μπουρδέλα και τα θρεντ με τη βασική θεματολογία του σάιτ να είναι φρι ενώ τα άσχετα-γενικά θέματα να είναι με συνδρομή?  :think:

καινοτομία θα είναι, δε λέω...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
90
Like
10.185
Πόντοι
17.885
αφήστε τον κόσμο να λέει μαλακίες!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Και δεν μας λες, ρε μεγάλε Παίχτουρα, ΕΣΥ μέχρι πόσα θα έδινες για (μηνιαία ή ετήσια) συνδρομή;;
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Oτι εσυ τωρα ρωτας μελη..
και τους λες αν θα ηθελαν να γινει ημι-συνδρομητικο το σαιτ ωστε να μη μπορουν να μπαινουν σε ολα τα τοπικς
και περιμενεις να ακουσεις ναι!
και αυτοΰπολογιζεσαι για σοβαρος ανθρωπος
και περιμενεις και τα αποτελεσματα

ΝΑΙ ασφαλως βαλτε μας να πληρωνουμε.... :idiot: :uglystupid:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Και δεν μας λες, ρε μεγάλε Παίχτουρα, ΕΣΥ μέχρι πόσα θα έδινες για (μηνιαία ή ετήσια) συνδρομή;;

έχει μια οδό βολτέρου εδώ κοντά μου κάπου, θα τη βγάλω φωτο και θα σ'τη στείλω για όταν επαναπατριστείς  :smitten:  :smitten:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δηλαδή να μπαίνουμε στο σάιτ που είναι για μπουρδέλα και τα θρεντ με τη βασική θεματολογία του σάιτ να είναι φρι ενώ τα άσχετα-γενικά θέματα να είναι με συνδρομή?  :think:

καινοτομία θα είναι, δε λέω...
    Χαρηκα,που το εθεσες πιο απλα, συνεισφεροντας με την αποψη σου να το καταλαβουν,για οσα μελη δεν το καταλαβαν με την δικη μου διατυπωση.Ευχαριστω. :)
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Δηλαδή να μπαίνουμε στο σάιτ που είναι για μπουρδέλα και τα θρεντ με τη βασική θεματολογία του σάιτ να είναι φρι ενώ τα άσχετα-γενικά θέματα να είναι με συνδρομή?  :think:

καινοτομία θα είναι, δε λέω...
Ναι δινε του θαρρος κι εσυ! δε βλεπεις που το παληκαρι ειναι σε παρακρουση και παραληρημα?
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Μαλλον καποιοι δεν εχουν καταλαβει σε τι site μπαινουν  :jerking:
Εχει τοσα αλλα ωραια site γιατι δεν μπαινουν αλλου?Γιατι? :2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
έχει μια οδό βολτέρου εδώ κοντά μου κάπου, θα τη βγάλω φωτο και θα σ'τη στείλω για όταν επαναπατριστείς  :smitten:  :smitten:

Ναι, βέβαια στην γειτονιά των μασατζίδικων και των στούντιο. Ανάμεσα σε ανταλλακτικάδικα μαϊμού.

Ωραία περιοχή.

Χάθηκε μία λεωφόρος, μια promenade......
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ναι, βέβαια στην γειτονιά των μασατζίδικων και των στούντιο. Ανάμεσα σε ανταλλακτικάδικα μαϊμού.

Ωραία περιοχή.

Χάθηκε μία λεωφόρος, μια promenade......

αχχχχχχχ με διαβάζεις τελικά  :2funny: :2funny: :2funny:

θα τρέξω σε όλη την αθήνα να σου βρω τη μεγαλύτερη οδό βολτέρου  :smitten: :smitten: :smitten:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ημαστε απο τα πιο δημοφιλοι σαιτ στην ελλαδα και εσυ ψαχνεις τροπους να το ριξεις? :2funny:

με την συνδρομη ρε παιχτουρα θα χαθει το μισο κοινο.

ασε που ειναι αντιθετο στις αρχες των μπουρδελιαριδων..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ασε που ειναι αντιθετο στις αρχες των μπουρδελιαριδων..

προτείνει η συνδρομή να είναι στα άσχετα θέματα, όχι στη βασική θεματολογία...  :rolleyes: :rolleyes:
μόνο εγώ βλέπω το περίεργο σε αυτό?  :2funny: :2funny:

γιατί είναι αντίθετο στις αρχές σας?  :think:
έτσι, από απορία...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λυπαμαι αυτους που δεν ειναι σε θεση να διακρινουν το γραπτο Ελληνικο λογο.Ισως η Παιδεια τους και η ΣΥΝ-ΕΙΔΗΣΗ τους, να μην τους βοηθει.Σαν ανθρωπος που με συναρπαζει η αναζητηση σωστης γνωσης και πληροφορησης παρουσιασα αυτο το θεμα διχως κανενα συμφερον-αυτοπροβολη-υστεροβουλια.Οσοι δεν καταλαβαινουν αυτα που γραφω,προφανως τους χαρακτηριζω λιγους και ας μην με ενοχλουν.Δεν ειμαι πλουσιος, αλλα μπροστα στην ποιοτητα αυτων των θεματων και να μην υπαρχουν ορισμενοι να μπαινουν και να χαλανε την οποια συζητηση με τις ''μαλακιες'' τους (να το πω στην διαλεκτο που μερικοι καταλαβαινουν)δεν θα με χαλαει να πληρωνω ενα συμβολικο ποσο στο καθε site που βρισκομαι και οχι μονο εδω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Εγω θα το παω ακομα παραπερα. Προτεινω να εχει ωριαιο μισθωμα παραμονης και με καποιο ειδος προσφορας για τη 2η , την 3η και παει λεγοντας..Θα τα σπαει μετα! θα γινει πιο δημοφιλες και απο τα ψαχτηρια  :rockon: :rockon: ( :idiot:)
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Λυπαμαι αυτους που δεν ειναι σε θεση να διακρινουν το γραπτο Ελληνικο λογο.Ισως η Παιδεια τους και η ΣΥΝ-ΕΙΔΗΣΗ τους, να μην τους βοηθει.Σαν ανθρωπος που με συναρπαζει η αναζητηση σωστης γνωσης και πληροφορησης παρουσιασα αυτο το θεμα διχως κανενα συμφερον-αυτοπροβολη-υστεροβουλια.Οσοι δεν καταλαβαινουν αυτα που γραφω,προφανως τους χαρακτηριζω λιγους και ας μην με ενοχλουν.Δεν ειμαι πλουσιος, αλλα μπροστα στην ποιοτητα αυτων των θεματων και να μην υπαρχουν ορισμενοι να μπαινουν και να χαλανε την οποια συζητηση με τις ''μαλακιες'' τους (να το πω στην διαλεκτο που μερικοι καταλαβαινουν)δεν θα με χαλαει να πληρωνω ενα συμβολικο ποσο στο καθε site που βρισκομαι και οχι μονο εδω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Λες μεγαλες μαλακιες
Μ.Φ.Χ.
Νικολας_Τα_Πινω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom