Νέα

Αγορα Μοτο. Ιδεες και λυσεις!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νικ Ο Ντικ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
για το ninjaκι δε το σκέφτεσαι καθολου τυπε?
 
OP
OP
Νικ Ο Ντικ

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
για το ninjaκι δε το σκέφτεσαι καθολου τυπε?


Οχι ρε συ γιατι οπως ειπα και για το CBR400 δεν ειναι του στιλ μου. Δεν μαρεσει να οδηγω σκυφτος.



Ισχυει το ιδιο με τον απο πανω. Αλλα και τα 2 ειναι μαχημα.


Παντως εψαξα πολυ για το Benelli και βλεπω οτι ειναι μαχημο πολυ σε πολλους τομεις. Και βρηκα και αντιπροσωπο και απο χθες επισημα μπηκε στην Ελληνικη αγορα.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Οχι ρε συ γιατι οπως ειπα και για το CBR400 δεν ειναι του στιλ μου. Δεν μαρεσει να οδηγω σκυφτος.


Ισχυει το ιδιο με τον απο πανω. Αλλα και τα 2 ειναι μαχημα.


Παντως εψαξα πολυ για το Benelli και βλεπω οτι ειναι μαχημο πολυ σε πολλους τομεις. Και βρηκα και αντιπροσωπο και απο χθες επισημα μπηκε στην Ελληνικη αγορα.
α οκ.αν καιδεν οδηγησεις και πολυ σκυφτος σε αυτα.Εγω σου πρτοτίνω το Ζ
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
οδηγας καποια μηχανη τωρα ή θα ειναι η 1η σου ;

φυσικα και απορριπτω επιτοπου το benelli , αντι εμπορικο εντελως, θα χρειαστει να το πουλησεις και δεν το παιρνει ουτε η αγγελια για καταχωρηση.

αν δεν εχεις σχεση με μηχανες γενικα ασε τα πολλα πολλα και παρε ενα σκουτερ να κανεις τη δουλεια σου
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.631
Like
1.896
Πόντοι
216
Οχι ρε συ γιατι οπως ειπα και για το CBR400 δεν ειναι του στιλ μου. Δεν μαρεσει να οδηγω σκυφτος.


Ισχυει το ιδιο με τον απο πανω. Αλλα και τα 2 ειναι μαχημα.


Παντως εψαξα πολυ για το Benelli και βλεπω οτι ειναι μαχημο πολυ σε πολλους τομεις. Και βρηκα και αντιπροσωπο και απο χθες επισημα μπηκε στην Ελληνικη αγορα.

Υπάρχει και το yamaha mt-03 αλλά το kawasaki που λες στο ματ χρώμα είναι το πιο όμορφο απ όλα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
οδηγας καποια μηχανη τωρα ή θα ειναι η 1η σου ;

φυσικα και απορριπτω επιτοπου το benelli , αντι εμπορικο εντελως, θα χρειαστει να το πουλησεις και δεν το παιρνει ουτε η αγγελια για καταχωρηση.

αν δεν εχεις σχεση με μηχανες γενικα ασε τα πολλα πολλα και παρε ενα σκουτερ να κανεις τη δουλεια σου

sofa logia
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
σκουτερ 250-300  τυπε


αυτα τα μηχανακια ειναι για να μαθεις συμπλεκτη οδηγηση κλπ κ μετα να τα δωσεις να πας στα 600αρια κ μετα στ 1000αρια κ μετα να τσακιστεις κ να μεινεις αναπηρος
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
σκουτερ 250-300  τυπε


αυτα τα μηχανακια ειναι για να μαθεις συμπλεκτη οδηγηση κλπ κ μετα να τα δωσεις να πας στα 600αρια κ μετα στ 1000αρια κ μετα να τσακιστεις κ να μεινεις αναπηρος

καλυτερα ενα 250 παρα σκουτερ
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
σκουτερ 250-300  τυπε


αυτα τα μηχανακια ειναι για να μαθεις συμπλεκτη οδηγηση κλπ κ μετα να τα δωσεις να πας στα 600αρια κ μετα στ 1000αρια κ μετα να τσακιστεις κ να μεινεις αναπηρος

Με όσους έχω μιλήσει και που έχουν μηχανές - μηχανάκια δεν λένε και τα καλύτερα. Πολλές οι πιθανότητες να τραυματιστείς αρκετά σοβαρά για πλάκα... πανεύκολα.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Μηχανή χωρίς συμπλέκτη είναι για γκόμενες  :coffee:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
εμενα απο ορθια μονο το tiiger μ αρεσει
σκυφτο for ever
 

k-king

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα. Καλο μεσημερι Κυριακης να εχουμε!!!

Ανοιγω αυτο το θεμα μιας και σε λιγο καιρο σκεφτομαι να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου. Καταρχην να πω οτι εχω διπλωμα Α2 που αυτο σημαινει οτι μπορω να οδηγησω μηχανες εως 400Cc ή 35kW. Δευτερον θα παρω καινουργια. Λεφτας δεν ειμαι αλλα θελω να επενδυσω σε κατι καινουργιο. Να το στρωσω εγω. Να ειμαι ο πρωτος της οσο ρομαντικο και αν ακουγεται.

Υπαρχουν 3 μηχανες που μου εχουν κλεισει το ματι. Η πρωτη που επικρατει απο την πρωτη στιγμη ειναι η Kawasaki Z300. Ειναι βεβαια και η πιο ακριβη αφου η εκδοση με ABS ειναι στα 5.490 ευρω. Φοραει τον κινητηρα του ninja 300 και πολλα αλλα καλουδια του. Η διαφορα τους ειναι καθαρα στο στησιμο. Δικυλινδρα και τα 2. Εδω μια φωτο του.
Δευτερη επιλογη Benelli Bn302. . 300Cc απιστευτος ηχος καλες κριτικες σχετικα αν και ελαχιστες ομως, απο μια εταιρεια πεθαμενη που αναστηθηκε. Φθηνο αφου εχει λιγοτερο απο 5000 ευρω. Βεβαια ενω εισαγεται στην Ελλαδα δεν μπορω να βρω αντιπροσωπο...

Τριτη επιλογη BMW310r. . 313Cc Motard βεβαια, κατω απο 5000 ευρω. Κατασκευαζεται στην Ινδια. Ισως και να μην εχει κυκλοφορισει ακομα επισημα στην Ελλαδα. Ενω εμφανισιακα με κερδιζει περισσοτερο και ειναι και BMW τελικα κατι με χαλαει πανω της....


Για πειτε ρε παιδες και σεις καμια ιδεα. Καμια πληροφορια γιαυτα οτι ξερετε. Να γινει μια σωστη επιλογη θελω.

Επισης οποιος θελει σε αυτο το θεμα να ζητησει πληροφοριες για καποια δικια του αγορα ας το κανει ελευθερα. Αλλα να ασχοληθουμε κυριως με μηχανες λογο του τιτλου του θεματος.

Ευχαριστω!!!






Απο αυτα που γραφεις kawasaki μακραν
Αν θες κοιτα και τα ktm σε αυτα τα
Κυβικα ειναι τιμιο και πολυ χρηστικο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom