Νέα

Αγορα μηχανης,KTM,honda,triumph tiger, tdm

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
δεν αξιζει να παρεις καινουργιο αφου θα του γαμησεις τα πρεκια και δεν ειναι αναγκη για 1ο να δωσεις τοσα λεφτα,παρε μαθε πρωτα και οταν νιωσεις σιγουρος σκαστα
μπορεις να πας να νοικιασεις κιολας σχεδον ολα τα μοντελα να δεις ποιο σου αρεσει
νοικιαζουν οντως? με τι τιμη ημερας πανω κατω?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.412
Κριτικές
16
Like
13.585
Πόντοι
5.577
apollo motorbike τυποι,
στην κατηφορα αποσυμπλέκεις και κανεις οικονομια στα καυσιμα  :rockon:
 

Συνημμένα

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    191,3 KB · Εμφανίσεις: 12

Γιάννης1

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
426
Like
2
Πόντοι
1
φιλε μου οχι,δεν κανω καμια πλακα,ανοιξα το θρεντ για να ακουσω γνωμες,απο πολυ πιο εμπειρους...ενταξει,εχεις δικιο,απο 50ρι να πας τοσο ψηλα...αλλα ειναι και ενα ονειρο αυτο και ισως βιαζομαι,τελος παντων,καθε γνωμη δεκτη...

Ξεκίνησα από 72άρι παπί, μετά πήγα σε στριτ 125 κυβικά, μετά σε μια στριτ 250 κυβικά που ήταν το όνειρο μου αλλά την κράτησα μόνο τρεις ημέρες και την έκανα ανταλλαγή με ένα εντουράκι 200 κυβικά. Θέλω να σου πω να ανέβεις σιγά-σιγά στα κυβικά.
Στο λύκειο έζησα μία περίπτωση που καθόμουν ένα μεσημέρι δίπλα σε ένα γνωστό που ήταν 17χρόνος. Φεύγοντας του είπα τα λέμε αύριο και μου είπε ο.κ. Μετά από 12 ώρες σκοτώθηκε σε τροχαίο επειδή ανέβηκε στην 1000άρα κάποιου για να πάνε βόλτα. Δεν πρόλαβαν να πάνε ούτε 2 χλμ μακρυά από το σχολείο και έγινε το κακό. Αυτός που είχε την 1000ρα την είχε αγοράσει την ίδια μέρα. Αν θυμάμαι καλά πριν αυτή είχε ένα RD-350. Που να πας από το 50άρι σκούτερ σε TDΜ κ.α αντίστοιχα.... Είναι τεράστιο το ρίσκο.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.412
Κριτικές
16
Like
13.585
Πόντοι
5.577
αμα αρχισουμε ιστοριες γι αυτους που σκοτωθηκαν τυπε,  :headbang:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Ξεκίνησα από 72άρι παπί, μετά πήγα σε στριτ 125 κυβικά, μετά σε μια στριτ 250 κυβικά που ήταν το όνειρο μου αλλά την κράτησα μόνο τρεις ημέρες και την έκανα ανταλλαγή με ένα εντουράκι 200 κυβικά. Θέλω να σου πω να ανέβεις σιγά-σιγά στα κυβικά.
Στο λύκειο έζησα μία περίπτωση που καθόμουν ένα μεσημέρι δίπλα σε ένα γνωστό που ήταν 17χρόνος. Φεύγοντας του είπα τα λέμε αύριο και μου είπε ο.κ. Μετά από 12 ώρες σκοτώθηκε σε τροχαίο επειδή ανέβηκε στην 1000άρα κάποιου για να πάνε βόλτα. Δεν πρόλαβαν να πάνε ούτε 2 χλμ μακρυά από το σχολείο και έγινε το κακό. Αυτός που είχε την 1000ρα την είχε αγοράσει την ίδια μέρα. Αν θυμάμαι καλά πριν αυτή είχε ένα RD-350. Που να πας από το 50άρι σκούτερ σε TDΜ κ.α αντίστοιχα.... Είναι τεράστιο το ρίσκο.
ακριβως
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Ξεκίνησα από 72άρι παπί, μετά πήγα σε στριτ 125 κυβικά, μετά σε μια στριτ 250 κυβικά που ήταν το όνειρο μου αλλά την κράτησα μόνο τρεις ημέρες και την έκανα ανταλλαγή με ένα εντουράκι 200 κυβικά. Θέλω να σου πω να ανέβεις σιγά-σιγά στα κυβικά.
Στο λύκειο έζησα μία περίπτωση που καθόμουν ένα μεσημέρι δίπλα σε ένα γνωστό που ήταν 17χρόνος. Φεύγοντας του είπα τα λέμε αύριο και μου είπε ο.κ. Μετά από 12 ώρες σκοτώθηκε σε τροχαίο επειδή ανέβηκε στην 1000άρα κάποιου για να πάνε βόλτα. Δεν πρόλαβαν να πάνε ούτε 2 χλμ μακρυά από το σχολείο και έγινε το κακό. Αυτός που είχε την 1000ρα την είχε αγοράσει την ίδια μέρα. Αν θυμάμαι καλά πριν αυτή είχε ένα RD-350. Που να πας από το 50άρι σκούτερ σε TDΜ κ.α αντίστοιχα.... Είναι τεράστιο το ρίσκο.

κ γω απο παπι πηγα σε 600
δεν λεει τιποτα
αν το μυαλο ελεχγει το γκαζι
 

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
αντι να δωσεις τοσα λεφτα για μια σκοτωστρα, παρε ενα τετοιο να νιωσεις πασας . Αμα μπορεις να δωσεις παραπανω ή οποιος άλλος ενδιαφερεται, με πμ πουλαω το δικο μου το F430 F1 coupe' μοντ.'06 μαυρο με μπεζ δερματα full extra και 40.000 χιλιομετρα. Οι μπατηριδες που θα βρουν αφορμη να το παιξουν εξυπνοι καλο ειναι να πανε να γαμηθουνε απο τωρα  ;)
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
αντι να δωσεις τοσα λεφτα για μια σκοτωστρα, παρε ενα τετοιο να νιωσεις πασας . Αμα μπορεις να δωσεις παραπανω ή οποιος άλλος ενδιαφερεται, με πμ πουλαω το δικο μου το F430 F1 coupe' μοντ.'06 μαυρο με μπεζ δερματα full extra και 40.000 χιλιομετρα. Οι μπατηριδες που θα βρουν αφορμη να το παιξουν εξυπνοι καλο ειναι να πανε να γαμηθουνε απο τωρα  ;)
5000κυβικα?χεστηκα πανω μου... :o
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
σαν νεκροφορα ειναι ρε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom