Νέα

Αγορα μηχανης,KTM,honda,triumph tiger, tdm

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
τα σκουτερ κ αν ειναι σκοτωστρες.ΚΑΝΕΝΑ δεν σταματαει,αμα τ ακουμπησεις θελειςμια περιουσια για τα πλαστικα.ολοι οι ασχετοι σκουτερ οδηγουν κ λογω της αισθησης που τους προκαλει σαβουριαζονται με το παραμικρο.


Κοιτα, ολα ειναι μεσα στην κεφαλα μας. Αν παρεις σκουτερ και το πηγαινεις μαλλιοκουβαρα, πας γυρευοντας. Ειναι για συγκεκριμενη χρηση. Φυσικα δεν εχουν φρενα μιας μεγαλης μηχανης αλλα εγω που εχω ενα Beverly 300i μια χαρα φρενα εχει, για τα δεδομενα του μιλαμε παντα.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Τυπε παρε να εχεις την υγεια σου,ν ριχνεις κανα πουτσο,να κανεις διακοπες κ οταν βγαλεις τις βοηθητικες,το ξανασυζηταμε.
Εση θες μηχανη για μοστρα στην καφετερια χωριςνα γνωριζεις τισ επιπτωσεις.
Το να σκοτωθεις ειναι απλο.
Το να μεινεις αναπηρος ειναι το επωδυνο κ οχι μονο για εσενα.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τι μλκ εισαι.

Αλλα στα δυο τελευταια εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τυπε παρε να εχεις την υγεια σου,ν ριχνεις κανα πουτσο,να κανεις διακοπες κ οταν βγαλεις τις βοηθητικες,το ξανασυζηταμε.
Εση θες μηχανη για μοστρα στην καφετερια χωριςνα γνωριζεις τισ επιπτωσεις.
Το να σκοτωθεις ειναι απλο.
Το να μεινεις αναπηρος ειναι το επωδυνο κ οχι μονο για εσενα.

Ακριβώς.
Γειτονάκι 22 χρονών από παπί πήγε σε YAMAHA 950cc  :jerking:  για να κάνει μόστρα σε κάτι αλβανοπουτανάκια και έχει φάει καμιά δεκαριά σούπες μέχρι τώρα.
Δεν τον βλέπω καλά.Κουκούτσι μυαλό.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ακριβώς.
Γειτονάκι 22 χρονών από παπί πήγε σε YAMAHA 950cc   :jerking:   για να κάνει μόστρα σε κάτι αλβανοπουτανάκια και έχει φάει καμιά δεκαριά σούπες μέχρι τώρα.
Δεν τον βλέπω καλά.Κουκούτσι μυαλό.


εχω κ στην γειτονια αλβανακια με τα μινια τους κ τα αρωματα τους  :wanker:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
αρα,ενα ktm 250cc, πιστευετε ειναι καλο για εναν αρχαριο?ειναι και ομορφα τα πορτοκαλι γαμω το κερατο μου...εμφανησιακα πολυ τουμπανα
 

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
80
Like
16
Πόντοι
0
αρα,ενα ktm 250cc, πιστευετε ειναι καλο για εναν αρχαριο?ειναι και ομορφα τα πορτοκαλι γαμω το κερατο μου...εμφανησιακα πολυ τουμπανα

Καλό μηχανάκι αλλα σπορ θεση οδήγησης που σημαινει οτι εκδρομουλα με διαδρομή πανς απο 1 1/2 ωρα μεση καρποι σμπαραλια. δεν σε σκοτωνει το μηχανακι η οδήγηση σου σε σκοτωνει. ειτε παπί πάρεις ειτε μηχανή αμα το πας πέρα απο τα όρια σου την έπαθες. οπότε παρε ενα καλό μηχανακι 600-800 cc και μην φοβάσαι απλα πρόσεχε. αμα είσαι λακαμας και με ποδήλατο θα τη πάθεις φίλε μου. οσοι έχουν μηχανή θα σου πουν οτι μετά τα 100 χλ πιο ε΄ύκολα πεφτεις με παπί παρα με μηχανή.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
τα σκουτερ ειναι μαλακιες
καλυτερα να παρω ενα 300 ninja h 250 cbr
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
OP
OP
Δ
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
ναι ο καθε κουλος πηρε σκουτερ επειδη δεν εχουν ταχυτητες κ δεν ξερουν που πανε τα 4
για ευκολια πιστευεις εγιναν τοσο της μοδας?εχουν περισσοτερες φθορες ομως,ε
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
το ιδιο πιστευω..εχουν γινει και της μοδας τωρα,ολοι σκουτερ βλεπεις κυκλοφορουν.. :2funny:
τι γελας?δλδ εσυ απο το 50αρι μας λες την εχεις την vstrom?και με σκουτερ 300αρι σε βλεπω να σαβουριαζεσαι,παρε ενα κρυπτον να μαθεις να οδηγεις πρωτα κ βλεπουμε
:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom