Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 918K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
607
Πόντοι
301
Τυπε το ξέρω ότι σε ξεφτιλισα αλλά έχω συνηθίσει να σας πονάω εδώ μέσα με αλήθειες. Τράβα άλλου να κλάψεις τώρα.
εχω παρατηρησει οτι τους γλεντας ολους εδω μεσα αχαχαχα? Θα πας στην βιλλα?
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
607
Πόντοι
301
Πιστευτε θα εχει κοσμο σημερα κανα ζευγαρακια ή σκαρτα πραγματα ακουω γνωμες
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
564
Like
1.258
Πόντοι
206
Πιστευω θα εχει λογω αυριανης αργιας..
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.392
Κριτικές
8
Like
11.151
Πόντοι
3.786
Λογικό λόγω της αργίας να προσέλθουν περισσότεροι. Για τα δε ζευγάρια και κυρίως για το αν θα γαμήσεις είναι πάντα ρίσκο. Κανείς δε σου υπογράφει συμβόλαιο πριν πληρώσεις σε τέτοια μαγαζιά.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.634
Κριτικές
61
Like
39.853
Πόντοι
21.555
:cheesy::grin:
 

Συνημμένα

  • received_1321430725457145.mp4
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 0

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
εχω παρατηρησει οτι τους γλεντας ολους εδω μεσα αχαχαχα? Θα πας στην βιλλα?
Για το 2+2 όπως και για το νιρβάνα είμαι ανεπιθύμητος γιατί τους έχω γλεντήσει και αυτούς με αληθινές κριτικές.
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
203
Like
1.635
Πόντοι
201
Καλημέρα ...νομίζω ότι λίγο του spank και της εκθέσεις erotika στην Αθήνα πολλά από τα καυλιαρικα ζευγάρια θα σκορπιστούν στην Αθήνα .......μήπως πρέπει να παιξει κάτι ποιο δυνατό σαν κίνητρο να έρθουν στο μαγαζί?!?! Λέω εγώ τώρα μπορεί κ να κάνω λάθος!!!
 

look4sameRoom

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
212
Πόντοι
20
Επισκεψη στο μαγαζι χθες με την δικια μου για πρωτη φορα. Ωραιο μαγαζι , ευγενικο προσωπικο με χαμογελο και πανεμορφα μουνακια μεσα απο το μπαρ. Παιχνιδι με αλλους δεν καναμε και δεν ειδα να γινεται απο αλλα ζευγαρια χωρις φυσικα να ειμαι σιγουρος. Με την δικια μου περασαμε υπεροχα, παιξαμε και στο κλουβι και στα δωματια και γενικα μας αρεσε και θα ξαναπαμε , αν και οτν πηγαμε σκεφτομαστε να βρισκαμε καμια κοπελα να παιξει και αυτη μαζι μας κατι που δεν ειδα να γινεται γενικα. Ισως δεν ξεραμε το περιβαλλον και ετσι δεν μπηκαμε σε καποια αλλη παρεα για να γινει κατι τετοιο. Παντως η φαση γενικα ηταν φανταστικη και θα την επαναλαβουμε
Καλησπερα, ειμαι σε σκεψη να επισκευτω και εγω το εν λογω μαγαζι, πρωτη φορα. Δεν εχουμε ξαναπαει/καμια εμπειρια με swingers αλλα μετα απο συζητηση μας αρεσε η ιδεα να δουμε αρχικα το χωρο, να παιξουμε μονοι μας για αρχη ισως και μπροστα σε αλλο ζευγαρι και βλεπουμε στην πορεια...
 

look4sameRoom

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
212
Πόντοι
20
Λοιπον το συζητησαμε και καταληξαμε να παμε. Δεν επιθυμουμε ανταλλαγη συντροφων σε αυτη τη φαση, κανεις απο τους 2 μας, απλα να παμε, να πιουμε το ποτακι μας, να χαλαρωσουμε και αν παιξουμε σε καποιο χωρο στο μαγαζι να μας παιρνει ματι καποιο ζευγαρι ή και να παιζει κ διπλα μας, θα ηταν τελεια. Ελπιζω να μη βιωσουμε κανα σκηνικο κολιτσιδα απο μπακουρους θα ξενερωσουμε ασχημα, μονο αυτο φοβομαστε και το σκεφτομασταν μεχρι τωρα. Τι μερες προτεινετε; Υπαρχει καποιο dressing code? Και οι 2 εμφανισημοι, 44-45 οποιο ζευγαρι ειναι και αυτο διστακτικο ασ ερθει σε επικοινωνια να πιουμε το ποτακι μας.
 

mark35

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
Λοιπον το συζητησαμε και καταληξαμε να παμε. Δεν επιθυμουμε ανταλλαγη συντροφων σε αυτη τη φαση, κανεις απο τους 2 μας, απλα να παμε, να πιουμε το ποτακι μας, να χαλαρωσουμε και αν παιξουμε σε καποιο χωρο στο μαγαζι να μας παιρνει ματι καποιο ζευγαρι ή και να παιζει κ διπλα μας, θα ηταν τελεια. Ελπιζω να μη βιωσουμε κανα σκηνικο κολιτσιδα απο μπακουρους θα ξενερωσουμε ασχημα, μονο αυτο φοβομαστε και το σκεφτομασταν μεχρι τωρα. Τι μερες προτεινετε; Υπαρχει καποιο dressing code? Και οι 2 εμφανισημοι, 44-45 οποιο ζευγαρι ειναι και αυτο διστακτικο ασ ερθει σε επικοινωνια να πιουμε το ποτακι μας.
να πατε σαβατο παιδια κανεις δεν προκειται να σας γινει κολιτσιδα
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
2+2 tours .jpg
Οσα κοτσυφια προσελθεται. Και την συντροφο σας θα γαμησουν και μια 200αρου θα χωσετε. Στην καλυτερη θα γαμησετε καμοια τελειωμενη βιζιτου και καλα γυναικα του. Ρε που να γινουν αυτα ρεεεει.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Λοιπον το συζητησαμε και καταληξαμε να παμε. Δεν επιθυμουμε ανταλλαγη συντροφων σε αυτη τη φαση, κανεις απο τους 2 μας, απλα να παμε, να πιουμε το ποτακι μας, να χαλαρωσουμε και αν παιξουμε σε καποιο χωρο στο μαγαζι να μας παιρνει ματι καποιο ζευγαρι ή και να παιζει κ διπλα μας, θα ηταν τελεια. Ελπιζω να μη βιωσουμε κανα σκηνικο κολιτσιδα απο μπακουρους θα ξενερωσουμε ασχημα, μονο αυτο φοβομαστε και το σκεφτομασταν μεχρι τωρα. Τι μερες προτεινετε; Υπαρχει καποιο dressing code? Και οι 2 εμφανισημοι, 44-45 οποιο ζευγαρι ειναι και αυτο διστακτικο ασ ερθει σε επικοινωνια να πιουμε το ποτακι μας.
Ρε τυπε αφού δεν έχετε σκοπό να παίξετε, τραβάτε σ ένα απλό κλαμπ να τα πείτε εκεί με τα διστακτικά ζευγαρια.
 

look4sameRoom

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
212
Πόντοι
20

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Διαβασε καλυτερα τι γραφω, Ελληνικα ειναι...
Τυπε διάβασε κι εσύ αυτό, τέτοιους πελάτες σαν εσένα δεν σας θέλει κανείς σε αυτά τα κλαμπ. Όσοι πάνε εκεί επιδιώκουν το παιχνίδι με άλλους
αυτούς τους πελάτες θέλει και ο μαγαζατορας. Τράβα πλήρωσε κάνα χοτελι και βάλε καμία τσόντα να κάνεις την δουλειά σου ρε κακομοίρη.
 

look4sameRoom

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
212
Πόντοι
20
@kostaki27, εχεις επικοινωνιακο προβλημα, σοβαρο. Η δεν σου εμαθαν απο το σπιτι σου ή ηταν επιλογη σου στην πορεία (της μιζερης απο τι φαινεται ζωης σου) να συμπεριφερεσαι με αυτο τον τροπο. Σε λυπαμαι πραγματικα, μακαρι να βρεις βοηθεια καπου.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
kostakis27 παντου μεσα εισαι, να κατηγορεις και να βγαζεις μισος, χαλαρωσε δεν βγαινει πουθενα αυτο που κανεις.
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Λοιπον το συζητησαμε και καταληξαμε να παμε. Δεν επιθυμουμε ανταλλαγη συντροφων σε αυτη τη φαση, κανεις απο τους 2 μας, απλα να παμε, να πιουμε το ποτακι μας, να χαλαρωσουμε και αν παιξουμε σε καποιο χωρο στο μαγαζι να μας παιρνει ματι καποιο ζευγαρι ή και να παιζει κ διπλα μας, θα ηταν τελεια. Ελπιζω να μη βιωσουμε κανα σκηνικο κολιτσιδα απο μπακουρους θα ξενερωσουμε ασχημα, μονο αυτο φοβομαστε και το σκεφτομασταν μεχρι τωρα. Τι μερες προτεινετε; Υπαρχει καποιο dressing code? Και οι 2 εμφανισημοι, 44-45 οποιο ζευγαρι ειναι και αυτο διστακτικο ασ ερθει σε επικοινωνια να πιουμε το ποτακι μας.
Να πάτε ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. Δεν πρόκειται να σας ενοχλήσει κανείς!!! ΜΟΝΟ Σάββατο!!!
 

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Δεν εχω επισκευθει αντιστοιχο χωρο ποτε.
Θα το κανω το Σαββατο με σκοπο να παιξω και θα ηθελα να παω μονη μου.
Γινεται αυτο ή πρεπει να εχω αναγκαστικα συνοδο;
Μπορειτε γενικα να με βοηθησετε δινοντας μου μια εικονα ωστε να μην ειμαι τελειως ψαρωμενη και αμηχανη; ευχαριστω εκ των προτερων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lahm

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom