Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 932K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Ναι μπορει... απλα και παλι... πιστευω πως καποιος θα παει εκει γιατι εχει σκοπο ουτως η αλλως να παει. Δεν θεωρω πως ενα μηνυμα σαν το δικο μου ειναι τοσο δυνατο κινητρο. Μπορει να κανω και λαθος.
Κάποιος για να πάει μόνος του, πρέπει να πάει συγκεκριμένες ημέρες και να σκάσει ένα 80άρι αν θυμάμαι καλά, με αμφίβολα αποτελέσματα. Δηλαδή μπορεί να μην έχει καθόλου κόσμο οπότε μηδαμινές πιθανότητες να χωθεί κάπου μπαλαντέρ. Όταν όμως υπάρχουν και κυρίες μόνες, αυξάνονται οι πιθανότητες οπότε το 80άρι βγαίνει πιο εύκολα από την τσέπη.
Προσοχή, δεν αμφισβητώ εσάς ούτε τις προθέσεις σας, απλά προσπαθώ να δώσω άλλη μια εξήγηση. :wink:
 

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
Κάποιος για να πάει μόνος του, πρέπει να πάει συγκεκριμένες ημέρες και να σκάσει ένα 80άρι αν θυμάμαι καλά, με αμφίβολα αποτελέσματα. Δηλαδή μπορεί να μην έχει καθόλου κόσμο οπότε μηδαμινές πιθανότητες να χωθεί κάπου μπαλαντέρ. Όταν όμως υπάρχουν και κυρίες μόνες, αυξάνονται οι πιθανότητες οπότε το 80άρι βγαίνει πιο εύκολα από την τσέπη.
Προσοχή, δεν αμφισβητώ εσάς ούτε τις προθέσεις σας, απλά προσπαθώ να δώσω άλλη μια εξήγηση. :wink:
80??? Makes sense βεβαια αλλιως θα γεμιζε μονο ανδρες. Ναι καταλαβαινω τη σκεψη. Τουλαχιστον εσεις το θεσατε ευγενικα :)
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
330
Like
1.775
Πόντοι
201
καλα φιλε το φαντασιωσε μην το λες. το πιο πιθανον ειναι παρτουζιαρα απλα στο λεει ετσι για να στο φερει ομαλα. μην ανυσηχεις δεν θα ξενερωσει τα ξερει καλα τα σκηνικα αυτα η madame!

Καλά έκανες και μας το εξηγήσες αναλυτικά τυπε. Αποδείχτηκες άλλος ένας κακομοίρης τσιγγουνης που πήγε να πιει ποτό και να φασωσει μόνο την δικιά του γλιτώνοντας τα λεφτά στο χοτελι. Ούτε ο ιδιοκτήτης του κλαμπ δεν θέλει πελάτες σαν εσένα πόσο μάλλον οι υπόλοιποι που πάνε με σκοπό το παιχνίδι με άλλα ζευγάρια. Κλασσική περίπτωση γυφτουλα κομπλεξικου είσαι.
Αυτό που μερικοί εδώ μέσα κατέχετε την "μοναδική αλήθεια"....
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
228
Like
1.477
Πόντοι
201
Κάποιος για να πάει μόνος του, πρέπει να πάει συγκεκριμένες ημέρες και να σκάσει ένα 80άρι αν θυμάμαι καλά, με αμφίβολα αποτελέσματα. Δηλαδή μπορεί να μην έχει καθόλου κόσμο οπότε μηδαμινές πιθανότητες να χωθεί κάπου μπαλαντέρ. Όταν όμως υπάρχουν και κυρίες μόνες, αυξάνονται οι πιθανότητες οπότε το 80άρι βγαίνει πιο εύκολα από την τσέπη.
Προσοχή, δεν αμφισβητώ εσάς ούτε τις προθέσεις σας, απλά προσπαθώ να δώσω άλλη μια εξήγηση. :wink:

Δυστυχώς κάποιοι δεν έχετε καταλάβει τον ρόλο αυτών των μαγαζιών. Θεωρείτε πως είναι μπουρδέλα που μπορείς να γαμήσεις την γυναίκα κάποιου κ μάλιστα έχετε κ παράπονα διότι μπορεί να έχετε αμφίβολα αποτελέσματα. Το θεωρείτε επομένως πως ΠΡΕΠΕΙ να πηδήξετε.
Το να μην αρέσετε στην γυναίκα του ζευγαριού για 1000 λόγους το έχετε σκεφτεί. Κατά την γνώμη και τα 80 που χρεώνει για του μόνου άντρες και λίγα είναι. Πρέπει κάπως να κρατήσει μακριά τους πολλούς μόνους κ αυτός είναι ένας τρόπος. Εξάλλου είναι γνωστό πως τα γούστα (γτ για γούστα μιλάμε) είναι ακριβά.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Δυστυχώς κάποιοι δεν έχετε καταλάβει τον ρόλο αυτών των μαγαζιών. Θεωρείτε πως είναι μπουρδέλα που μπορείς να γαμήσεις την γυναίκα κάποιου κ μάλιστα έχετε κ παράπονα διότι μπορεί να έχετε αμφίβολα αποτελέσματα. Το θεωρείτε επομένως πως ΠΡΕΠΕΙ να πηδήξετε.
Το να μην αρέσετε στην γυναίκα του ζευγαριού για 1000 λόγους το έχετε σκεφτεί. Κατά την γνώμη και τα 80 που χρεώνει για του μόνου άντρες και λίγα είναι. Πρέπει κάπως να κρατήσει μακριά τους πολλούς μόνους κ αυτός είναι ένας τρόπος. Εξάλλου είναι γνωστό πως τα γούστα (γτ για γούστα μιλάμε) είναι ακριβά.
Προς τι η παράθεση;;; Σας φάνηκα τύπος που ψάχνω να γαμήσω κάποια γυναίκα κάποιου ζευγαριού;;; Εγώ δεν μπορώ να βολέψω τη δικιά μου, άλλες θα κυνηγάω;;; Απλά έθεσα μια παράμετρο σε γνώση της κυρίας που ενδιαφέρθηκε και έψαχνε απαντήσεις. Επίσης δε μου καίγεται καρφί αν χρεώνει 80 ή 180!!! Δεν είμαι υποψήφιος μπαλαντέρ!!!
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
228
Like
1.477
Πόντοι
201
Προς τι η παράθεση;;; Σας φάνηκα τύπος που ψάχνω να γαμήσω κάποια γυναίκα κάποιου ζευγαριού;;; Εγώ δεν μπορώ να βολέψω τη δικιά μου, άλλες θα κυνηγάω;;; Απλά έθεσα μια παράμετρο σε γνώση της κυρίας που ενδιαφέρθηκε και έψαχνε απαντήσεις. Επίσης δε μου καίγεται καρφί αν χρεώνει 80 ή 180!!! Δεν είμαι υποψήφιος μπαλαντέρ!!!

Όχι φίλε μου δεν ήταν προσωπικό, η παράθεση ήταν περισσότερο για τα αμφίβολα αποτελέσματα που ανέφερες. Περισσότερο ήταν ένα γενικό σχόλιο. Όλα καλα!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Όχι φίλε μου δεν ήταν προσωπικό, η παράθεση ήταν περισσότερο για τα αμφίβολα αποτελέσματα που ανέφερες. Περισσότερο ήταν ένα γενικό σχόλιο. Όλα καλα!
Ίσως έπρεπε να το θέσω καλύτερα "με αμφίβολο αποτέλεσμα για τον επίδοξο μπαλαντέρ". Δεν έχεις άδικο πως κάποιοι νομίζουν ότι είναι οι υπέρτατοι γαμιάδες και θεωρούν ότι οι γυναίκες θα λιποθυμούν από τον πόθο!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Beluga

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.502
Κριτικές
8
Like
11.433
Πόντοι
3.786
Δυστυχώς κάποιοι δεν έχετε καταλάβει τον ρόλο αυτών των μαγαζιών. Θεωρείτε πως είναι μπουρδέλα που μπορείς να γαμήσεις την γυναίκα κάποιου κ μάλιστα έχετε κ παράπονα διότι μπορεί να έχετε αμφίβολα αποτελέσματα. Το θεωρείτε επομένως πως ΠΡΕΠΕΙ να πηδήξετε.
Το να μην αρέσετε στην γυναίκα του ζευγαριού για 1000 λόγους το έχετε σκεφτεί. Κατά την γνώμη και τα 80 που χρεώνει για του μόνου άντρες και λίγα είναι. Πρέπει κάπως να κρατήσει μακριά τους πολλούς μόνους κ αυτός είναι ένας τρόπος. Εξάλλου είναι γνωστό πως τα γούστα (γτ για γούστα μιλάμε) είναι ακριβά.
Έχεις δίκιο στο ότι πολλοί ψάχνουν για εγγυήσεις. Αν θέλεις κάποιος εγγυημένο γαμήσει, δίνει το ίδιο ποσό (ή και μικρότερο) σε παροχή των γνωστών υπηρεσιών και ξέρει τι πληρώνει. Για το αν θα έπρεπε να είναι πιο ακριβή η είσοδος, δε θα συμφωνήσω. Από ότι έχω καταλάβει μετά από μία ώρα αν υπάρχει μία ικανοποιητική αναλογία τρώνε πόρτα οι μόνοι άντρες και ας έχουν να πληρώσουν.

Αν τώρα η είσοδος ήταν 20 ευρώ, η ουρά θα έφτανε στην Ελευσίνα και θα άρχιζαν οι παρεξηγήσεις. 80 ευρώ καλά είναι. Άλλωστε αν οι βραδιές με μπαλαντέρ δεν τραβούσαν, θα τις έκοβαν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Beluga

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.424
Κριτικές
124
Like
6.687
Πόντοι
5.097
1. promotion
2. χοντρή
3. γκέυ
4. μαλάκας που μας καυλαντίζει

φτάνουν ? έγινες μέλος 2 μέρες πριν, να μας πεις ότι δε μπορείς να πας μόνη σου σε παρτουζάδικο ? και κάποιοι μαλάκες τσιμπάνε ???
Τυπε πίσω από τον τύπο/τύπισσα @Elanfra κρύβεται ο μαγαζατορας. Από εκεί ξεκινάει η παραμυθά, οι μαγαζατορες γενικά δεν αντέχουν τις αρνητικές κριτικές και είτε φτιάχνουν οι ίδιοι ψεύτικα προφίλ είτε βρίσκουν άλλους να κάνουν αυτήν την δουλειά. Βέβαια ξεφτιλιζονται εύκολα από τους έμπειρους μύστες του φόρουμ, όπως και ο/η @Elanfra μπορεί 10 τοις εκατό να είναι γυναίκα αλλά σίγουρα είναι γνωστή του μαγαζατορας και μπήκε να παραμυθιασει το φόρουμ.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.519
Like
65.692
Πόντοι
11.956
Έχω γενικά μια απορια...δεν έχει σημασία εάν έχω πάει η δεν έχω πάει....παίζουν ζευγάρια με άλλα ζευγάρια η με μονους άντρες κάνουν ότι κάνουν τρέχουν υγρά από το μουνι της γυναίκας φεύγουν χυσια από πουτσες κτλ....μετά πως καθαρίζει....με υγρά μαντηλακια...!!!!!! Η υπάρχουν ριχτάρια κάτω που αλλάζουν συχνά !!!!!!!!!!!!!!!
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Έχω γενικά μια απορια...δεν έχει σημασία εάν έχω πάει η δεν έχω πάει....παίζουν ζευγάρια με άλλα ζευγάρια η με μονους άντρες κάνουν ότι κάνουν τρέχουν υγρά από το μουνι της γυναίκας φεύγουν χυσια από πουτσες κτλ....μετά πως καθαρίζει....με υγρά μαντηλακια...!!!!!! Η υπάρχουν ριχτάρια κάτω που αλλάζουν συχνά !!!!!!!!!!!!!!!
Μηπως θα ηταν το καλυτερο να πας... Να δεις τι γινεται να σου λυθουν ολες οι αποριες που εχεις... Για πηγαινε μια βολτα....Μια επισκεψη καλο θα κανει...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Μηπως θα ηταν το καλυτερο να πας... Να δεις τι γινεται να σου λυθουν ολες οι αποριες που εχεις... Για πηγαινε μια βολτα....Μια επισκεψη καλο θα κανει...
Εγώ πάω στοίχημα ότι ο μύστης @aiolos.klima50 έχει πάει κάποιες φορές και όχι μόνο με μία παρτενέρ!!! Απλά γράφει σάλια για να θολώσει τα νερά!! :wink:
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
μακαρι να ειχε και αλλες κυριες σαν και εσενα,,οταν πας πες μας λεπτομεριες εντυπωσεις κλπ
Τελικα πηγα μονη. Εκατσα περιπου μια ωρα (1.30 με 2.30). Το οτι πηγα μονη ηταν οντως αρκετα βαρετο.
Ειχε αρκετα ζευγαρια. Τα περισσοτερα ομως απλως πινανε το ποτο τους, ουτε καν μεταξυ τους δεν μιλουσαν. Οι barwomen ηταν πολυυυ ευγενικα κοριτσια. Το περιβαλλον ηταν γενικα καβλωτικο αλλα δυστυχως δεν εγινε κατι.. οταν πηρα την αποφαση να φυγω,ειδα τυχαια μια σκοτεινη αιθουσα οπου γινοταν μια παρτουζα αλλα ως ψαρωμενη δεννν ηξερα αν μπορω να μπω, αν μπορω να συμμετεχω, κλπ. Χρειαζομουν καποιον να με βαλει στο κλιμα. Απλα δεν με ενδιαφερει να παω με καποιον γνωριμο. Με καβλωνει το αγνωστη μεταξυ αγνωστων, ηταν ομως αρκετοι αρκετα μαγκωμενοι. Αντρες δεν ειδα ιδιαιτερα εμφανισημους αλλα γυναικες ειχε σεξυ αρκετες. Δεν ξερω τι αλλο να σχολιασω. Κααααποια στιγμη λογικα θα ξαναπαω. Η ισως δοκιμασω και καποιο αλλο αντιστοιχο κλαμπ.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Τελικα πηγα μονη. Εκατσα περιπου μια ωρα (1.30 με 2.30). Το οτι πηγα μονη ηταν οντως αρκετα βαρετο.
Ειχε αρκετα ζευγαρια. Τα περισσοτερα ομως απλως πινανε το ποτο τους, ουτε καν μεταξυ τους δεν μιλουσαν. Οι barwomen ηταν πολυυυ ευγενικα κοριτσια. Το περιβαλλον ηταν γενικα καβλωτικο αλλα δυστυχως δεν εγινε κατι.. οταν πηρα την αποφαση να φυγω,ειδα τυχαια μια σκοτεινη αιθουσα οπου γινοταν μια παρτουζα αλλα ως ψαρωμενη δεννν ηξερα αν μπορω να μπω, αν μπορω να συμμετεχω, κλπ. Χρειαζομουν καποιον να με βαλει στο κλιμα. Απλα δεν με ενδιαφερει να παω με καποιον γνωριμο. Με καβλωνει το αγνωστη μεταξυ αγνωστων, ηταν ομως αρκετοι αρκετα μαγκωμενοι. Αντρες δεν ειδα ιδιαιτερα εμφανισημους αλλα γυναικες ειχε σεξυ αρκετες. Δεν ξερω τι αλλο να σχολιασω. Κααααποια στιγμη λογικα θα ξαναπαω. Η ισως δοκιμασω και καποιο αλλο αντιστοιχο κλαμπ.
Να ξέρεις πάντως πως αν πεις εδώ μέσα πως ενδιαφέρεσαι, θα έχεις 200 πμ από αγνώστους σε χρόνο dt!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom