Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
565
Like
1.260
Πόντοι
206
Καλημέρα σας.
Δεν εχω επισκευθει αντιστοιχο χωρο ποτε.
Θα το κανω το Σαββατο με σκοπο να παιξω και θα ηθελα να παω μονη μου.
Γινεται αυτο ή πρεπει να εχω αναγκαστικα συνοδο;
Μπορειτε γενικα να με βοηθησετε δινοντας μου μια εικονα ωστε να μην ειμαι τελειως ψαρωμενη και αμηχανη; ευχαριστω εκ των προτερων.
Γενικα οι γυναικες δεν τρωνε πορτα...Θα μπεις ανετα....
 

emperor90

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
13
Like
44
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Δεν εχω επισκευθει αντιστοιχο χωρο ποτε.
Θα το κανω το Σαββατο με σκοπο να παιξω και θα ηθελα να παω μονη μου.
Γινεται αυτο ή πρεπει να εχω αναγκαστικα συνοδο;
Μπορειτε γενικα να με βοηθησετε δινοντας μου μια εικονα ωστε να μην ειμαι τελειως ψαρωμενη και αμηχανη; ευχαριστω εκ των προτερων.
Καλησπέρα. Αν ενδιαφερεσε μπορούμε να πάμε μαζί. Είμαι 29 ετών, εμφανίσιμος και προφανώς δεν έχω κάποια απαίτηση από εσένα. Προσπάθησα να σου στείλω pm αλλά επειδή είσαι νέα μάλλον δεν γίνεται. Μπορώ να σου δώσω το skype μου αν είσαι οκ.ευχαριστω!
 

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
356
Κριτικές
5
Like
790
Πόντοι
361
Καλησπέρα. Αν ενδιαφερεσε μπορούμε να πάμε μαζί. Είμαι 29 ετών, εμφανίσιμος και προφανώς δεν έχω κάποια απαίτηση από εσένα. Προσπάθησα να σου στείλω pm αλλά επειδή είσαι νέα μάλλον δεν γίνεται. Μπορώ να σου δώσω το skype μου αν είσαι οκ.ευχαριστω!

λέει ότι θέλει να πάει μόνη της
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
Καλημέρα σας.
Δεν εχω επισκευθει αντιστοιχο χωρο ποτε.
Θα το κανω το Σαββατο με σκοπο να παιξω και θα ηθελα να παω μονη μου.
Γινεται αυτο ή πρεπει να εχω αναγκαστικα συνοδο;
Μπορειτε γενικα να με βοηθησετε δινοντας μου μια εικονα ωστε να μην ειμαι τελειως ψαρωμενη και αμηχανη; ευχαριστω εκ των προτερων.
καλά τώρα το φάγατε για αλήθεια ?
 

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Αν ενδιαφερεσε μπορούμε να πάμε μαζί. Είμαι 29 ετών, εμφανίσιμος και προφανώς δεν έχω κάποια απαίτηση από εσένα. Προσπάθησα να σου στείλω pm αλλά επειδή είσαι νέα μάλλον δεν γίνεται. Μπορώ να σου δώσω το skype μου αν είσαι οκ.ευχαριστω!
Ευχαριστω για την προταση αλλα θα προτιμουσα μονη αυτη τη φορα. Θα μπορουσα να ερθω με συνοδο απλα δεν με εξιταρει στην προκειμενη φαση. Ευχαριστω ομως.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
555
Like
658
Πόντοι
86
Καλημέρα σας.
Δεν εχω επισκευθει αντιστοιχο χωρο ποτε.
Θα το κανω το Σαββατο με σκοπο να παιξω και θα ηθελα να παω μονη μου.
Γινεται αυτο ή πρεπει να εχω αναγκαστικα συνοδο;
Μπορειτε γενικα να με βοηθησετε δινοντας μου μια εικονα ωστε να μην ειμαι τελειως ψαρωμενη και αμηχανη; ευχαριστω εκ των προτερων.
γυναικα μονη μπαινει κανονικα. αλλα μονη σου ? θα βαρεθειs. Bρεs εναν φιλο σου να πατε. Εκτοs αν στην πεσουν ζευγαρια που το θεωρω σιγουρο.
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
509
Like
1.078
Πόντοι
206
Δεν καταλαβαινω γιατι να μην ειναι. Δεν μπορω να σκεφθω καποιο συμφερον απο αυτο.
Για να τσιμπήσουν κάποιοι και να πηγαίνουν στο μαγαζί μπας και την πετύχουν ίσως
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
74
Like
107
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Δεν εχω επισκευθει αντιστοιχο χωρο ποτε.
Θα το κανω το Σαββατο με σκοπο να παιξω και θα ηθελα να παω μονη μου.
Γινεται αυτο ή πρεπει να εχω αναγκαστικα συνοδο;
Μπορειτε γενικα να με βοηθησετε δινοντας μου μια εικονα ωστε να μην ειμαι τελειως ψαρωμενη και αμηχανη; ευχαριστω εκ των προτερων.
μακαρι να ειχε και αλλες κυριες σαν και εσενα,,οταν πας πες μας λεπτομεριες εντυπωσεις κλπ
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
Δεν καταλαβαινω γιατι να μην ειναι. Δεν μπορω να σκεφθω καποιο συμφερον απο αυτο.
1. promotion
2. χοντρή
3. γκέυ
4. μαλάκας που μας καυλαντίζει

φτάνουν ? έγινες μέλος 2 μέρες πριν, να μας πεις ότι δε μπορείς να πας μόνη σου σε παρτουζάδικο ? και κάποιοι μαλάκες τσιμπάνε ???
 

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
1. promotion
2. χοντρή
3. γκέυ
4. μαλάκας που μας καυλαντίζει

φτάνουν ? έγινες μέλος 2 μέρες πριν, να μας πεις ότι δε μπορείς να πας μόνη σου σε παρτουζάδικο ? και κάποιοι μαλάκες τσιμπάνε ???
Δεν ηξερα οτι υπαρχουνε και τετοιες περιπτωσεις, αλλα για να το λες θα χει τυχει. Γραφτηκα 2 μερες πριν ακριβως για να ρωτησω αν μπορω να παω μονη μου. Επειτα το promotion... τι στο καλο; απο εδω περιμενανε; και αν καποιος παει εκει επειδη ειδε ενα μηνυμα απο μια που θελει να παει μονη της δεν το βρισκω κακο. Για να μπει στη διαδικασια να γραφτει εδω σημαινει πως το σκεφτεται ουτως η αλλως να παει.(φανταζομαι). Η εμφανιση μου τι σημασια εχει; το πολυ πολυ να μη με πλησιασουν για παιχνιδι. Το γκευ και το μαλακας που σας καβλαντιζει..και παλι δεν βρισκω νοημα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μακαρι να ειχε και αλλες κυριες σαν και εσενα,,οταν πας πες μας λεπτομεριες εντυπωσεις κλπ
:) εννοειται... αν και παω λιγο μαγκωμενη. Ελπιζω ομως να εξελιχθει ωραια!!
 

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
Για να τσιμπήσουν κάποιοι και να πηγαίνουν στο μαγαζί μπας και την πετύχουν ίσως
Ναι μπορει... απλα και παλι... πιστευω πως καποιος θα παει εκει γιατι εχει σκοπο ουτως η αλλως να παει. Δεν θεωρω πως ενα μηνυμα σαν το δικο μου ειναι τοσο δυνατο κινητρο. Μπορει να κανω και λαθος.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Ναι μπορει... απλα και παλι... πιστευω πως καποιος θα παει εκει γιατι εχει σκοπο ουτως η αλλως να παει. Δεν θεωρω πως ενα μηνυμα σαν το δικο μου ειναι τοσο δυνατο κινητρο. Μπορει να κανω και λαθος.
Θα περάσεις τελικά σήμερα?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.683
Κριτικές
1
Like
2.008
Πόντοι
366
:mrs-help:Οι πιρφοροι κατέστρεψαν την Ελλάδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom