Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 919K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Από τιμές τι παιζει ;
αν ειμαι μονος ποιες μερες μπορω να παω ;
Πέμπτη Κυριακή μπορείς να πας αλλά με ρίσκο να παραμείνεις μόνος.νομιζω τώρα που είναι 8 με 12 πρέπει να είναι 60 με επιφύλαξη
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Εάν υπάρχει κάποια κυρία που επιθυμεί να πάμε παρεα ας στειλει πμ
(Δεν νομιζω αλλα λεω μήπως)
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
Εάν υπάρχει κάποια κυρία που επιθυμεί να πάμε παρεα ας στειλει πμ
(Δεν νομιζω αλλα λεω μήπως)
τυπε αδειασε το box σου εξ’ αρχης μη φρακάρει με την βροχη μηνύματων που θα λαβεις:confused:
 

Big_Trouble_69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Αξιζει πλεον να πας σε αυτα τα κλαμπ ? 2+2/Nirvana/c4c ? Ειμαστε τωρα ενα ζευγαρι απο 26 ετων τερμα καυλωμενοι να παμε να βγαλουμε κανα γουστο να περασουμε και καλα κτλπ , αξιζει ? η θα δουμε τπτ 50χρονους/ες μονο κ περιεργους/ες κ δν θα καυλωσει κανενας με την φαση εκει μεσα ? ξερει κανεις τι παιζει? Αν ειναι τοσο χαλια κλτερα σε κανα στριπτιτζαδικο να γελασουμε να περασουμε καλα με τν κοπελια μ κ αυτο
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
Αξιζει πλεον να πας σε αυτα τα κλαμπ ? 2+2/Nirvana/c4c ? Ειμαστε τωρα ενα ζευγαρι απο 26 ετων τερμα καυλωμενοι να παμε να βγαλουμε κανα γουστο να περασουμε και καλα κτλπ , αξιζει ? η θα δουμε τπτ 50χρονους/ες μονο κ περιεργους/ες κ δν θα καυλωσει κανενας με την φαση εκει μεσα ? ξερει κανεις τι παιζει? Αν ειναι τοσο χαλια κλτερα σε κανα στριπτιτζαδικο να γελασουμε να περασουμε καλα με τν κοπελια μ κ αυτο
Οχι με τετοια νοοτροποια που εχεις. Πηγαινε να παίξεις LOL.
δλδ θελεις να μου πεις οτι εισαι πιτσιρικας απενταρος που θα παει να πιει ενα ποτο με δσυκολια και πρπει μεσα σε αυτα τα μαγαζια να βρεις αλλους απενταρους για να κανεις το κεφι σου
αποκλειοντες τους 50χρονους οπως λες..
Σοβαρευτητε και μην γραφετε μαλακιες
Φυσικα και θα βρεις ολες τις ηλικιες. Το θεμα εισαι εσυ και η κοπελα σου και τι ψαχνεις.
Εαν ψαχνεις να καυλωσεις βαλε τσοντα
Εαν ψαχνεις να καυλωσεις και να γελασεις βαλε ελληνικη τσοντα.
Τα κλαμπ αυτα δεν σου κανουν
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Αυτα τα κλαμπ ειναι ιδέα
Πρεπει να το υποστηρίζεις αυτο για να πας εκεί
Πρεπει να ξερεις τι ζητάς και τι ψάχνεις
Να εισαι αποφασισμένος
Αν θες να γελάσεις δεν πας εκεί
Και γενικα αν θες να γελάσεις δεν κανεις εγγραφή εδώ στο σάιτ
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Αξιζει πλεον να πας σε αυτα τα κλαμπ ? 2+2/Nirvana/c4c ? Ειμαστε τωρα ενα ζευγαρι απο 26 ετων τερμα καυλωμενοι να παμε να βγαλουμε κανα γουστο να περασουμε και καλα κτλπ , αξιζει ? η θα δουμε τπτ 50χρονους/ες μονο κ περιεργους/ες κ δν θα καυλωσει κανενας με την φαση εκει μεσα ? ξερει κανεις τι παιζει? Αν ειναι τοσο χαλια κλτερα σε κανα στριπτιτζαδικο να γελασουμε να περασουμε καλα με τν κοπελια μ κ αυτο
Δεν είσαι για αυτά τα μαγαζιά τυπε μου. Καλυτερα σε κανένα στριπτιζάδικο να γελάσεις και λίγο μέρες που ζούμε.
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
564
Like
1.260
Πόντοι
206
Αν θες να γελασεις πες στην κοπελα να σου καθαρισει μερικα αυγα.
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Αξιζει πλεον να πας σε αυτα τα κλαμπ ? 2+2/Nirvana/c4c ? Ειμαστε τωρα ενα ζευγαρι απο 26 ετων τερμα καυλωμενοι να παμε να βγαλουμε κανα γουστο να περασουμε και καλα κτλπ , αξιζει ? η θα δουμε τπτ 50χρονους/ες μονο κ περιεργους/ες κ δν θα καυλωσει κανενας με την φαση εκει μεσα ? ξερει κανεις τι παιζει? Αν ειναι τοσο χαλια κλτερα σε κανα στριπτιτζαδικο να γελασουμε να περασουμε καλα με τν κοπελια μ κ αυτο
Δεν θα σε κράξω όπως οι προηγούμενοι, επειδή περνώντας από την ηλικία σας είχα παρόμοιους προβληματισμούς (αν και με περισσότερο σεβασμό), αλλά θα προσπαθήσω να απαντήσω στην ουσία.

Όλες τις φορές που έχω επισκεφθεί αυτά τα μέρη υπήρχαν τουλάχιστον 1 με 2 ζευγάρια νεαρής ηλικίας που άξιζαν να ασχοληθείς, αλλά η αλήθεια είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία είναι και μεγάλοι και μακρυά από το προτυπου του μοντέλου. Κάτι απολύτως φυσιολογικό αφού δεν παίζεις σε ταινία, ούτε σε διαφήμιση, αλλά είναι ένα ακόμα κλαμπ με σταθερό πελατολόγιο. Και αυτό δεν είναι ελληνικό φαινόμενο καθώς τα ίδια είδα και στο εξωτερικό.

Τώρα αν σου χαλάει την αισθητική να βλέπεις 50αρηδες τότε μην πας.
Αλλά τα στριπτιτζάδικα δεν βλέπω πως αποτελούν εναλλακτική, καθώς εκεί είναι τελείως διαφορετική και η ατμόσφαιρα και ο κόσμος και ο σκοπός.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
Τώρα αν σου χαλάει την αισθητική να βλέπεις 50αρηδες τότε μην πας.
Αλλά τα στριπτιτζάδικα δεν βλέπω πως αποτελούν εναλλακτική, καθώς εκεί είναι τελείως διαφορετική και η ατμόσφαιρα και ο κόσμος και ο σκοπός.
Θα προσθεσω οτι και στα στριπ και οπου αλλου βλεπεις διαφορο κοσμο 50-60.
Ακομα και σε ορθαδικα κτλ.
Κανεις δεν μπορει να εξασφαλισει τιποτα. Ασε που πολλες φορες ειναι σε αντοχες ανωτερη απο οποιοδηποτε 25αρι
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.395
Κριτικές
8
Like
11.159
Πόντοι
3.786
Αλήθεια τι σημαίνει "σε κανα στριπτιτζαδικο να γελασουμε να περασουμε καλα με τν κοπελια μ κ αυτο"; Αν γελάτε με τους θαμώνες, προσοχή γιατί μπορεί να πέσουν και μάπες.
Αν γελάς με τις στρίπερ ,το ξύλο θα το φας απο τους πορτιέρηδες.

Αν εννοείς ότι θα διασκεδάσεις ,δηλαδή θα γουστάρεις τότε πήγαινε στριπτιτζάδικο ,ή όπου σου αρέσει.

Για τα swingers ισχύει το ίδιο που ισχύει σε όλα τα μαγαζιά. Δεν σου κάνει κανείς συμβόλαιο ότι μέσα θα υπάρχουν μόνο όμορφοι και όμορφες και ειδικά στα swingers bars δε σου κάνει κανείς συμβόλαιο ότι θα γαμήσεις. Άρα αν έχετε περιέργεια, πηγαίνετε για να δείτε αν σας αρέσει. Και λίγο προσοχή με τα γέλια παιδιά, διακριτικά γιατί κάποιοι παρεξηγιούνται. Δηλαδή δεν είναι καλή ιδέα να πηγαίνεις πάνω από τα ζευγάρια και να τους σχολιάζεις και να γελάς. Αν δε μπορείτε να το καταλάβετε αυτό... βλέπω να μην το γλιτώνεις το ξύλο.
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
340
Πόντοι
21
Ποίο νωρίτερα είχα πάει και σε ένα σινεμά αλλά η βραδιά πήγε 470 ευρω αλλά αξίζε
με 470 παιρνεις πτηση πας ολλανδια εισοδο σε πραγματικο swingerαδικο Solo και γαμας μεχρι να παθεις αφυδατοση. πιο φθηνα θα σου ερθει θα πας και την εκδρομη σου.
 

Big_Trouble_69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Δεν θα σε κράξω όπως οι προηγούμενοι, επειδή περνώντας από την ηλικία σας είχα παρόμοιους προβληματισμούς (αν και με περισσότερο σεβασμό), αλλά θα προσπαθήσω να απαντήσω στην ουσία.

Όλες τις φορές που έχω επισκεφθεί αυτά τα μέρη υπήρχαν τουλάχιστον 1 με 2 ζευγάρια νεαρής ηλικίας που άξιζαν να ασχοληθείς, αλλά η αλήθεια είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία είναι και μεγάλοι και μακρυά από το προτυπου του μοντέλου. Κάτι απολύτως φυσιολογικό αφού δεν παίζεις σε ταινία, ούτε σε διαφήμιση, αλλά είναι ένα ακόμα κλαμπ με σταθερό πελατολόγιο. Και αυτό δεν είναι ελληνικό φαινόμενο καθώς τα ίδια είδα και στο εξωτερικό.

Τώρα αν σου χαλάει την αισθητική να βλέπεις 50αρηδες τότε μην πας.
Αλλά τα στριπτιτζάδικα δεν βλέπω πως αποτελούν εναλλακτική, καθώς εκεί είναι τελείως διαφορετική και η ατμόσφαιρα και ο κόσμος και ο σκοπός.
Δεν ξέρω πως πρόσβαλα κάποιους εδώ μέσα και δεν το ήθελα , δεν είμαι τέτοιος , ίσως βιαστικα να γράφω σχόλιο χωρίς να σκεφτώ πρώτα . Ευχαριστώ για το σχόλιο , και όχι δεν μ χαλάει την αισθητική κανένας 40ρης/α 50ρης/α
 

Akus24

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
30
Like
110
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα μία που διαβάζω τα σχόλια σας έχει εδώ και δύο μήνες που μου το ζήτησε η γυναίκα μου απλά δεν ξέρω τ παίζει μέσα εκεί και λέω να πάμε την Πέμπτη
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Καλησπέρα στην παρέα μία που διαβάζω τα σχόλια σας έχει εδώ και δύο μήνες που μου το ζήτησε η γυναίκα μου απλά δεν ξέρω τ παίζει μέσα εκεί και λέω να πάμε την Πέμπτη
Πέμπτη μόνον αν σου ζήτησε τρίο με μπαλαντέρ.
 

Akus24

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
30
Like
110
Πόντοι
0
Και μπαλαντέρ δηλαδή όταν μπεις που πας έχει δωμάτια δεν ξέρω για αυτό ρωτάω
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.395
Κριτικές
8
Like
11.159
Πόντοι
3.786
Πέμπτη και Κυριακή επιτρέπονται ΚΑΙ μόνοι άντρες εκτός από ζευγάρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom