Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
565
Like
1.260
Πόντοι
206
Exει παει κανεις Πεμπτη ή Κυριακη τελευταια?
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
ναι οντως..παιζει τπτ πλεον στις βραδιες για μονους?
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Κ
ναι οντως..παιζει τπτ πλεον στις βραδιες για μονους?
Ναι παίζει, εγώ πριν κάνα δυο εβδομάδες είχα πάει μόνος γιατί συνήθως πάω με συντροφιά.
Και στον επάνω όροφο σχετικά αργά ήταν ένα ζευγάρι όπου η τύπισσα... (επ ονόματι Ντίνα) ευχαρίστησε όλο το μαγαζί.... όλα είναι θέμα βραδιάς και τύχης... και ως ζευγάρι που έχω πάει έχει τύχει να μην κάνουμε τίποτα γιατί δεν υπήρχε καλή φαση
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
459
Κριτικές
1
Like
791
Πόντοι
81
Κ

Ναι παίζει, εγώ πριν κάνα δυο εβδομάδες είχα πάει μόνος γιατί συνήθως πάω με συντροφιά.
Και στον επάνω όροφο σχετικά αργά ήταν ένα ζευγάρι όπου η τύπισσα... (επ ονόματι Ντίνα) ευχαρίστησε όλο το μαγαζί.... όλα είναι θέμα βραδιάς και τύχης... και ως ζευγάρι που έχω πάει έχει τύχει να μην κάνουμε τίποτα γιατί δεν υπήρχε καλή φαση
Καλή η Ντίνα φίλος;;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
867
Κριτικές
11
Like
2.028
Πόντοι
496
Το ψήνω ν πάω μόνος ρε γαμωτο αλλά φοβάμαι μην κάψω το 60αρι!
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Κανιά ενημέρωση από single boy που επισκέφτηκαν πρόσφατα;
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα ως single λίγα ζευγάρια και μόνο έπαιξε.. ευτυχώς περάσαμε τέλεια
Όταν λες μόνο ήρθε και μόνη γυναίκα;;; μπράβο γαμευσιμη τουλάχιστον πήρε κανέναν δύο γιατί είχε έρθει μια πριν μήνες αλλά δεν έκανε και πολλά.σε ευχαριστώ
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Όταν λες μόνο ήρθε και μόνη γυναίκα;;; μπράβο γαμευσιμη τουλάχιστον πήρε κανέναν δύο γιατί είχε έρθει μια πριν μήνες αλλά δεν έκανε και πολλά.σε ευχαριστώ
Ήταν ελάχιστα ζευγάρια και μόνο ένα ανέβηκε επάνω και η γυναίκα έπαιξε σχεδόν με όλους τους single, οπότε ευτυχώς σώθηκε η βραδιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε πηγε και στραφι το 60αρι, ετσι τυπε?
Όχι, ευτυχώς η τύπισσα ευχαρίστησε όλους σχεδόν τους single
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Ήταν ελάχιστα ζευγάρια και μόνο ένα ανέβηκε επάνω και η γυναίκα έπαιξε σχεδόν με όλους τους single, οπότε ευτυχώς σώθηκε η βραδιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όχι, ευτυχώς η τύπισσα ευχαρίστησε όλους σχεδόν τους single
Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση νόμιζα πως ήρθε γυναίκα μόνη της κάτι εξαιρετικά σπάνιο
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση νόμιζα πως ήρθε γυναίκα μόνη της κάτι εξαιρετικά σπάνιο
Γυναίκα κατά την γνώμη μου μόνη αποκλείεται να πάει, εκτός από κάποιες που φέρνει το μαγαζί....
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Γυναίκα κατά την γνώμη μου μόνη αποκλείεται να πάει, εκτός από κάποιες που φέρνει το μαγαζί....
Παλιά έφερνε ναι έχεις δίκιο αλλά κατά καιρούς έχουν σκάσει σε παρουσία δική μου δυο φίλες που δεν έκαναν τίποτα είδαν το χώρο και έφυγαν και μια μόνη που έπαιξε με έναν σινκλ και έφυγαν και μαζί τώρα μπορεί και να παντρεύτηκαν μετά δεν τους έχω ξανά δει?????
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Παλιά έφερνε ναι έχεις δίκιο αλλά κατά καιρούς έχουν σκάσει σε παρουσία δική μου δυο φίλες που δεν έκαναν τίποτα είδαν το χώρο και έφυγαν και μια μόνη που έπαιξε με έναν σινκλ και έφυγαν και μαζί τώρα μπορεί και να παντρεύτηκαν μετά δεν τους έχω ξανά δει?????
Χάχα σωστά, πάντως είναι θέμα καθαρά πως θα πάει η βραδιά... εχθές φαινόταν χαμένη... η τύπισσα τελικά ήταν θέα..... και άλλαξε το κλίμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: sant7

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Χάχα σωστά, πάντως είναι θέμα καθαρά πως θα πάει η βραδιά... εχθές φαινόταν χαμένη... η τύπισσα τελικά ήταν θέα..... και άλλαξε το κλίμα
Πέμπτη και Κυριακή βάζει μέσα άντρες μόνους και αν ναι με πόσα χρηματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom