Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 932K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.020
Κριτικές
17
Like
2.720
Πόντοι
1.206
Αυτές τις μέρες θα είναι ανοιχτό;
 

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
1
Ισχύει αυριο για singles η είσοδος;
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
7.959
Πόντοι
2.036
Το να αποδειξω πως δεν ειμαι ελέφαντας δεν θα το κανω ..πιστευε οτι θελεις δεν εχω κανενα προβλημα προσωπικά.
Το μονο που θα πω ειναι να μην ειστε κολλημένοι.. πολλες γυναικες εχουμε "αντρική φρασεολογία" οπως λες & ειμαστε & καφροι.
Ειμαι εντονα συνδεδεμένη με την αντρική μου πλευρά ενιοτε & το απολαμβάνω.
Γενικότερα οπως εγραψα & πιο πανω δεν ντρέπομαι.. & εχω & το θαρρος της γνώμης μου.
Μου αρεσει παντως να με εχεις στο μυαλο σου σαν αντρα, αν σ' ευχαριστεί κι εσενα τζονι κατοσταρη! ?
Πες μας τι ΑΣΜ είχες;
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
67
Like
121
Πόντοι
0
Παιδια για τους singles τι ωρα ειναι σημερα;γιατι πηρα τηλ και μου ειπαν κατα τις 12
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
815
Like
322
Πόντοι
26
Η αρχική που ερώτηση ήταν τελείως διαφορετική. Το μαγαζί έχει κάποιες σταθερές και προσφέρει συγκεκριμένα πράγματα σε σχέση με τα άλλα μαγαζιά.
Το ερώτημα μου είναι αν οι νέες βραδιές έχουν να προσφέρουν κάτι διαφορετικό (που να δικαιολογεί και τις τιμές) σε σχέση με το συνηθισμένο μοτίβο (πχ το take-off του Σαββάτου που δεν το τηρεί κανείς).

ΥΓ Τα υπόλοιπα είναι ... περί ορέξεως.
Εγώ πχ. δεν καταλαβαίνω πως κάποιος πληρώνει "βίζιτα" για να τον συνοδεύσει κάπου και υποκρίνεται ότι είναι η γυναίκα του, προσπαθώντας να κοροϊδέψει τους άλλους.
Το 95% των ζευγαριων ειναι βιζιτες. Αρρωστακια που εχουν φαντασιωση να γαμανε την γυναικα ενος ζευγαριου. Ψαχνουν θυματα-κοτσυφια βεβαια γιατι μυστες ζευγαρια δεν πατανε σε τετειους χωρους στο Ελλαντα.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Το 95% των ζευγαριων ειναι βιζιτες. Αρρωστακια που εχουν φαντασιωση να γαμανε την γυναικα ενος ζευγαριου. Ψαχνουν θυματα-κοτσυφια βεβαια γιατι μυστες ζευγαρια δεν πατανε σε τετειους χωρους στο Ελλαντα.
Νομιζω το 95% ειναι υπερβολικο σαν αριθμος. Σιγουρα υπαρχουν αλλα οχι τοσο πολυ.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Το 95% των ζευγαριων ειναι βιζιτες. Αρρωστακια που εχουν φαντασιωση να γαμανε την γυναικα ενος ζευγαριου. Ψαχνουν θυματα-κοτσυφια βεβαια γιατι μυστες ζευγαρια δεν πατανε σε τετειους χωρους στο Ελλαντα.
Αυτό είναι ενα παραμύθι που αναπαράγεται από ανθρώπους που θέλουν να δείξουν γνώστες. Υπάρχει ένα μικρό, θλιβερό ποσοστό που παίρνει βίζιτες αλλά τους παίρνεις μυρωδιά αμέσως. Και η συντριπτική πλειοψηφία είναι ζευγάρια διπλο και τριπλοτσεκαρισμενα μέσα απο τα σχετικά sites και τις κοινότητες. Οι μουφα εντοπίζονται και μπαναρονται ταχύτατα και όλοι μαθαίνουν ποιοί είναι, γιατί οι ανακοινώσεις ανεβαίνουν σε τοίχο. Οπότε τα περί 95% είναι αέρας κοπανιστος.
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
67
Like
121
Πόντοι
0
ρε παιδια επειδη δεν πηγα χθες μπορει κανεις να μας ενημερωσει για το τι εγινε χθες?
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
601
Like
1.274
Πόντοι
206
Αυτό είναι ενα παραμύθι που αναπαράγεται από ανθρώπους που θέλουν να δείξουν γνώστες. Υπάρχει ένα μικρό, θλιβερό ποσοστό που παίρνει βίζιτες αλλά τους παίρνεις μυρωδιά αμέσως. Και η συντριπτική πλειοψηφία είναι ζευγάρια διπλο και τριπλοτσεκαρισμενα μέσα απο τα σχετικά sites και τις κοινότητες. Οι μουφα εντοπίζονται και μπαναρονται ταχύτατα και όλοι μαθαίνουν ποιοί είναι, γιατί οι ανακοινώσεις ανεβαίνουν σε τοίχο. Οπότε τα περί 95% είναι αέρας κοπανιστος.
Μπορεις αδερφε να κανεις μια περιγραφη πως λειτουργει η κοινοτητα; Ευχαριστω!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Μπορεις αδερφε να κανεις μια περιγραφη πως λειτουργει η κοινοτητα; Ευχαριστω!
Υπάρχουν δύο μεγάλα sites αποκλειστικά ελληνικά. Yπάρχουν και οι αντίστοιχες κοινότητες στο fb. Υπάρχουν και τα μικρότερα. Επίσης αρκετά ζευγάρια είναι μέλη και στο SDC. Tα μέλη είναι κάποιες χιλιάδες γιατί δεν είναι όλα τα μέλη ίδια παντού. Κάποια είναι στο φμπ αλλά όχι το αντίστροφο, κάποια στα sites αλλά όχι στο φμπ, κάποια και στα δύο, κάποια σε κανένα, αλλά σε επαφή με μέλη που είναι. Οι κοινότητες και τα sites έχουν φόρουμ και πίνακες ανακοινώσεων, τα μέλη αλληλεπιδρούν καθημερινά μεταξύ τους και κάθε "παρέκκλιση" αναφέρεται στους διαχειριστές. Πχ μούφα προφίλ, μαϊμού φωτος από νετ, πρόταση σε ζευγάρι για τρίο, στήσιμο ή απρεπής συμπεριφορά σε ραντεβού και ότι ανάλογο. Η αναφορά ελέγχεται, πέφτει μπαν και βγαίνει ανακοίνωση. Οπότε όλοι ξερουν τι και πως. Εκδηλώσεις γίνονται συνέχεια, τύπου έξοδος για ποτο γνωριμίας, τσιπουράκι ή φαγητό, παρτυ επίσης, με αντικείμενο το θέμα ενδιαφέροντος των sites, ιδιωτικά παρτάκια επίσης αφού υπάρχουν παρέες μέσα στις κοινότητες και για να μετάσχεις πρέπει να είσαι τσεκαρισμένος. Και αυτά γίνονται σε όλη την Ελλάδα αν και περισσότερο Αθήνα ή Θεσσαλονίκη. Στην επαρχία λιγότερο. Στα βόρεια υπάρχουν και γειτονικές επισκέψεις από τσεκαρισμένα ζευγάρια. Όποιος εγγυηθεί για κάποιον φέρει και την ευθύνη της εγγύησης αν κάτι δεν είναι σωστό. Επίσης υπάρχει και κοινωνική ζωή. Πάρα πολλά ζευγάρια κάνουν και κανονική παρέα, οικογενειακώς, εκτός χώρου. Αναπτύσσονται φιλίες όπως παντού. Γιαυτό και πολλοί μύστες γράφουν στις κριτικές πως "βλέπουν παρέες" στα clubs όταν πηγαίνουν.
 
Εγγρ.
28 Σεπ 2021
Μηνύματα
14
Like
43
Πόντοι
0
Πολλές φορές είναι και θέμα τύχης ποιοι θα πάνε και τι ώρα. Προχθές το μαγαζί ήταν φουλ, αλλά μέχρι τις 2 δεν είχε ανέβει κανένας επάνω. ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ! Ζευγαράκια μαζεμένα, ψαρωμένα, χωρίς διάθεση ούτε για φιλάκια... Μετά, αφού έκανε διαφήμιση ο DJ για τις καθαρές πετσέτες (!!!) που έχει στον πάνω όροφο, ξεκίνησε τη φάση ένα ζευγάρι και ανέβηκαν πολλοί, αλλά μόνο για μάτι. Ντυμένοι πήγαιναν κι έρχονταν με τα χέρια στις τσέπες. Γενικώς μια χαζή βραδιά. Μέχρι τις 4.30 λίγα πράγματα.
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Μεα δεδομένα
Screenshot_20211229-204540_Facebook.jpg
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Υπάρχουν δύο μεγάλα sites αποκλειστικά ελληνικά. Yπάρχουν και οι αντίστοιχες κοινότητες στο fb. Υπάρχουν και τα μικρότερα. Επίσης αρκετά ζευγάρια είναι μέλη και στο SDC. Tα μέλη είναι κάποιες χιλιάδες γιατί δεν είναι όλα τα μέλη ίδια παντού. Κάποια είναι στο φμπ αλλά όχι το αντίστροφο, κάποια στα sites αλλά όχι στο φμπ, κάποια και στα δύο, κάποια σε κανένα, αλλά σε επαφή με μέλη που είναι. Οι κοινότητες και τα sites έχουν φόρουμ και πίνακες ανακοινώσεων, τα μέλη αλληλεπιδρούν καθημερινά μεταξύ τους και κάθε "παρέκκλιση" αναφέρεται στους διαχειριστές. Πχ μούφα προφίλ, μαϊμού φωτος από νετ, πρόταση σε ζευγάρι για τρίο, στήσιμο ή απρεπής συμπεριφορά σε ραντεβού και ότι ανάλογο. Η αναφορά ελέγχεται, πέφτει μπαν και βγαίνει ανακοίνωση. Οπότε όλοι ξερουν τι και πως. Εκδηλώσεις γίνονται συνέχεια, τύπου έξοδος για ποτο γνωριμίας, τσιπουράκι ή φαγητό, παρτυ επίσης, με αντικείμενο το θέμα ενδιαφέροντος των sites, ιδιωτικά παρτάκια επίσης αφού υπάρχουν παρέες μέσα στις κοινότητες και για να μετάσχεις πρέπει να είσαι τσεκαρισμένος. Και αυτά γίνονται σε όλη την Ελλάδα αν και περισσότερο Αθήνα ή Θεσσαλονίκη. Στην επαρχία λιγότερο. Στα βόρεια υπάρχουν και γειτονικές επισκέψεις από τσεκαρισμένα ζευγάρια. Όποιος εγγυηθεί για κάποιον φέρει και την ευθύνη της εγγύησης αν κάτι δεν είναι σωστό. Επίσης υπάρχει και κοινωνική ζωή. Πάρα πολλά ζευγάρια κάνουν και κανονική παρέα, οικογενειακώς, εκτός χώρου. Αναπτύσσονται φιλίες όπως παντού. Γιαυτό και πολλοί μύστες γράφουν στις κριτικές πως "βλέπουν παρέες" στα clubs όταν πηγαίνουν.
Πολύ ωραία η ανάλυση φίλε μου. Εμεις είμαστε μέλος στο sdc αλλα΄δεν γνωρίζω τα σαιτ για τις ελληνικές κοινότητες. Θα μπορούσες να με ενημερώσεις σχετικά?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Χρόνια Πολλά και Καλή Πρωτοχρονιά σε όλους
 

AGNWSTOS89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
677
Πόντοι
301
Θα παει κανεις σήμερα στο μαγαζι;
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
601
Like
1.274
Πόντοι
206
Πολύ ωραία η ανάλυση φίλε μου. Εμεις είμαστε μέλος στο sdc αλλα΄δεν γνωρίζω τα σαιτ για τις ελληνικές κοινότητες. Θα μπορούσες να με ενημερώσεις σχετικά?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Χρόνια Πολλά και Καλή Πρωτοχρονιά σε όλους
εχει νημα που μιλάνε εκει για τα διαφορα σαιτ ξεκινα την κουβεντα απο εκει να ενημερωθουμε και ολοι οι αλλοι με τιποτα νεο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom