Νέα

Πως μπορώ να σώσω την παρτίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΓΙΑΝΝΗΣ DR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Καλησπερίζω όλους τους συναδέλφους. Αν και είναι λίγο αργα, τώρα αποφασισα να ανοίξω το θεματάκι μου για να ρίξουν αντρες-γυναίκες τα φώτα τους.

Ας πάρουμε τα πράγματα λίγο απο την αρχή.

Χώρισα πριν δυο βδομάδες. Η σχέση ηταν 4 ετων. Η κοπέλα ερχόταν και κοιμόταν πολλές φορές και στο σπίτι μου. Κάποιες φορές ερχόταν και στο μαγαζι και αράζαμε και κάποιες φορές το κλείναμε και μαζι. Τον τελευταίο καιρο δεν πηγαίναμε πολύ καλα (δε θα αναφέρω τους λόγους για να μην κουράσω). Κάπου στον ενάμισι μήνα πριν χωρίσουμε γνώρισα μια κοπέλα που ψώνιζε απο το μαγαζι. Είχε έρθει και άλλες φορές αλλα συνήθως δεν πετύχαινε εμένα. Δουλεύει 4-5 μαγαζιά πιο διπλα. Πιάσαμε την κουβέντα και με τα πολλά της έδωσα το τηλέφωνο μου. Πέρασαν κάπου στις 10 μέρες ώσπου και μου έστειλε μηνυμα. Κουβεντες άσχετες, ώσπου το θέμα είχε αρχίσει να ζεσταίνεται σιγά σιγά.

Έτσι και κανονίσαμε και βγήκαμε. Βγήκαμε δυό φορές. Δεν γνωρίζω κατι για το βιογραφικό της (αν είχε παλιες μεγάλες σχέσεις ή αν έχει φάει διαφορα στραπάτσα κλπ κλπ κλπ) έχει νόημα αυτο που αναφέρω.

Πριν καλα καλα το θέμα ζεσταθει όμως, μας είδε με την κοπελιά μου αραγμένους έξω απο το μαγαζι διότι δεν είχε δουλεια και είχαμε αράξει. Σχόλασε και καθώς περνούσε με λοξοκοίταξε καιμου έκανε νευμα καληνύχτας. Κατάλαβα ότι δεν έδωσε καθόλου βάση μιας και δεν κάθομαι αραγμένος με κάποια πελατισσα έξω και ούτε είναι κοντινό μου συγγενικό πρόσωπο

Το ήξερα εξ' αρχής ότι μπορεί να συνέβαινε αυτο κάποια στιγμή, αλλά ήμουν τόσο θολωμένος τον τελευταίο καιρο που πργματικά δεν έδωσα βάση. Κουταμάρα μου αλλα το έκανα. Βγήκαμε δυο φορές. Το σκηνικό που σας αναφέρω κατα πασα πιθανότητα έγινε ανάμεσα στα δύο ραντεβου. Δεν θυμάμαι καθόλου τη ροη των ημερών. Στα δύο ραντεβου που βγήκαμε έπεσαν μόνο φιλιά και κάποια παθιασμένα χαδια, όχι όμως προχωρημένα πράγματα. Κατάλαβα ότι της άρεσα χωρίς να είναι και απόλυτα διαχυτικη. Γούσταρε όμως αρκετα αυτο που ζούσε μαζί μου. Μάλιστα μου έγραψε σε μήνυμα ανάμεσα σε κουβέντες μου ότι τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά σιγά, εννοώντας όχι βιαστηκές κινήσεις.

Στο ψητό λοιπόν... 3-4 μέρες πριν χωρίσουμε σκάμε με την κοπελα μου στο μαγαζι μαζι. Αυτή καθόταν έξω απο το μαγαζι που δουλεύει και έκανε τσιγάρο και τη βλέπει που βγαίνει απο τ'αμάξι και μπαίνει μεσα στο μαγαζι. Βλέπει και μένα να βγαίνω απο τ'αμάξι. Ε αυτό ηταν..... Μου έστειλε μηνυμα και μου είπε "Μην με ξαναπάρεις τηλέφωνο σε παρακαλω". Ακριβώς έτσι.

Την άλλη μέρα το πρωί της στέλνω μήνυμα. Της γράφω ένα αρκετα μεγάλο μηνυμα και προσπαθούσα να της εξηγήσω ότι σε καμία περίπτωση δε της γράφω για να δικιολογηθώ και πως είμαι πραγματικά φάουλ. Της έδειξα με τρόπο ότι είχα καταλάβει ότι γνώριζε για μένα.... και κάποια άλλα τα οποια δεν έχει νόημα να τα γράψω.

Δεν απάντησε απολύτως τίποτα.

Είχα αφήσει ένα παραθυράκι ανοιχτο για να στείλω και δευτερο μηνυμα. Όχι αμέσως ομως αλλα την άλλη μέρα το μεσημέρι. Και της έγραψα ότι στεναχωριέμαι που σε πλήγωσα και πως δεν είχα σκοπό για κάτι τέτοιο σε καμιά περίπτωση και πως αισθάνομαι παραγματικά άσχημα απεναντί της (και κανα δυο άλλα λογάκια χωρίς να κουράσω).

Δεν απάντησε απολύτως τίποτα πάλι.

Ρε παιδιά μα ούτε μία λέξη??? έστω μια βρισιά, οτιδήποτε... Εντάξει δεν είχαμε και τίποτα. Δύο φορές είχαμε βγει. Όμως ένιωσα την απόλυτη ξεφτιλα με το να μην απαντήσει τίποτα.

Εν κατακλείδι, Θέλω να έρθω πάλι κοντά μαζί της. Ξεκαθαρίζοντας της βέβαια την κατασταση μου και οτι έχω χωρίσει πλέον.Εχει περάσει κανα δυο φορες μπροστα από το μαγαζί και έχω μπει μέσα γιατι ντρέπομαι. Ξέρω ότι ήταν χοντρό και άσχημο αυτο που έκανα. Άλλα θέλω να της μιλήσω. Όχι απαραίτητα να της εξηγήσω, άλλα δεν ξέρω τι να της πω.

Σε πρώτη φάση σκεφτομαι να της πω οτι γιατί μου πεταξε τέτοιο άκυρο και δε μου απάντησε??? (άλλα ήρεμα χωρίς να δείχνω ότι ζηταω και τα ρέστα).
Δεν ξέρω τι να κάνω. Δε θέλω να στείλω μήνυμα. Γιάτι απλά δε θα απαντήσει πιστεύω. Αν και είμαι του γράπτου πιο πολύ.

Έχω σκεφτεί στα ισα να την πάρω τηλέφωνο και αν το σηκώσει να πάω στο σπίτι της και να της πω πως θέλω να της μιλήσω.


Πιστεύω η λάθος κίνησή μου από συναισθηματικής απόψεως, έγινε στο λαθος άτομο. Όπως και να έχει όμως.

Τί προτείνετε??

Τι μπορω να πω στο τηλεφώνημα άλλα και απο κοντα?????

Λίγο τα φώτα σας παιδιά.

Τα κορίτσια του φόρουμ τι λένε?? (εκτός απο μπινελίκια, και αυτά ευπροσδεκτα :))

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!!!


* Edit Τρυποκάρυδος : Μετατροπή θέματος από κεφαλαία σε πεζά
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Πες την αλήθεια! Ότι χώρισες για πάρτη της. Ψέματα δηλαδή :rockon:! Θα εκτιμήσει την ειλικρίνεια σου και θα πέσει στην αγκαλιά σου. Δοκιμασμένα πράγματα!
 

stabilo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
39
Like
63
Πόντοι
0
Αδερφε......φερθηκες σαν μμμμμμ και τη προσβαλες....
Στειλε της μια ανθοδεσμη λουλουδια-τριανταφυλλα με ενα μηνυμα του στυλ.....οτι τη σκεφτεσαι και οτι θελεις να την δεις να της μιλησεις.....
Ισως χρειαστει να επιμεινεις να στειλεις αρκετες ανθοδεσμες με εξυπνα μηνυματακια ......
οι γυναικες απο τα λουλουδια συγκινουνται......Μηνυματα και τηλεφωνα ειναι για τους πιτσιρικαδες.....
Αμα σου πω ποσες γκομενες εχω ριξει με λουλουδια δε θα το πιστεψεις.....(ενταξει ειμαι και ωραιος..χιχι)
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Λοιπόν φίλε... είναι σίγουρο ότι η μπουρδελο-κοινότητα του σάιτ θα κατανοήσει το πρόβλημά σου, θα σου συμπαρασταθεί και θα δώσει λύσεις...

Θα ήταν πιο σωστό όμως να δώσεις το τηλέφωνο είτε της μιας είτε της άλλης για να μιλήσω μαζί τους ώστε να εξετάσουμε και την άποψη της άλλης πλευράς...


 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
ελα ρε πρωι πρωι και εγω νομισα πως ειχες ανησυχιες πως να σωσεις την ΠΑΤΡΙΔΑ.......

 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τα κορίτσια του σάιτ τύπε είναι σε Αγγλίες, Αθήνες, Θες/κες κτλ κτλ, και δουλεύουν, τί το πέρασες;




Λακωνικά:

Πάμε για άλλα.

(Μαθαίνουμε από το παρελθόν και κοιτάμε το μέλλον)
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Προχώρα στη ζωή σου χωρις πολλά παρακάλια κλπ....χάνεις έτσι :-
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Καλησπερίζω όλους τους συναδέλφους. Αν και είναι λίγο αργα, τώρα αποφασισα να ανοίξω το θεματάκι μου για να ρίξουν αντρες-γυναίκες τα φώτα τους.

Ας πάρουμε τα πράγματα λίγο απο την αρχή.

Χώρισα πριν δυο βδομάδες. Η σχέση ηταν 4 ετων. Η κοπέλα ερχόταν και κοιμόταν πολλές φορές και στο σπίτι μου. Κάποιες φορές ερχόταν και στο μαγαζι και αράζαμε και κάποιες φορές το κλείναμε και μαζι. Τον τελευταίο καιρο δεν πηγαίναμε πολύ καλα (δε θα αναφέρω τους λόγους για να μην κουράσω). Κάπου στον ενάμισι μήνα πριν χωρίσουμε γνώρισα μια κοπέλα που ψώνιζε απο το μαγαζι. Είχε έρθει και άλλες φορές αλλα συνήθως δεν πετύχαινε εμένα. Δουλεύει 4-5 μαγαζιά πιο διπλα. Πιάσαμε την κουβέντα και με τα πολλά της έδωσα το τηλέφωνο μου. Πέρασαν κάπου στις 10 μέρες ώσπου και μου έστειλε μηνυμα. Κουβεντες άσχετες, ώσπου το θέμα είχε αρχίσει να ζεσταίνεται σιγά σιγά.

Έτσι και κανονίσαμε και βγήκαμε. Βγήκαμε δυό φορές. Δεν γνωρίζω κατι για το βιογραφικό της (αν είχε παλιες μεγάλες σχέσεις ή αν έχει φάει διαφορα στραπάτσα κλπ κλπ κλπ) έχει νόημα αυτο που αναφέρω.

Πριν καλα καλα το θέμα ζεσταθει όμως, μας είδε με την κοπελιά μου αραγμένους έξω απο το μαγαζι διότι δεν είχε δουλεια και είχαμε αράξει. Σχόλασε και καθώς περνούσε με λοξοκοίταξε καιμου έκανε νευμα καληνύχτας. Κατάλαβα ότι δεν έδωσε καθόλου βάση μιας και δεν κάθομαι αραγμένος με κάποια πελατισσα έξω και ούτε είναι κοντινό μου συγγενικό πρόσωπο

Το ήξερα εξ' αρχής ότι μπορεί να συνέβαινε αυτο κάποια στιγμή, αλλά ήμουν τόσο θολωμένος τον τελευταίο καιρο που πργματικά δεν έδωσα βάση. Κουταμάρα μου αλλα το έκανα. Βγήκαμε δυο φορές. Το σκηνικό που σας αναφέρω κατα πασα πιθανότητα έγινε ανάμεσα στα δύο ραντεβου. Δεν θυμάμαι καθόλου τη ροη των ημερών. Στα δύο ραντεβου που βγήκαμε έπεσαν μόνο φιλιά και κάποια παθιασμένα χαδια, όχι όμως προχωρημένα πράγματα. Κατάλαβα ότι της άρεσα χωρίς να είναι και απόλυτα διαχυτικη. Γούσταρε όμως αρκετα αυτο που ζούσε μαζί μου. Μάλιστα μου έγραψε σε μήνυμα ανάμεσα σε κουβέντες μου ότι τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά σιγά, εννοώντας όχι βιαστηκές κινήσεις.

Στο ψητό λοιπόν... 3-4 μέρες πριν χωρίσουμε σκάμε με την κοπελα μου στο μαγαζι μαζι. Αυτή καθόταν έξω απο το μαγαζι που δουλεύει και έκανε τσιγάρο και τη βλέπει που βγαίνει απο τ'αμάξι και μπαίνει μεσα στο μαγαζι. Βλέπει και μένα να βγαίνω απο τ'αμάξι. Ε αυτό ηταν..... Μου έστειλε μηνυμα και μου είπε "Μην με ξαναπάρεις τηλέφωνο σε παρακαλω". Ακριβώς έτσι.

Την άλλη μέρα το πρωί της στέλνω μήνυμα. Της γράφω ένα αρκετα μεγάλο μηνυμα και προσπαθούσα να της εξηγήσω ότι σε καμία περίπτωση δε της γράφω για να δικιολογηθώ και πως είμαι πραγματικά φάουλ. Της έδειξα με τρόπο ότι είχα καταλάβει ότι γνώριζε για μένα.... και κάποια άλλα τα οποια δεν έχει νόημα να τα γράψω.

Δεν απάντησε απολύτως τίποτα.

Είχα αφήσει ένα παραθυράκι ανοιχτο για να στείλω και δευτερο μηνυμα. Όχι αμέσως ομως αλλα την άλλη μέρα το μεσημέρι. Και της έγραψα ότι στεναχωριέμαι που σε πλήγωσα και πως δεν είχα σκοπό για κάτι τέτοιο σε καμιά περίπτωση και πως αισθάνομαι παραγματικά άσχημα απεναντί της (και κανα δυο άλλα λογάκια χωρίς να κουράσω).

Δεν απάντησε απολύτως τίποτα πάλι.

Ρε παιδιά μα ούτε μία λέξη??? έστω μια βρισιά, οτιδήποτε... Εντάξει δεν είχαμε και τίποτα. Δύο φορές είχαμε βγει. Όμως ένιωσα την απόλυτη ξεφτιλα με το να μην απαντήσει τίποτα.

Εν κατακλείδι, Θέλω να έρθω πάλι κοντά μαζί της. Ξεκαθαρίζοντας της βέβαια την κατασταση μου και οτι έχω χωρίσει πλέον.Εχει περάσει κανα δυο φορες μπροστα από το μαγαζί και έχω μπει μέσα γιατι ντρέπομαι. Ξέρω ότι ήταν χοντρό και άσχημο αυτο που έκανα. Άλλα θέλω να της μιλήσω. Όχι απαραίτητα να της εξηγήσω, άλλα δεν ξέρω τι να της πω.

Σε πρώτη φάση σκεφτομαι να της πω οτι γιατί μου πεταξε τέτοιο άκυρο και δε μου απάντησε??? (άλλα ήρεμα χωρίς να δείχνω ότι ζηταω και τα ρέστα).
Δεν ξέρω τι να κάνω. Δε θέλω να στείλω μήνυμα. Γιάτι απλά δε θα απαντήσει πιστεύω. Αν και είμαι του γράπτου πιο πολύ.

Έχω σκεφτεί στα ισα να την πάρω τηλέφωνο και αν το σηκώσει να πάω στο σπίτι της και να της πω πως θέλω να της μιλήσω.


Πιστεύω η λάθος κίνησή μου από συναισθηματικής απόψεως, έγινε στο λαθος άτομο. Όπως και να έχει όμως.

Τί προτείνετε??

Τι μπορω να πω στο τηλεφώνημα άλλα και απο κοντα?????

Λίγο τα φώτα σας παιδιά.

Τα κορίτσια του φόρουμ τι λένε?? (εκτός απο μπινελίκια, και αυτά ευπροσδεκτα :))

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!!!

Τυπε τι λενε οι εκτπωσεις?Εχει λιγο κινηση?  :think:
 

kkaramich2015

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Βγάλε μία φωτό το πουλί σου και στείλτο σε μνμ. Αν γουστάρει θα απαντήσει.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Τι να κάνουμε ρε φίλε...Εμείς οι ωραίοι έχουμε πολλά προβλήματα. Σάμπως το θέλουμε? Και συ τι τις θέλεις τόσες γυναίκες!! Χαθήκανε τ αγόρια  :effemine: !!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πέρα από την πλάκα όμως δεν ξέρω τι θα κάνεις αλλά ένα μην κάνεις γιατί θ σαι πολύ γελοίος: Να σέρνεσαι στα πατώματα και να παρακαλάς να γυρίσει πίσω. Τότε θ σαι μεγάλος ξεφτίλας. Υπάρχουν τόσες...  :boobies: :boobies:
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Καλησπερίζω όλους τους συναδέλφους. Αν και είναι λίγο αργα, τώρα αποφασισα να ανοίξω το θεματάκι μου για να ρίξουν αντρες-γυναίκες τα φώτα τους.

Ας πάρουμε τα πράγματα λίγο απο την αρχή.

Χώρισα πριν δυο βδομάδες. Η σχέση ηταν 4 ετων. Η κοπέλα ερχόταν και κοιμόταν πολλές φορές και στο σπίτι μου. Κάποιες φορές ερχόταν και στο μαγαζι και αράζαμε και κάποιες φορές το κλείναμε και μαζι. Τον τελευταίο καιρο δεν πηγαίναμε πολύ καλα (δε θα αναφέρω τους λόγους για να μην κουράσω). Κάπου στον ενάμισι μήνα πριν χωρίσουμε γνώρισα μια κοπέλα που ψώνιζε απο το μαγαζι. Είχε έρθει και άλλες φορές αλλα συνήθως δεν πετύχαινε εμένα. Δουλεύει 4-5 μαγαζιά πιο διπλα. Πιάσαμε την κουβέντα και με τα πολλά της έδωσα το τηλέφωνο μου. Πέρασαν κάπου στις 10 μέρες ώσπου και μου έστειλε μηνυμα. Κουβεντες άσχετες, ώσπου το θέμα είχε αρχίσει να ζεσταίνεται σιγά σιγά.

Έτσι και κανονίσαμε και βγήκαμε. Βγήκαμε δυό φορές. Δεν γνωρίζω κατι για το βιογραφικό της (αν είχε παλιες μεγάλες σχέσεις ή αν έχει φάει διαφορα στραπάτσα κλπ κλπ κλπ) έχει νόημα αυτο που αναφέρω.

Πριν καλα καλα το θέμα ζεσταθει όμως, μας είδε με την κοπελιά μου αραγμένους έξω απο το μαγαζι διότι δεν είχε δουλεια και είχαμε αράξει. Σχόλασε και καθώς περνούσε με λοξοκοίταξε καιμου έκανε νευμα καληνύχτας. Κατάλαβα ότι δεν έδωσε καθόλου βάση μιας και δεν κάθομαι αραγμένος με κάποια πελατισσα έξω και ούτε είναι κοντινό μου συγγενικό πρόσωπο

Το ήξερα εξ' αρχής ότι μπορεί να συνέβαινε αυτο κάποια στιγμή, αλλά ήμουν τόσο θολωμένος τον τελευταίο καιρο που πργματικά δεν έδωσα βάση. Κουταμάρα μου αλλα το έκανα. Βγήκαμε δυο φορές. Το σκηνικό που σας αναφέρω κατα πασα πιθανότητα έγινε ανάμεσα στα δύο ραντεβου. Δεν θυμάμαι καθόλου τη ροη των ημερών. Στα δύο ραντεβου που βγήκαμε έπεσαν μόνο φιλιά και κάποια παθιασμένα χαδια, όχι όμως προχωρημένα πράγματα. Κατάλαβα ότι της άρεσα χωρίς να είναι και απόλυτα διαχυτικη. Γούσταρε όμως αρκετα αυτο που ζούσε μαζί μου. Μάλιστα μου έγραψε σε μήνυμα ανάμεσα σε κουβέντες μου ότι τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά σιγά, εννοώντας όχι βιαστηκές κινήσεις.

Στο ψητό λοιπόν... 3-4 μέρες πριν χωρίσουμε σκάμε με την κοπελα μου στο μαγαζι μαζι. Αυτή καθόταν έξω απο το μαγαζι που δουλεύει και έκανε τσιγάρο και τη βλέπει που βγαίνει απο τ'αμάξι και μπαίνει μεσα στο μαγαζι. Βλέπει και μένα να βγαίνω απο τ'αμάξι. Ε αυτό ηταν..... Μου έστειλε μηνυμα και μου είπε "Μην με ξαναπάρεις τηλέφωνο σε παρακαλω". Ακριβώς έτσι.

Την άλλη μέρα το πρωί της στέλνω μήνυμα. Της γράφω ένα αρκετα μεγάλο μηνυμα και προσπαθούσα να της εξηγήσω ότι σε καμία περίπτωση δε της γράφω για να δικιολογηθώ και πως είμαι πραγματικά φάουλ. Της έδειξα με τρόπο ότι είχα καταλάβει ότι γνώριζε για μένα.... και κάποια άλλα τα οποια δεν έχει νόημα να τα γράψω.

Δεν απάντησε απολύτως τίποτα.

Είχα αφήσει ένα παραθυράκι ανοιχτο για να στείλω και δευτερο μηνυμα. Όχι αμέσως ομως αλλα την άλλη μέρα το μεσημέρι. Και της έγραψα ότι στεναχωριέμαι που σε πλήγωσα και πως δεν είχα σκοπό για κάτι τέτοιο σε καμιά περίπτωση και πως αισθάνομαι παραγματικά άσχημα απεναντί της (και κανα δυο άλλα λογάκια χωρίς να κουράσω).

Δεν απάντησε απολύτως τίποτα πάλι.

Ρε παιδιά μα ούτε μία λέξη??? έστω μια βρισιά, οτιδήποτε... Εντάξει δεν είχαμε και τίποτα. Δύο φορές είχαμε βγει. Όμως ένιωσα την απόλυτη ξεφτιλα με το να μην απαντήσει τίποτα.

Εν κατακλείδι, Θέλω να έρθω πάλι κοντά μαζί της. Ξεκαθαρίζοντας της βέβαια την κατασταση μου και οτι έχω χωρίσει πλέον.Εχει περάσει κανα δυο φορες μπροστα από το μαγαζί και έχω μπει μέσα γιατι ντρέπομαι. Ξέρω ότι ήταν χοντρό και άσχημο αυτο που έκανα. Άλλα θέλω να της μιλήσω. Όχι απαραίτητα να της εξηγήσω, άλλα δεν ξέρω τι να της πω.

Σε πρώτη φάση σκεφτομαι να της πω οτι γιατί μου πεταξε τέτοιο άκυρο και δε μου απάντησε??? (άλλα ήρεμα χωρίς να δείχνω ότι ζηταω και τα ρέστα).
Δεν ξέρω τι να κάνω. Δε θέλω να στείλω μήνυμα. Γιάτι απλά δε θα απαντήσει πιστεύω. Αν και είμαι του γράπτου πιο πολύ.

Έχω σκεφτεί στα ισα να την πάρω τηλέφωνο και αν το σηκώσει να πάω στο σπίτι της και να της πω πως θέλω να της μιλήσω.


Πιστεύω η λάθος κίνησή μου από συναισθηματικής απόψεως, έγινε στο λαθος άτομο. Όπως και να έχει όμως.

Τί προτείνετε??

Τι μπορω να πω στο τηλεφώνημα άλλα και απο κοντα?????

Λίγο τα φώτα σας παιδιά.

Τα κορίτσια του φόρουμ τι λένε?? (εκτός απο μπινελίκια, και αυτά ευπροσδεκτα :))

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!!!

Τι ν σώσεις ρε φίλε έτσι όπως τα έκανες.Καλά έφερνες τη νόμιμη και την παράνομη στον ίδιο χώρο? δεν μπορούσες να βρες μια δικαιολογία για να μην έρχεται η νόμιμη στο μαγαζί π.χ οτι είχες δουλειά ότι έχεις να φτιάξεις κάτι νέο για να αυξήσεις τις πωλήσεις η γενικά μια δικαιολογία ώστε να μην βρίσκεστε στο μαγαζί για να έχεις ελεύθερο τοπίο για την παράνομη. Να ξέρεις ότι δεν το σώνεις πάντως
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Συμφωνω με τον παραπανω,δυσκολα το σωζεις...ομως,εξαρταται τι θες να κανεις με αυτην μπορεις να πας μεσα και να ξηγηθεις,να τη πεις οτι ναι εισαι μαλακας που δεν της ειπες οτι ειχες γκομενα,αλλα οτι την ειχες για χωρισμο γιατι ηθελες εκεινη κτλ...
ισως εκει μπορει να μαζεψεις κατι...
 

Επισκέπτης
Τί προτείνετε??

Τι μπορω να πω στο τηλεφώνημα άλλα και απο κοντα?????

Λίγο τα φώτα σας παιδιά.

Τα κορίτσια του φόρουμ τι λένε?? (εκτός απο μπινελίκια, και αυτά ευπροσδεκτα :))

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!!!

Αν σε γουσταρει η παρτιδα σωζεται εστω και τωρα. Ασε τα μηνυματα και τα τηλεφωνα. Αφου δουλευει κοντα στο μαγαζι σου πηγαινε και μιλησε της. Πεστης οτι με την αλλη ειχατε τελειωσει απο καιρο και πως ειχαν μεινει καποια "διαδικαστικα". Σκεψου κατι. Αν δεις και στο παιζει δυσκολη μην απογοητευτεις. Επεμενε. Πεστης εστω να μεινετε φιλοι και μη χαθητε. Προτεινε της να πατε για φαγητο καπου μετα τη δουλεια να τα πειτε ηρεμα. Καλη επιτυχια.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
uote author=Slavyanka Delicatessen link=topic=227816.msg6474345#msg6474345 date=1440581852]
νομιζα την πατριδα :coffee:
[/quote]

κ γω το πρωι που το διαβασα ετσι νομιζα :2funny:
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
αν δεν μπορεί να σωθεί η πατρίδα.. θα σωθεί η παρτίδα? πρότεινε της να πάτε εξωτερικό
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Φιδι με γατα τυποι.

Τον ειδε η αλλη με γκομενα και παρεξηγηθηκε.Λες και τα ειχανε, αυτα ουτε στις σειρες του Παπακαλιατη.


emvideo-youtube-eezmctgaxnq_1.jpg

 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
μονο εγω δε διαβαζω ποτε κατι τετοια σεντονια? :think:
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
Αδερφε......φερθηκες σαν μμμμμμ και τη προσβαλες....
Στειλε της μια ανθοδεσμη λουλουδια-τριανταφυλλα με ενα μηνυμα του στυλ.....οτι τη σκεφτεσαι και οτι θελεις να την δεις να της μιλησεις.....
Ισως χρειαστει να επιμεινεις να στειλεις αρκετες ανθοδεσμες με εξυπνα μηνυματακια ......
οι γυναικες απο τα λουλουδια συγκινουνται......Μηνυματα και τηλεφωνα ειναι για τους πιτσιρικαδες.....
Αμα σου πω ποσες γκομενες εχω ριξει με λουλουδια δε θα το πιστεψεις.....(ενταξει ειμαι και ωραιος..χιχι)

Χαλάς την πιάτσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom