Νέα

Κοπρολαγνεία, ουρολαγνεία και άλλα αρρωστημένα φετίχ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Οχι φιλε μου δε τα εφαγα. Αλλα την επομενη φορα που θα το ξανακανω θα τα φαω. Παντα ηθελα να φαω τα σκατα μια γυναικας . Καθε βραδυ αυτο το πραγμα σκεφτομαι πριν κοιμηθω και συνεχεια το παιζω βαρια μαλακια. Καποια στιγμη θα το κανω για να σβησει αυτο το ανωμαλο παθος που βρισκεται μεσα μου και δεν λεει να φυγει.

Τυπε, οσο πιο vegetarian ειναι το εντερακι
τοσο πιο αρωματικη βγαινει η παστουλα ;)

Σκατα με φραουλες εχεις δοκιμασει;
Μαλακια δεν ειναι τελικα;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    9,5 KB · Εμφανίσεις: 23

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Οχι φιλε μου δε τα εφαγα. Αλλα την επομενη φορα που θα το ξανακανω θα τα φαω. Παντα ηθελα να φαω τα σκατα μια γυναικας . Καθε βραδυ αυτο το πραγμα σκεφτομαι πριν κοιμηθω και συνεχεια το παιζω βαρια μαλακια. Καποια στιγμη θα το κανω για να σβησει αυτο το ανωμαλο παθος που βρισκεται μεσα μου και δεν λεει να φυγει.

τυπε μου αν γουσταρεις τετοια παιχνιδια τραβα στην Αννουλα του μπι μπι λοβερ  :tits2:  εκει να δεις σκατο, θα σου περισσεψουν και κουραδες, βαλτες στο ψυγειο για την επομενη αφου ως γνωστο των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγειρευουν  :S
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
τυπε μου αν γουσταρεις τετοια παιχνιδια τραβα στην Αννουλα του μπι μπι λοβερ  :tits2:  εκει να δεις σκατο, θα σου περισσεψουν και κουραδες, βαλτες στο ψυγειο για την επομενη αφου ως γνωστο των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγειρευουν  :S
:2funny: :2funny: :2funny: απαντας στα πιο καφρικα θρεντ παντα :2funny: :2funny: :2funny:

εισαι τυπος :rockon: :rockon: :rockon:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τυπε μου αν γουσταρεις τετοια παιχνιδια τραβα στην Αννουλα του μπι μπι λοβερ  :tits2:  εκει να δεις σκατο, θα σου περισσεψουν και κουραδες, βαλτες στο ψυγειο για την επομενη αφου ως γνωστο των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγειρευουν  :S
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Αγαπητε φιλε μου αυτες οι ανωμαλες επιθυμιες που μου ερχονται στο μυαλο ειναι οταν καποια μερα πινω το περιφημο και σατανικο αναψυκτικο Coca-Cola . Μετα απο 2-3 ωρες με πιανου αυτες οι ανωμαλες επιθυμιες , εδω που τα λεμε μου ερχεται ακομη και η φαντασιωση στο μυαλο να κανω και sex με με εναν τριχωτο αντρα με πολυ μεγαλα προσωντα ( ακομη και με ινδο και με αραπη ).Ενω τις ημερες που δεν πινω αυτο το σατανικο αναψυκτικο δεν εχω τετοιες τρελες και διεστραμενες φαντασιωσεις και επιθυμιες. Ειμαι ενα φυσιολογικο ατομο εκεινες τις ημερες. Εχει αποδειχτει .Μακρια απο την Coca-Cola εχει κατι Σατανικο ( Διαβολικο )εχει. Ποιος ξερει τη ριχνουν εκει μεσα. Ασε οταν την πινω μετα απο 2 ωρες εχω συνεχεια ενα συκωμενο συνεχεια το πεος.
δικε μου αμα σε χαλαγανε αυτες οι ανωμαλες σκεψεις που λες,δε θα ξαναπινες κοκα κολα...

με την πεπσι σε πιανει αληθεια? :think:

τυπε ειναι δυσκολο να βρεις ινδο με πολυ μεγαλα προσοντα ή αραπη πολυ τριχωτο
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
δικε μου αμα σε χαλαγανε αυτες οι ανωμαλες σκεψεις που λες,δε θα ξαναπινες κοκα κολα...

με την πεπσι σε πιανει αληθεια? :think:

τυπε ειναι δυσκολο να βρεις ινδο με πολυ μεγαλα προσοντα ή αραπη πολυ τριχωτο

...γι'αυτες τις δουλειες υπαρχει ο Νωντας. :thumbsup:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
να δοκιμασει
 

Συνημμένα

  • 301464232_tp.jpg
    301464232_tp.jpg
    17,7 KB · Εμφανίσεις: 22

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τον εχουνε στο κλασιμο τον τυπο;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
θα εχουν φαει κανενα κουβα φασολαδα η αγγιναρες
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως παιδιά, γουστάρω πολύ να είμαι δίπλα σε κάποιον που τις αμολάει, ή δίπλα του στην τουαλέτα όταν χέζει, και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να τα κάνει και κάποιος πάνω στο σώμα μου. - urinal@hotmail.gr
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.734
Κριτικές
8
Like
2.462
Πόντοι
506
Εγώ πάντως παιδιά, γουστάρω πολύ να είμαι δίπλα σε κάποιον που τις αμολάει, ή δίπλα του στην τουαλέτα όταν χέζει, και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να τα κάνει και κάποιος πάνω στο σώμα μου. - urinal@hotmail.gr
:coffee: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Ωραίο θέμα άντρακλες :)
Εγώ είμαι αγόρι, και μου αρέσει να γλύφω αντρικές τριχωτές κωλάρες.
Επίσης μου αρέσει πολύ το κλανίδι, δηλαδή να τις αμολάει κάποιος είτε την ώρα που τον γλύφω ή γενικά και να μυρίζω,
κατούρημα δεν το συζητώ... τα πίνω όλα.
Αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και με scat κάτι. είτε να κάθομαι δίπλα σε κάποιον την ώρα που χέζει, είτε να τα κάνει πάνω μου, στο σώμα δηλαδή. urinal@hotmail.gr
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.734
Κριτικές
8
Like
2.462
Πόντοι
506
Ωραίο θέμα άντρακλες :)
Εγώ είμαι αγόρι, και μου αρέσει να γλύφω αντρικές τριχωτές κωλάρες.
Επίσης μου αρέσει πολύ το κλανίδι, δηλαδή να τις αμολάει κάποιος είτε την ώρα που τον γλύφω ή γενικά και να μυρίζω,
κατούρημα δεν το συζητώ... τα πίνω όλα.
Αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και με scat κάτι. είτε να κάθομαι δίπλα σε κάποιον την ώρα που χέζει, είτε να τα κάνει πάνω μου, στο σώμα δηλαδή. urinal@hotmail.gr
Μόλις ξερασα κατι σουβλακια σε ενα κουβα.Θελεις να στα δωσω να τα πιείς? :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom